Palju õnne!

Palju õnne! 2.c klassi õpilane Anželika Smirnova sai Tallinna džiu-džitsu turniiril 2.koha. Tubli!

news19 11_048

Rahvuskultuurid kooli.

04.11.2019 toimus projekti "Rahvuskultuurid kooli"  avamine. Meie kool osaleb selles projektis juba 5.korda, sellel aastal olid meie külalisteks huvitöökoda-klubi "Stiil" Marina Datskovskaja juhendamisel ja slaavi kultuuriselts "Akrida" Julia Giberti juhendusel. Meie külalised viisid läbi töötoad nuku "Päev ja öö" ning rahvusriietes nuku valmistamisel 7.klasside õpilastele. 5.klasside õpilastele oli rahvusmängude töötuba, 6.klasside õpilased vaatasid-kuulasid slaidesitluse vene rahva riietest. 8.klasside õpilased küpsetasid erineva täidisega pirukaid pannil.

news19 10_047

Ees on veel palju huvitavat:

15.novembrini võetakse vastu joonistusi teemal "Slaavlased ja nende kombed"

19.novembril toimub projekti pidulik lõpetamine Liira majas.

Palju õnne!

2.c klassi õpilane Juliana Andrejenkova sai 22.oktoobril Narvas Rahvusvahelisel konkursil Jeralaška 2019 oma teatritrupi koosseisus 1.koha "La-luna" muinasjutu eest. Tubli!

news19 10_046

Palju õnne!

Palju õnne! 2.a klassi õpilane Artemi Brussinski sai 6.-8.a laste kategoorias (3 ja rohkem aastat kogemust) rahvusvahelisel "TALLINN CUP 2019" kapoeiras, mille korraldas JACARANDA CAPOEIRA ESTONIA kool Lasnamäe linnaosa noorte- ja spordiameti toetusel. Tubli!

news19 10_045

Tund filmiarhiivis.

Niikaua kui kooli peal kurjad vaimud uitasid, 31.10. 11SH õpilased tõlketeooria õppeaine raames olid filmiarhiivis tunnis. Filmiarhiiv asub aadressil Ristiku 84. Kunagi oli selles hoones sõjavangla. Meile neid kohti näidati. Arhiivis veedetud aja kokkuvõtteks teevad õpilased mini-viideod dokumentide ja õpitud materjalide kohta. Ootame tulemusi!
news19 10_044

Sügiskontsert

26.oktoobril toimus meie gümnaasiumi aulas sügiskontsert. Ürituse juhtideks olid Eva ja Emilia Paulman, oma lauludega rõõmustas meid koolikoor ja algkooli klasside esinemised. Pidu oli ere ja unustamatu.news19 10_043

Palju õnne!

Palju õnne! 3.b klassi õpilane Jegor Rattik sai taekwondo rahvusvahelistel vvõistlustel Riias 26.oktoobril 2.koha. Tubli!

news19 10_042

"Lõbusad stardid"

22.oktoobril toimusid meie gümnaasiumis traditsiooniks saanud "Lõbusad stardid" Mustamäe lasteaedade kasvandikele. Kõik said kingitusi ning sõprus võitis!

news19 10_041

Oleme uhked mitte ainult õpilaste vaid ka meie gümnaasiumi töötajate üle.

Sellel aastal võtsime Tallinna Mustjõe Gümnaasiumi sõprade kutse vastu ning osaleme kümnevõistluses, mille raames toimuvad võistlused erinevates spordialades koolitöötajate vahel. Me alustasime 2.etapil ning meie hoiukarbis on nüüd olemas II koht teateujumises. Iga kuu toimuvad võistlused. Hoiame meie võistkonnale pöialt!

news19 10_040

Veel aga meie gümnaasiumi töötajate võistkond osales esimeses võistluses "ÖÖ-MARU", mille korraldajaks on Kilingi -Nõmme Gümnaasium. Seal oli vaja lahendada olukordi, mis tekivad reaalselt koolielus. See oli huvitav ja kasulik, kolleegid said kasulikke kogemusi. Täname väärika gümnaasiumi esindamise eest!

"Mängumaania"

18.oktoobril meie gümnaasiumis käivitus projekt, mille eesmärgiks on lõbusalt,  ilma telefonita aega veeta, mängulise tegevuse kaudu arendada sotsiaalseid vilumusi, treenida püsivust.

news19 10_039

Noorte keskuse MANK esindaja Veronika Špiljova jutustas kaasaegsetest lauamängudest (Ligretto, YU-CA-TAN). Sai mängitud kaasa toodud mängudega. Noored proovisid kätt nii teoreetilises kui ka praktilises osas. Järgmine kohtumine toimub 18.jaanuaril, kohtumine toimub juba keskuses, kus saab teada, kuidas iseseisvalt mängu luua, mängida maffiat,aliast. Jälgige infot!

"Leivaneiu"

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi rändauhinna  nuku "Leivaneiu" Rahvusvahelise Leivapäeva üritustes osalemise eest pälvisid11.klassi õpilased. Nukk asub kooli fuajees, kõik soovijad võivad seda imetleda. Nuku autor on algkooli õpetaja Vlada Teus- Miller. Täname kõiki osalejaid!

news19 10_038