Lugupeetud koolipere!

2021 11_29_too et

Alates 29.novembrist kõik meie gümnaasiumi õpilased tulevad kontaktõppele tagasi. Me jätkame epidemioloogilise olukorra jälgimist ning vajadusel, olukorda arvestades, õppimisformaadis võivad olla muudatused.

Pöörame tähelepanu asjaolule, et jätkatakse kõikide õpilaste ekspress-testimist koolis 2 korda nädalas(esmaspäeviti ja kolmapäeviti). Juhul , kui test näitab positiivset tulemust, saadetakse laps koju. Sellisel juhul soovitame koheselt perearstiga ühendust võtta. Gümnaasiumi personal teeb ekspress-testi 3 korda nädalas.

Lisaks ekspress-testimisele hakkab koolides kehtima lihtsustatud karantiini režiim. Positiivse COVID-19 testiga inimesega lähikontakti puhul, olgu see koolis, huvikoolis, noortekeskuses, vaktsineerimata õpilased, kes ei põdenud koronaviirust viimase 6 kuu jooksul, peavad viivitamatult koju jääma ning teha ...test.Test tehakse mitte varem kui 4.päeval pärast kontakti. Õpilane peab koju jääma kuni testi tulemuse kätte saamiseni.Vaktsineeritud õpilased, kellel pole haigestumise tunnuseid ning need, kes viimase 6 kuu jooksul on COVIDi põdenud, ei ole kohustatud tegema testi või viibida isolatsioonis kontakti väljaselgitamisel.

TERVISLIKU FÜÜSILISE KESKKONNA SÄILITAMISEKS ME:

• Tuleme kooli ja tööle ainult tervetena
  • Pöörame tähelepanu õpperuumide ventileerimisele ja tuulutamisele
  • Järgime käte hügieeni ja muud viiruse leviku takistavaid meetmeid
  • Kasutame „koduklassi" printsiipi, et õpilased võimalikult vähe liikusid koolimajas ringi ning erinevate klasside õpilaste kontaktid oleksid minimaalsed tungivalt soovitame koolihoones ja muudes ruumides maske kanda

Lugupidamisega,

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

Viimati muudetud: 26.11.2021

Lehekülge haldab:

A. Kuntsmann, e-mail: infojuht@mreal.ee

pilt12

Loe edasiSulge

Töötuba "Jõulukingitus"

2021 12_13 masterklass

Meil on rõõm kutsuda meie õpilasi ja nende vanemaid meie töötuppa!

registreerimine o avatud kuni 06.12.2021

Osalemaks kutsutakse õpilased ja vanemad(qr koodi olemasolul)

Osavõtumaks on 10 eur.

Palju õnne!

news2021 0954

4.c klassi õpilane Arina Rogova sai Eesti meistrivõistlustel akrobatikas 1.koha! Tubli!

Palju õnne!

news2021 0953

2.c klassi õpilane Meri Smirnova eelmisel nädalavahetusel sai 3.koha peotantsuturniiril "Tallinn open". Tubli!

Kõik uudised