Pesakastid ja toidumajad

Talve tulekuks 6.a ja 6.b klasside õpilased läksid Mustamäe metsparki ning paigaldasid sinna 50 pesakasti ja toidumaja lindudele, et neil oleks hubane koht , kus olla ja süüa. Suur tänu õpilastele ja vanematele. Meie  loodus vajab meid, aitame  koos!
news19 12_072

Palju õnne!

11.klassi õpilane Aleksandra Doll väärikalt esindas meie gümnaasiumi XXIII üleriigilise noorte etluskonkursi "Koidulauliku valgel" Tallinna voorus. Oled tubli!

news19 11_071

Uudised St-Peterburist.

Neljapäeval,28.11.2019, TMRGi delegatsioon külastas St.-Peterburi nr. 179 lütseumi. Oli alla kirjutatud koolidevaheline koostööleping. Lahtiste tundide külastamine andis võimaluse tutvuda lütseumi õppeprotsessi eripäraga. Homme meie gümnaasiumi delegatsioon osaleb rahvusvahelises õpilaskonverentsis.
news19 11_070

Palju õnne!

28.11.2019 toimus vabariikliku esseekonkursi "Metsa roll minu elus" tublimate autasustamine. Võitjate seas on ka meie 9.b klassi õpilane Ksenija Gretšiškina ja õpetaja Natalija Mahhova. Palju õnne ja edu tulevikus!

news19 11_069

Uudised St-Peterburist.

Neljapäeval, 8.11.2019, TMRGi delegatsioon külastas St.-Peterburi nr. 179 lütseumi. Oli alla kirjutatud koolidevaheline koostööleping. Lahtiste tundide külastamine andis võimaluse tutvuda lütseumi õppeprotsessi eripäraga. Homme meie gümnaasiumi delegatsioon osaleb rahvusvahelises õpilaskonverentsis.
news19 11_068

Kadripäev

Eesti keele kui teise keele ainesektsiooni ürituste raames 26.novembril toimus koolis Kadripäev. Kooli peal jooksid  Kadrisandid, laulsid, mängisid, trallisid!

news19 11_067

Palju õnne!

Palju õnne! 1.a klassi õpilane Vlada Jaružnajasai 1.koha võimlemisvõistlustel Happy Dancers Baltic Cup 2019. Oled tubli!

news19 11_066

26.novembril tähistame Eestis Kodanikupäeva.

Kodanikupäev on pühendatud kõigile EV kodanikele ning neile, kes soovib  Eesti kodakondsust saada. Kooli aulas toimus videosalvestuste vaatamine Eesti ajaloost  , slaidesitlus "Hoiame koos loodust" ja viktoriin "Eesti on minu kodu". Need, kes ei jõudnud oma teadmisi kontrollida , võivad seda teha siin.

news19 11_065

Ülemaailmne filosoofiapäev.

Kas te olete mõelnud sellest, kust on tulnud meie ettekujutus Aafrika rahvastelt? Mida me üldse nendest teame? Miks me arvame, ete peame aafrika rahvaid aitama? Kas neil on seda abi vaja? Või meie peame nende kogemustest õppima?

news19 11_064

Meie gümnaasiumi õpilased reedel, 22.11.2019  said  osaleda  arutelus sellel teemal kohtumisel , mis oli pühendatud ülemaailmsele filosoofiapäevale Tartu Ülikoolis.

Rahvuskultuurid kooli.

Sellel õppeaastal meie õpilased osalesid töötoas, kus said teha nuku "Päev ja öö" ning slaavi rahvariietes nuku. Õpilased õppisid mängima rahvamänge ja küpsetasid pirukaid pannil.

news19 11_063

Oma kultuuri esindasid meile rahvuskultuuride seltside juhatajad Julia Gibert ja Marina Datskovskaja. Suur tänu koostöö eest.

Palju õnne!

Palju õnne! 1.klassi õpilane Fabian Kudrjavtsev-Arruda Infonet jalgpallikoondise koosseisus Pirita Cup2019 võistlustel sai 2.koha. Tubli!

news19 11_062