Kooli elu

Uudised

Tallinn pikendas esimesse klassi minevate laste avalduste vastuvõtmist

zajavki 1 klass

On rõõm teatada teile, et Tallinna Haridusamet pikendas avalduste esitamise tähtaega 1.klassi sisseastumise kohta kuni 26.märtsini.

Avalduse võib esitada http://ekool.eu

Video juhistega asub SIIN

 

Parim märtsikuu klassijuhataja

2020 kuu klassijuhatajaet

Lugupeetud koolipere!

Kandidaate „Parim märtsikuu klassijuhataja" nimetusele võib esitleda koolipere hiljemalt 01.04.2021 siin

Kõikidest õigeks ajaks esitatud nominantidest, komisjon, mille koosseisu kuuluvad administratsiooni ja õpilasnõukogu esindajad, valib laureaati.

Iga klassijuhataja on väärtuslik! Koos saame rohkem hoolt kanda ja õpetajaid märgata. Märgake teie ka!

Lugupidamisega,

TMRG

   

Joonistuste konkurss "Minu parim sõber"

news2021 136

Palju õnne! 1.a klassi õpilased Penelopa Istomin ja Vitalina Mihhejeva, 2.a klassi õpilane Vlada Jaružnaja osalesid Mustamäe linnaosa poolt korraldatud joonistuste konkursil "Minu parim sõber" ja võitsid! Palju õnne ka juhendajatele Larissa Budnitskaja ja Svetlana Zahharovale. Kingitusi saate esimesel võimalusel!

Edu teile, tublid olete!

   

Kevad

news2021 135

Las talv ei taha veel taganeda, me teame, et kevad on juba tulnud. Kevadet aga me armastame, nii, et kui saime teada ERR Lasteekraan konkursist, hakkasime kohe fantaseerima, kuidas saab sõna "KEVAD" kirjutada. Vaadake, millised tööd on meie õpilastel välja tulnud.

   

„Veebruarikuu klassijuhataja" konkursi tulemused

Klassijuhataja on üks võtmeisikuist, kes hindab õpilaste tugevaid külgi, soove ja vajadusi nende isikuomaduste arengul ja õpetamise individuaalse tee leidmisel. Klassijuhataja toetab õpilase üldkompetentse, tema initsiatiivsust ja vastutustunde arendamist.

Täname kogu koolipere, kes esitasid nominente veebruarikuu klassijuhataja tiitlile. Kõik on väärikad!Komisjon, mille koosseisu kuuluvad administratsiooni ja õpilasnõukogu esindajad, valis laureate!

Saage tuttavaks!

Parim veebruarikuu klassijuhataja on 7.c klassi klassijuhataja Margarita Mažeiko!

P1024701

Õpetaja Margarita Mažeiko sai oma õpilaste , lastevanemate ja kolleegide tunnustuse. Kes ütlesid tema kohta, et ta märkab iga õpilase tugevaid külgi, tema vajadusi ja soove, ta on avatud ja vastutustundlik. Ta toetab õpilasi, ei tõsta häält, arendab õpilastes loomingulist mõtlemist ja ettevõtlikkust, oskust meeskonnas töötada, suulist ja kirjalikku väljendusoskust. Temaga on meeldiv suhelda, ta oskab toetada, seletada, kuulata. Ta on suurepärane õpetaja. Tal on hea kontakt lastevanematega. Ta on oma ala asjatundja, mõistlik, inimlik, on lapse heaolus huvitatud. Ta on erudeeritud ja laia silmaringiga.Ja on Margarita Mažeikol veel üks oluline iseloomu omadus-kaastunne – see on ka temast.

Ta leiab aega, et õpilastega nagu partneritega vestelda, toetab neid, aitab eesmärki saavutada. Peale teadmisi õpetas ta lapsi õppima ja miks me õpime. Ta on tähelepanelik ja aus, ärgitab õpilastes soovi maailma uurida. Ta loob klassis sellist õhkkonda, kus igaühel on olemas võimalus olla osa meeskonnast ja ükski ei tunne end tõrjutuna.

Õpetaja temaatilised ja KiVa klassijuataja tunnid on hästi läbi mõeldud, üles ehitatud, arvestavad iga õpilase vajadustega.Olles tagasihoidlik ja analüütilise mõttelaadiga inimene, on õpetaja Mažeiko õpilastele ja kolleegidele eeskujuks käitumise ja töösse suhtumise poolest.

Veebruaris koolikomisjon otsustas väärtustada veel üht klassijuhatajat, kes on oma teekonna algul, kuid vanemate ja õpilaste arvates on Parima klassijuhataja tiitli väärt. Saage tuttavaks, veebruarikuu klassijuhataja- Natalja Levitskaja!

P1024691

Natalja Levitskaja on 5.a klassi klassijuhataja, kes tuli meie kooli septembris 2020, et huvijuhina töötada. Aga olude sunnil juba 2021 jaanuarist võttis väljakutse vastu ja saigi klassijuhatajaks. Ta pühendas end klassiga tööle. Vanemad räägivad temast: tema tulekuga muutus klassis palju. Sai palju rõõmu ja hubasust. Ta on päikeseline, aktiivne, positiivne, toetav, mõistev klassijuhataja. Täname kooli, kes võtab nii toredaid inimesi tööle! Lapsevanemana kuulen tast iga päev palju head. Ta reageerib kiiresti kirjadele ja SMSidele, mis kergendab väga sidet kooliga. Suur tänu Natalja Levitskajale klassijuhtimise eest! Ta on tähelepanelik, kaastundlik, lahke. Lapsed on alati tema hoole all. Ta arvestab laste ja vanemate arvamustega. Nii lühikese ja keerulise perioodi jooksul kasutas ta oma klassi õpilastega kõiki võimalikke variante, et olla koos, osaleda üritustes nii koolis kui ka väljaspool seda. Soovime Natalja Levitskajale edu edaspidises töös klassiga, mõistmist ja positiivset suhtlemist klassiga ja vanematega.

   

Voolimine

news2021 134

2.a klass käsitöö tundides omandab teemat "voolimine". Õpilased töötavad online formaadis ja ka iseseisvalt. Kõikides töödes on näha loomingulist ja fantaasiat.

   

Lugupeetud vanemad!

online vstre4a 21_03_22

Esmaspäeval, 22.03.2021, ajavahemikul 17.30-18.30 teil on võimalus suhelda aineõpetajatega, esitada teid huvitavaid küsimusi. Kohtumised toimuvad online- formaadis.

Lingi saab siit.

Lugupidamisega,

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

   

Lugupeetud õpilased ja vanemad!

news2021 133

Toidupakkide väljastamine toimub kord nädalas neljapäeviti järgnevalt:

18.märts, 25.märts, 01.aprill, 08.aprill

14.00-15.00 - 1.-2. Klassid

15.00-16.00 - 3.-4 .klassid

16.00-17.00 - 5.-6. klassid

17.00-18.00 - 7.-9. klassid

18.00-18.30 - 10.-12.klassid

Registreerimine kehtib kogu distantsõppe perioodi vältel. Kui keegi ei ole veel registreerinud paki saamiseks või soovib pakist loobuda, palun , võtke ühendust majandusjuhataja Ljubov Konstantinovaga otse majandus@mreal.ee

Palume õigel ajal ja tervetena tulla, koolihoones kanda maski.

Lugupidamisega,

TMRG

   

Lugupeetud vanemad, vanaemad-vanaisad!

news2021 132

On möödunud aasta sellest ajast, kui maailm puutus kokku millegagi enda jaoks arusaamatu ja seletamatuga.See oli nagu kokkupõrge ootamatult ilmunud seinaga. Šokk, SEGADUS,AHASTUS. Mõtlen, et paljud mäletavad 2020.aasta kevade esimesi päevi ja kuid, mis olid täis hirmu ja segadust...

artikli juurde

   

Lugupeetud vanemad!

image image_122297

Kutsume teid online-kohtumisele gümnaasiumi juhtkonnaga küsimus-vastus formaadis, mis toimub teisipäeval, 16.märtsil, algusega 17.30. Kohtumise pikkus on 1 tund.

Link meet.google.com/qyw-bthm-yao

Lugupidamisega,

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

   

Ilukiri see on ilusa kirja kunst

news2021 131

Meil on hea meel, et meie gümnaasiumi õpilased valdavad seda kunsti. Meil toimus traditsiooniline ilukirja konkurss, mille käigus selgitati välja parimad ilukirjutajad.Täht tähe kõrval, rida rea järel- nii näevad meie võitjate tööd välja. Kõigile osalejatele- edu õppimises! Eriline tänu meie õpetajatele kannatlikkuse ja pühendumise eest!

   

Lehekülg 6 / 146

«AlgusEelmine12345678910JärgmineLõpp»