Lugupeetud kolleegid, õpilased ja vanemad!

On alanud uus õppeaasta, mis on ebatavaline selles plaanis, et iga päev toob meieni uut informatsiooni, uued eeskirjad ja soovitused.

Rõhutame, et me veel ei räägi kollase stsenaariumi realiseerimisest, pigem püüame vältida seda preventiivsete meetmete abil, seetõttu paljus sõltub see meist, kas see plaan läheb lähitulevikus realiseerimiseks. Kuid me peame selleks valmis olema ning need lisameetmed ( eriti profülaktilised) võivad aidata meil vajadusel teha seda kiiremini ja lihtsamini.

Käte pesemine.

Käte pesemine mitte ainult ei vähenda COVID-19 levikut vaid ka ennetab teiste viiruslike haiguste levikut (gripp, külmetus)

Kooli fuajees ja igal korrusel meil on olemas desinfektorid käte desinfitseerimiseks, igas tualettruumis on olemas seep ja kuivati.

Pöördume teie poole palvega korraldada klassiruumides võimalusi käte puhtuses hoidmiseks(nt vedelseep, paberkäterätikud) ning tuletada meelde õpilastele, et käsi tuleb tihti pesta, olla õpilastele eeskujuks käte tihedas pesemises.

Meie aga omakorda kulutame välja plakatite konkurssi teemal „Miks tuleb käsi pesta?" Võitjaid ootab auhind!

Temperatuuri mõõtmine.

Lähiajal koolihoones paigutatakse soojuskaamera, mis mõõdab kooli sisenevate inimeste kehatemperatuuri.

juhul , kui kehatemperatuur on normaalsest kõrgem, gümnaasiumi meditsiinitöötaja viib läbivaatuse ning otsustab, kas on vaja saata inimene koju raviks. Soovitame tulla kooli ainult tervena!

Ruumide koristamine.

Koolis on korraldatud ruumide pidev hoolikas koristus, pindade desinfitseerimine. Kõik selleks vajalikud vahendid on ostetud. Palume kõiki kanda vahetusjalatsid, hoida puhtust ja korda klassiruumides,vahetunnis tuulutada klassiruume.

Kaitsevahendid gümnaasiumi töötajatele.

Kõigile gümnaasiumi töötajatele , kes puutuvad inimestega kokku , on soovitatav kanda kaitsevahendeid- visiiri. Koolis on kõik vajalikud kaitsevahendid olemas. Maskide kandmine õpilastele ei ole kohustuslik, vaid õpilase enda soovil. Kuid peab meeles pidama , et mask on kaitevahend mitte ilutoode.

Võõrad inimesed ei ole gümnaasiumi ruumidesse lubatud.

Koolimajja õpilased ja koolitöötajad saavad ainult e-piletiga siseneda. Teistele , kes soovivad kohtuda õpetajate või klassijuhatajaga- eelneval kokkuleppel, määratud ajal ja tervena.

Lugupeetud lapsevanemad, kui teil on küsimusi, esitage need e-posti teel ( kontaktid on kodulehel www.mreal.tln.edu.ee) või helistage +372 652 2533.

Õppeprotsessi hajutamise korraldamine.

Sügiskoolivaheaeg on väike paus õppeprotsessis, kuid samas see on sõprade ja sugulastega tiheda suhtlemise aeg, linnaürituste külastamise aeg, ka reisimise aeg- nii mööda Eestit , kui ka välismaal. See tähendab ka suurendatud riski aeg. Pärast koolivaheaja lõppu, vähemalt kaheks nädalaks, gümnaasium jätkab tööd nii, et õpilased oleks hajutatud koolihoones ja ka koolis viibimise ajas.

1.-7.klasside õpilased ning erivajadustega õpilased õpivad kontaktselt.

8.-12.klasside õpilased 1 kord nädalas õpivad kodus distantsõppes. Sellel päeval õpilased õpivad vastavalt kinnitatud tunniplaanile õpetajate juhiste järgi, mille saavad enne tunni algust e-kooli kaudu.

Eelseisva kahe nädala distantspäevade plaan on järgmine:

Esmaspäev     16.11  9.A, 9.C     23.11  12.KM+SH
Teisipäev  17.11  12.KM+SH  24.11  10.KM+SH
Kolmapäev  18.11  8.A, 8.B  25.11  11.KM+SH
Neljapäev  19.11  10.KM+SH  26.11  8.A, 8.B
Reede  20.11   11.KM+SH  27.11   9.A, 9.C

Lugupidamisega,

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

Viimati muudetud: 11.11.2020

Lehekülge haldab:

A. Kuntsmann, e-mail: infojuht@mreal.ee

pilt12

Loe edasiSulge

Isiksuse vabadus piirangute ajal

news2020 067

Neljapäeval, 19.11.2020, tähistatakse Rahvusvahelist Filosoofiapäeva. Meie gümnaasiumi õpilased traditsiooniliselt osalevad konverentsil, mille viib läbi Tartu Ülikool-seekord online režiimis.

Konverentsi teemaks on "Isiksuse vabadus piirangute ajal". Algul oli diskussioon sellest,kuidas täavune olukord riigis inimese põhiõigustele, siis oli mäng.

Kõige rohkem meeldis noortele mäng "Eesti rahva sada valikut", kus pakuti erinevaid situatsioone elust ning nende lahenduste 4 varianti. Arutelu käigus pidid noored üks lahendustest välja valima. Mängu lõpus said nad teada, et iga lahenduse taha on peidetud ka üks 4 isiksuse tüübist: kangelane, valitseja, kaupmees ja ravitseja. nii saadi enda kohta palju uut huvitavat.

Palju õnne!

news2020 066

Palju õnne! 7.a klassi õpilane Anuš Matinjan sai 3.koha võistlustel vehklemises. Tubli!

Palju õnne!

news2020 065

6.novembril 5.d klassi õpilased Emilia ja Eva Paulman Boom Teater Stuudia teatrivõistkonna koosseisus osalesid Narva teatrite festivalil Kuldkalake ja said seal 1.koha. Tubli!

Kõik uudised