Mardipäev

news2020 056

10. november eesti rahva kalendris on Mardipäev. See päev tähendas talveperioodi algust,traditsioonide kohaselt käivad poisid majast majja- maskid ees ja pahupidi meesteriided seljas. Mardid soovivad oma naabritele head saaki ja tervist ning heaolu, saades tänutaheks midagi maitsvat või magusat.

Meil on rõõm esitleda!

Школьные фирмы ТМРГ

Juba sel neljapäeval meie gümnaasiumis toimub esimene õpilasfirmade laat. Õpilased "Molekulaar- ja digitehnoloogia  ettevõtluses" huviringist on valmis pakkuma teile suure armastusega tehtud  kaupu ostmiseks.
Oma esimeste toodete tootmiseks suhtuti täie tõsidusega, seetõttu see kaup on ostjate tähelepanu väärt!
Kreatiiv, maitsekus, suurepärane kvaliteet- kõik see on igas laadal esindatud tootes olemas: maitsvad küpsetised, stiilsed ehted, aromakomplektid vannituppa, vannipommid, imepärane seep, käekotid ja palju muud, mida  saate te laadalt osta. Tulge laadale ja veenduge ise!
Üritus toimub neljapäeval,12.11.2020 3.,4.,5.vahetunni ajal  esimese korruse galeriis.
Toetame meie ettevõtjaid!

Maksta saab ainult sularahas.

Isida ja kanopid

news2020 055

1.b klassi õpilased klassijuhataja Vlada Teus-Miller juhendamisel tegid installatsiooni "Isida ja kanopid", et osaleda konkursil, mille kuulutas välja meie KUMU muuseum. Õpilased voolisid anumaid, mille nimeks on kanopid, klassijuhataja aga tegi valmis Isida, kes oli Vana Egiptuses laste kaitsjaks.

Konkurss on seotud Egiptusega ja selle nimeks on "Muumiad, püramiidid, hieroglüüfid". Meil Tallinnas toimub näitus , kus on esindatud Vana Egiptuse eksponaadid: kodutarvikutest muumiateni. Konkurss on kindlasti selle näitusega seotud. Osaleda võivad 1.-9.klasside õpilased, kellel on soovi ja aega. Peamine, et töö oleks seotud Vana Egiptusega.

news2020 054

Palju õnne! 3.c klassi õpilane Pavel Zadorožnõi sai Eesti Meistrivõistlustel sumos U10 ja U11 vanuserühmas kaks kulda. Tubli!

Molekulaar- ja digitehnoloogia ettevõtluses

news2020 053

Neiud "Molekulaar- ja digitehnoloogia ettevõtluses" huviringist aktiivselt valmistuvad oma esimeseks laadaks. Seal neil on plaanis müüa oma kätega tehtud kaupu. Toodang, mida õpilased tutvumiseks pakuvad, on kvaliteetne ja on ostjate tähelepanu väärt.

Muide, neil on hiigelsuured plaanid- paljud julgelt ütlesid, et saavad tellimusi täita tervele klassile ning iseki tervele koolile. Koolifirmade esimeste kaupadega saame tutvust teha juba neljapäeval, 12.novembril.

Edu teile, noored ettevõtjad!

Lugupeetud kolleegid, õpilased, vanemad!

news2020 052

Kahjuks, olukord COVID-19 levikuga Eestis k.a Tallinnas, halveneb. Meie gümnaasium jätkab tööd nii, et õpilased oleksid koolis viibimise ajal hoones hajutatud. Eelseisval nädalal 8.-12.klasside õpilased viibivad 1 päeva nädalas distantsõppes. Sellel päeval õpivad õpilased kinnitatud tunniplaani järgi vastavalt õpetajate juhendamisele, mida pannakse e-kooli enne tunni algust.

Distantspäevade plaan järgmiseks nädalaks:

E 09.11 - 11KMSH

T 10.11 - 8A, 8B

K 11.11 - 9A, 9C

N 12.11 - 12KMSH

R 13.11 - 10KMSH

Edaspidi teeme hinnangu olukorrale ning toimime sõltuvalt olukorrast ja kõrgemalseisvate ametite juhistest. Olge terved!

Lugupidamisega,

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium.

Õpilased juba aega ei raiska!

news2020 051Käies kooliringides, võib õppida midagi uut ning ka katsuda oma jõudu erinevates konkurssides. Videoklipi valmistamine on täies hoos!

Autasustamine

news2020 050

04.novembril toimus meil "Armas kõrvits" näitusel osalejate autasustamine. Kõrvitsaid oli nii palju, kõik olid väga armsad, oli näha , et lapsed ja nende vanemad kasutasid palju fantaasiat. Parimate valimine oli väga raske ja nii autasustati kõiki osalejaid! Vastutusrikas moment oli parima Halloween´i kostüümi valimine. Hääletus toimus facebookis ning samuti õpilasesindus valis omalt poolt 3 võitjat. Kõige raskem oli teada saada, kes peidab end maski all, et auhind üle anda. Algkooli klassid kõik said magusaid auhindu!

Applikatsioon "Öökull"

news2020 049

2.a klass. Töö loodusiku materjaliga. Applikatsioon "Öökull"

news2020 048

3.c klassi õpilane Arina Rogova sai spordivõistlustel võimlemises U11 klassis 1.koha. Tubli!

news2020 047

Palju õnne! 2.a klassi õpilane Vlada Jaružnaja 1.novembril Ida-Virumaa meistrivõistlustel  spordiaeroobikas Jõhvis mini-klassis "soolo" kategoorias sai 2.koha. Tubli!