Aga meil on tervete hammaste nädal!

news2021 148

Meie medõde vestles 1.klasside õpilastega ja rääkis neile kahjulikest bakteritest, miks hambadvalutama hakkavad ja kuidas hambaid hoida. Koos vaatasime, kuidas õigesti hambaid pesta ja nende eest hoolitseda.

Totaalne etteütlus

Jätkame meie etteütluse lugejaga, kes juba sellel laupäeval loeb meile Totaalset etteütluse teksti meie platvormil.

Marina Zastrogina on ere ja andekas meie gümnaasiumi vilistlane, kes hea meelega võttis vastu kutse osaleda meile nii tähtsas ürituses.

Kontrollida oma kirjaoskust te saate, kui registreerite

Totaalne etteütlus

Täie hooga käib ettevalmistus Totaalseks etteütluseks 2021-üheks tähtsaimaks aastasündmuseks.

Me uhkusega esitame teile meie gümnaasiumi platvormil etteütluse lugeja-Marina Zastrogina, meie gümnaasiumi vilistlane!

news2021 146a

Just tema ette lugemisel saate te 10.aprillil etteütlust kirjutada. Registreerimisel saate Marinale küsimusi esitada, ürituse juht esitab see talle ürituse ajal.

Saage siis tuttavaks-Marina Zastrogina!

On sündinud Tallinnas, 2003.aastal lõpetas Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi kuldmedaliga.

Pikemat aega ta õppis ja töötas St.Peterburis, ta on magister marketingu alal. Aspirantuuris uuris ta telekommunikatsioonide mõju noorte soolistele stereotüüpidele. Erinevatel aegadel õpets ta sotsioloogiat St.Peterburi ülikoolides., töötas ürituste korraldamise alal, Peterburi Majandusfoorumil, XXII Taliolümpiamängude orgkomitees ja XI Paraolümpiamängudel 2021.a Sotšis.

2015.aastal tuli ta Tallinnasse tagasi, töötab ETV+ telekanalis eporteri ja pearedaktori assistendina.

Rahvusvaheliste festivalide Birgitta ja PÖFF vabatahtlik.

news2021 146b

Tervete hammaste nädal

news2021 145

5.-9.aprill.

Meie hambakesed rõõmustavad, kui me nende eest hoolitseme. Näita, kuidas sa neid armastad ja hoolitsed nende eest:

Entsüklopeedia " Õnnelikud hambakesed"

Loome koos entsüklopeediat "Terved hambad", kuhu kogume kogu infot meie õpilastelt.

Mida tuleb teha?

Tee video/foto, kuidas sa oma hammaste eest hoolitsed, lemmikhambaharja , kõige maitsvama hambapasta, kõige kasulikkuma toidu foto.

Joonista terve hammas.

Aga võib-olla kirjutad luuletuse või huvitava juttu hambast?

Kõik on teretulnud! Peaasi, et hambad oleksid õnnelikud ja terved!

Koos teeme entsüklopeediat sellest, kuidas õigesti hoolitseda hammaste eest, et need oleksid terved ja ilusad.

Võtame tööd vastu kuni 11.aprillini.

kogu infot saada e-maili aadressile konkurss@mreal.ee

Lugupeetd vanemad!

Pöörame teie tähelepanu sellele, et antud perioodil enamus gümnaasiumi töötajatest töötab distantselt. Gümnaasiumi kodulehel vastuvõttude aeg ei vasta reaalsusele. Kui teil tekib vajadus saada administratsiooni liikmete, spetsialistide ja õpetajate juurde vastuvõtule, palume kirjutada sellest otseselt inimesele, kellega te kohtuda soovite ning arutada sobiva kohtumise aega individuaalkorras.

news2021 143

Tähtis informatsioon:

gümnaasiumi juhtkonna e-posti aadressid

aineõpetajate e-posti aadressid

tugispetsialistide e-posti aadressid

Lugupidamisega,

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

Konkursi lõpuni on veel tervet 2 nädalat

Mitu kilomeetrit võib veel kõndida-joosta-sõita!

Toetage oma klassi ja osalege!

news2021 144

Iga päev kogutakse andmeid, kes kui palju läbinud on. Kuu lõpus kõik andmed liidetakse kokku ning saadakse selgeks pikim läbitud maa, mille klass tervikuna läbinud on.

Auhinnad: rahaline auhind klassile reisiks siis, kui see võimalikuks saab. Aga see aeg tuleb-me teame seda.

Võitjad selgitatakse kolmes vanuserühmas:

-algkool,

-põhikool,

-gümnaasium

Vajalikud vahendid:gps sammumõõtja( laaditud lis, nt, Endomondo või gps-kell)

Mida mõõdame?

-sammud

-jooks

-jalgratas

-tõukeratas

-rulluisud

-suusad

Iga päev on vaja märkida , kui palju on läbitud.Pikkuse registreerimiseks on vaja täita vormi.

Foto saatmiseks pöörake tähelepanu, et oleks näha kuupäeva ja aega.

Klassidega võistlevad ka õpetajad.

Kes võidab, kas õpetajad või kõige liikuvam klass.

Võitjaid selguvad 20.aprillil!

Lugupeetud koolipere!

news2021 142

Meil on rõõm teile teatada, et juba traditsiooniks saanud ja armastatud Totaalne Etteütlus toimub taas ning me kutsume kõiki selles nii tähtsas sündmuses osalema.

Kes võib osa võtta?- Kõik , kes armastavad vene keelt ning soovivad enda kirjaoskust kontrollida.

Kus?- Etteütlus toimub online formaadis- igaüks kirjutab enda juures kodus Google Meet platvormis. Viide üritusele saadetakse igale osalejale 8.aprillil.

Millal?- 10.aprillil kell 14:00

Kes ette loeb?- küsite teie. Me vastame: see on Marina Zastrogina, meie kooli vilistlane, praegu telekanali ETV+ peatoimetaja assistent ja reporter.

Kui etteütlus kirjutatud, saavad kõik Marinaga suhelda.

Osalemiseks meie kooli baasil tuleb registreeruda enne 7.aprilli. viide

Lisainfo: Natalja Levitskaja, huvijuht@mreal.ee

Kohtumiseni Totaalses Etteütluses! Oleme kindlad, et saab huvitav olla!

Õpilasesinduste kohtumine

news2021 141

23.märtsil toimus Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi ja Haabersti Vene Gümnaasiumi õpilasesinduste kohtumine. Arutati projektis "National Peace" osalemist.

Projekti eesmärk on ühendada venekeelseid ja eestikeelseid Mustamäe ja Haabersti 15.-18-aastaseid noori ühise kultuuri-haridusliku ürituse kaudu

Kimbud nartsisse

news2021 140

Kevadlillede teema oli kajastatud kunstiringi tundides meie kooli 2.klasside õpilaste töödes. Õpilased valmistasid nartsisside kimpe. Tuli välja ilus, kevadine ja pidulik.

Ootame kevadet!

news2021 139

Kunstiringis 4.klasside õpilased joonistasid kevadlilli teemal "Tulbid".

Tallinn pikendas esimesse klassi minevate laste avalduste vastuvõtmist

zajavki 1 klass

On rõõm teatada teile, et Tallinna Haridusamet pikendas avalduste esitamise tähtaega 1.klassi sisseastumise kohta kuni 26.märtsini.

Avalduse võib esitada http://ekool.eu

Video juhistega asub SIIN