Valentiinikaarte ei saa mitte kunagi palju!

news2021 123

Sõbrapost töötas vahetpidamata, meie imelised Kupidod jagasid kogu südamest armsaid südamekesi adressaatidele. Õnnitlused tegid meie õpilasi rõõmsateks, eriliseks sündmuseks sai aga 9.klassi õpilase esinemine, kes laulis kõikidele oma lemmiklaule-ka omaloomingut!

Laul hamstrist ja mitte ainult....

Meie laulukoori lapsed teavad täpselt, et meie sõbrad võivad olla pehmed ja kohevad.Mis siis, et nad ei oska rääkida, aga nad on alati kõrval. Kuulake laulu hamstrist meie koori esitamisel. Koorijuht Ljudmilla Sjomina

Palju õnne!

news2021 122

Vabariiklikul vene keele ja kirjanduse konkursil särasid meie õpilased Anna Butkovskaja (8.b), kes sai 1.koha ja Inga Svetlova (5.a) kes sai 2.koha. Soovime õpilastele ja nende õpetaja Natalija Mahhovale edu ja toredaid esinemisi ka edaspidi.

Suusapäev meie vanema astme õpilastel

news2021 121

Nagu selgus, suusatada on väga lõbus! Mis siis, et mõned eriti suuskadel ei püsinud-kõik said suusailma nautida. Aga mis talvespordialad teile meeldivad?

Õpilasesinduse liikmete kohtumine Minski õpilasesinduste liikmetega

news2021 119

11.veebruaril sõprusnädala raames kohtusid meie kooli õpilasesinduse ja Minski koolide õpilasesinduste esindajad. Kohtumine oli hubane ja soe. Olid muusikaviktoriinid, viktoriin kirjanduse tundmise peale, arutati ka tõsiseid teemasid:arutati ÕE mõju kooli arengule, toimus ideede ja kogemuste vahetus. Nüüd kõik see ootab ellu viimist. Õpilased olid väga tublid!

Koostööprojekti tutvustus

news2021 118

10.veebruaril toimus meie gümnaasiumis kohtumine, kus õpetajad ja 12.klassi õpilased Aleksandra Doll ja Pavel Rotov tutvustasid 10.klassi õpilastele pikaajalist koostööprojekti, milles osalevad meie gümnaasium ja Valgevene keskkoolid - Minski linna Keskkool nr 22, Bresti linna Keskkool nr 22 ja Minski linna Keskkool nr 134. 10.klassi õpilased said teada, kuidas meie koostöö algas ja arenes ning osalejate sõprussidemed tugevnesid.

Meie õpilased osalesid iga-aastasel festivalil "Virmalised"

news2021 117

Kuigi konkurss oli sellel aastal virtuaalne, diplomid said meie õpilased vägagi ehtsad! Pakume teile vaatamiseks, et vaadata, kui väärikalt meie õpilased esinesid. Et teil mugavam oleks, täpsustame ka aega, millal meie õpilased esinesid.

4:20 laul " Ma unistan imest"

22:55 laul "Talvine muinasjutt"

40:04 laul "Oli emakesel 12 tütart"

Meeldivat vaatamist!

Lugupeetud 9.klasside õpilased!

2

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium alustab registreerimist eesti keele kui teise keele lõpueksami ettevalmistuse kursusele TMRGi 9.klasside õpilastele, mis toimub koolivaheajal ajavahemikul 22.02-23.02.2021 ja 25.02-26.02.2021. Kursuse osavõtjatele toimuvad intensiivsed eesti keele omandamisele suunatud temaatilised tunnid. Õppimise protsessis pööratakse rohkem tähelepanu lõpueksamite ülesannete täitmisele ja vigade analüüsile.

Laagri toimumisaeg: 09.00-15.00 - iga päev, (v.a. 23.02 – 09.00-12.30), toitlustamine 2 korda päevas.

Laagri toimumiskoht : Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

Maksumus 20eur/4 päeva (tasustamine arve alusel)

Lisainfo tel 6522-535 või anneli.kristal@mreal.ee

Registreerimine: kuni 17.02.2021 või vabade kohtade olemasoluni.

Rühm 12-20 inimest.

Registreerimise link

Lugupeetud eelkooli õpilaste vanemad!

eelkool 2021

Alates 8.veebruarist 2021 taastame me Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi baasileelkooli gruppide tööd.

Arvestades kõiki soovitusi viiruse leviku tingimustes,et vältida suurte rahvamasside kogunemist eelkooli töö korraldamises toimusid muudatused:

töö toimub gruppides 10+1(10 õpilast 1 õpetaja)

õppetegevuse pikkus on 1,5 tundi, maksumus 15 eur/kuus (varem oli 30 eur/kuus)

eelkooli gruppide tegevuse alguse ja lõpu aeg on muudetud:

1.grupp- esmaspäev, 15:45 - 17:15

2.grupp-esmaspäev, 17:30 - 19:00

3.grupp-teisipäev, 15:45 - 17:15

Palume kohale tulla mitte varem kui 10min.enne tegevuse algust, mitte hilineda, tuua laps rangelt oma rühma ning õigeaegselt lapsele järgi tulla.

Küsimuste tekkimisel pöörduge huvijuht Natalja Levitskaja poole 652 2535, huvijuht@mreal.ee

Vilistlaste õhtu 2021.a.

Traditsiooniliselt esimestel veebruari puhkepäevadel toimub Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis vilistlaste õhtu. Kutsume teid, kallid vilistlased, kus te ka praegu poleks, virtuaalsele ekskursioonile, mis sai valmis tänu meie gümnaasiumi õpilasesindusele. Sukeldugem koos kooliatmosfääri ja meenutagem möödunud koolipäevi! Head vaatamist!

Lugupeetud õpilased ja vanemad!

news2021 116

Me taastame Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi baasil töötavate tasuta huviringide ja pikapäevarühma tööd alates 08.02.2021.

Uuendatud tunniplaaniga saab tutvuda siin.