ROBOTEX

Täna, 12.novembril, gümnaasiumis töötas Robotex näituse filiaal. Näituse esindajaks oli tegevdirektor Kristjan Lind. Näituse külalisteks olid 1.-5. klasside õpilased.

Õnnitleme!

Meie gümnaasiumi õpilased

Aleksandra Petrova

Ksenia Mitkevitš

Elina Višnjakova

esinesid edukalt UNESKo filosoofiapäevale pühendatud sallivuse teemalisel mõtluskonkursil ja sõidavad Tartusse filosoofiapäevadele. Palju edu!

Mardipäev

11. novembril külastasid meie kooli mardisandid, kes käisid algkooli ja põhikooli klassides ja näitasid õpilastele oma kava.

Mardisandid mängisid lastega ka 3. vahetunni ajal 2. korrusel.

Kui nad oma maske eest ära võtsid, selgus, et need on 5.a klassi õpilased. Suur tänu neile ilusa etteaste eest!

Rebastepidu

1.novembril 2013 toimus meie gümnaasiumis Rebastepidu. Koos meie õpilastega tähistasid nii tähtsat päeva ka külalised Valgevenest. Peo korraldajateks olid 10. ja 11.klasside õpilased. Rebastepidu oli lõbus ja huvitav.

WORLD MARATHON CHALLENGE 2013 finaal

Nüüd tulemused on teada! Oleme 9. kohal maailmas. Esikümnes on korraldaja Inglismaa võistkonnad, samas ka kaks Eesti võistkonda, Tartust ja Põlvast. See on väga tõsine väljakutse, mis paneb meid küll tõsisemalt ette valmistama järgmiseks aastaks. Täname kõiki, kes panustasid ning lõid meile kaasa!

Kohtumiseni järgmisel aastal!

World Marathon Challenge 2013

Tallinn Mustamäe Reaalgümnaasiumi võistkond UNESCO koolide võrgustiku osana osales esimest korda iga-aastases heategevuslikus maratonis World Marathon Challenge 2013, mis toimus 16. oktoobril kl 11-00 kooli staadionil. Maratoni kogupikkus on 42 km 195 m.

See tavarada joostakse teatejooksuna. Iga võistkonna liige jooksis 200 meetrit 1-8 korda.
Võistkonna koosseisus on 36 inimesest, nende hulgas on kooli õpilased, vilistlased, õpetajad, kooli head tuttavad ja toetajad. Tulemused edastati online režiimis.

Maratoni aukülalisena oli Mustamäe linnaosavanem Helle Kalda, kes edastas kõikidele osalejatele mandariinid. Üritust valgustas Tallinna TV.

Selles ürituses osaleb üle 60 riigi üle maailma, 481 organisatsiooni, maraton toimub ajavahemikul 16.-23.10. Seega ootame lõplikud tulemused 24. oktoobril.

Meie võistkond näitas head tulemust, 1:53:06. Kõik on nii tublid!

Õnnitleme!

Palju õnne

5. a klassi õpilasele

Ksenija Vladõtšenko,

kes sai karatee rahvusvahelisel turniiril "Tallinn open"

3. koha

Õpilaste esindus

Oktoobris 2013 toimunud  Õpilaste esinduse koosolekul kuulati ära aruanne eelmisel aastal tehtud tööst, samuti toimusid uue õpilasesinduse koosseisu valimised.

Õnnitleme uusi Õpilaste esinduse liikmeid:

esimees - German Sõtšjov, 11.kl
esimehe asetäitja - Artur Küla, 10.kl.
õpilaste esindaja hoolekogus - Karina Polovnikova,11.kl
õpilaste esinduse sekretär - Karina Smolina, 11.kl.

Soovime edu, loovust ning ootame aktiivsust!

Aabitsapidu

Esmaspäeval, 14.oktoobril, toimus meie gümnaasiumis Aabitsapidu, kus 1.a klassi (klassijuhataja Lilia Šipovskih) ja 1.b klassi õpilased (klassijuhataja Ingrid Reiman) lugesid luuletusi, laulsid ning näitasid kõiki teadmisi, mida 1,5 kuu jooksul selgeks said. Tervitussõnadega pöördus õpilaste poole gümnaasiumi direktor pr Natalja Vergun.

Õpetajatepäeva kontsert

4.oktoobril 2013  meie gümnaasiumi aulas toimus õpetajatepäeva kontsert, kus esines "Raduga" laulukoori noorem grupp  ja Eesti Muusikaakadeemia vilistlane A. Valikov.  Koorijuht on Tatjana Valikova.

Algkooli ainenädal

Algkooli ainenädal toimub ajavahemikul 30.09.2013-04.10.2013. Ainenädala teemaks on "Rahvusvaheline loomadepäev". Ainenädala raames toimub laste loomingu näitus, luuletuste lugemise konkurss, I.Krõlovi loomingu instseneerimine.