Näitus

Eesti Vabariigi 101.sünnipäeva auks tublisti töötasid eesti keele ja kirjanduse tundides 5.klasside õpilased eesti keele õpetaja Kiira Käbi  juhendamisel. Nende töö tulemusi saab näha 4.korruse koridoris, kus asub 5.klasside õpilastööde näitus. Suur tänu õpetajale ja usinatele õpilastele.

news2019 52

Palju õnne!

2.b klassi õpilane Juliana-Sofia Vikol Happy Dancers Baltic Cup 2019 tantsuvõistlustel sai 2 esimest kohta grupitansu kategoorias. Tubli!

news2019 51

Projekt «Päästjatel külas»

19.veebruaril 3.b klassi õpilased osalesid kolmandate klasside projektis «Päästjatel külas».
Projekti eesmärgiks on anda lastele teadmisi tuleohutusest. Oli väga kasulik jutt sellest, kuidas märgata ohtlikke olukordi kodus, kuidas käituda tulekahju korral. Lapsed koostasid evakueerimisplaani, otsisid toast ohtlikke esemeid.
Kõigile väga meeldis päästjate jutt nende tööst. Õpilased käisid ka garaažis ja said teada, kuidas on varustatud tuletõrjemasinad.
news2019 50

Inimeseõpetuse tund

8.veebruaril 3.b klassi õpilastel toimus ebatavaline inimeseõpetuse tund. tund toimus ajaloomuuseumis Maarjamäe lossis. Lapsed said teada, mis on riik ja milleks seda vaja on, millised riigid  maailmas olemas on, milline riik on Eesti ja kes on meie naaberriigid.

news2019 49

Palju õnne!

1.c klassi õpilane Sofia Babenko sai 1.koha “Grappling liiga 2019” karatevõistlustel 6-7.aastaste vanuserühmas. Tubli!

news2019 48

Palju õnne!

2.c klassi õpilane Valeria di Lorenzo sai Noorus Winter Cup 2019 iluvõimlemisvõistlustel ja  Eesti Lootuste Karikavõistlustel 1.koha üldarvestuses, 1.koha vabakavas ning 1.koha kavas võimlemisrõngaga. Tubli!

news2019 47

Palju õnne!

1.a klassi õpilane Sofia Romanova sai Happy Dancers Baltic Cup 2019 konkursil 2.koha. Tubli!

news2019 46

"Sõltuvusest sõltumatu"

Miks inimesed hakkavad proovima, kasutama, kuritarvitama ja sõltuvusse langema? Mis juhtub nende peades, miks nad muutuvad tubaka-, alkoholi- ja narkosõltlasteks?
Miks teismeelised  ilmtingimata peavad neid aineid vältima?
Nendele ja paljudele teistele küsimustele saavad nüüd vastata 9.b klassi õpilased, kes eelmisel reedel käisid huvitavas tunnis "Sõltuvusest sõltumatu" tervishoiumuuseumis. Iga õpilane sai töölehe tunnete spektriga, mis aitab oma tundeid nimetada ning mõtles, mis tekitab tema elus pingeid ning mida võib  hingele meeldivat teha, et puhata, maandada pingeid ja mõtteid mujale viia.
news2019 45

Sõbranädal

Tehes eelmise Sõbranädala kokkuvõtte tahaks märkida, et kõik üritused olid lõbusad ja vahvad. Sõbranädal lõppes diskoga 60-aastate stiilis. Diskoriteks olid 10.klassi õpilased sofia Lainus ja Anastassia Romaško. tüdrukud korraldasid lõbusaid konkursse ja jutustasid, mis oli moes kanda ja kuulata  eelmise sajandi 60-aastatel. Suur tänu neile õpilastele, kes tulid riides vastavalt 60-aastate stiilile, need, kes veel oskasid rütmiliselt liikuda, said ka auhindu. 2.korruse fuajees töötas kohvik, kus pakuti suupisteid ja  naturaalset apelsinikompotti. Samuti õpilasfirma pakkus müügiks oma disainriideid. Disko lõppes kaasaegse muusika ja paberšouga.

news2019 44

Lauahoki tund

18.veebruaril toimus sissejuhatav lauahoki tund , õpilastele tutvustati mängureeglid, siis proovisid kätt ka mängus. 19.veebruaril 5.tunni ajal toimub lauahoki turniir.

news2019 43

Palju õnne!

5.c klassi õpilane Anatoli Zadorožnõi sai judo Tallinn Judo Cup võistlustel kaalukategoorias kuni 55kg 3.koha! Oled tubli!

news2019 42