Kooli elu

Uudised

Saage tuttavaks!

Jaanuari parim klassijuhataja - vene keele ja kirjanduse õpetaja NATALIJA MAHHOVA!

P1024022

Natalija Mahhova töötab vene keele ja kirjanduse õpetajana koolis üle 28 aasta. Ta on meie kooli vilistlane, kes peale Pihkva Kirovi-nimelise Pedagoogika ülikooli lõpetamist naases õpetajana tööle. Sellest aastast alates on ta pidevalt olnud klassijuhataja. Tema vilistlased toovad oma lapsed kooli ja soovivad, et aineõpetajaks ja klassijuhatajaks oleks kindlasti Natalija Mahhova.

Ta on noor, ambitsioonikas, väga sihipärane, keskendunud kvaliteetsele haridusele, alati oma aineks ette valmistatud, õnnestub kõiges ja kõikjal. Ta on alati väga tähelepanelik iga õpilase suhtes, läheneb individuaalselt nii õpilasele kui ka tema vanemale. Teab, kuidas toetada nii lapsi kui ka vanemaid. Osaleb erilise innuga laste klassivälises tegevuses, rõõmustab nende pärast ja muretseb. Tal on olemas eriline oskus - ühendada klassi üheks tervikuks. Mõned tema õpilaste iseloomustused: "Loob igaks päevaks positiivse meeleolu. Kasvatab meis tugevaid ja sihikindlaid isiksusi. Lahke, abivalmis, mõistev, õiglane ja armastav klassijuhataja. Väga vastutulelik ja lahke Natalija Sergejevna on meile alati nagu ema, sest ta alati toetab, alati kuulab ära, alati aitab. Üldiselt parim klassijuhataja! Parim lahe ema. Toetab rasketel aegadel, aitab kõigist raskustest üle saada ja teeb meie klassist suure pere. Inspireerib ja toetab. Toetab õpilaste arengut, märkab ja arendab laste tugevusi, kujundab nende kriitilist ja loovat mõtlemist, meeskonnatööd." Tänavu Natalija Mahhova on 11. klassi klassijuhataja. Eelmisel aastal, samas ka sellel õppeaastal töötas see klass suurel määral distantsil, kuid tänu oma klassijuhatajale ei kaotanud õpilased motivatsiooni õppida, areneda, tegutseda ja olla aktiivsed tegijad nii koolis kui ka väljaspool kooli. Kõik see õnnestus väga hästi just tänu klassijuhataja oskuslikule juhtimisele - õigeaegselt osutatud abile ja toele ning pidevale suhtlemisele nii klassi kui ka lastevanematega.

DSC 0290

Ise olles loominguline ja innovaatiline nakatab ta oma eeskujuga ka õpilasi olla loomingulised ja ellu viia oma ideed. Tema eestvedamisel said viimastel kuudel valmis kaks videotervitust, mis meie nii omapärasel ja raskel ajal andis meile kõigile suurepärase võimaluse tunnetada end suure ja sõbraliku kooliperena - see on ju nii mõnus tunne!

jõulutervitus kooli õpetajatele

kooli visiitkaart rahvusvahelise koostöö raames Valgevenemaaga

Soovime head vaatamist!

Õnnitleme Natalija Mahhovat ja soovime edu!

 

Koolisöökla menüü koostamine

news2021 127

Pakkusime meie õpilastele ja personalile võtta osa nädalase koolisöökla menüü koostamisel, mis jääb meid ootama kuni kõikide õpilaste kooli tagasitulekuni. Valida oli 15 lõuna variantdest, mis meeldisid meie õpilastele ja personalile.

5 populaarsemat rooga hääletuse tulemusena:

pasta Bolognese-30%

Risotto kanaga-10%

Frikadellisupp ja maasika-õuna desert-7%

Makaronid hakklihaga-7%

Soljanka ja virsikudesert-5%

Koolivaheajal saate te end proovida koka rollis ja valmistada huvitavaid roogi.

Maitsvat koolivaheaega teile!

   

Online konverents.

news2021 126

18.veebruaril koostöö raames toimus meie gümnaasiumi ja St.Peterburi lütseumi nr.179 pedagoogide videokohtumine. Semiar teemal "Uute pedagoogiliste tehnoloogiate kasutamine distantsõppes" andis osalejatele võimaluse teada saada uutest meetoditest ja võtetest, platvormidest ja programmidest. Seminaril osalesid ka Tallinna ja St.Peterburi teiste koolide esindajad.

   

"Minu parim sõber"

news2021 125

Kõik joonistuste konkursi "Minu parim sõber" osalejad said Mustamäe linnaosa valitsuselt Armsaid kingitusi. Õpilased on väga rahul! Aga hääletus parima joonistuse väljaselgitamiseks on pikendatud 1.märtsini. Toetame siis meie lemmikõpilasi ja kingime neile oma südameid. Link hääletamiseks

   

Lugupeetud eelkooli laste vanemad!

sobranie 2021 02_26

Kutsume Teid infokoosolekule 2021./2022.õ.a. esimesse klassi sisseastumise küsimustes. Arvestades viiruse levimise ohtu toimub koosolek online-formaadis.

Aeg: 26.02.2021 17:30

Viide üritusele

Lugupidamisega,

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

   

Valentiinikaarte ei saa mitte kunagi palju!

news2021 123

Sõbrapost töötas vahetpidamata, meie imelised Kupidod jagasid kogu südamest armsaid südamekesi adressaatidele. Õnnitlused tegid meie õpilasi rõõmsateks, eriliseks sündmuseks sai aga 9.klassi õpilase esinemine, kes laulis kõikidele oma lemmiklaule-ka omaloomingut!

   

Laul hamstrist ja mitte ainult....

Meie laulukoori lapsed teavad täpselt, et meie sõbrad võivad olla pehmed ja kohevad.Mis siis, et nad ei oska rääkida, aga nad on alati kõrval. Kuulake laulu hamstrist meie koori esitamisel. Koorijuht Ljudmilla Sjomina

   

Palju õnne!

news2021 122

Vabariiklikul vene keele ja kirjanduse konkursil särasid meie õpilased Anna Butkovskaja (8.b), kes sai 1.koha ja Inga Svetlova (5.a) kes sai 2.koha. Soovime õpilastele ja nende õpetaja Natalija Mahhovale edu ja toredaid esinemisi ka edaspidi.

   

Suusapäev meie vanema astme õpilastel

news2021 121

Nagu selgus, suusatada on väga lõbus! Mis siis, et mõned eriti suuskadel ei püsinud-kõik said suusailma nautida. Aga mis talvespordialad teile meeldivad?

   

Õpilasesinduse liikmete kohtumine Minski õpilasesinduste liikmetega

news2021 119

11.veebruaril sõprusnädala raames kohtusid meie kooli õpilasesinduse ja Minski koolide õpilasesinduste esindajad. Kohtumine oli hubane ja soe. Olid muusikaviktoriinid, viktoriin kirjanduse tundmise peale, arutati ka tõsiseid teemasid:arutati ÕE mõju kooli arengule, toimus ideede ja kogemuste vahetus. Nüüd kõik see ootab ellu viimist. Õpilased olid väga tublid!

   

Koostööprojekti tutvustus

news2021 118

10.veebruaril toimus meie gümnaasiumis kohtumine, kus õpetajad ja 12.klassi õpilased Aleksandra Doll ja Pavel Rotov tutvustasid 10.klassi õpilastele pikaajalist koostööprojekti, milles osalevad meie gümnaasium ja Valgevene keskkoolid - Minski linna Keskkool nr 22, Bresti linna Keskkool nr 22 ja Minski linna Keskkool nr 134. 10.klassi õpilased said teada, kuidas meie koostöö algas ja arenes ning osalejate sõprussidemed tugevnesid.

   

Lehekülg 5 / 143

«AlgusEelmine12345678910JärgmineLõpp»