Lugupeetud koolipere!

2021 11_29_too et

Alates 29.novembrist kõik meie gümnaasiumi õpilased tulevad kontaktõppele tagasi. Me jätkame epidemioloogilise olukorra jälgimist ning vajadusel, olukorda arvestades, õppimisformaadis võivad olla muudatused.

Pöörame tähelepanu asjaolule, et jätkatakse kõikide õpilaste ekspress-testimist koolis 2 korda nädalas(esmaspäeviti ja kolmapäeviti). Juhul , kui test näitab positiivset tulemust, saadetakse laps koju. Sellisel juhul soovitame koheselt perearstiga ühendust võtta. Gümnaasiumi personal teeb ekspress-testi 3 korda nädalas.

Lisaks ekspress-testimisele hakkab koolides kehtima lihtsustatud karantiini režiim. Positiivse COVID-19 testiga inimesega lähikontakti puhul, olgu see koolis, huvikoolis, noortekeskuses, vaktsineerimata õpilased, kes ei põdenud koronaviirust viimase 6 kuu jooksul, peavad viivitamatult koju jääma ning teha ...test.Test tehakse mitte varem kui 4.päeval pärast kontakti. Õpilane peab koju jääma kuni testi tulemuse kätte saamiseni.Vaktsineeritud õpilased, kellel pole haigestumise tunnuseid ning need, kes viimase 6 kuu jooksul on COVIDi põdenud, ei ole kohustatud tegema testi või viibida isolatsioonis kontakti väljaselgitamisel.

TERVISLIKU FÜÜSILISE KESKKONNA SÄILITAMISEKS ME:

• Tuleme kooli ja tööle ainult tervetena
  • Pöörame tähelepanu õpperuumide ventileerimisele ja tuulutamisele
  • Järgime käte hügieeni ja muud viiruse leviku takistavaid meetmeid
  • Kasutame „koduklassi" printsiipi, et õpilased võimalikult vähe liikusid koolimajas ringi ning erinevate klasside õpilaste kontaktid oleksid minimaalsed tungivalt soovitame koolihoones ja muudes ruumides maske kanda

Lugupidamisega,

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

Viimati muudetud: 26.11.2021

Lehekülge haldab:

A. Kuntsmann, e-mail: infojuht@mreal.ee

pilt12

Loe edasiSulge

8.b klassi õpilased said kaladest kõike teada

news2021 0949

8.b klassi õpilased said kaladest kõike ja isegi rohkem kui kõike teada. Nõmme Loodusmajas tunnis tutvusid nad kalade eluga, said nende toitumisharjumustest teada, kuidas kalad liiguvad ja talvituvad. Sai ka kala roogitud ja sisikond uuritud!

Moešou 2021

news2021 0948

Jäätmete vähendamise nädala raames toimus meie gümnaasiumis "Moešou 2021", kus õpilased näitasid oma kätega tehtud kostüüme kasutusel olevatest esemetest. Asjade korduv kasutamine onüks efektiivsemaid viise ressurside kokkuhoidmiseks ja jäätmete vähendamiseks. Ainult kõik koos saame me keskkonda parendada. Meie õpilased kutsuvad tähelepanu pöörama sellele, kuidas me saame loodust hoida ja teha meie maakera puhtamaks.

oma kostüümide loomisel arvestasid õpilased sellega ,et kasutada võis ainult see, mis looduses laguneb või saab ümber töödelda. Ei tohtinud võtta plastikut ja kilet.

õpilased olid loomingulised ja igaüks neist on võidu väärt.

Seoses teatud piirangutega ei saanud me sellel aastal kutsuda vaatajaid ja žüriiliikmeid kokku, seega võitjaid valite teie- koolipere! Hääletamine toimub kuni 25.11.2021 kella 9.00

Toetagem konkursis osalejaid!

Lugupeetud vanemad!

news2021 0947

Kutsume teie lapsi osalema projektis " Sensorlik integratsioon 1.klasside õpilastel", mille algatab meie gümnaasium. Projektis osalemine annab lastele võimaluse mängude ja spetsiaalsete harjutuste abil õppida parmini välismaailma signaale vastu võtma, oma tunnetest aru saada, arendada pisimotoorikat, juhtida oma käitumist, mis tähendab olla tähelepanelikum, keskendunum,osavam, saada hakkama aressiooni pursetega või halva tujuga, tõsta enesekindlust. Kõik see on otseselt seotud õppimisega.

Tunnid teisipäeviti ja neljapäeviti viib läbi psühholoog Natalja Gorbunova. Osalemine on tasuta.

Kõik uudised