Lugupeetud vanemad!

online vstre4a 21_03_22

Esmaspäeval, 22.03.2021, ajavahemikul 17.30-18.30 teil on võimalus suhelda aineõpetajatega, esitada teid huvitavaid küsimusi. Kohtumised toimuvad online- formaadis.

Lingi saab siit.

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

Lugupeetud õpilased ja vanemad!

news2021 133

Toidupakkide väljastamine toimub kord nädalas neljapäeviti järgnevalt:

18.märts, 25.märts, 01.aprill, 08.aprill

14.00-15.00 - 1.-2. Klassid

15.00-16.00 - 3.-4 .klassid

16.00-17.00 - 5.-6. klassid

17.00-18.00 - 7.-9. klassid

18.00-18.30 - 10.-12.klassid

Registreerimine kehtib kogu distantsõppe perioodi vältel. Kui keegi ei ole veel registreerinud paki saamiseks või soovib pakist loobuda, palun , võtke ühendust majandusjuhataja Ljubov Konstantinovaga otse majandus@mreal.ee

Palume õigel ajal ja tervetena tulla, koolihoones kanda maski.

TMRG

Lugupeetud vanemad, vanaemad-vanaisad!

news2021 132

On möödunud aasta sellest ajast, kui maailm puutus kokku millegagi enda jaoks arusaamatu ja seletamatuga.See oli nagu kokkupõrge ootamatult ilmunud seinaga. Šokk, SEGADUS,AHASTUS. Mõtlen, et paljud mäletavad 2020.aasta kevade esimesi päevi ja kuid, mis olid täis hirmu ja segadust...

artikli juurde

Lugupeetud vanemad!

image image_122297

Kutsume teid online-kohtumisele gümnaasiumi juhtkonnaga küsimus-vastus formaadis, mis toimub teisipäeval, 16.märtsil, algusega 17.30. Kohtumise pikkus on 1 tund.

Link meet.google.com/qyw-bthm-yao

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

Ilukiri see on ilusa kirja kunst

news2021 131

Meil on hea meel, et meie gümnaasiumi õpilased valdavad seda kunsti. Meil toimus traditsiooniline ilukirja konkurss, mille käigus selgitati välja parimad ilukirjutajad.Täht tähe kõrval, rida rea järel- nii näevad meie võitjate tööd välja. Kõigile osalejatele- edu õppimises! Eriline tänu meie õpetajatele kannatlikkuse ja pühendumise eest!

Kutsume teid online Naistepäeva kontserdile meie gümnaasiumi aulast!

Kogu südamest õnnitleme Teid Rahvusvahelise Naistepäeva puhul!

Olgu meil kevad mitte ainult väljas, kuid ka südameis!

Meie õpilased osalesid Popsport väljakutses!

news2021 128

Challenge tähistas Eesti Vabariigi Iseseisvuspäeva võisteldes vastupidavuses hüpates hüppenööril 4 minutit. Täname õpilasi ja kehalise kasvatuse õpetaja Olga Didõk´i osalemise ja auväärse tulemuse eest! Kokku osales ürituses 100 inimes koolidest ja spordiklubidest. Võiskondade arvestuses sai meie gümnaasium 2.koha ja isiklikul arvestusel 8.klassi õpilane Anna-Maria Tšižik sai 3.koha. Tubli!

Tore, kui huvitavaid mõtteid märgatakse!

news2021 130Oleme rõõmsad meie 5.b klassi õpilase Tosja Makarova üle, kes Eesti Vabariigi Iseseisvuspäevaks tegi animakaardi ja täna Riigikogu liige hr. Igor Kravtšenko tegi Tosjale tänukingituse. Suur tänu meie õpilase märkamise eest!

Eesti keele laager

news2021 129

Veebruaris koolivaheajal korraldati meie gümnaasiumis juba traditsiooniks saanud eesti keele laager 9.klasside õpilastele eesti keele eksamiks ettevalmistamise raames. Kursuse osalejatele olid korraldatud intensiivsed temaatilised tunnid, mis olid suunatud eesti keele grammatika kordamiele ja sõnavara rikastamisele. Eriti suur tähelepanu pöörati kirjaliku ja suulise kõne arendamisele, kuuldu mõistmisele, tööle paarides ja gruppides, suhtlemisele. kkõik see oli eesti keeles, loomulikult. Tagasiside kursuse osalejatelt näitas, et kõigile laager meeldis ja kõik meile õnnestus.

Link, mis aitab läbi e-kooli 1. klassi astumise taotlust täita

Kogu esimesse klassi astumisega seotud info leiab Tallinna Haridusameti kodulehelt

PARIM VEEBRUARIKUU KLASSIJUHATAJA

2020 kuu klassijuhatajaet

2020./2021.õppeaasta kuulutati Tallinnas välja Klassijuhataja emaatiliseks aastaks , et rõhutada klassijuhataja rolli rohkem kui varem, hinnata teda kui iga lapse arengu pooldajat

Klassijuhataja on üks võtmeisikuist, kes hindab õpilaste tugevaid külgi, soove ja vajadusi nende isikuomaduste arengul ja õpetamise individuaalse tee leidmisel. Klassijuhataja toetab õpilase üldkompetentse, tema initsiatiivsust ja vastutustunde arendamist.

On meeldiv mõelda, et meie kool Koos Tallinna Haridusametiga sõlmis vaba tahe leoingut, et hinnata ja tunnustada meie õpetajaid.

kõik koos same me rohkem hoolitseda meie õpetajate eest ning neid märgata. Märgake teie ka!

Kandidaate „Parim veebruarikuu klassijuhataja" nimetusele võib esitleda koolipere mitte hiljem kui 3.03.2021 siin:

giphyPARIM VEEBRUARIKUU KLASSIJUHATAJA

Kõikidest õigeks ajaks esitatud nominantidest, komisjon, mille koosseisu kuuluvad administratsiooni ja õpilasnõukogu esindajad, valib laureaati.

kuu klassijuhataja:

-vastutustundlik, avameelne ja innovaatiline;

- toetab oma isikliku eeskujuga ja tegevusega õpilaste õpivilumuste ja väärtushinnangute arengut;

-märkab iga õpilase tugevaid külgi, soove ja vajadusi;

-toetab õpilasi koos vanemate, aineõpetajate,huvitegevuse juhtidega ja teiste osapooltega individuaalse õpitrajektoori välja töötamises.

-arendab õpilastes kriitilist ja loovmõtlemist, ettevõtlikkust, kompetentsust ning kirjalikku ja suulist eneseväljendust;

-kasutab erinevaid uuenduslikke meetodeid õpitulemuste ja tegevuste parimaks saavutamiseks

-on kompetentne, sihikindel, innustav