Kooli elu

Uudised

Palju õnne!

news2020 081

Head uudised tulevad meile ka pühade ajal.9.c klassi õpilane Kirill Tselovalnikov sai 3.astme diplomi vabariiklikel lahtistel võistlustel matemaatikas. Palju õnne, Kirill! Meie õnnitlused ka matemaatika õpetaja Irina Prokopovale. Edu ja Võite ka tulevikus!

 

PARIM DETSEMBRIKUU KLASSIJUHATAJA

2020 kuu klassijuhataja et

2020./2021.õppeaasta kuulutati Tallinnas välja Klassijuhataja emaatiliseks aastaks , et rõhutada klassijuhataja rolli rohkem kui varem, hinnata teda kui iga lapse arengu pooldajat

Klassijuhataja on üks võtmeisikuist, kes hindab õpilaste tugevaid külgi, soove ja vajadusi nende isikuomaduste arengul ja õpetamise individuaalse tee leidmisel. Klassijuhataja toetab õpilase üldkompetentse, tema initsiatiivsust ja vastutustunde arendamist.

On meeldiv mõelda, et meie kool Koos Tallinna Haridusametiga sõlmis vaba tahe leoingut, et hinnata ja tunnustada meie õpetajaid.

kõik koos same me rohkem hoolitseda meie õpetajate eest ning neid märgata. Märgake teie ka!

Kandidaate „Parim detsembrikuu klassijuhataja" nimetusele võib esitleda koolipere mitte hiljem kui 4.01.2021 siin:

200PARIM DETSEMBRIKUU KLASSIJUHATAJA

Kõikidest õigeks ajaks esitatud nominantidest, komisjon, mille koosseisu kuuluvad administratsiooni ja õpilasnõukogu esindajad, valib laureaati.

kuu klassijuhataja:

-vastutustundlik, avameelne ja innovaatiline;

- toetab oma isikliku eeskujuga ja tegevusega õpilaste õpivilumuste ja väärtushinnangute arengut;

-märkab iga õpilase tugevaid külgi, soove ja vajadusi;

-toetab õpilasi koos vanemate, aineõpetajate,huvitegevuse juhtidega ja teiste osapooltega individuaalse õpitrajektoori välja töötamises.

-arendab õpilastes kriitilist ja loovmõtlemist, ettevõtlikkust, kompetentsust ning kirjalikku ja suulist eneseväljendust;

-kasutab erinevaid uuenduslikke meetodeid õpitulemuste ja tegevuste parimaks saavutamiseks

-on kompetentne, sihikindel, innustav

   

Väga meeldiv!

Täname teid, kallid 11.klassi õpilased! Pühade eel soovime teile ja teie lähedastele kõike head! Olge terved!

   

Ma unistan imest

Kooli laulukoor õnnitleb kõiki saabuvate pühade puhul. Kuulake seda imelist laulu, mida meie õpilased laulavad.

   

„Novembrikuu parim klassijuhataja" konkursi tulemused

news2020 092

Klassijuhataja on üks võtmeisikuist, kes hindab õpilaste tugevaid külgi, soove ja vajadusi nende isikuomaduste arengul ja õpetamise individuaalse tee leidmisel. Klassijuhataja toetab õpilase üldkompetentse, tema initsiatiivsust ja vastutustunde arendamist.Me täname kooliperet, kes esindasid kandidaate novembri parima klassijuhataja konkursile. Kõik nominendid olid selle nime väärt!

Konkursi komisjoni otsusega, mille koosseisu kuuluvad kooli administratsiooni liikmed ja õpilasnõukogu esindajad, novembrikuu klassijuhatajaks on valitud Marianna Tam.

Õpilased ütlesid ta kohta järgmist: ta märkab iga õpilase tugevaid külgi,soove ja vajadusi. Ta on vastutustundlik ja avameelne. Õpetaja toetab õpilasi. Ta on huvitavate võistluste ja ürituste korraldaja. Õpetaja arendab õpilastes loovust, ettevõtlikkust, oskust töötada meeskonnas, kasutab oma õpetamises innovaatilisi meetodeid õpetamise parima kvaliteedi eesmärgiks.Õpetaja oskab toetada, seletada ja arvamusi ära kuulata. Ta korraldab huvitavaid jõuluüritusi, klassijuhataja tunde ja õppeaasta lõppe. Õpetaja Tam väärtustab üliõpilasi nende töö ja loovuse eest. Ta armastab oma klassi õpilasi ja aitab neid, käib ajaga kaasas. Ta on kaasaegne ja saab õpilastets aru, enne kui öelda jah või ei, paneb ta end õpilase kohale. Tal on hea kontakt vanematega, õpilased võivad alati temaga arvestada.

Riikliku programmi „Jäätmete vähendamise nädala" raames, mis toimus 21.-29.11.2020 tema klassi õpilased olid aktiivsed üritustes osalejad, ja aitasid koguda 1000kg vanapaberit, said moedemonstratsioonil 1.koha „Coco Shanelle kleit" valmistamise eest, kleit oli tehtud jäätmetest. Rohelise koolina hindame me Marianna Tame tegevust jäätmete vähendamise osas, kuna see aitab meie õpilastel paremini mõista ja tundma õppida ökoloogilise tasakaalu printsiipe.

Novembris meil on veel üks „Novembrikuu parim klassijuhataja, kelle tegevus on tunnistatud koolikomisjoni poolt parimaks. See on 1.a ja 9.a klasside klassijuhataja Larissa Budnitskaja!

Võib tunduda, et on väga raske olla nii suure vanusevahega õpilaste klassijuhataja. Kuid vaatamata raskustele saab õpetaja Budnitskaja selle rolliga suurepäraselt hakkama, kasutab vanemate õpilaste kogemusi ja oskuseid , et nad oleksid noorematele õpilastele eeskujuks. Tahaksime märkida, et mõlemate klasside õpilsed on aktiivsed koolisiseste ja kooliväliste ürituste osavõtjad. Nimetame mõned neist:1.klassi õpilased osalesid joonistuste konkursis, mille kuulutas välja Mustamäe linnaosa Valitsus ning nüüd nende suurepärased tööd kaunistavad linnaosa valitsuse seinu. Samuti oktoobris said 1.klss lapsed Vabariikliku pudrukuu konkursi võitjateks ning said ka autasu- batuudikeskuse külastust.

Riikliku programmi „Jäätmete vähendamise nädala" raames oli vanapaberi kogumise eestvedajaks ja korraldajaks, mille tulemus oli 100 kg vanapaberit!

Larissa Budnitskaja on aktiivne , kreatiivne ja õiglane pedagoog ja klassijuhataja, kellel on hea kontakt ja mõistmine õpilaste, vanemate ja kolleegidega!

Õnnitleme teid, kolleegid! Suur tänu teie töö eest!

   

Jõulutöötuba

news2020 091

Isegi suur vahemaa ei saanud meid segada. Täna koos sõpradega Valgevenest online-režiimis tegime me armsaid härgi ja valmistasime alkoholivaba glögi.

Kui teil on soovi ka 2021.sümbolit valmistada siis selleks läheb teil vaja: kohev tutt diameetriga 8-10 cm, täitematerjal 20-25 gr, lint 0,6 sm pikkusega 25 cm, liimipüstol, liim püstoli kasutamiseks, käärid, trikotaažriidetükk 10x6 cm, niit, nõel 2 silma diameetriga 8-10 mm.

Alkoholivaba Jõulujoogi valmistamiseks on vaja:3l õunamahla, 8 spl vahtrasiirupit, 4 kaneelipulka, 12 tk nelki, 12 tk pipart, 2 apelsini, 2 sidrunit, tükike ingverit.

Täname kolleege Natalja Kurguz´i ja Irina Tšitšejevat töötoa korraldamise eest.

   

Koostöö kestku!

news2020 089

15.detsembril toimus ametlik kolme linna Tallinn-Minsk-Brest festivali avamine meie gümnaasiumi ja Minski nr.22 kooli koostöö raames. Kohtumisel olid ka Minski kool nr 134 ja Bresti Keskkool nr.22

Aasta tagasi võtsime me õpilasi ja kolleege Valgevenest meie koolis, täna aga online-režiimis korraldsime meeldiva kohtumise, esitasime meie koolide visiitkaarte.

Sellel nädalal ootab meid online-töötuba meie kolleeg Natalja Kurguz´i poolt ning toimub ka õpilasesinduste online-kohtumine.

2021.aasta algul korraldame me seminari õpetajatele, kus jagame IT ressursside kasutamise kogemust distantsõppe korraldamises ja partneritega sõpruskohtumiste läbiviimist online-formaadis

   

Palju õnne!

news2020 090

Õnnitleme meie õpilasi ja õpetajaid, kes Mustamäe linnaosa Valitsuse poolt korraldatud joonistuste jõulukonkursil võitsid ja auhindu said! Meie koolist autasustati 7 inimest. Oleme teie üle uhked!

   

Palju õnne!

news2020 088

11.detsembril toimus meie gümnaasiumis pidulik õpilaste autasustamine gümnaasiumi ruumides piduliku meeleoli loomise eest. ilusad ja ebatavalised ehted, Imelised maskid, värvirikkad kalendrid ning muinasjuttuliselt kaunistatud klassiruumid-kõik see tekkis koolis tänu laste loomingule ja suurepäraste vanemate abile!

Kõik osalejad said maiustusi! Kes ei saanud autasustamisele tulla, saavad oma kingitusi hiljem kätte!

   

Meie kallid õpilased ja lastevanemad!

ДЕНЬ УЮТА 1 1

Varsti tuleb juba kõige parem ja võluvam aeg aastas. Oleme kindlad, et kõik kannatamatult ootavad Jõulde ja Uue Aasta saabumist ning on mõelnud sellele, kuidas nad pühi vastu võtavad!

Hakakem siis koos ettevalmistusi tegema! 21.detsembril, esmaspäeval, tundide asemel loome üksteisele hea tuju, et meil tuleks tõeline hubasuse päev!

tehke video või foto sellest, mis on teie arvates pühade lahutamatu osa:kas ilus laul või särtsakas tants, esitatud muusikapala või maitsev küpsetis, mida hea meelega teete? Kas teil on õnnitluskaardid valmis ja te saate neist pilte teha?Kas te oskate hästi kingitusi pakkida või teil on olemas oma kätega tehtud kuuseehe? Pildistage, tehke video, saatke kooli aadressile huvijuht@mreal.ee Tahame näha, et teil on hea tuju!

P:S: Video pikkus on kuni 1 minut

   

Kooli kaunistusesemete teemaks oli "karnevaliöö"

news2020 086

Jah! Maske kasutatakse mitte ainult viiruste vastu, kõigepealt maskid see on püha! Kui mitmesugused need maskid on! Nad ripuvad lae all, kuuse peal, seintel,akendel, ustel -igal pool! Klassiruumid tulid väga ilusad ja hubased välja, seal on väga hea olla!

   

Lehekülg 8 / 143

«AlgusEelmine12345678910JärgmineLõpp»