Kooli elu

Uudised

Palju õnne!

news2021 0922

5.b klassi õpilane Maria Vanina 3.oktoobril Eesti Cup 2021käsipallis Kehras sai oma võistkonna koosseisus 1.koha. Tubli!

Palju õnne!

news2021 0921

6.b klassi õpilane Juri Stantšits tõi Olecka Finswimming Nord Cup 2021 võistlustelt 6 medalit, 3 neist on kuld!

Spordinädalas osalejate autasustamine

news2021 0920

Ajavahemikul 23.09.2021-30.09.2021 meie gümnaasiumi õpilased aktiivselt osalesid spordiüritustes. Oli palju spordimänge,konkursse, õpilased osalesid spordijooksudes, toimus orienteerumine, vanema astme õpilased osalesid korvpalli - ja jalgpalliturniiril. 1.oktoobril toimus kõige tugevamate ja kõige osavamate õpilaste autasustamine.

Oleme õnnelikud selle üle, et sellel päeval oli meiega vehkleja Irina Embrih-olümpiavõitja, euroopa- ja maailmameister. Aitäh, et meile anti võimalus puudutada ajalugu-olümpiamedalit võistkonna arvestuses vehklemises

“REKLAAM, MIS MEILE MEELDIKS!”

news2021 0919

29.septembril 11.klassis toimunud suulise eesti keele tunni teemaks oli "REKLAAM, MIS MEILE MEELDIKS!". Õpilased tegid rühmatööd, mille käigus selgitasid välja, millist reklaami tahaksid näha ja kuulda igapäevaelus. Lõpus iga rühm esines omakoostatud – joonistatud – vormistatud reklaamiga. Sai palju nalja ja positiivsust!

Palju õnne!

news2021 0918

1.b klassi õpilane Arseni Ivanov 26.septembril HK Tornaado meeskonna koosseisus hokiturniiril "Scania Cup 2021" sai pronksi. Tubli!

Spordinädal

news2021 0917

Spordinädala raames 30.septembril 10.klassi kehalise kasvatuse tund toimus boulingi akadeemias.

Huviring "Robotika ja modelleerimine"

7

Meil on rõõm teile teatada, et meie gümnaasiumis avatakse huviringi "Robotika ja modelleerimine". Siin te saate teada palju programmeerimisest, õpite modelleerima ning isegi loote oma roboti.

Tunnid toimuvad esmaspäeviti ja reedeti 15.00-16.30. TMRGi õpilastele huviring on tasuta.

Programm sobib 5.-9.klasside õpilastele.

Juba 1.oktoobril kutsume kõiki soovijaid lahtisesse tundi Universumi Laborisse 308.kabinetti.

End kirja panna saab kohapeal.

Spordinädal

news2021 0916

24.septembril korraldati meie gümnaasiumis võrkpalliturniir gümnaasiumi osa õpilaste seas. Võitsid 12.klassi noormehed ja 10.klassi neiud.

Palju õnne!

news2021 0914

Palju õnne! 5.b klassi õpilane Jekaterina Postnova klubi Tallinna Mõõk võistkonna koosseisus vehklemisturniiril "Anastassia Cup 2021" sai 3.koha! Tubli!

Tähelepanu, 9.-12.klasside õpilased ja kõik huvilised!

news2021 0915

Meil on rõõm teatada, et me taastame hiina keele õppimist! 9.-12.klasside õpilastel on jälle võimalus tasuta hiina keelt õppida meie gümnaasiumi ruumides. Õpetajaks on Tallinna Ülikooli lektor. Me loodame avada gruppi algajatele. Tunnid toimuvad 2 korda nädalas. Õpikud hiina keele õppimiseks saate te tasuta Konfutsiuse Instituudist, mis tegutseb Tallinna Ülikoolis ja on meie partner. Oma soovist hiina keelt õppida palun teatsda oma klassijuhatajatele või tulla kab.221

Palju õnne!

news2021 0913

4.a klassi õpilane Arina Fomkina 25.septembril Pärnus sai karate võistlustel «Corpore Cup»1.koha. Tubli!