2021 nabor10kl et

Üksikasjalikuma info saamiseks gümnaasiumi klassides õppimisest Mustamäe Reaalgümnaasiumis võib tutvuda siin.

10.klassi sisseastumiseks on vaja:

1. saata motivatsioonikiri, kus põhjendada grupi valikut (KM, SH) ning taotlus e-posti aadressile svetlana.butkovskaja@mreal.ee ( valida plank 10.-12.klassidesse sisseastumiseks, taotlus täidetakse eesti keeles)

2. enne 25.06.2021 lisaks tuleb esitada:

- põhikooli lõputunnistus ja hinneteleht (originaalid)

- isikut tõendava dokumendi koopia

- ühe lapsevanema isikut tõendava dokumendi koopia

- õpilase sünnitunnistuse koopia

3. Otsus 10.klassi vastuvõtmisest / vastuvõtmise keeldumisest tehakse teatavaks hiljemalt 1.juuli 2021, milles kool teavitab vanemaid e-posti teel.

eelkool2021 et

Veetke 2021./2022.õ.a. huvitavalt ja kasulikult!

Tulge meile eelklassidesse!

Eeklassidesse registreerimine on elektrooniline ajavahemikul 10.05.2021-30.08.2021 (või kuni kohti jätkub)

right-arrow-redViide registreerimisele

Eelklasside töö toimub ajavahemikul 13.09.2021-31.05.2022

Eelklasside õpetajad : Veera Kaparina, Marina Rõmar, Irina Voronaja (eesti keele süvendatud õppega)

Tunnid toimuvad kord nädalas esmaspäeviti 16:00-19:00

Infokoosolek eelklasside laste vanematele toimub 31.08.2021 kell 17:30 gümnaasiumi aulas

Õppimiseks vajalikud koolitarbed.

Maksumus- 30 eur/kuus, tasustatakse arve alusel vastavalt sõlmitud lepingule kooli ja lapsevanema vahel.

Leping tutvumiseks

Koolivaheajal tunde ei toimu.

Lisainfo:

Каntselei: +372 652 2533

Natalja Levitskaja, huvijuht@mreal.ee

oppeprotsess 2021 05_03_et

LUGUPEETUD TALLINNA MUSTAMÄE REAALGÜMNAASIUMI ÕPILASED JA VANEMAD!

Vastavalt Eesti Vabariigi Valitsuse otsusele 1.-4.klasside õpilased ning 9. ja 12.klasside õpilased alates 3.maist 2021 hakkavad õppima kontaktselt, 5.-8. ja 10.-11.klasside õpilased jätkavad tööd distantsõppes.

Pöörame tähelepanu sellele, et lastele kehtivad samad reeglid kui täiskasvanutele- kõrge riski riikidest saabunud peavad järgima eneseisolatsiooni nõude. Sellisel juhul koolis käia ei tohi.

Lisainfo:

Alates 3. maist lubatakse kontaktõppele ka lõpuklasside õpilased

Uuendatud teave liikumispiirangute kohta Eestisse saabujatele perioodil 26.04.–02.05.2021

Õppeprotsess

5.-8.klasside õpilased ja 10.-11.klasside õpilased hakkavad õppima distantselt vastavalt TMRG distantsõppe korraldamise eeskirjadele - kehtiv tunniplaan, online/offline tunnid, online konsultatsioonid. Vajadusel aineõpetajal on õigus kutsuda õpilane/õpilased (max 10 inimest ühest klassist) kontaktkonsultatsioonile

Klassijuhataja on siduvaks lüliks vanema ja aineõpetaja vahel

Kui õpilane tervislikel põhjustel ei saa distantsõppeprotsessis osaleda, palume viivitamatult sellest teatada kooli e-kooli kaudu.

Distantsõppel osalemaks peaks kodus olema järgmised seaded: arvuti, süearvuti, tahvelarvuti, smartfon, internetiühendus, kaamera, mikrofon. Kui tekivad probleemid e-postiga või tehnikaga palume pöörduda otse infojuhi poole infojuht@mreal.ee

Koolitehnika

1.-4,9. ja 12.klasside vanemaid, kelle lastele distantsõppeperioodiks olid antud kasutamiseks tehnilised vahendid, palume tagastada neid kooli,eelnevalt leppides üleandmiseaega kokku infojuht Andrei Kuntsmanniga infojuht@mreal.ee

Tehnilisi vahendeid saab tagastada juba reedel, 30.aprillil 17.00-19.00 ning esmaspäeval 03.mail 8.00-10.00

Toitlustamine

1.-4-, 5.e,6.d,9. ja 12.klasside õpilastele korraldatake koolilõuna koolis.

Õpilastele, kes õpivad distantselt korraldatakse toidupakkide väljastamist. On kehtiv varem esitatud taotlus. Toidupaki maksumus vastav koolilõuna maksumusele. Kui keegi veel soovib toidupaki saada ( varem ei ole taotlenud) või toidupaki saamisest loobuda, ei saa määratud ajal tulla, kirjutage otse majandusjuhataja Ljubov Konstantinova poole majandus@mreal.ee

Viimati muudetud: 06.05.2021

Lehekülge haldab:

A. Kuntsmann, e-mail: infojuht@mreal.ee

pilt12

Loe edasiSulge

Tallinna päeva e-etteütlus

news2021 156

Tallinna päeva eel, 14. mail kell 12 on kõik eesti keele huvilised oodatud end proovile panema Eesti taasiseseisvumise 30. aastapäevale pühendatud e-etteütlusel. Juba praegu on võimalik panna proovile oma teadmised kirjavahemärkide, eelkõige komade kasutamisest.

Eesti keele õpetajate Kristi Koidu ja Kaia Rosina koostatud testid leiab keskkonnast Kahoot.

Enne etteütlust on kõigil keelehuvilistel võimalik värskendada oma teadmisi eesti keele õpetajate juhendatud ettevalmistustundides. 28. aprillist saab vaadata videotundi teemal „Suurtähtlühendid" (õpetajad Igor Kaasik ja Krista Nõmmik). 3. mail avaldatakse ka video teemal „Kokku- ja lahkukirjutamine" (õpetajad Piret Järvela ja Irene Artma) ning 10. mail teema „Suur ja väike algustäht" (õpetaja Seoriin Jõgise).

Kõiki videoid ja hiljem ka etteütlust saab jälgida etteütluse veebilehel, Tallinna Facebook'i lehel, Instagramis, Youtube'is.

Esimese videotunni link

Teise videotunni link

Lisaks on teinud etteütlusel osalemiseks üleskutse Andreas Poom, tema video saab alla laadida siit: Andreas Poom.mov lisandus video ka Pluutoga

Kevad tuli!

Meie kooli laulukoor rõõmustab meid jälle ja me jagame rõõmu teiega, sõbrad! Kuulake laulu "Kevad" ja kindlasti naeratage!

Šokolaad

news2021 155