Tallinna loomaaias

news2021 176

07.06.2021 5.b klass käis õppeprogrammi raames Tallinna loomaaias. Saadi teada, millised loomad elavad erinevates kliimavööndide, kui palju elevandid kaaluvad ja kus Amuuri oblast asub. Ja veel ka seda, et ninasarviku sarv, kitse kabjad ja meie küüned ja juuksed on ühest ja samast "materjalist" tehtud.

Võta väljakutse vastu!

news2021 175

Suvi olgu raamatuga!

Raamatuga looduses!

"Minu muutuv mina"

news2021 174

02.juunil käis 5.b klass tervishoiumuuseumis muuseumitunnis "Minu muutuv mina". Õpilased said teada mis muutused nende organismiga toimuvad- nii füüsilises kui ka sisemaailmas, et iga muutus on normaalne ja loomulik protsess.

Tund möödus kiiresti ja elavalt. 5.klassi lapsed punastasid, naersid, katsid nägu kätega ja esitasid huvitavaid küsimusi. Tänu giidi poolt pakutud mängule, tundsid nad ka oma nahal isikliku ruumi piire, õppisid "ei" ütlema, kui sulle midagi ei meeldi. Arutati ka seda, kuidas peab käituma , kui sulle keegi väga meeldib. Oli palju praktilistja kasulikku informatsiooni ja palju positiivseid emotsioone. Suur tänu, eestitervisemuuseum!

Känguru

news2021 173

Meie gümnaasiumi õpilased osalesid ka sellel õppeaastal traditsioonilises matemaatikavõistluses "Känguru". Diplomeid ja kingitusi parimatele saatsid võistluse korraldajad kooli ja me hea meelega andsime need õpilastele üle.

Suvekontsert

2021 letnii koncert

Aastalõpu kontsert toimub online formaadis, millega me oleme juba harjunud. Kontserdil on esindatud kõik meie õpilaste talendid: laulud, luuletused,tantsud,musitseerimine, trikid ja palju muud.

Kõik , mille üle te uhked olete, mida tahate teistega jagada ja tahate , et koolipere seda näeks-tehke videoid ja saatke aadressile konkurss@mreal.ee

Numbrid võivad olla nii individuaalsed, kui ka klassi poolt.

Videot saab teha kooli aulas.

11.06.2021 kella 12.00 ootame salvestusi!

Poisipõnnid, plikatirtsud ja ka nende vanemad!

Suvelaager2021ru

Ajavahemikul 14.06-22.06 meie eelkooli ja algkooli õpilastele avab uksed kauaoodatud ja kõigi lemmik suvelaager!

Kõik kõige huvitavam on meie lastele:

Töötoad, erinevad ja mitmekülgsed üritused, kaasahaaravad ekskursioonid, maitsvad hommikusöögid ja lõunad- kõik see ja palju mud ootab meie osavõtjaid.

Kohtade arv on piiratud.

Registreerimine on avatud ainult 7.juunini.

Laagri maksumus on 63 eur.

Riigikaitse laager

news2021 172

Nädalavahetusel 28.05.2021-30.05.2021 toimus meie 10.-11.klasside õpilastele riigikaitse laager. Koolipere on meie noorte üle uhke, nad said kõigega, mida neile laagri korraldajad pakkusid, hakkama.

Projekt URBACT

news2021 171

Oleme tänulikud Tallinna Haridusametile võimaluse eest olla URBACT projekti osa ning and oma panust hariduse ning meie gümnaasiumi arengule. Saime huvitava suhtlemise kogemuse, uusi ideid ühiste ürituste korraldamises, saime jagada oma kogemusi koostöö küsimustes erinevate sihtgruppide vahel.

Kuigi olukord riigis tõi projekti käiku oma korrektiive, me õppisime palju ja jätkame õppimist ka edaspidi!

Koolis on ainenädal "Migratsioon minu perekonnas".

news2021 170

25.mail meie gümnaasiumi osa õpilastele toimus online-loengTöö- ja õppemigratsioon". Õpilased said palju huvitavat informatsiooni välismaal õppimise võimalustest ja eripärast. Suur tänu online-külalistele Eesti Töötukassast!

Traditsiooniline Maijooks 2021 jätkub!

news2021 169

25.mail võttis maijooksus osa veel üks meie kooli õpetajate grupp. Ilm oli ilus ja nad hea meelega peale tööpäeva läbisid vajaliku distantsi Nõmme-Mustamäe looduskaitsealal.

Käisime Aegviidus!

news2021 168

8.b klassi õpilased 25.mail sai meie loodusest palju huvitavat teada. Kas te teate, mis on hundi lemmikmaius? Ta-daa! See on mustikas!

Veel Eestisse on šaakalid tulnud, karu jookseb kiirusega 50-60 km/t. sellest ja veel palju muudki said õpilased Aegviidu looduskeskuses teada. Kui te otsite puhkepäevadeks tegevust- istuge rongi peale ja sõitke otse sinna- seal on huvitav!