Koostöö kestku!

news2020 089

15.detsembril toimus ametlik kolme linna Tallinn-Minsk-Brest festivali avamine meie gümnaasiumi ja Minski nr.22 kooli koostöö raames. Kohtumisel olid ka Minski kool nr 134 ja Bresti Keskkool nr.22

Aasta tagasi võtsime me õpilasi ja kolleege Valgevenest meie koolis, täna aga online-režiimis korraldsime meeldiva kohtumise, esitasime meie koolide visiitkaarte.

Sellel nädalal ootab meid online-töötuba meie kolleeg Natalja Kurguz´i poolt ning toimub ka õpilasesinduste online-kohtumine.

2021.aasta algul korraldame me seminari õpetajatele, kus jagame IT ressursside kasutamise kogemust distantsõppe korraldamises ja partneritega sõpruskohtumiste läbiviimist online-formaadis

news2020 090

Õnnitleme meie õpilasi ja õpetajaid, kes Mustamäe linnaosa Valitsuse poolt korraldatud joonistuste jõulukonkursil võitsid ja auhindu said! Meie koolist autasustati 7 inimest. Oleme teie üle uhked!

news2020 088

11.detsembril toimus meie gümnaasiumis pidulik õpilaste autasustamine gümnaasiumi ruumides piduliku meeleoli loomise eest. ilusad ja ebatavalised ehted, Imelised maskid, värvirikkad kalendrid ning muinasjuttuliselt kaunistatud klassiruumid-kõik see tekkis koolis tänu laste loomingule ja suurepäraste vanemate abile!

Kõik osalejad said maiustusi! Kes ei saanud autasustamisele tulla, saavad oma kingitusi hiljem kätte!

Meie kallid õpilased ja lastevanemad!

ДЕНЬ УЮТА 1 1

Varsti tuleb juba kõige parem ja võluvam aeg aastas. Oleme kindlad, et kõik kannatamatult ootavad Jõulde ja Uue Aasta saabumist ning on mõelnud sellele, kuidas nad pühi vastu võtavad!

Hakakem siis koos ettevalmistusi tegema! 21.detsembril, esmaspäeval, tundide asemel loome üksteisele hea tuju, et meil tuleks tõeline hubasuse päev!

tehke video või foto sellest, mis on teie arvates pühade lahutamatu osa:kas ilus laul või särtsakas tants, esitatud muusikapala või maitsev küpsetis, mida hea meelega teete? Kas teil on õnnitluskaardid valmis ja te saate neist pilte teha?Kas te oskate hästi kingitusi pakkida või teil on olemas oma kätega tehtud kuuseehe? Pildistage, tehke video, saatke kooli aadressile huvijuht@mreal.ee Tahame näha, et teil on hea tuju!

P:S: Video pikkus on kuni 1 minut

Kooli kaunistusesemete teemaks oli "karnevaliöö"

news2020 086

Jah! Maske kasutatakse mitte ainult viiruste vastu, kõigepealt maskid see on püha! Kui mitmesugused need maskid on! Nad ripuvad lae all, kuuse peal, seintel,akendel, ustel -igal pool! Klassiruumid tulid väga ilusad ja hubased välja, seal on väga hea olla!

Palju õnne!

9.detsembril oktoobri parimale klassijuhatajale Anna Mihhaljovale oli üle antud Tallinna Haridusameti poolt tänukiri ja väike kingitus-Klassijuhataja raamat. Hinnalise kingituse sai ka geograafia õpetaja Alisa Horbenko, kes töötab 1.aastat  meie koolis ja juhendab oma esimest klassi. Suur tänu teie töö eest!

news2020 085

Lugupeetud eelkooli õpilaste vanemad!

11

Epidemioloogilist olukorda arvestades, peatame me eelklasside tööd alates 14.12.2020. Arvet ärajäetud tundide eest ei tule. Kindlasti teatame teile, millal eelkool uuesti töötama hakkab.

Ilusat talveaega ja tervist soovides,

Lugupidamisega,

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

news2020 084

Palju õnne! 5.d klassi õpilane Timur Giršik 29.novembril Jalgpalliklubi FC Tallinn 2009 koosseisus Flora Nike Cup turniiril sai esikoha! Tubli!

"Ere täheke taevas põleb"

news2020 083

Väike jõulukontsert koolikoori poolt. Soe, hubane ja liigutav....

news2020 082

Palju õnne! 4.b klassi õpilane Maria Vanina Eesti karikavõistlustel väravpallis vanuserühmas D2 oma naiskonna koosseisus sai 2.koha. Tubli!

news2020 081

Palju õnne! 9.c klassi õpilane Kirill Tselovalnikov sai vabariiklikel lahtistel võistlustel füüsikas 2.koha. Soovime Kirillie ja tema füüsikaõpetaja Jeaterina Gusevale edu ja võite teaduses ka edaspidi!