Tõelised disainerid!

news2021 0907

16.septembril 7.b klassi õpilased kunstitunnistegelesid ebatavalise ülesandega- lõid sügisskulptuuri. Vaadake, kui ilusad ja omapärased tööd tulid neil välja!

Töötuba "Kuldõunake"

news2021 0906

15.septembril töötas meie andekate pedagoogide esimene töötuba. Vaadake vaid, milliseid maiustusi said valmistada osalejad Natalja Kourgouz'i juhendamisel ning lõid oma armsate vanaisade ja vanaemade portreesid Larissa Budnitskaja uues tehnikas. Nii märkamatult ja huvitavalt möödus ürituse 1.5 tundi.

Varsti tulevad uuet töötoad! Jälgige teateid!

Avame uue rubriigi!

news2021 0905

Eestimaa TMRGi õpilaste silmade läbi.

Nii nägi üht tuntumat kohta Tallinnas meie õpilane Anton!

Mängime! Arvake ära, mis koht see on!

Kui teil on huvitavaid pilte, ärge hoidke need telefonis, saatke meile konkurss@mreal.ee

Õppeekskursioon

news2021 0904

8.a klass uusi teadmisi Kolga mõisas otsmas KIK ja Haridusameti ühisprojekti raames.

Sügisjooks

news2021 0903

Laupäeval, 11.septembril, meie gümnaasiumi õpetajad ja administratsiooni liikmed osalesid Eestis suuremas rahvusvahelises spordiürituses Tallinna Maratonis 2021 ja sügisjooksus

Klassijuhatajate päev

news2021 0902

10.septembril oli meie klassijuhatajatel ebatavaline päev, nad käisid Tallinna muuseumides, olid meremuuseumis, arhitektuuri muuseumis, loodusmuuseumis, kinomuuseumis ja ajaloomuuseumis. Meie klassijuhatajad avastasid palju uut ja huvitavat! Sellise meeldiva kingituse tegi Tallinna Haridusamet kõigile linna klassijuhatajatele tänades neid nende töö eest.

Juba 15.septembril toimub esimene töötuba!

Tuleb väga maitsev ja õrn päev.

Koos meie õpetajatega te õpite glasuuritud õunu valmistama, panete end proovile ebaavalises joonistamistehnikas- hapra gipsplaadi peal joonistamist. See pole aga sama, ui albumisse joonistada.

Toimumisaeg on 15.30-17.00

Üritus on 2.-7.klasside õpilastele, ka nende vanematele! Just! Võib ema-isa, vanaema-vanaisa, õde-vend kaasa kutsuda!(Täiskasvanutele on sissepääs kooli on võimalik ainult kehtiva QRvaktsiineerimiskoodi olemasolul või tõendi selle kohta, et inimene põdes COVIDi vähem kui 180 päeva tagasi või kehtiva dokumentaalselt tõestatud negatiivse testi alusel. Kohapeal teste ei tehta ja vastu ei võeta)

Osalemistasu on 10 eur/inimese kohta. Peale registreerimist saadakse teile arve, mille tuleb tasuda pangaülekandega. Sularaha vastu i vvõeta.

Kiirustage, kohtade arv on piiratud!

Registreerimine

Hurraa! Meil on häid uudiseid!

мк

TMRGs alustavad tööd töötoad, mille viivad läbi meie suurepärased õpetajad Natalja Kourgouz ja Larissa Budnitskaja neile, kes soovivad midagi uut ja huvitavat õppida, tahavad proovida midagi ise teha, kes armastavad kokkamist, kellele meeldib omapäraseid kingitusi teha ning kes oma aega hindab.

Programmis:

märg viltimine

esemed karusnahast

siidmaalingud

maalingud klaasil

glasuuritud õunad

trühvlid-kommid

ja palju muud.

Igakuised töötoad, kus igaüks leiab endle midagi huvitavat

hind: 10 eur osalejalt

Jälgige reklaami ja registreerimist(igakuiselt)

Lugupeetud vanemad,

2021 09_09_sobranie

täname Teid saadetud küsimuste ees ning kutsume teid üldkoosolekule, mis toimub 09.09.2021 , algusega kell 17.00 online-formaadis.

right-arrow-redViide otseülekandele.

Kell 18.00 algavad klasside lastevanemate koosolekud. Viide üritusele on teile juba saadetud e-kooli kaudu.

Lugupidamisega, TMRG

Lugupeetud õpilased ja lastevanemad!

10.septembril on ülelinnaline klassijuhataja päev!

Kõik me teame, et klassijuhataja on üks tähtsamaid võtmeisikuid õpilase tugevate külgede hindamises, õpilase arengu ja individuaalse õppimise tee kujundamises, suhtlemises vanemate, õpetajate , klassikaaslaste ja teiste osapooltega. Klassijuhataja toetab õpilaste üldkompetentse, tema algatusi ja vastutustunnet.

See päev on neile ning tahaks, et meie klassijuhatajad saaks osaleda üritustes, mis toimuvad sellel päeval linnas.

Õppeprotsess korraldatakse distantselt. Päeva teema: Minu suve lugu. Õpilased saavad loovülesannet täitmiseks ja sellel õppepäeval osalemiseks.

Nendele lastele, kelle vanemad ei saa korraldada oma lapse järel valvet, on võimalus tulla kooli ja ajavahemikul 8.00-14.00 õppida tunniplaani järgi. Selleks on vaja täita küsimustikku kuni 07.09.2021. Viide küsimustikule.

Lugupidamisega, mõistvale suhtumisele lootes,

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

Lugupeetud vanemad!

2021 09_09_sobranie

09.09.2021 algusega kell 17.00 toimub lastevanemate üldkoosolek online-formaadis.Viide üritusele saadetakse Teile hiljem. Selleks , et info oleks terviklik ja puudutaks teid huvitavaid küsimusi ja teemasid, palume eelnevalt saata oma küsimusi viidele.

Tähtaeg 07.09.2021

Lastevanemate koosolekud klassides toimuvad samal päeval kell 18.00 ka online-formaadis. Viite saadab klassijuhataja e- kooli kaudu.

Lugupidamisega,

Natalja Vergun,