Palju õnne!

Palju õnne! 2.c klassi õpilane Valeria di Lorenzo sai 1.koha Maardus Maikellukesed Turniiril iluvõimlemises 11.-12.mail. Tubli!

news 19 05 20

Palju õnne!

Palju õnne! 1.c klassi õpilane Arina Rogova Trefoil Lootus võistkonna koossesus sai Eesti Meistrivõistlustel akrobaatikas karika! Tubli!

news 19 05 19

Palju õnne!

Palju õnne! 2.b klassi õpilane Kristina Jegorova sai Maardus Maikellukesed Turniiril iluvõimlemises 3.koha. Tubli!

news 19 05 18

Palju õnne!

5.a klassi õpilane lidiia Slupitska sai  A. Puškini 220.aastapäevale pühendatud linnaetlejate konkursil 2.koha. Konkurss toimus 10.mail Vene Kultuurikeskuses.

news 19 05 17

Palju õnne!

Palju õnne! 1. a klassi õpilane Gleb Timkin sai Grappling liiga 2019 karate võistlustel 2.koha. Tubli!

news 19 05 16

Palju õnne!

Palju õnne! 1. a klassi õpilane Ivan Puldas sai Grappling liiga 2019 karate võistlustel 1.koha. Tubli!

news 19 05 15

Palju õnne!

Palju õnne! 1.a klassi õpilane Arina Fomkina sai Grappling liiga 2019 karate võistlustel 1.koha. Tubli!

news 19 05 14

Around The Sun

9.mail esines meie kooli fuajees Tallinna grupp Around The Sun, kes nii meeldis meie kooliperele.

news 19 05 09

Palju õnne!

Palju õnne! 2.c klassi õpilane Arina Fokina sai 4.mail Kohtla-Järvel VETESELLiST VAHUMEISTRIKS võistluste finaalis 1.koha (krool), 1.koha (liblikujumine), 2.koht (kompleksujumine), 2.koht (rinnuliujumine). Tubli!

news 19 05 11

Palju õnne!

Palju õnne! 2.c klassi õpilane Viktoria di Lorenzo 4.mail Viljandis Eesti Lootuste Karikavõistluste finaalis iluvõimlemises sai 1.koha rõngaga harjutuses ja 2.koha vabakavas ning kokkuvõttes sai ka karika! Tubli!

news 19 05 12

Rahvusvahelised võistlused FLL Jr.

12 mail huvikoolis Tondiraba toimusid rahvusvahelised võistlused FIRST LEGO League Jr.robootikas ja tehnilises loomingus 5.-10.aastaste laste seas, milles osalesid ka meie gümnaasiumi kasvandikud.

Selle aasta uurimistöö teemaks on  missioon Kuule.

news 19 05 10

4.-ja 5.mail kogu Eestis:Tallinnas ,Tartus, Kuressaares, Pandiveres osales FIRST LEGO League Jr. üle 1200 lapse.

need võistlused toimuvad igal aastal alates aastast 1992. FLL Junior võstlusteks ettevalmistades mitme kuu jooksul töötavad oma projekti kallal mitu kuud, teevad loomingulist tööd ning ehitavad oma ideed LEGO klotsidest, programmeerivad ja kaitsevad oma projekti kohtunike ees. Kogu selle aja jooksul õpilased muutuvad iseseisvamateks, oskavad töötada meeskonnas, konkurentsivõimelistemaks. Nad võitlevad võidu eest, need oskused aitavad neil tulevikus edukad olla. Õpilased õpivad ka esinema ning kaitsma oma seisukohti. Kohtunikud vestlevad projektis osalejatega ergutavad neid tegeleda uurimis- ja teadustööga. Iga osaleja saab medali.