Töötuba "Jõulukingitus"

2021 12_13 masterklass

Meil on rõõm kutsuda meie õpilasi ja nende vanemaid meie töötuppa!

registreerimine o avatud kuni 06.12.2021

Osalemaks kutsutakse õpilased ja vanemad(qr koodi olemasolul)

Osavõtumaks on 10 eur.

Palju õnne!

news2021 0954

4.c klassi õpilane Arina Rogova sai Eesti meistrivõistlustel akrobatikas 1.koha! Tubli!

Palju õnne!

news2021 0953

2.c klassi õpilane Meri Smirnova eelmisel nädalavahetusel sai 3.koha peotantsuturniiril "Tallinn open". Tubli!

Jäätmete vähendamise nädal

news2021 0952

Juba traditsiooniks saanud jäätmete vähendamise nädal on lõpule jõudnud. Rääkisime õpilastega palju sellest, kui tähtis on loodust hoida, kuidas võiks jäätmete hulka vähendada. Muidugi, üks eektiivsemaid ja tegusaid mooduseid teha meie maakera puhtamaks on jäätmete ümbertöötlemine ja nende teistkordne kasutamine. Selle ürituse raames proovisid õpilased end disainerite rollis ja lõid kostüüme kasutusel olnud esemetest. Rõivad tulid välja kordumatud ja eredad. 5.klasside õpilased osalesid viktoriinis, mille koostasid neile õpilasesinduse liikmed. Kogu kooliga võtsime osa smart-jahil, mis oli korraldatud Kuusakoski poolt, mille käigus kogusime märkimisväärset hulka vana elektroonikat. oleme alati rõõmsad, kui õpilased osalevad aktiivselt ja loovalt kooliüritustes ja alati saavad nad auhindu osalemise eest.

Kükitades tugevamaks ja targemaks!

news2021 0951

26.novembril algas meie hommik hommikuvõimlemisega. Nimelt, osalesime me koos teiste koolidega aktsioonis "Kükitades tugevamaks ja targemaks!" Tallinna Haridusamet kutsus kõik Tallinna koole ja lasteaedu osalema spordihommikus , et koos kokku koguda 500000 kükitamist. Vaatamata sellele , et mõned klassid õppisid sel põeval distantsil, osalesid ka nemad spordihommikus! Nii kükitasimegi koos 24983 korda!

Kadripäev

news2021 0950

25.novembril eesti rahvakalendri järgi on Kadripäev. Siis käivad kadrisandid, need on sel päeval tüdrukud, kes laulavad , tantsivad ja soovivad kõigile õnne. Kes Kadrisanti kostitab, sellele naeratab õnn terve aasta jooksul.

8.b klassi õpilased said kaladest kõike teada

news2021 0949

8.b klassi õpilased said kaladest kõike ja isegi rohkem kui kõike teada. Nõmme Loodusmajas tunnis tutvusid nad kalade eluga, said nende toitumisharjumustest teada, kuidas kalad liiguvad ja talvituvad. Sai ka kala roogitud ja sisikond uuritud!

Moešou 2021

news2021 0948

Jäätmete vähendamise nädala raames toimus meie gümnaasiumis "Moešou 2021", kus õpilased näitasid oma kätega tehtud kostüüme kasutusel olevatest esemetest. Asjade korduv kasutamine onüks efektiivsemaid viise ressurside kokkuhoidmiseks ja jäätmete vähendamiseks. Ainult kõik koos saame me keskkonda parendada. Meie õpilased kutsuvad tähelepanu pöörama sellele, kuidas me saame loodust hoida ja teha meie maakera puhtamaks.

oma kostüümide loomisel arvestasid õpilased sellega ,et kasutada võis ainult see, mis looduses laguneb või saab ümber töödelda. Ei tohtinud võtta plastikut ja kilet.

õpilased olid loomingulised ja igaüks neist on võidu väärt.

Seoses teatud piirangutega ei saanud me sellel aastal kutsuda vaatajaid ja žüriiliikmeid kokku, seega võitjaid valite teie- koolipere! Hääletamine toimub kuni 25.11.2021 kella 9.00

Toetagem konkursis osalejaid!

Lugupeetud vanemad!

news2021 0947

Kutsume teie lapsi osalema projektis " Sensorlik integratsioon 1.klasside õpilastel", mille algatab meie gümnaasium. Projektis osalemine annab lastele võimaluse mängude ja spetsiaalsete harjutuste abil õppida parmini välismaailma signaale vastu võtma, oma tunnetest aru saada, arendada pisimotoorikat, juhtida oma käitumist, mis tähendab olla tähelepanelikum, keskendunum,osavam, saada hakkama aressiooni pursetega või halva tujuga, tõsta enesekindlust. Kõik see on otseselt seotud õppimisega.

Tunnid teisipäeviti ja neljapäeviti viib läbi psühholoog Natalja Gorbunova. Osalemine on tasuta.

Õpilane Vlada Jaružnaja

news2021 0946

Palju õnne! 3. a klassi õpilane Vlada Jaružnaja sai 6.novembril spordiaerobika võistlustel Jõhvis 3.koha. Tubli!

Meie õpetaja tööd

news2021 0945

Selliseid väga ilusaid ja ebatavalisi kaunistusi gümnaasiumil jaoks loob meie suurepärane pedagoog Vlada Teus-Miller. Tema loominguline ja peen lähenemine teeb need tööd elusateks. Tahaks neid lõpmatult imetleda.