Kooli elu

Uudised

Kallis koolipere!

  2021 08_lager1 2021 08_lager2

Meil on rõõm teatada teile, et meie taotlus koolilaagrite ja väljasõidulaagrite korraldamiseks on rahuldatud!

Juba augusti lõpus ootame 5.-9.klasside õpilasi kolmepäevalistesse laagritesse:

23.08.-25.08. - koolilaagri 1.vahetus

25.08.-27.08. - koolilaagri 2.vahetus

25.08.-27.08. - väljasõiduvahetus Kotkas

Osavõtt on tasuta. Laagrite korraldust toetab Haridus- ja teadusministeerium. Laagris töötavad meie suurepärased pedagoogid ja gümnaasiumi töötajad.

Registreerimine on avatud 15.augustini või kohtade täitmiseni. Kiirustage, et sisustada kooliaasta alguseni jäänud päevi huvitavalt ja sisukalt!

200Viide registreerimiseks

Lisainfo: huvijuht Natalja Levitskaja huvijuht@mreal.ee

Lugupidamisega,

teie TMRG

 

Palju õnne!

news2021 802

Meie gümnaasiumi õpilane Kristina Klepikova Eesti koondise koosseisus sai 1 hõbeda ja 2 bronksmedalit daivingi Maailmameistrivõistlustel! Edu sulle, Kristina, ka tulevikus! Oleme su üle uhked!

   

Suvelaager MRG õpilastele

news2021 801

Ajavahemikul 14.06-22.06.2021 meie eelkooli ja algkooli õpilastele oli korraldatud suvelaager. need olid lõbusad ja sisukad päevad! Toimusid ekskursioonid, loovkojad, arvutitunnid ning kindlasti päeva lõpus olid auhinnad- mittekeegi ei jäänud kingitusteta! Ilusat koolivaheaega õpilastele ning täisväärtuslikku puhkust õpetajatele!

   

Palju õnne!

news2021 181

21. juunil Eesti Vabariigi Valitsuse hoones (Stenbocki maja) toimus Riigikantselei välja kuulutatud loomingulise konkursi "Kiri peaministrile" võitjate autasustamine. Nende seas on ka meie gümnaasiumi 8.b klassi õpilane Anna Butkovskaja ja tema juhendaja Natalija Mahhova. Edu ja uusi võite uuel õppeaastal!

   

Palju õnne!

news2021 180

Isegi koolivaheajal saame häid uudiseid teatada!

Palju õnne! Meie gümnaasiumi 9.c klassi õpilane Kirill Tselovalnikov sai 2.koha matemaatika vabariiklikul olümpiaadil! Tubli oled, Kirill! Edu sulle tulevikus!

   

Lugupeetud 9. ja 12.klasside õpilaste vanemad!

21.juunil toimuvad põhikooli ja gümnaasiumi lõpetamise pidulikud aktused.

Kell 12:00- põhikooli lõpuaktus

Kell 15:00- gümnaasiumi lõpuaktus

Arvestadespiiranguid ürituste läbiviimisel ruumides, otsustasime korraldada lõpuaktuseid värskes õhus, meie gümnaasiumi siseõues. Iga vilistlane saab tulla 2 külalise saatel. Teistele korraldatakse üritustelt otseülekanded . Oleme veendunud , et te leiate aega ja võimaluse , et oma vilistlasele õnne soovida.

Viide üritusele

заставка 9 класс - 2

заставка 12 - 2

Lugupidamisega, mõistvale suhtumisele lootes

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

   

"Parim maikuu klassijuhataja" konkursi tulemused

Klassijuhataja on üks võtmeisikuist, kes hindab õpilaste tugevaid külgi, soove ja vajadusi nende isikuomaduste arengul ja õpetamise individuaalse tee leidmisel. Klassijuhataja toetab õpilase üldkompetentse, tema initsiatiivsust ja vastutustunde arendamist.

Täname kogu koolipere, kes esitasid nominente aprillikuu klassijuhataja tiitlile. Kõik on väärikad! Komisjon, mille koosseisu kuuluvad administratsiooni ja õpilasnõukogu esindajad, valis laureate!

Saage tuttavaks-parim maikuu klassijuhataja on Irina Voronaja-3.c ja 3.d klasside klassijuhataja.

DSC 0258

Hea, hooliv, rahulik, kaastundlik ja lahke õpetaja, kes soovib oma lastele ainult head ja paremat. Lapsed tunnevad, et saavad oma õpetajale loota ja tuge saada. Ta on kõrgelt hinnatud nii õpilaste kui ka vanemate poolt.

Irina Voronaja on sihikindel ja vastutustundlik pedagoog, kes arvestab õpilaste vajadustega. Tal on hea kontakt vanematega, mis aitab tal igapäevaselt korralikku tööd teha. Ta tegevus ja isiklik eeskuju annavad võimaluse kujundada lastel väärtushinnanguid ja arendada õpivilumusi.Õpetaja korraldab õppeprotsessi nii, et õpetajad , kolleegid ja tema ise lõbusalt aega veetsid.

Ta õpetab lapsi nii, et nad suudaksid väljendada oma mõtteid nii kirjalikult kui ka suuliselt. Klassijuhatajana töötab ta kahes kolmandas klassis, üks neist on väikeklass, teine aga süvendatud eesti keele õppega klass, kus on aineid, mida õpetatakse eesti keeles.Õpetaja toetab oma õpilasi eesti keele omandamises, on lastele selles heaks eeskujuks.

Töökogemus väikeklassis annab talle uusi teadmisi ja erilist lähenemist iga lapsega töötades.

"Parimast parim!" – nii räägivad tema kohta õpilased. „Me saame alati õpetaja poole pöörduda, ta aitab ja suunab"Õpilased armastavad ja ustavad õpetajat. Ta on neile autoriteediks ja eeskujuks. „Kõige parem, kõige ilusam, lahke , kaastundlik,hell,õiglane, leiab lähenemisviisi lastega ja vanematega suheldes",- nii räägivad tema kohta vanemad.

Mais koolikomisjon otsustas tunnustada veel üht klassijuhatajat ja omistada „Maikuu klassijuhataja" nime ka Anastassia Beloborodovale-2.c klassi klassijuhatajale.

DSC 0263

Piisab sellest, kui te vaatate slaidesitlust, mida esitasid 2.c klassi õpilased ja vanemad, siis saate te aru, et ta on paim!

Aktiivne, elurõõmus, õiglane, sihikindel, oma eesmärgi poole pürgiv, oskab analüüsida oma tegevust, teha vigade parandust. Ta on üks esimesi õpetajaid , kes loobus mõnedest õpikutest paberkandjal ja hakkas aktiivselt kasutama oma klassides IT, kasutades tahvelarvuteid tundides.

Oleme uhked , et töötame koos teiega! Edu teile, kallid kolleegid!

   

Ebatavalise õppeaasta lõpetamine Vene teatri ilusas saalis

news2021 179

8.juunil tegime me kokkuvõtet 2020./2021.õ.a. tööst Meie gümnaasiumi parimad õpilased ja õpetajad kogunesid Vene teatri saali, et reisida koos näitlejatega "Alisa imedemaal" etenduses imede maale.

Kallid õpilased!Täname teid hea õppimise eest, töökuse ja õigete lahenduste leidmise eest olümpiaadidel, konkurssidel, milles te osalesite ja kõrgeid tulemusi saavutasite, täname aktiivsuse eest ja gümnaasiumi väärika esindamise eest erinevates seminarides.

Oleme teie üle uhked! Eriline tänu õpetajatele, kes annavad oma panust iga õpilase arengu eest. Täname vanemaid suurepäraste, andekate ja töökate laste eest!

Soovime palju jõudu, positiivseid emotsioone ja ilusat suve!

   

Kallid 5.-9.klasside õpilased, lugupeetud vanemad!

laager2021tmrg 1 laager2021tmrg 2

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium kutsub teid huvitavalt ja kasuga veetma aega augusti lõpus ja sügisel koolivaheajal!

Momendil andsime taotluse sisse laagri finantseerimiseks ning tahame välja selgitada vanemate huvi saata oma laps laagrisse. Registreerimine avatakse enne laagri algust.

Meil on plaanis laager läbi viia nii kooli juures, kui ka väljasõiduga meie partner Kotka laagriga. Laagris asuvad tööle meie suurepärased pedagoogid.

Palume vastata teid kuni 20.juunini.

   

Tallinna loomaaias

news2021 178

8.juunil 5.d klassi õpilased külastasid loomaaeda. Lapsed said palju huvitavat informatsiooni meie planeedi erinevate kliimavööndite elukatest. Eriti meeldis neile valge karu Rasputin ja tema koobas. Sinna sisse mahtus kohe pool klassi lapsi!

   

"Migratsioon minu peres"

Ajavahemikul 24.-28.mai toimus meie gümnaasumis ainenädal "Migratsioon minu peres" Antud teema sellel õppeaastal osutus valituks kõigi Eesti UNESCO koolide seas prioriteetseks.

Selle ainenädala raames õpilased õppisid migratsiooni mõistest aru saama mitmest vaatevinklist.Lapsed tegid rahvusköögi toitu, joonistasid, kirjutasid kaarte uutele õpilastele, koostasid kollaaže, tegid slaidprogramme erinevates keeltes, uurisid migratsiooni oma pere näitel. Suur tänu õpetajatele huvitavate ülesannete ja juhendamise eest!

   

Lehekülg 7 / 152

«AlgusEelmine12345678910JärgmineLõpp»