Lugupeetud vanemad, kallid õpilased!

juba varsti kohtume me teiega, et alustada 2021./2022.õppeaasta,

KÕIK KOOS, KOOLIMAJAS, ÕPPEKLASSIDES, PINKIDE TAGA!

Kindlasti jätame me pikaks ajaks distantsõppe kogemust, iseseisvat materjali omandamist õpetajate juhiste järgi, oma aja planeerimist, vajadust otsuseid vastu võta ja palju muud. Kõige tähtsam on aga see, et me õppisime üksteisest hoolima.

COVID-19 viirus pole kuhugi kadunud. See oli ja on olemas ning me peame õppima sellega meie ühiskonnas elama. Meie koosviibimine ja kontaktõpe paljus sõltub meist.

Me kutsume teid

- väga tõsiselt ja hoolikalt suhtuma oma tervisesse, haigestumisel jääma koju;

-järgima hügieeni üldreegleid ning vältima suuri rahvamasse;

-juba praegu muretsema endale vahetusjalatseid. Spordijalatsid ei ole vahetusjalatsid. Meie hoone puhkus paljus sõltub sellest.

kui te tulite õppeaasta alguse eel riikidest, mille suhtes on ettenähtud eneseisolatsiooni aeg, palume viivitamatult teavitada sellest klassijuhatajat, samuti viibida10 päeva kodus järgides eneseisolatsiooni nõudeid. Info riikidest saab vaadata siit: https://vm.ee/et/teave-riikide-ja-liikumispiirangute-kohta-eestisse-saabujatele

Kool peab olema avatud! Just sellise mõttelaadiga alustame me uut õppeaastat!

me

- jätkame kehatemperatuuri mõõtmist õpilastel ja koolitööajatel, sest õppeprotsessis osalevad ainult terved õpilased ja töötajad. kui lapsevanem keeldub lapse tervise kohta andmeid töötlemise luba andmast või mõõta tema kehatemperatuuri soojusvaiseri abil, peab ta kirjalikult kinnitama, et laps on terve, siis laps lubatakse koolihoonesse ilma, et ta kehatemperatuuri mõõdetaks.Sellisel juhul laps peab esitama kirjalik kinnitus vanemalt iga päev ( konkreetse kuupäevaga) ning kooli sisenemiseks kasutama parempoolset ust. Antud paberit peab esitama kas kooli turvatöötajale või med.töötajale, või korrapdaja administraatorile(sõltuvalt sellest, kes on momendil kohal). Siis kolitöötajad juhatavad õpilast garderoobi. Kahtluste tekkimisel annab lapse tervisele hinnangu kooli med.töötaja.

-me ostsime kõki vajalikud vahendid hügieeni üldreeglite järgimiseks, kuid lpsel võiksid olla ka isiklikud vahedid.

-me jätame õppimises klassisüsteemi-igal klassil on oma konkreetne kabinet, mis lubab lapsi koolimajas hajuada. meid on ju sellel õppeaastal 828 õpilast ja 89 töötajat

-Alates 01.09.2021 oleme me google-kool, mis lubab meil täismahus kasutada google poolt pakutavaid võimalusi õppeprotsessi korraldamiseks. Igal õpilasel on olemas oma e-aadress.

-me hakkame väga hoolikalt ruume koristama

-meil on rõõm teid näha, lugupeetud vanemad, meie koolis alati, KUID eelneval kokkuleppel ja kokkulepitud ajal, järgides kõiki ettevatusabinõud.

palume varuda kannatlikkust, rahulikkust ja mõistmist, loodame vastutustundlikku suhtumise peale,oleme huvitatud kõik selles, et säilitada tervislikku atmosfääri koolis.

Lugupidamisega, peatse kohtumiseni!

Natalja Vergun

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi direktor

Viimati muudetud: 03.09.2021

Lehekülge haldab:

A. Kuntsmann, e-mail: infojuht@mreal.ee

pilt12

Loe edasiSulge

Tõelised disainerid!

news2021 0907

16.septembril 7.b klassi õpilased kunstitunnistegelesid ebatavalise ülesandega- lõid sügisskulptuuri. Vaadake, kui ilusad ja omapärased tööd tulid neil välja!

Töötuba "Kuldõunake"

news2021 0906

15.septembril töötas meie andekate pedagoogide esimene töötuba. Vaadake vaid, milliseid maiustusi said valmistada osalejad Natalja Kourgouz'i juhendamisel ning lõid oma armsate vanaisade ja vanaemade portreesid Larissa Budnitskaja uues tehnikas. Nii märkamatult ja huvitavalt möödus ürituse 1.5 tundi.

Varsti tulevad uuet töötoad! Jälgige teateid!

Avame uue rubriigi!

news2021 0905

Eestimaa TMRGi õpilaste silmade läbi.

Nii nägi üht tuntumat kohta Tallinnas meie õpilane Anton!

Mängime! Arvake ära, mis koht see on!

Kui teil on huvitavaid pilte, ärge hoidke need telefonis, saatke meile konkurss@mreal.ee

Kõik uudised