Ülemaailma lastepäev

18.novembril, algusega kell 11.00, meie kooli aulas toimub Ülemaailma lastepäevale pühendatud kontsert. Kontserdile on kutsutud lasteaedade lapsed.

9.b klassi õpilane Daniella Novitskaja

sai 2.koha

Tallinna vene keele 9.klassi õpilaste linnakonkursil.

Aineõpetaja Natalija Mahhova.

Edu edaspidiseks!

Ühisprojekt Arte Gümnaasiumiga „Me armastame Eestimaad"

Alates 01.09.2014 on käivitunud Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi ja Arte Gümnaasiumi ühisprojekt „Me armastame Eestimaad". Projektis osalevad algkooli, põhikooli ja gümnaasiumi osa õpilased. Projekt kestab kuni selle õppeaasta lõpuni.

Projekt algas logo loomisega. Konkursi võitis meie gümnaasiumi 9.b klassi õpilane Alina Bugrova.

1.veerandi jooksul oli palju huvitavaid üritusi ja kohtumisi. Oli läbi viidud huvitav ja sisukas spordipäev, kus toimusid lõbusad sportlikud mängud 3.klasside õpilastele. Üritusel osalesid mõlema kooli õpilased.

Oktoobri lõpuks sai valmis retseptide näitus, kus õpilased tutvustasid oma rahvusköögi ja tervisliku toidu retsepte. Arte Gümnaasiumi õpilased koostasid retsepte vene keeles ning meie gümnaasiumi õpilaste tööd olid vormistatud eesti keeles. Retseptide rändnäitus asub nüüd meie gümnaasiumis.

2.veerandi jooksul toimub palju huvitavaid ühisüritusi:

-24.novembril on õpioskuste viktoriin 4.-6.klasside võistkondadele.

-25.novembril on Kadripäeva üritused 4.-6.klasside õpilastele, mis toimuvad Arte Gümnaasiumi ruumides.

-28.novembril on Kuldvillak 9.-12. klasside õpilastele.

Lõiminguprojekti „Me armastame Eestimaad" tegevustest saab teada projekti blogist aadressil

www.koostegemised.wordpress.com

Energiasäästlikkuse nädal

Alates 27.oktoobrist vanemate klasside õpilased füüsikaõpetaja Larissa Lih´i juhendamisel viivad läbi praktilisi tunde teemal "energiasäästlikkus". õpilased tutvuvad ka näituse materjalidega , mis on õpetaja poolt välja pandud. Uritused viiakse läbi rahvusvahelise Energiasäästlikkuse nädala raames, mis toimub 9.11-16.11.2014. Kõikide klasside õpilased joonistavad antud teemal plakateid ja joonistusi, luuakse ka Nädala külaliste raamat.

Huviringid

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium avab järgmised tasulised huviringid:

Ringijuht

Ring

Hind (euro)

Tundide arv

Õpilased

Tunniplaan

Kiira Käbi

alates 16.10.2014

Ettevalmistus põhikooli lõpueksamiks

9. klass

Teisipäev 15.05 – 15.50

Neljapäev 15.05 – 15.50

Margarita Pavlova

alates 1.11.2014

Matemaatika ring

11. klass

Reede 15.05 – 16.3

Palju õnne!

6.a klassi õpilane Ksenija Vladõtšenko

sai Tallinna Karate Meistrivõistlustel 2014 1.koha ( FU14+50kg).

Edu sulle, Ksenija! Oled tubli!

5.c klassi õpilane Anton Mazur

rahvusvahelisel jalgpalli turniiril "Noored talendid" St. Peterburis jalgpalli koondise Legion

koosseisus sai 1.koha.

Palju õnne sulle, Anton! Oled tubli!

Rebaste pidu

17. oktoobril toimus meie gümnaasiumis Rebaste pidu. Vahetundides toimusid konkursid ning pühitsemine oli kooli aulas kell 13.00.

Euroopa keeltepäev

Euroopa keeltepäeva veebiviktoriini auhinnad on loositud!

26.septembril 2014 toimus Euroopa keeltepäeva raames iga-aastane veebiviktoriin. Kokku osales viktoriinis üle 2300 õpilase üle kogu Eesti. Kõikidele küsimustele vastas õigesti 402 osalejat. Ka meie kooli 12.r klassi õpilased ja juhendaja Anneli Kristal olid tublimate vastajate seas.

Kõik maksimumpunktide saajad said tänukirja viktoriinil osalemise eest:

Aleksandr Morozov

Kristina Batrak

Roman Naduvaev

Alla Pavlova

Maksim Djurjagin

Auhinnad aga said: ALEKSANDR MOROZOV ja KRISTINA BATRAK.

Palju õnne!

Täname kõiki osalejaid!

Õnnitleme!

27.septembril 2014 toimus Rahvusvaheline turniir taekvon-dos Open Riga Cup 2014, milles osalesid võistkonnad Venemaalt, Eestist, Soomest, Ukrainast ja Lätist. Võisteldi erinevates vanuserühmades. Turniir toimus "Riia sügise" võitluskunstide festivali raames.

4.a klassi õpilane Vladislav Tšurilin

saavutas kaks 1.kohta vanuserühmades 9-10 ja 10-12 aastat.

Palju õnne sulle, Vladislav!

27.septembril 2014  toimus Rahvusvaheline turniir taekvon-dos Open Riga Cup 2014, milles osalesid võistkonnad  Venemaalt,Eestist, Soomest,  ukrainast ja Lätist. Võisteldi erinevates vanuserühmades. Turniir toimus "Riia sügise" võitluskunstide festivali raames. 4.a klassi õpilane Vladislav Tšurilin saavutas  kaks 1.kohta vanuserühmades 9-10 ja 10-12 aastat. Palju õnne sulle, Vladislav!

Rahvusvaheline kosmose nädal

Rahvusvaheline kosmose nädal tähistati ajavahemikul 4.-10.oktoober. Meie gümnaasiumi algkooli osa õpilased osalesid selles . Selle nädala raameskorraldati joonistuste ja ruumiliste esemetekonkurss. 3.-4.klasside õpilased osalesid kosmoseteemalises viktoriinis. Vaadati ka kosmoseteemalise filmi, 13.oktoobril tehti kokkuvõte ja toimus osalejate autasustamine.