Workouti võistlus

29.mail 2018 toimus meie gümnaasiumis workouti võistlus, mille korraldasid vanemate klasside õpilased.

w015

Fristail nominatsioonis:
1.koha sai 10.klassi õpilane Richard Kimask,
2.koha sai 8.c klassi õpilane Christian Alama,
3.koha sai 9.a klassi õpilane Viktor Nesterov
"Normatiivid" nominatsioonis:
1.koha sai 8.b klassi õpilane Gleb Jagudin
2.koha sai 9.a klassi õpilane Sergei Postnov
3.koha sai 10.klassi õpilane Richard Kimask
Palju õnne võitjatele!
Suur tänu ka korraldajatele ja kehalise kasvatuse õpetaja Tõnu Kaukisele!

Palju Õnne!

3.a klassi õpilane Karina Šumova oma võistkonna koosseisus sai 2.koha Tallinna ANKide-vahelise l jalgpalliturniiril 2018.Tubli!

05shumova

Palju õnne!

3.c klassi õpilane Martin Mehin oma klubi  HC Vipers F-klassis  hokimeeskonna koosseisus sai Eesti meistrivõistlustel 2.koha

Palju õnne!

2.a klassi õpilased Darja Vasiltsova ja Jelizaveta Tšernova 19.mail edukalt esinesid Tondiraba huvikooli Emadepäeva kontserdil. Juhendaja Marija Kondratjeva.

Palju õnne!

Palju õnne 2.a klassi õpilasele Inga Svetlovale, kes rahvusvahelises  matemaatikavõistluses "Känguru" näitas väga hea tulemuse.Tubli!

Tahelepanu!

lagerleto

Kohtumine

24.mail toimus Õpilasesinduse liikmete kohtumine Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi direktor pr. Natalja Vergun`iga. Kohtumisel arutati sellel õppeaastal tehtud tööd ja tulevikuplaane.

Image-1

Hiina köögi töötuba

24. mail meie koolis toimus hiina köögi töötuba, mille viis läbi meie hiina keele õpetaja Ksju Yang. said valmis rahvusköögi road: sealiha magus-hapu kastmes, terav juurviljaraguu seentega. Õpetajat aitasid hiina keelt õpivad õpilased ja 10.klassi neiud.

"Veera Igorevna kambris"

23.mail Karabass-barabassi nukuteater 4.a klassist näitas vanematele etenduse "Buratino".

Rändav bioklass TMRGs

23. mail 2018 „Rändav bioklass“ külastas meie kooli. Projekti "Rändav bioklass" eesmärgiks on tutvustada koolinoortele eluteadust ning suurendada nende huvi biotehnoloogia valdkonna vastu.

Bioklassis osalesid meie kooli 10.-12. klasside õpilased. Projekti eesmärgiks on populariseerida loodusteadust, tutvustades õpilastele tänapäevaseid DNA analüüsi meetodeid ja andes neile võimaluse töötada kaasaegse laboriaparatuuriga. Algul õpiti automaatpipetiga pipeteerima, millele järgnes võistlus, mille võitsid 10.klassist Anna Klimova ja Igor Sušitski. Seejärel tutvustati õpilastele DNA ehitust ja ülesandeid ning selgitati DNA koguse mõõtmise ja selle sadestamise põhimõtteid. Järgnes praktiline osa, kus DNA teatud piirkondi PCR-i (polümeraasse ahelreaktsiooni) käigus paljundati ja analüüsiti PCR-i tulemusi agaroos geelelektroforeesil, et selgitatada välja, kas uuritavas DNAs on HPV viirus või mitte.

33176563 1974051632667536_8841573534711939072_n

Tegu on koostööprojektiga Tartu Ülikooli ja Thermo Fisher Scientificu vahel, mida rahastab SA Archimedes projekti Teeme+ raames koos Euroopa Liidu (Euroopa Regionaalarengu Fond) toetustega.

"Sõjal ei ole naisenägu"

22.mail vanema astme õpilased vaatasid etendust "Sõjal ei ole naisenägu"