Meie kodu lemmikud

news2021 160

2.b klassi kabinetis on avatud väike fotonäitus "Meie kodu lemmikud". Täname kõiki osalejaid huvitavte piltide ja lugude eest!

"Terved hambad"

news2021 159

11.mail toimus meie entsiklopeedia "Terved hambad" loomises osalenute õpilaste autasustamine. Õpilased joonistasid, tegid videoklippe, lõid teaduslikke teoseid ja õppisid inglise keelt.Proovige ka teie korrata luuletust samal ajal hambaid pestes! Nii pesed hambaid puhtaks ja luuletuse ära õpid-topeltkasu! Vadake meie entsiklopeediat- saate teada, kuidas hambaid korras hoida,kuidas hambapastat valida, kuidas kariest ennetada ja palju muud huvitavat ja kasulikku!

Eesti keele kui teise keele e-test

news2021 158

11.mail toimus eesti keele kui teise keele e-test 4.klasside õpilastele, mille korraldas HARNO. Testis oli 10 ülesannet, kus oli kuulamine, lugemine, keelestruktuurid ja kõnelemine. Loodame, et õpilased said hästi hakkama.

Loodust jälgimas

news2021 157

11.mail 2.b klassi loodusõpetuse tund oli kooliõues.

Tallinna päeva e-etteütlus

news2021 156

Tallinna päeva eel, 14. mail kell 12 on kõik eesti keele huvilised oodatud end proovile panema Eesti taasiseseisvumise 30. aastapäevale pühendatud e-etteütlusel. Juba praegu on võimalik panna proovile oma teadmised kirjavahemärkide, eelkõige komade kasutamisest.

Eesti keele õpetajate Kristi Koidu ja Kaia Rosina koostatud testid leiab keskkonnast Kahoot.

Enne etteütlust on kõigil keelehuvilistel võimalik värskendada oma teadmisi eesti keele õpetajate juhendatud ettevalmistustundides. 28. aprillist saab vaadata videotundi teemal „Suurtähtlühendid" (õpetajad Igor Kaasik ja Krista Nõmmik). 3. mail avaldatakse ka video teemal „Kokku- ja lahkukirjutamine" (õpetajad Piret Järvela ja Irene Artma) ning 10. mail teema „Suur ja väike algustäht" (õpetaja Seoriin Jõgise).

Kõiki videoid ja hiljem ka etteütlust saab jälgida etteütluse veebilehel, Tallinna Facebook'i lehel, Instagramis, Youtube'is.

Esimese videotunni link

Teise videotunni link

Lisaks on teinud etteütlusel osalemiseks üleskutse Andreas Poom, tema video saab alla laadida siit: Andreas Poom.mov lisandus video ka Pluutoga

Kevad tuli!

Meie kooli laulukoor rõõmustab meid jälle ja me jagame rõõmu teiega, sõbrad! Kuulake laulu "Kevad" ja kindlasti naeratage!

Šokolaad

news2021 155

Palju õnne!

news2021 154

8.b klassi õpilane Anna Butkovskaja on Moskva linna pedagoogilise ülikooli korraldatud VI Rahvusvahelise online-lugemisolümpiaadi "Raamatu urg" auhinnasaaja. 2021.aastal olümpiaadil osales rohkem kui 440 inimest. need olid lugejad vanuses 12-59 aastat, õpilased , üliõpilased, õpetajad ja metoodikud, tuutorid, raamatukoguhoidjad, vanemad Venemaalt, Valgevenest, Ukrainast,Israelist, Kazahstanist, Eestist ja Itaaliast arutasid raamatuid, lõid temaatilisi kogumikke, suhtlesid, täitsid loomingulisi ülesandeid, kirjutasid esseid. Oleme sinu tulemuste üle uhked, Anna ja soovime sulle edu ka tulevikus! Peavõit on sul veel ees!

Palju õnne!

news2021 153

9.c klassi õpilane Kirill Tselovalnikov sai füüsika olümpiaadi Vabariiklikus lõppvoorus 2.koha! Soovime edu Kirillile ja tema füüsikaõpetajatele- Jekaterina Huseva ja Ivan Ignstovile. Palju edu tulevikus ja uusi võite!

PARIM APRILLIKUU KLASSIJUHATAJA

2020 kuu klassijuhatajaet

2020./2021.õppeaasta kuulutati Tallinnas välja Klassijuhataja emaatiliseks aastaks, et rõhutada klassijuhataja rolli rohkem kui varem, hinnata teda kui iga lapse arengu pooldajat.

Klassijuhataja on üks võtmeisikuist, kes hindab õpilaste tugevaid külgi, soove ja vajadusi nende isikuomaduste arengul ja õpetamise individuaalse tee leidmisel. Klassijuhataja toetab õpilase üldkompetentse, tema initsiatiivsust ja vastutustunde arendamist.

On meeldiv mõelda, et meie kool Koos Tallinna Haridusametiga sõlmis vaba tahe leoingut, et hinnata ja tunnustada meie õpetajaid.

kõik koos same me rohkem hoolitseda meie õpetajate eest ning neid märgata. Märgake teie ka!

Kandidaate „Parim veebruarikuu klassijuhataja" nimetusele võib esitleda koolipere mitte hiljem kui 1.05.2021 siin:

giphyPARIM APRILLIKUU KLASSIJUHATAJA

Kõikidest õigeks ajaks esitatud nominantidest, komisjon, mille koosseisu kuuluvad administratsiooni ja õpilasnõukogu esindajad, valib laureaati.

kuu klassijuhataja:

-vastutustundlik, avameelne ja innovaatiline;

- toetab oma isikliku eeskujuga ja tegevusega õpilaste õpivilumuste ja väärtushinnangute arengut;

-märkab iga õpilase tugevaid külgi, soove ja vajadusi;

-toetab õpilasi koos vanemate, aineõpetajate,huvitegevuse juhtidega ja teiste osapooltega individuaalse õpitrajektoori välja töötamises.

-arendab õpilastes kriitilist ja loovmõtlemist, ettevõtlikkust, kompetentsust ning kirjalikku ja suulist eneseväljendust;

-kasutab erinevaid uuenduslikke meetodeid õpitulemuste ja tegevuste parimaks saavutamiseks

-on kompetentne, sihikindel, innustav

Lõpukell.

news2021 152

16.aprillil viimast korda helises koolikell meie gümnaasiumi 12.klassi õpilastele. Vaatamata sellele, et üritus toimus online formaadis, kogu ürituse vältel oli tunda soojust ja hingelisusut, ilma milleta on raske lemmikõpilaste ja õpetajatega hüvastijätu ette kujutada.

Õpilased lõid video oma koolielust, mis tõi kaasa palju emotsioone. Oli kõik: naer, pisarad, naeratused, nukruse hetked. nii pikk ja oluline etapp meie õpilaste elust on nüüd läbi.

olid ka õnnitlused 11.klassi õpilaste poolt, kes on nüüd koolivõtme hoidjad.

Kõik, kes ei saanud otse-eetris üritust vaadata, saavad vaadata õpilaste loodud videoid endale sobival ajal.

Tuul tiibadesse, noored!