Kooli elu

Uudised

Klassijuhatajate päev

news2021 0902

10.septembril oli meie klassijuhatajatel ebatavaline päev, nad käisid Tallinna muuseumides, olid meremuuseumis, arhitektuuri muuseumis, loodusmuuseumis, kinomuuseumis ja ajaloomuuseumis. Meie klassijuhatajad avastasid palju uut ja huvitavat! Sellise meeldiva kingituse tegi Tallinna Haridusamet kõigile linna klassijuhatajatele tänades neid nende töö eest.

 

Juba 15.septembril toimub esimene töötuba!

15.09

Tuleb väga maitsev ja õrn päev.

Koos meie õpetajatega te õpite glasuuritud õunu valmistama, panete end proovile ebaavalises joonistamistehnikas- hapra gipsplaadi peal joonistamist. See pole aga sama, ui albumisse joonistada.

Toimumisaeg on 15.30-17.00

Üritus on 2.-7.klasside õpilastele, ka nende vanematele! Just! Võib ema-isa, vanaema-vanaisa, õde-vend kaasa kutsuda!(Täiskasvanutele on sissepääs kooli on võimalik ainult kehtiva QRvaktsiineerimiskoodi olemasolul või tõendi selle kohta, et inimene põdes COVIDi vähem kui 180 päeva tagasi või kehtiva dokumentaalselt tõestatud negatiivse testi alusel. Kohapeal teste ei tehta ja vastu ei võeta)

Osalemistasu on 10 eur/inimese kohta. Peale registreerimist saadakse teile arve, mille tuleb tasuda pangaülekandega. Sularaha vastu i vvõeta.

Kiirustage, kohtade arv on piiratud!

Registreerimine

   

Hurraa! Meil on häid uudiseid!

мк

TMRGs alustavad tööd töötoad, mille viivad läbi meie suurepärased õpetajad Natalja Kourgouz ja Larissa Budnitskaja neile, kes soovivad midagi uut ja huvitavat õppida, tahavad proovida midagi ise teha, kes armastavad kokkamist, kellele meeldib omapäraseid kingitusi teha ning kes oma aega hindab.

Programmis:

märg viltimine

esemed karusnahast

siidmaalingud

maalingud klaasil

glasuuritud õunad

trühvlid-kommid

ja palju muud.

Igakuised töötoad, kus igaüks leiab endle midagi huvitavat

hind: 10 eur osalejalt

Jälgige reklaami ja registreerimist(igakuiselt)

   

Lugupeetud vanemad,

2021 09_09_sobranie

täname Teid saadetud küsimuste ees ning kutsume teid üldkoosolekule, mis toimub 09.09.2021 , algusega kell 17.00 online-formaadis.

right-arrow-redViide otseülekandele.

Kell 18.00 algavad klasside lastevanemate koosolekud. Viide üritusele on teile juba saadetud e-kooli kaudu.

Lugupidamisega, TMRG

   

Lugupeetud õpilased ja lastevanemad!

121212121

10.septembril on ülelinnaline klassijuhataja päev!

Kõik me teame, et klassijuhataja on üks tähtsamaid võtmeisikuid õpilase tugevate külgede hindamises, õpilase arengu ja individuaalse õppimise tee kujundamises, suhtlemises vanemate, õpetajate , klassikaaslaste ja teiste osapooltega. Klassijuhataja toetab õpilaste üldkompetentse, tema algatusi ja vastutustunnet.

See päev on neile ning tahaks, et meie klassijuhatajad saaks osaleda üritustes, mis toimuvad sellel päeval linnas.

Õppeprotsess korraldatakse distantselt. Päeva teema: Minu suve lugu. Õpilased saavad loovülesannet täitmiseks ja sellel õppepäeval osalemiseks.

Nendele lastele, kelle vanemad ei saa korraldada oma lapse järel valvet, on võimalus tulla kooli ja ajavahemikul 8.00-14.00 õppida tunniplaani järgi. Selleks on vaja täita küsimustikku kuni 07.09.2021. Viide küsimustikule.

Lugupidamisega, mõistvale suhtumisele lootes,

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

   

Lugupeetud vanemad!

2021 09_09_sobranie

09.09.2021 algusega kell 17.00 toimub lastevanemate üldkoosolek online-formaadis.Viide üritusele saadetakse Teile hiljem. Selleks , et info oleks terviklik ja puudutaks teid huvitavaid küsimusi ja teemasid, palume eelnevalt saata oma küsimusi viidele.

Tähtaeg 07.09.2021

Lastevanemate koosolekud klassides toimuvad samal päeval kell 18.00 ka online-formaadis. Viite saadab klassijuhataja e- kooli kaudu.

Lugupidamisega,

Natalja Vergun,

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi direktor

   

Kingitus 1.klasside õpilastele

news2021 0901

2.septembril käisid meie 1.klasside õpilased "Jäneste koolis". Öeödakse , et parim kingitus on positiivsed emotsioonid, just neid soovis kooli lastele kinkida! Ja see ka õnnestus- naer ja lõbutsemine ei lõppenud kogu etenduse jooksul. Meil külas oli Vene noorteteater.

   

"Parim suvekuude klassijuhataja" konkursi tulemused

IMG 8030aaa

Alla Oja on pühendunud ja vastutustundlik õpetaja, lähtub õpilaste vajadustest. Tema teadlik tegevus ja isiklik eeskuju aitab kujundada õpilaste väärtushoiakuid, õpioskuste kujunemist. Hea kontakt vanematega toetab õpetaja ja klassijuhataja igapäevatööd.

Alla töötab meie gümnaasiumis 7 aastat vene keele ja kirjanduse õpetajana. Kõik need aastad oli ta klassijuhataja. Tulles kooli võttis ta 5. klassi, kus suurem osa õpilasi juba selles vanuses ei olnud motiveeritud õppimiseks, samas ka lapsevanemad ei olnud oma lastele suureks toeks. Alla suurepäraseks saavutuseks on see, et kõik õpilased lõpetasid põhikooli. See on märkimisväärne töö, kus on märgatud iga õpilane, arvestatud tema vajadused, kuuldud tema rõõmud ja mured ning koos leitud lahendused probleemidele.

Õpetaja on avatud, rahulik, siiras, analüüsivõimeline. Ta teeb tööd metoodiliselt, motiveeritult ja südamega: kultuurilised õppekäigud, külalised tunnis, mitmekesine õppetöö. On alati avatud uuele, õpilastele alati kättesaadav, positiivne ja ettevõtlik. Aine- ja klassijuhatajana on õpilastele motiveeriv eeskuju. Tema klassides on ilus traditsioon – käia teatris aasta jooksul. Üle 50 teatrietenduse on külastatud tema klassijuhataja rollis olles.

Viimased kaks aastat olid suureks väljakutseks tema jaoks, kuna olles gümnaasiumi klassi klassijuhataja oli tema eesmärgiks luua ühtne klassikollektiiv. Kuna 10. klassi tuleb õpilasi erinevatest koolidest, siis Alla klassijuhatajana oli abiks saada hakkama distantsõppega ning olla see lüli õpilaste ja aineõpetajate vahel, et ükski õpilane ei kaotaks motivatsiooni jätkata oma õpinguid, sooritada edukalt kõik eksamid ja lõpetada gümnaasiumi. Ta oli 24/7 kontaktis oma õpilastega ning saavutas seda. 12.klassi vilistlased kirjeldavad oma klassijuhatajat kui „Parim klassijuhataja. Ta aitab meid alati, ta on meie päästja. selle eest oleme temale väga tänulikud! Üks kõige mõistvatematest ja vastutulelikumatest õpetajatest koolis, kes siiralt armastab oma õpilasi - meie aga teda! Temast on saanud meie teine ema. Täname teda töö, kannatlikkuse, hoolivuse ja lahkuse eest! Ta tegi minu klassi heaks palju ning oli alati valmis dialoogi pidama ja aitama." 

Tänavu aga ootab teda järgmine väljakutse - 5.b klass. Usume, et neil vedas.

   

Lugupeetud eelkooli gruppide lapsevanemad!

21 08_31 koosolek et

Kutsume Teid infokoosolekule, mis toimub 31.augustil 2021 kell 17.30 online formaadis.

Sisse saab viitega

Lisainfo:

õppealajuhataja Olga Korkkinen olga.korkkinen@mreal.ee ( korralduslikud küsimused)

huvijuht Natalja Levitskaja huvijuht@mreal.ee (küsimused lepingu ja arvete kohta)

6 522 535

Lugupidamisega,

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

   

Kallid õpilased ja lastevanemad!

Õnnitleme teid uue õppeaasta alguse puhul!

Soovime Teile tervist, head õppeedukust ja toredat tuju!

1 сентября 2

Pidulikud aktused uue õppeaasta alguse puhul toimuvad 1.septembril.

Kell 9.00- pidulik aktus 1.klasside õpilastele kooli peaukse ees õues.

Vastavalt Eesti Vabariigi Valitsuse korraldusele vältimaks COVID-19 üritusele on lubatud inimesed, kes esitavad COVID sertifikaadi või testi negatiivset tulemust.

Testi võib teha koolis 31.augustil ajavahemikul 9.00-16.00 tasuta ning saada vastava kinnituse. Testimine ainult 1.klassi õpilaste täiskasvanud  saatjatele

Kell 10.00 - 2.-4.klasside õpilastele

Kell 11.00 - 5.-9.klasside õpilastele

Kell 12.00 - 10.-12.klasside õpilastele

Kohtumiseni!

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

   

Lugupeetud 1.klasside õpilaste vanemad!

21 08_26 koosolek et

Kutsume Teid vanemate üldkoosolekule, mis toimub 26.augustil algusega kell17.30 online formaadis.

Üksikasjalikum info ning viide üritusele on Teile e-posti aadressitele saadetud.

Lisainfo: õppealajuhataja Olga Korkkinen

olga.korkkinen@mreal.ee

6522535

Lugupidamisega,

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

   

Lehekülg 6 / 152

«AlgusEelmine12345678910JärgmineLõpp»