Kooli elu

Uudised

Konkursi lõpuni on veel tervet 2 nädalat

Mitu kilomeetrit võib veel kõndida-joosta-sõita!

Toetage oma klassi ja osalege!

news2021 144

Iga päev kogutakse andmeid, kes kui palju läbinud on. Kuu lõpus kõik andmed liidetakse kokku ning saadakse selgeks pikim läbitud maa, mille klass tervikuna läbinud on.

Auhinnad: rahaline auhind klassile reisiks siis, kui see võimalikuks saab. Aga see aeg tuleb-me teame seda.

Võitjad selgitatakse kolmes vanuserühmas:

-algkool,

-põhikool,

-gümnaasium

Vajalikud vahendid:gps sammumõõtja( laaditud lis, nt, Endomondo või gps-kell)

Mida mõõdame?

-sammud

-jooks

-jalgratas

-tõukeratas

-rulluisud

-suusad

Iga päev on vaja märkida , kui palju on läbitud.Pikkuse registreerimiseks on vaja täita vormi.

Foto saatmiseks pöörake tähelepanu, et oleks näha kuupäeva ja aega.

Klassidega võistlevad ka õpetajad.

Kes võidab, kas õpetajad või kõige liikuvam klass.

Võitjaid selguvad 20.aprillil!

 

Lugupeetud koolipere!

news2021 142

Meil on rõõm teile teatada, et juba traditsiooniks saanud ja armastatud Totaalne Etteütlus toimub taas ning me kutsume kõiki selles nii tähtsas sündmuses osalema.

Kes võib osa võtta?- Kõik , kes armastavad vene keelt ning soovivad enda kirjaoskust kontrollida.

Kus?- Etteütlus toimub online formaadis- igaüks kirjutab enda juures kodus Google Meet platvormis. Viide üritusele saadetakse igale osalejale 8.aprillil.

Millal?- 10.aprillil kell 14:00

Kes ette loeb?- küsite teie. Me vastame: see on Marina Zastrogina, meie kooli vilistlane, praegu telekanali ETV+ peatoimetaja assistent ja reporter.

Kui etteütlus kirjutatud, saavad kõik Marinaga suhelda.

Osalemiseks meie kooli baasil tuleb registreeruda enne 7.aprilli. viide

Lisainfo: Natalja Levitskaja, huvijuht@mreal.ee

Kohtumiseni Totaalses Etteütluses! Oleme kindlad, et saab huvitav olla!

   

Õpilasesinduste kohtumine

news2021 141

23.märtsil toimus Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi ja Haabersti Vene Gümnaasiumi õpilasesinduste kohtumine. Arutati projektis "National Peace" osalemist.

Projekti eesmärk on ühendada venekeelseid ja eestikeelseid Mustamäe ja Haabersti 15.-18-aastaseid noori ühise kultuuri-haridusliku ürituse kaudu

   

Kimbud nartsisse

news2021 140

Kevadlillede teema oli kajastatud kunstiringi tundides meie kooli 2.klasside õpilaste töödes. Õpilased valmistasid nartsisside kimpe. Tuli välja ilus, kevadine ja pidulik.

   

Ootame kevadet!

news2021 139

Kunstiringis 4.klasside õpilased joonistasid kevadlilli teemal "Tulbid".

   

Tallinn pikendas esimesse klassi minevate laste avalduste vastuvõtmist

zajavki 1 klass

On rõõm teatada teile, et Tallinna Haridusamet pikendas avalduste esitamise tähtaega 1.klassi sisseastumise kohta kuni 26.märtsini.

Avalduse võib esitada http://ekool.eu

Video juhistega asub SIIN

   

Parim märtsikuu klassijuhataja

2020 kuu klassijuhatajaet

Lugupeetud koolipere!

Kandidaate „Parim märtsikuu klassijuhataja" nimetusele võib esitleda koolipere hiljemalt 01.04.2021 siin

Kõikidest õigeks ajaks esitatud nominantidest, komisjon, mille koosseisu kuuluvad administratsiooni ja õpilasnõukogu esindajad, valib laureaati.

Iga klassijuhataja on väärtuslik! Koos saame rohkem hoolt kanda ja õpetajaid märgata. Märgake teie ka!

Lugupidamisega,

TMRG

   

Joonistuste konkurss "Minu parim sõber"

news2021 136

Palju õnne! 1.a klassi õpilased Penelopa Istomin ja Vitalina Mihhejeva, 2.a klassi õpilane Vlada Jaružnaja osalesid Mustamäe linnaosa poolt korraldatud joonistuste konkursil "Minu parim sõber" ja võitsid! Palju õnne ka juhendajatele Larissa Budnitskaja ja Svetlana Zahharovale. Kingitusi saate esimesel võimalusel!

Edu teile, tublid olete!

   

Kevad

news2021 135

Las talv ei taha veel taganeda, me teame, et kevad on juba tulnud. Kevadet aga me armastame, nii, et kui saime teada ERR Lasteekraan konkursist, hakkasime kohe fantaseerima, kuidas saab sõna "KEVAD" kirjutada. Vaadake, millised tööd on meie õpilastel välja tulnud.

   

„Veebruarikuu klassijuhataja" konkursi tulemused

Klassijuhataja on üks võtmeisikuist, kes hindab õpilaste tugevaid külgi, soove ja vajadusi nende isikuomaduste arengul ja õpetamise individuaalse tee leidmisel. Klassijuhataja toetab õpilase üldkompetentse, tema initsiatiivsust ja vastutustunde arendamist.

Täname kogu koolipere, kes esitasid nominente veebruarikuu klassijuhataja tiitlile. Kõik on väärikad!Komisjon, mille koosseisu kuuluvad administratsiooni ja õpilasnõukogu esindajad, valis laureate!

Saage tuttavaks!

Parim veebruarikuu klassijuhataja on 7.c klassi klassijuhataja Margarita Mažeiko!

P1024701

Õpetaja Margarita Mažeiko sai oma õpilaste , lastevanemate ja kolleegide tunnustuse. Kes ütlesid tema kohta, et ta märkab iga õpilase tugevaid külgi, tema vajadusi ja soove, ta on avatud ja vastutustundlik. Ta toetab õpilasi, ei tõsta häält, arendab õpilastes loomingulist mõtlemist ja ettevõtlikkust, oskust meeskonnas töötada, suulist ja kirjalikku väljendusoskust. Temaga on meeldiv suhelda, ta oskab toetada, seletada, kuulata. Ta on suurepärane õpetaja. Tal on hea kontakt lastevanematega. Ta on oma ala asjatundja, mõistlik, inimlik, on lapse heaolus huvitatud. Ta on erudeeritud ja laia silmaringiga.Ja on Margarita Mažeikol veel üks oluline iseloomu omadus-kaastunne – see on ka temast.

Ta leiab aega, et õpilastega nagu partneritega vestelda, toetab neid, aitab eesmärki saavutada. Peale teadmisi õpetas ta lapsi õppima ja miks me õpime. Ta on tähelepanelik ja aus, ärgitab õpilastes soovi maailma uurida. Ta loob klassis sellist õhkkonda, kus igaühel on olemas võimalus olla osa meeskonnast ja ükski ei tunne end tõrjutuna.

Õpetaja temaatilised ja KiVa klassijuataja tunnid on hästi läbi mõeldud, üles ehitatud, arvestavad iga õpilase vajadustega.Olles tagasihoidlik ja analüütilise mõttelaadiga inimene, on õpetaja Mažeiko õpilastele ja kolleegidele eeskujuks käitumise ja töösse suhtumise poolest.

Veebruaris koolikomisjon otsustas väärtustada veel üht klassijuhatajat, kes on oma teekonna algul, kuid vanemate ja õpilaste arvates on Parima klassijuhataja tiitli väärt. Saage tuttavaks, veebruarikuu klassijuhataja- Natalja Levitskaja!

P1024691

Natalja Levitskaja on 5.a klassi klassijuhataja, kes tuli meie kooli septembris 2020, et huvijuhina töötada. Aga olude sunnil juba 2021 jaanuarist võttis väljakutse vastu ja saigi klassijuhatajaks. Ta pühendas end klassiga tööle. Vanemad räägivad temast: tema tulekuga muutus klassis palju. Sai palju rõõmu ja hubasust. Ta on päikeseline, aktiivne, positiivne, toetav, mõistev klassijuhataja. Täname kooli, kes võtab nii toredaid inimesi tööle! Lapsevanemana kuulen tast iga päev palju head. Ta reageerib kiiresti kirjadele ja SMSidele, mis kergendab väga sidet kooliga. Suur tänu Natalja Levitskajale klassijuhtimise eest! Ta on tähelepanelik, kaastundlik, lahke. Lapsed on alati tema hoole all. Ta arvestab laste ja vanemate arvamustega. Nii lühikese ja keerulise perioodi jooksul kasutas ta oma klassi õpilastega kõiki võimalikke variante, et olla koos, osaleda üritustes nii koolis kui ka väljaspool seda. Soovime Natalja Levitskajale edu edaspidises töös klassiga, mõistmist ja positiivset suhtlemist klassiga ja vanematega.

   

Voolimine

news2021 134

2.a klass käsitöö tundides omandab teemat "voolimine". Õpilased töötavad online formaadis ja ka iseseisvalt. Kõikides töödes on näha loomingulist ja fantaasiat.

   

Lehekülg 3 / 143

«AlgusEelmine12345678910JärgmineLõpp»