Kooli elu

Huvitegevus

prodljenka

 

Lugupeetud õpilased ja lapsevanemad!

 

Tasulised ringid:

Tähelepanu! Registreerimine tasulisse pikapäevarühma on lõppenud.

 

Tasuline pikapäevarühm:

töötab esmaspäevast reedeni ajavahemikul 14.00-17.00

 

Töö toimub järgmistes kabinettides:

esmaspäev-106.kab-juhendaja Svetlana Zahharova

teisipäev-110.kab-juhendaja Marina Rõmar

kolmapäev-111.kab-juhendaja Irina Voronaja

neljapäev-112.kab-juhendaja Olga Homtšenko

reede-111.kab-juhendaja Irina Voronaja.

 

tunnitasu on 1.15 eur, arve koostatakse kuu lõpus faktilise PPRis kohaloleku järgi.

Arve summa otseselt sõltub sellest, mitu tundi laps PPRis oli. Arve saadetakse vanemale registreerimisel märgitud e-posti aadressile.

 

Toitlustamine:

14.20-14.30- teine toitlustamine 1.34 eur.

Koolipuhvet ei tööta.

Teise toitlustamise eest makstakse eraldi sööklas, toitlustusteenust osutab firma Orfeum OÜ

 

Saaja: ORFEUM OÜ

Arveldusarve nr. EE831010220049123019 SEB Eesti Ühispank

Viitenumber 10113

Selgitus:

1. Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

2. Õpilase/koolitöötaja nimi

3. Klass

4. Toitlustamise periood


Tallinna Mustamäe reaalgümnaasiumi huviringid 2020/2021

Huviringi nimetus klass esmaspäev teisipäev kolmapäev neljapäev reede õpetaja asukoht
Tasuta
KARATE
1. klass 13.05 - 13.55 13.05 - 13.55
Aleksandr Lamberg
võimla
2.klass 13.55 – 14.40 13.55 – 14.40
KOOR 14.00 - 15.40 14.00 - 15.40 Ljudmila Sjomina
KUNST 1.klass 13.10- 13-55 13.10- 13-55 Larissa Budnitskaja 42 kab.
KUNST 2.klass 13.55 – 14.40 13.55 – 14.40 Svetlana Zahharova 106 kab
KUNST 3.klass 13.10 - 14-40 Marina Rõmar 110 kab
KUNST 4.klass 13.10 - 14.40 Ingrid Reiman 113 kab
AVASTA JA IMESTA - UUS PÕLVKOND 4.klass 15.00-16.30
AVASTA JA IMESTA 7.klass 15.00-16.30 Irina Tšitšejeva 228 kab
Molekulaar- ja digitehnoloogia ettevõtluses 5-9.klass 15.40-17.10 15.40-17.10 Natalja Kurguz Irina Tšitšejeva 122 kab
Robootika ja astronoomia: elu Universumis 5-9.klass 15.40 - 17.10 15.40 - 17.10 15.40 - 17.10 Andrei Kuntsmann Irina Tšitšejeva Jekaterina Huseva 308 kab
Tasuline
KARATE
3-7 aa. 16.30 - 17.15 16.30 - 17.15
Aleksandr Lamberg 56611573
võimla
7 aastast 17.00 - 19.00 17.00 - 19.00 17.00 - 19.00
KIKBOKSING 6-12 klassid 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 Artur Kjula 58156290 võimla