Pedagoogiline konverents

Esmaspäeval, 26.augustil 2013 toimus pedagoogiline konverents "Sise- ja välishindamine üldhariduslikus õppeasutuses". Konverents toimus Tartu Ülikooli Narva kolledžis Haridus- ja teadusministeeriumi  toetusel. Meie gümnaasiumi poolt  konverentsis osales suur grupp õpetajaid. Plenaaristungi töös osales ka  haridusminister hr. Jaak Aaviksoo. Sektsioonides esinesid ettekannetega ka meie kooli õpetajad:Natalija Mahhova "Использование ИКТ в системе оценивания как возможность оптимизации педагогического труда";Viktoria Leppik ja  Jelena Baer-Bader "Проблемы оценивания в обучении предмету на неродном языке";Irina Žedeleva ja Marina Rõmar "Ребенок с трудностями в учебе: оценка и самооценка";Veera Kaparina ja Svetlana Zahharova "Поддержка ребенка, испытывающего трудности в учебе, посредством системы оценивания на I ступени обучения";Ljudmilla Nikolajenko, Ingrid Reiman ja  Larissa Budnitskaja "О системе оценивания, направленной на поддержку талантливых детей". Meie kolleegide esinemised  olid kõrgelt hinnatud konverentsi osalejate poolt.

No vaata - huvitegevuse mess

Huvitegevuste mess ja kooliaasta alguse kontsertid

KUS: Nokia Kontserdimaja ees ja sees
Millal: 31. august 2013

Edasi ...

Uue 2013./2014.õ.a.

Kallid sõbrad!

Uue 2013./2014.õ.a. algusele pühendatud pidulik aktus toimub 2.septembril 2013(esmaspäeval) algusega

kell 9.00 2.-11.klassidele,

kell 11.00 1. ja 12.klassidele.

Ilusa ilmaga aktus toimub platsil kooli ees ning seejärel toimuvad klassijuhataja tunnid.

Halva ilma puhul 2.-11.klassides toimuvad klassijuhataja tunnid kabinettides ning 1. ja 12.klasside õpilastele aktus toimub aulas.

11. klassi õpilast,

Roman Naduvaev'it,

rahvusvahelisel XIII vene keele

olümpiaadil sertifikaadi saamise puhul

Lõpuaktused

21. juunil toimuvad lõpuaktused:

kell 12.00 põhikoolile

kell 14.00 gümnaasiumile

Anima Tiigri konkurss

Polina Linovitskaja, 11. klass ja Natalja Gorbunova,  tema juhataja. I koha, vanem vanuserühm.

Multfilm "Teadus meie ümber"

Projekt "Meie pealinn Tallinn"

23.04.2013.a.  meie gümnaasiumi 10.klassi õpilased osalesid projektis "Meie pealinn Tallinn". See oli meie10. klassile esimene  projektis-mängus osalemise kogemus. Noored valmistasid  oma visiitkaarti, siis koos  Viljandi noortega võistlesid ja avastasid oma kodulinna uutmoodi. Õpilastele olid antud huvitavad ülesanded , kus nad pidid leida ajaloolisi kohti või avastada " mineviku saladusi" Kogu mäng oli eesti keeles, noored suhtlesid omavahel , neil oli lõbus olla. Paljud ülesanded olid eruditsiooni peale, millega meie  õpilased said  suurepäraselt hakkama. samuti tegid nad väga hästi loomingulisi ülesandeid. Mäng lõppes ümarlaua taga, kus tunnustati parimaid ja kingiti  meeneid.

4.a klassi õpilane

Leonard Moltsar,

kes võimlemis võistkonna koosseisus

sai TEAMGYM CUP rahvusvahelistel

võistlustel Dornbirnis(Austria)

II koha

Õpilaskonkurss „Tallinna tegus õpilane“, „Tallinna tegus sporditegelane“ ja „Tallinna noor kultuuritegija“

14. mail 2013 toimus Õpetajate Majas juba viiendat aastat järjest linna tegusaimate õpilaste tunnustamine. Abilinnapea Mihhail Kõlvart ja haridusameti juhataja Andres Pajula andsid üle auhinnad õpilaskonkursside „Tallinna tegus õpilane“, „Tallinna tegus sporditegelane“ ja „Tallinna noor kultuuritegija“ võitjatele.

Konkursside eesmärgiks on tunnustada õpilaste loovat tegevust ja saavutusi ning tutvustada neid ka avalikkusele. Kandidaate said esitada haridusasutuse juhtkond, õpetajad, õpilasomavalitsus, kaasõpilased, hoolekogu ning lapsevanemad.

Nominatsioonis „Tallinna tegus sporditegelane“ sai tunnustuse meie kooli 12. klassi õpilane Natalja Kutsõk. Ta on mitmekordne Eesti meister ning rahvusvaheliste võistluste võitja allveeujumises. Juba neli aastat on ta Eesti koondise koosseisus esindanud Eestit erinevatel võistlustel. Mitmekordne Euroopa noorte meistrivõistluste II ja III koht allveeorienteerumises. 2012. aasta parim allveeorienteeruja. Ta on kõik aastad saanud kiituskirja väga hea õppimise ja eeskujuliku käitumise eest. Aktiivne osaleja aineolümpiaadidel, konkurssidel ja võistlustel linnas, kooli õpilasesinduse liige, erinevate ürituste korraldaja. Õnnitleme ja soovime edu!

11.klassi õpilane Polina Linovitskaja,

kes saavutas III.koha

Rahvusvahelisel amatöörfilmide  festivalil "LATERNA MAGICA"

Õnnitleme 7.c klassi õpilane