news2021 0932

3.a klassi õpilane Maria Tulbina Rahvusvahelisel festivalil Tallinn Cup 2021 kapoeiras sai 3.koha! Tubli!

Ilus ja maitsev! Kõigil on erinev!

news2021 0931

Võileib võib olla maitsev , kasulik ja ka ilus! Kunstiringis 4.b klassis jagasid õpilased võileibade tegemise näpunäiteid.

Langevad, langevad lehed...

news2021 0930

Sügis on soojuse ja lahkuse aeg. See tähendab, et meil toimuvad ka soojad ja sõbralikud kohtumised. Reedel oligi selline kohtumine, kus veetsid koos aega 1.klasside õpilased ja koolikoori laululapsed. Koos nad tähistasid sügispähi ja vahetasid positiivseid emotsioone.

news2021 0929

Palju õnne! 6.d klassi õpilane Annika Antonova sai karate Eesti Meistrivõistlustel kaks 1.kohta. Tubli!

news2021 0928

Palju õnne! 4.a klassi õpilane Arina Fomkina sai karate Eesti Meistrivõistlustel 1. ja 2.koha. Tubli!

news2021 0927

Palju õnne! Anastassia Bilevitš(8.a) ja Ksenia Bilevitš(5.b) "Sakala laululapsed" muusikateatri koosseisus said 1.koha ja Grand Prix rahvusvahelisel lavakunsti festival-konkursil "Balti laine 2021". Ksenia sai valmi"Kassid" etlemise eest 1.koha

Tallinn autasustab Aasta parimaid õpetajaid ja haridustöötajaid

news2021 0926

8.oktoobril toimus pidulik vastuvõtt, kuhu olid kutsutud Tallinna aasta parimad õpetajad ja haridustöötajad .Autasud parimatele andsid kätte linnapea Mihhail Kõlvart, abilinnapea Vadim Belobrovtsev, Tallinna Haridusameti juhataja Andres Pajula.

Gala-õhtul oli üle antud 130autasu 14 nominatsioonis, sealhulgas lasteaiaõpetaja, klassiõpetaja, klassijuhataja, põhikooli õpetaja, keskkooli õpetaja, tugiteenuste spetsialist, moor õpetaja, noor klassijuhataja, sportlik õpetaja ja asurtuse juht.

Oleme uhked ja õnnelikud selle üle, et meie kolleegid said Tallinna autasusid.

Anna Mihhaljova-Parim klassiõpetaja 2021

Irina Kudrjašova- parim tugispetsialist 2021

Suur tänu teile, kolleegid,teie professionaalsuse , naeratuste ja lapsi aidata soovi eest! Tugevat tervist, palju energiat ja jõudu! Palju õnne!

Näitus "Sügisene muinasjutt"

news2021 0925
Kui palju võib sügisandidest teha! Mõni keedab moosi, mõni kuivatab seeni, aga meie õpilased loovad meistriteoseid! Just nimelt-meistriteoseid! Aga kuidas saab veel nimetada lehtedest öökulli, metsaelaniku lossi kastanimunadest ja samblast?

Selline mitmekülgne näitus tuli meil välja- siin on luike, siile, jäneseid ja kitsetalle ning palju muud!

Gümnaasiumi pere on uhke nii andekate õpilaste ja nii toetavate vanemate üle- ükski meister ei lahkunud täna ilma diplomi ja kingituseta! Te olete väga tublid!

Lugupeetud 9.klasside õpilased!

2021 laager mat est

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium alustab registreerimist eesti keele kui teise keele ja matemaatika lõpueksamite ettevalmistuse kursusele TMRGi 9.klasside õpilastele, mis toimub koolivaheajal ajavahemikul 25.10-29.10.2021. Kursuse osavõtjatele toimuvad intensiivsed eesti keelele ja matemaatikale suunatud temaatilised tunnid. Õppimise protsessis rohkem tähelepanu lõpueksamite ülesannete täitmisele ja vigade analüüsile. Kursuse raames on kavas mõne Tallinna muuseumi õppeprogrammi külastamine.

Aeg: 09.00-15.00 - iga päev, toitlustamine 2 korda päevas;

Laagri toimumiskoht : Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

Maksumus 25eur/ 5 päevа (maksustamine arve alusel)

Lisainfo tel 6522-535 või anneli.kristal@mreal.ee

Registreerimine: kuni 18.10.2021 või vabade kohtade olemasolul.

Peatu, Vaata, Veendu!

news2021 0923

6.oktoobril meie 6.klasside õpilased hoolitsesid lahedal asuvate majade elanike ohutuse eest. Lapsed uurisid kooli ümber asuva ala, tegud selgeks , kus asuvad ohtlikud ülekäigud ja pääs sõiduteele ning tegid seal markeeringu "Peatu, Vaata, Veendu!"

Olge tähelepanelikud, kui üle tee lähete!

Tasuta huviringid

2021 plakat_ring b

Meil on rõõm teatada teile, et meie gümnaasiumis avab uksed huviring "Avasta ja imesta!"

Teid ootavad teaduslikud katsed, huvitavad avastused, põnevad ekskursioonid.

Töö toimub 1-2 krida kuus teisipäeviti alates12.oktoobrist.

tööaeg: 15.00-16.30

TMRGi õpilastele on huviringi töös osalemine tasuta.

Kutsume 7.-8.klasside õpilasi.

Kabinet: 228

2021 plakat_ring a

Samuti avab uksed huviring "Avasta ja imesta. Uus põlvkond".

Teid ootavad teaduslikud katsed, huvitavad avastused, põnevad ekskursioonid.

Töö algab 12.oktoobrist.

TMRGi õpilastele on huviringi töös osalemine tasuta.

Kutsume 4.-6.klasside õpilasi.

Kabinet 211.

Tunnid toimuvad 14.00-15.00

Registreerimine on e-kooli kaudu (lahtris kursused, üleval) ja kooli kodulehel