Palju õnne!

9.detsembril oktoobri parimale klassijuhatajale Anna Mihhaljovale oli üle antud Tallinna Haridusameti poolt tänukiri ja väike kingitus-Klassijuhataja raamat. Hinnalise kingituse sai ka geograafia õpetaja Alisa Horbenko, kes töötab 1.aastat  meie koolis ja juhendab oma esimest klassi. Suur tänu teie töö eest!

news2020 085

Lugupeetud eelkooli õpilaste vanemad!

11

Epidemioloogilist olukorda arvestades, peatame me eelklasside tööd alates 14.12.2020. Arvet ärajäetud tundide eest ei tule. Kindlasti teatame teile, millal eelkool uuesti töötama hakkab.

Ilusat talveaega ja tervist soovides,

Lugupidamisega,

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

news2020 084

Palju õnne! 5.d klassi õpilane Timur Giršik 29.novembril Jalgpalliklubi FC Tallinn 2009 koosseisus Flora Nike Cup turniiril sai esikoha! Tubli!

"Ere täheke taevas põleb"

news2020 083

Väike jõulukontsert koolikoori poolt. Soe, hubane ja liigutav....

news2020 082

Palju õnne! 4.b klassi õpilane Maria Vanina Eesti karikavõistlustel väravpallis vanuserühmas D2 oma naiskonna koosseisus sai 2.koha. Tubli!

news2020 081

Palju õnne! 9.c klassi õpilane Kirill Tselovalnikov sai vabariiklikel lahtistel võistlustel füüsikas 2.koha. Soovime Kirillie ja tema füüsikaõpetaja Jeaterina Gusevale edu ja võite teaduses ka edaspidi!

news2020 080

Palju õnne! 3.c klassi õpilane Maria Rodin sai iluvõimlemisvõistlustel "Snowflake 2020" 2.koha harjutuses rõngaga ja 1.koha vabaharjutuses. Tubli!

"Roomajad"

news2020 079

Loodisõpetuses 3.a klassi õpilased tegid suurepäraseid töid teemal "Roomajad". Projekti käigus õpilased näitasid oskust erinevaid infoallikaid kasutada, näitasid loovust imelist võimet leida huvitavaid fakte roomajate elust. Iga töö on unikaalne. Kindlasti oli ka suur toetus vanemate poolt! Kõigile- nii vanematele kui ka õpilastele hindeks- 5!!!

Tähelepanu 8.a, 8.b, 9.a ja 9.c klasside klassijuhatajad, õpilased, vanemad!

obuchenie kontaktno

Seoses läheneva veerandi lõpuga, veerandihinnete väljapanemise ja 1.poolaasta kokkuvõtete tegemisega, alates 10.detsembrist kuni 21.detsembrini distantsõppepäevad 8.-9.klasside õpilastele jäävad ära. Õpilased õpivad kontaktselt st käivad nad koolis.

Õpilaste hajutamine koolihoones õppepäeva jooksul tagatakse 10.-12.klasside õpilaste distantsõppe arvelt.

news2020 078

3.a klassi õpilane Arina Fomkina karate võistlustel «Liiga Jyoshinmon 2020» Kata 8-9 kategoorias sai 3.koha, Kata 8 kju kategoorias- 2.koha ja Komite ABS kategoorias 1.koha. TUBLI!

Kuidas saab raamatukogu külastada?

news2020 077

1.detsembril 1.c klassi õpilased külastasid Kännukuke raamatukogu online's. Nii ka meie ajal saab!