Meie kallid õpilased!

kanikuli

Nüüd algaski meil sügiskoolivaheaeg.

Puhake hästi, tegelege oma harrastustega, mille jaoks vahel ei jätku õppetöö tõttu aega, jalutage õues ja hoidke oma tervist!

9.klasside õpilasi , kes on keelelaagrisse end registreerinud,ootame juba esmaspäeval!

Kui teil on raskusi õpitu mõistmisel ja te vajate õpetaja abi, ootame teid 19.-20.oktoobril 9.00-15.00. Leppige aineõpetajaga konsultatsiooni ajast kokku. Õpetajate kontaktandmed on siin

Kooli kantselei töötab iga päev 9.00-15.00

Ilusat koolivaheaega!

Lugupeetud koolipere!

bud zdorov

Käesoleva nädala algul meie kooli fuajees on paigaldatud termokaamera, mis skaneerib kooli tulevate inimeste kehatemperatuuri. Termokaamerate kasutamine on ette nähtud profilaktilise meetmena viiruse leviku vähendamiseks ning õpilaste ja koolitöötajate tervise kaitsmiseks. Meie toetame printsiipi: "Tuleme kooli tervetena!"

Termokaamera töötleb inimese isikuandmeid ainult siis, kui ta kehatemperatuur on normaalsest kõrgem, mis omakorda tähendab, et inimene on haige ja vajab lisaläbivaatust kooli med.töötaja juures.

Kui seade tööle hakkab, siis inimene peab viivitamatut pöörduma med.töötaja poole , kellel on õigus töödelda isikuandmeid , mis on seotud terviseseisundi ja haigestumiste ennetamisega ning esmaabi andmisega.

Kui lapsevanem ei anna luba oma lapse tervise kohta andmeid töödelda või mõõta tema kehatemperatuuri termokaamera abil, peab ta kirjalikutl kinnitama, et laps on terve, siis laps siseneb kooli teise ukse kaudu.

Kahtluste puhul lapse tervisele annab hinnangu med.töötaja.

Termokaamera läbimise kord:

• sissepääs toimub peaukse kaudu;
  • termokaamera on paigaldatud peafuajees 1.korrusel;
  • fuajeess on eraldatud koridor piirlintide abil, mis välistab võimalust termokaamerat vältida.
  • kõik sisenejad läbivad koridori
  • kui termokaamera annab häiresuignaali, siis inimene, kellele termokaamera reageeris, peab viivitamatult pöörduma med.töötaja poole kehatemperatuuri teistkordseks mõõtmiseks.

Palume säilitada rahu, kannatlikkust ja mõistmist, loodame mõistvale suhtumisele-kooli terve atmosfääri säilitamises on huvitatud kõik.

Lugupidamisega,

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium.

news2020 041

2.b klassi õpilane Sofia Nikol Vinokurova sai rahvusvahelisel lavakunsti 3.konkurtss-festivalil Baltic Wave Tallinn 2020 "Filigraan"tantsustuudio rühma koosseisus nominatsioonis "koreograafia" 2.astme laureaadiks. Tubli!

news2020 040

2.a klassi õpilane Daniela Tselovalnikova sai rahvusvahelisel lavakunsti 3.konkurtss-festivalil Baltic Wave Tallinn 2020 "Filigraan"tantsustuudio rühma koosseisus nominatsioonis "koreograafia" 2.astme laureaadiks. Tubli!

news2020 037

7.a klassi õpilane Artur Vaitukovitš meeskonna koosseisus sai Suure Töllu Cup 20204. noorte turniiril korvpallis 1.koha (vanuserühm-kuni 13.a)

news2020 039

Поздравляем ученицу 2a класса Владу Яружную, которая на городских соревнованиях по гимнастике заняла 2 место. Молодец!

news2020 038b

7.b klassi õpilane Aleksandra Katšan sai BALT PRIX STARS SUPER STAR 2020 nominatsioonis autorilaul auhinda. Ta on ka vokaalkonkursi BALTIC WAVE 2020 II astme laureaat. Tubli!

news2020 036

2.a klassi õpilane Milena Tulbina sai klubisisestel võistlustel kapoeiras 2.koha. Tubli!

news2020 035

5.d klassi õpilane Alina Jakuševa sai III Rahvusvahelise lavakunsti konkurss-festivali Baltic Wave Tallinn 2020 IIastme laureaadiks kvinteti koosseisus nominatsioonis autorilaul. Tubli!

Sügisnäitus.

news2020 034

Sellel õppeaastal meie sügisnäitus oli värvide rohke ja huvitav. Mida siin ka polnud! Oli ehtne majakas, akvaarium, põrsakesed ja jänkukesed, mister ja missis Sügise linn. Lapsed püüdsid väga!Suur tänu õpilstele, vanematele ja õpetajatele meie traditsioonilise sügisnäituse korraldamisel.

Iga näituses osalenud laps sai tänukirja ja magusa kingituse, püüdlikumad klassid said ka kringli

news2020 033

7.a klassi õpilane Anuš Matinjan sai oma võistkonna koosseisus 1.koha vehklemisvõistlustel. Edu tulevikus!