Koostööprojekti tutvustus

news2021 118

10.veebruaril toimus meie gümnaasiumis kohtumine, kus õpetajad ja 12.klassi õpilased Aleksandra Doll ja Pavel Rotov tutvustasid 10.klassi õpilastele pikaajalist koostööprojekti, milles osalevad meie gümnaasium ja Valgevene keskkoolid - Minski linna Keskkool nr 22, Bresti linna Keskkool nr 22 ja Minski linna Keskkool nr 134. 10.klassi õpilased said teada, kuidas meie koostöö algas ja arenes ning osalejate sõprussidemed tugevnesid.

Meie õpilased osalesid iga-aastasel festivalil "Virmalised"

news2021 117

Kuigi konkurss oli sellel aastal virtuaalne, diplomid said meie õpilased vägagi ehtsad! Pakume teile vaatamiseks, et vaadata, kui väärikalt meie õpilased esinesid. Et teil mugavam oleks, täpsustame ka aega, millal meie õpilased esinesid.

4:20 laul " Ma unistan imest"

22:55 laul "Talvine muinasjutt"

40:04 laul "Oli emakesel 12 tütart"

Meeldivat vaatamist!

Lugupeetud 9.klasside õpilased!

2

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium alustab registreerimist eesti keele kui teise keele lõpueksami ettevalmistuse kursusele TMRGi 9.klasside õpilastele, mis toimub koolivaheajal ajavahemikul 22.02-23.02.2021 ja 25.02-26.02.2021. Kursuse osavõtjatele toimuvad intensiivsed eesti keele omandamisele suunatud temaatilised tunnid. Õppimise protsessis pööratakse rohkem tähelepanu lõpueksamite ülesannete täitmisele ja vigade analüüsile.

Laagri toimumisaeg: 09.00-15.00 - iga päev, (v.a. 23.02 – 09.00-12.30), toitlustamine 2 korda päevas.

Laagri toimumiskoht : Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

Maksumus 20eur/4 päeva (tasustamine arve alusel)

Lisainfo tel 6522-535 või anneli.kristal@mreal.ee

Registreerimine: kuni 17.02.2021 või vabade kohtade olemasoluni.

Rühm 12-20 inimest.

Registreerimise link

Lugupeetud eelkooli õpilaste vanemad!

eelkool 2021

Alates 8.veebruarist 2021 taastame me Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi baasileelkooli gruppide tööd.

Arvestades kõiki soovitusi viiruse leviku tingimustes,et vältida suurte rahvamasside kogunemist eelkooli töö korraldamises toimusid muudatused:

töö toimub gruppides 10+1(10 õpilast 1 õpetaja)

õppetegevuse pikkus on 1,5 tundi, maksumus 15 eur/kuus (varem oli 30 eur/kuus)

eelkooli gruppide tegevuse alguse ja lõpu aeg on muudetud:

1.grupp- esmaspäev, 15:45 - 17:15

2.grupp-esmaspäev, 17:30 - 19:00

3.grupp-teisipäev, 15:45 - 17:15

Palume kohale tulla mitte varem kui 10min.enne tegevuse algust, mitte hilineda, tuua laps rangelt oma rühma ning õigeaegselt lapsele järgi tulla.

Küsimuste tekkimisel pöörduge huvijuht Natalja Levitskaja poole 652 2535, huvijuht@mreal.ee

Vilistlaste õhtu 2021.a.

Traditsiooniliselt esimestel veebruari puhkepäevadel toimub Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis vilistlaste õhtu. Kutsume teid, kallid vilistlased, kus te ka praegu poleks, virtuaalsele ekskursioonile, mis sai valmis tänu meie gümnaasiumi õpilasesindusele. Sukeldugem koos kooliatmosfääri ja meenutagem möödunud koolipäevi! Head vaatamist!

Lugupeetud õpilased ja vanemad!

news2021 116

Me taastame Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi baasil töötavate tasuta huviringide ja pikapäevarühma tööd alates 08.02.2021.

Uuendatud tunniplaaniga saab tutvuda siin.

Palju õnne!

news2021 115

Head uudised matemaatika linnaolümpiaadilt. Sandu Bolokan (8.a klass) jagas 2.-3.kohta ja Kirill Tselovalnikov (9.c klass)oli neljas! Palju õnne, poisid! Suur tänu ka õpetajatele- Galina Trufanovale ja Irina Prokopvale! Edu vabariiklikus voorus!

Kes lõbutseda oskab, see head-paremat saab!

news2021 114

1.veebruaril toimus aktiivsete ja elurõõmsate klasside autasustamine, kes toetasid meie lõbusat nädalat ning lõid innuga üritustele kaasa! Täname klassijuhatajaid, kes meie algatusi toetavad ning aitavad lastel paremateks saada!

TMRG on UNESCO kool

news2021 112

Alates septembrist 2013 on meie kool UNESCO koolide assotsieeritud liige. Mida see meie kooliperele tähendab?

Meie õpetajad saavad uusi teadmisi kaasaegsete haridastehnoloogiate valdkonnas, käsitlevad oma tundides loodus- ja kultuuripärandisäilitamise küsimusi, räägivad lapse- ja inimõigustest,kasvatavad õpilastes tolerantsust ja sallivust, tutvustvad neile 17 püsiva arengueesmärki(tutvu, vaadates video: link)

Novembris 2019 oleme kirjutanud alla lepingule St.-Peterburi Lütseumiga nr 149 ning nüüd esindavad meie õpilased oma gümnaasiumi väärikalt Lütseumi poolt korraldataval iga-aastasel rahvusvahelisel konverentsil, esinedes seal keskkonnakaitse- ja looduskaitse teemaliste ettekannetega.

Meie kooli õpilased osalevad ka Tartu Ülikooli filosoofia päevade töös ja ÜRO istungite simulatsioonides, kus arutavad ja leiavad lahenduse globaalsetele küsimustele: inimese roll kliimamuutustes, meedia roll kaasaegses ühiskonnas, naise staatus, vähemusgruppide toetus.

Projekt „UNESCO koolid" sai alguse 1953.aastal UNESCO algatusel. Projekt ühendab 11000 organisatsiooni 181 riigis. Koos teeme me maailma paremaks! See aasta algas meeldivast uudisest- meie kooli peaukse juures tervitab teid silt, mis kinnitab , et oleme UNESCO koolide ühenduse liige. See on kvaliteedi märk, mis näitab, et meie kool teatud valdkondades on avatud aktiivseteks ja innovaatilisteks tegudeks.

Täname kõiki, kes olid gümnaasiumi UNESCO koolide assotsiatsioonisisseastumise alguses ning ka neid, kes jätkavad tööd selles suunas praegugi. See on meie ühine saavutus!

Palju õnne!

news2021 113

Perioodil 7.12.20-17.01.21 on toimunud õpilasetlejate online-konkurss „Talvelood" Konkursi tingimused nägid ette, et osalejail tuleb esitada üks luuletus omal valikul eesti keeles. Meie gümnaasiumi 2.a klassi õpilane Alicia Volodina saavutas 1.koha! Ta esitas luuletuse "Kiri Jõuluvanale" (Ilmar Trull)

Sõnaosad

news2021 111

2.b klass vene keele tundides õpib teemat " sõnaosad." Väga hästi töötasime rühmades ja kordasime reegleid.