Уважаемые родители!

Начиная с 18.03.2020 ученики Таллиннской Мустамяэской реальной гимназии могут получить школьный обед на основании ранее поданных заявок. Питание будет выдаваться в термокоробке. Питание на месте не организуется. Выдача питания осуществляется по рабочим дням с 12.00 до 14.00 с внешней двери входа в столовую (со стороны школьной парковки) на основании предоставленного ученического билета.

unnamedТаллинн предлагает ученикам возможность получить школьный обед

38787

В случае, если Вы желаете, чтобы Ваш ребёнок получал школьный обед, но не успели вовремя предоставить заявку, просьба сообщить классному руководителю за день до предоставления питания.

С уважением,

ТМРГ

ETV2 дополняет ежедневную программу программой для детей и молодежи

ETV2 on sellest esmaspäevast muutnud argipäevade telekava, et kodus olevatele lastele ja kaugõppele jäänud noortele pakkuda võimalikult mitmekülgset vaatamist. Suure valiku vaatamiseks, lugemiseks ja kaasa tegemiseks leiab ka Lasteekraan.ee lehelt. ETV2 on päevasesse telekavasse teinud sellest esmaspäevast mitmeid uuendusi ja pakub argipäeviti nüüd vaatamiseks valikut erinevaid dokumentaalfilme ja hariduslikke programme. Hommikuses vööndis on ETV2 programmis lastele suunatud animafilmid. Lasteprogramm kestab kella 9ni ja seejärel on kavas saated täiskasvanutele, et kaugõppele jäänud noored saaksid keskenduda koolitöödele.

etv2logo

Esmaspäevast reedeni lisandub ETV2 keskpäevasesse programmi valik harivaid dokumentaalfilme. Igal argipäeval kell 12.20 on ETV2 eetris populaarteaduslik dokfilm – sel nädalal doksari "Elu allpool nulli". Kogu ETV2 pakutav laste- ja noortesisu koondub Lasteekraan.ee lehele, lisaks on lehel palju väärt sisu nii vaatamiseks, lugemiseks kui ka kaasa tegemiseks, sh meisterdamist ja nuputamist. Lasteportaal on ka lasteajakirja "Täheke" kodu, kust saab välja printida värvimis- ja meisterdamislehti. Lasteekraani lehel pakub harivat vaatamist menukas populaarteaduslik sari "Operatsioon Ai". Häid ideid kogu perega ühistegemiseks leiab sarjast "Karbist välja!", kus on erinevad meisterdusõpetused. Lasteekraani raamaturiiul on täis erinevaid audioraamatuid, kus kuulamiseks üleval Eesti parimate lastekirjanike Andrus Kivirähki, Kristiina Kassi, Leelo Tungla, Ilmar Tomuski ja mitmete teiste autorite lustakad jutud. Kuulamiseks on üleval ka "Õhtujutt".

Sisu ja kavad täienevad jooksvalt, soovitame jälgida uuendusi www.etv2.ee ja www.lasteekraan.ee

Поздравляем!

Поздравляем нашу команду 11 класса (Павел Ротов, Виктор Нестеров и Кятлин Калдметс) и их учителя математики Светлану Бутковскую с прекрасным результатом на Республиканском соревновании по статистике.
Наши гимназисты вошли в ТОП10 среди 69 участвовавших команд.

news20 03_142

Поздравляем!

Поздравляем ученицу 2а класса, Арину Фомкину, которая 8 марта на Международных соревнованиях по каратэ «30th Tallinn Bulldog 2020» заняла 3 место в категории +30 кг. Молодец!

news20 02_142

Приглашение

06 03_Mustam2eReaalgymn_Ainult_G_Otsale_m6eldes_Melnik_Kuusik_Taal_A3

В преддверии красивого весеннего праздника 6 марта в 13.00 приглашаем всю женскую половину школьной семьи нашей гимназии на праздничный концерт (актовый зал).

До встречи!

«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»