Kooli elu

Uudised

Kutsume teid online Naistepäeva kontserdile meie gümnaasiumi aulast!

Kogu südamest õnnitleme Teid Rahvusvahelise Naistepäeva puhul!

Olgu meil kevad mitte ainult väljas, kuid ka südameis!

 

Meie õpilased osalesid Popsport väljakutses!

news2021 128

Challenge tähistas Eesti Vabariigi Iseseisvuspäeva võisteldes vastupidavuses hüpates hüppenööril 4 minutit. Täname õpilasi ja kehalise kasvatuse õpetaja Olga Didõk´i osalemise ja auväärse tulemuse eest! Kokku osales ürituses 100 inimes koolidest ja spordiklubidest. Võiskondade arvestuses sai meie gümnaasium 2.koha ja isiklikul arvestusel 8.klassi õpilane Anna-Maria Tšižik sai 3.koha. Tubli!

   

Tore, kui huvitavaid mõtteid märgatakse!

news2021 130Oleme rõõmsad meie 5.b klassi õpilase Tosja Makarova üle, kes Eesti Vabariigi Iseseisvuspäevaks tegi animakaardi ja täna Riigikogu liige hr. Igor Kravtšenko tegi Tosjale tänukingituse. Suur tänu meie õpilase märkamise eest!

   

Eesti keele laager

news2021 129

Veebruaris koolivaheajal korraldati meie gümnaasiumis juba traditsiooniks saanud eesti keele laager 9.klasside õpilastele eesti keele eksamiks ettevalmistamise raames. Kursuse osalejatele olid korraldatud intensiivsed temaatilised tunnid, mis olid suunatud eesti keele grammatika kordamiele ja sõnavara rikastamisele. Eriti suur tähelepanu pöörati kirjaliku ja suulise kõne arendamisele, kuuldu mõistmisele, tööle paarides ja gruppides, suhtlemisele. kkõik see oli eesti keeles, loomulikult. Tagasiside kursuse osalejatelt näitas, et kõigile laager meeldis ja kõik meile õnnestus.

   

Link, mis aitab läbi e-kooli 1. klassi astumise taotlust täita

Kogu esimesse klassi astumisega seotud info leiab Tallinna Haridusameti kodulehelt

   

PARIM VEEBRUARIKUU KLASSIJUHATAJA

2020 kuu klassijuhatajaet

2020./2021.õppeaasta kuulutati Tallinnas välja Klassijuhataja emaatiliseks aastaks , et rõhutada klassijuhataja rolli rohkem kui varem, hinnata teda kui iga lapse arengu pooldajat

Klassijuhataja on üks võtmeisikuist, kes hindab õpilaste tugevaid külgi, soove ja vajadusi nende isikuomaduste arengul ja õpetamise individuaalse tee leidmisel. Klassijuhataja toetab õpilase üldkompetentse, tema initsiatiivsust ja vastutustunde arendamist.

On meeldiv mõelda, et meie kool Koos Tallinna Haridusametiga sõlmis vaba tahe leoingut, et hinnata ja tunnustada meie õpetajaid.

kõik koos same me rohkem hoolitseda meie õpetajate eest ning neid märgata. Märgake teie ka!

Kandidaate „Parim veebruarikuu klassijuhataja" nimetusele võib esitleda koolipere mitte hiljem kui 3.03.2021 siin:

giphyPARIM VEEBRUARIKUU KLASSIJUHATAJA

Kõikidest õigeks ajaks esitatud nominantidest, komisjon, mille koosseisu kuuluvad administratsiooni ja õpilasnõukogu esindajad, valib laureaati.

kuu klassijuhataja:

-vastutustundlik, avameelne ja innovaatiline;

- toetab oma isikliku eeskujuga ja tegevusega õpilaste õpivilumuste ja väärtushinnangute arengut;

-märkab iga õpilase tugevaid külgi, soove ja vajadusi;

-toetab õpilasi koos vanemate, aineõpetajate,huvitegevuse juhtidega ja teiste osapooltega individuaalse õpitrajektoori välja töötamises.

-arendab õpilastes kriitilist ja loovmõtlemist, ettevõtlikkust, kompetentsust ning kirjalikku ja suulist eneseväljendust;

-kasutab erinevaid uuenduslikke meetodeid õpitulemuste ja tegevuste parimaks saavutamiseks

-on kompetentne, sihikindel, innustav

   

Saage tuttavaks!

Jaanuari parim klassijuhataja - vene keele ja kirjanduse õpetaja NATALIJA MAHHOVA!

P1024022

Natalija Mahhova töötab vene keele ja kirjanduse õpetajana koolis üle 28 aasta. Ta on meie kooli vilistlane, kes peale Pihkva Kirovi-nimelise Pedagoogika ülikooli lõpetamist naases õpetajana tööle. Sellest aastast alates on ta pidevalt olnud klassijuhataja. Tema vilistlased toovad oma lapsed kooli ja soovivad, et aineõpetajaks ja klassijuhatajaks oleks kindlasti Natalija Mahhova.

Ta on noor, ambitsioonikas, väga sihipärane, keskendunud kvaliteetsele haridusele, alati oma aineks ette valmistatud, õnnestub kõiges ja kõikjal. Ta on alati väga tähelepanelik iga õpilase suhtes, läheneb individuaalselt nii õpilasele kui ka tema vanemale. Teab, kuidas toetada nii lapsi kui ka vanemaid. Osaleb erilise innuga laste klassivälises tegevuses, rõõmustab nende pärast ja muretseb. Tal on olemas eriline oskus - ühendada klassi üheks tervikuks. Mõned tema õpilaste iseloomustused: "Loob igaks päevaks positiivse meeleolu. Kasvatab meis tugevaid ja sihikindlaid isiksusi. Lahke, abivalmis, mõistev, õiglane ja armastav klassijuhataja. Väga vastutulelik ja lahke Natalija Sergejevna on meile alati nagu ema, sest ta alati toetab, alati kuulab ära, alati aitab. Üldiselt parim klassijuhataja! Parim lahe ema. Toetab rasketel aegadel, aitab kõigist raskustest üle saada ja teeb meie klassist suure pere. Inspireerib ja toetab. Toetab õpilaste arengut, märkab ja arendab laste tugevusi, kujundab nende kriitilist ja loovat mõtlemist, meeskonnatööd." Tänavu Natalija Mahhova on 11. klassi klassijuhataja. Eelmisel aastal, samas ka sellel õppeaastal töötas see klass suurel määral distantsil, kuid tänu oma klassijuhatajale ei kaotanud õpilased motivatsiooni õppida, areneda, tegutseda ja olla aktiivsed tegijad nii koolis kui ka väljaspool kooli. Kõik see õnnestus väga hästi just tänu klassijuhataja oskuslikule juhtimisele - õigeaegselt osutatud abile ja toele ning pidevale suhtlemisele nii klassi kui ka lastevanematega.

DSC 0290

Ise olles loominguline ja innovaatiline nakatab ta oma eeskujuga ka õpilasi olla loomingulised ja ellu viia oma ideed. Tema eestvedamisel said viimastel kuudel valmis kaks videotervitust, mis meie nii omapärasel ja raskel ajal andis meile kõigile suurepärase võimaluse tunnetada end suure ja sõbraliku kooliperena - see on ju nii mõnus tunne!

jõulutervitus kooli õpetajatele

kooli visiitkaart rahvusvahelise koostöö raames Valgevenemaaga

Soovime head vaatamist!

Õnnitleme Natalija Mahhovat ja soovime edu!

   

Koolisöökla menüü koostamine

news2021 127

Pakkusime meie õpilastele ja personalile võtta osa nädalase koolisöökla menüü koostamisel, mis jääb meid ootama kuni kõikide õpilaste kooli tagasitulekuni. Valida oli 15 lõuna variantdest, mis meeldisid meie õpilastele ja personalile.

5 populaarsemat rooga hääletuse tulemusena:

pasta Bolognese-30%

Risotto kanaga-10%

Frikadellisupp ja maasika-õuna desert-7%

Makaronid hakklihaga-7%

Soljanka ja virsikudesert-5%

Koolivaheajal saate te end proovida koka rollis ja valmistada huvitavaid roogi.

Maitsvat koolivaheaega teile!

   

Online konverents.

news2021 126

18.veebruaril koostöö raames toimus meie gümnaasiumi ja St.Peterburi lütseumi nr.179 pedagoogide videokohtumine. Semiar teemal "Uute pedagoogiliste tehnoloogiate kasutamine distantsõppes" andis osalejatele võimaluse teada saada uutest meetoditest ja võtetest, platvormidest ja programmidest. Seminaril osalesid ka Tallinna ja St.Peterburi teiste koolide esindajad.

   

"Minu parim sõber"

news2021 125

Kõik joonistuste konkursi "Minu parim sõber" osalejad said Mustamäe linnaosa valitsuselt Armsaid kingitusi. Õpilased on väga rahul! Aga hääletus parima joonistuse väljaselgitamiseks on pikendatud 1.märtsini. Toetame siis meie lemmikõpilasi ja kingime neile oma südameid. Link hääletamiseks

   

Lugupeetud eelkooli laste vanemad!

sobranie 2021 02_26

Kutsume Teid infokoosolekule 2021./2022.õ.a. esimesse klassi sisseastumise küsimustes. Arvestades viiruse levimise ohtu toimub koosolek online-formaadis.

Aeg: 26.02.2021 17:30

Viide üritusele

Lugupidamisega,

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

   

Lehekülg 7 / 146

«AlgusEelmine12345678910JärgmineLõpp»