Lugupeetud kolleegid, õpilased ja vanemad!

On alanud uus õppeaasta, mis on ebatavaline selles plaanis, et iga päev toob meieni uut informatsiooni, uued eeskirjad ja soovitused.

Rõhutame, et me veel ei räägi kollase stsenaariumi realiseerimisest, pigem püüame vältida seda preventiivsete meetmete abil, seetõttu paljus sõltub see meist, kas see plaan läheb lähitulevikus realiseerimiseks. Kuid me peame selleks valmis olema ning need lisameetmed (eriti profülaktilised) võivad aidata meil vajadusel teha seda kiiremini ja lihtsamini.

Käte pesemine.

Käte pesemine mitte ainult ei vähenda COVID-19 levikut vaid ka ennetab teiste viiruslike haiguste levikut (gripp, külmetus)

Kooli fuajees ja igal korrusel meil on olemas desinfektorid käte desinfitseerimiseks, igas tualettruumis on olemas seep ja kuivati.

Pöördume teie poole palvega korraldada klassiruumides võimalusi käte puhtuses hoidmiseks (nt vedelseep, paberkäterätikud) ning tuletada meelde õpilastele, et käsi tuleb tihti pesta, olla õpilastele eeskujuks käte tihedas pesemises.

Meie aga omakorda kulutame välja plakatite konkurssi teemal „Miks tuleb käsi pesta?" Võitjaid ootab auhind!

Temperatuuri mõõtmine.

Koolihoones paigaldatud soojuskaamera, mis mõõdab kooli sisenevate inimeste kehatemperatuuri.

juhul, kui kehatemperatuur on normaalsest kõrgem, gümnaasiumi meditsiinitöötaja viib läbivaatuse ning otsustab, kas on vaja saata inimene koju raviks. Soovitame tulla kooli ainult tervena!

Ruumide koristamine.

Koolis on korraldatud ruumide pidev hoolikas koristus, pindade desinfitseerimine. Kõik selleks vajalikud vahendid on ostetud. Palume kõiki kanda vahetusjalatsid, hoida puhtust ja korda klassiruumides,vahetunnis tuulutada klassiruume.

Kaitsevahendid gümnaasiumi töötajatele.

Kõigile gümnaasiumi töötajatele, kes puutuvad inimestega kokku, on soovitatav kanda kaitsevahendeid- visiiri. Koolis on kõik vajalikud kaitsevahendid olemas. Maskide kandmine õpilastele ei ole kohustuslik, vaid õpilase enda soovil. Kuid peab meeles pidama, et mask on kaitevahend mitte ilutoode.

Võõrad inimesed ei ole gümnaasiumi ruumidesse lubatud.

Koolimajja õpilased ja koolitöötajad saavad ainult e-piletiga siseneda. Teistele, kes soovivad kohtuda õpetajate või klassijuhatajaga- eelneval kokkuleppel, määratud ajal ja tervena.

Lugupeetud lapsevanemad, kui teil on küsimusi, esitage need e-posti teel (kontaktid on kodulehel www.mreal.tln.edu.ee) või helistage +372 652 2533.

Õppeprotsessi hajutamise korraldamine.

1.-7. klasside õpilased ning erivajadustega õpilased õpivad kontaktselt.

8.-9. klasside õpilased 1 kord nädalas õpivad kodus distantsõppes. Sellel päeval õpilased õpivad vastavalt kinnitatud tunniplaanile õpetajate juhiste järgi, mille saavad enne tunni algust e-kooli kaudu.

Distantspäevade plaan on järgmine:

news2020 distant et 3011_2212
Lugupidamisega,

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

Viimati muudetud: 28.11.2020

Lehekülge haldab:

A. Kuntsmann, e-mail: infojuht@mreal.ee

pilt12

Loe edasiSulge

news2020 075

4.b klassi õpilane Kristina Jegorova sai iluvõimlemisvõistlustel "Snowflake 2020" 2.koha. Tubli!

news2020 074

4.b klassi õpilane Emilia Tihhomirova sai "Rebasekutsikate MV" rullusutamisvõistlustel 1.koha! Tubli!

news2020 073

1.a klassi õpilane Pavel Nebogatikov sai ujumisvõistlustel kaks 2.kohta. Tubli!

Kõik uudised