Kooli elu

Uudised

Kiirteed ookeanis.

Muuseumitunnis 30.mail 8b klassi õpilased tutvusid Lennusadama ekspositsiooni kõige uuemate ja kõige vanemate laevadega ; uurisid, milliseid navigatsioonivahendeid kasutati vanasti ja milliseid tänapäeval; märkisid koordinaatide abil kaardile Kon-Tiki teekonna; arutasid, kuidas tekivad hoovused ja püsivad tuuled; millised tegurid mõjutavad tuulte teket; et soolane vesi on tihedam kui mage vesi ning külm vesi on tihedam kui soe vesi; kuidas on seotud soolsuse ja temperatuuri erinevused ja hoovuste tekkimine. Programmis kogetu kohta õpilased täitsid töölehed eesti keeles.

Õppeprogrammi käigus meie õpilased näitasid häid geograafia, füüsika, keemiateadmisi.

sait31052018

Palju Õnne!

6.a klassi õpilane Kim Nagorski sai 1.koha Eesti Meistrivõistluste järjekordsel etapil klassis "FREE500" laevamodelleerimisspordis, mis toimus 2.juunil Viljandis.

IMG 5145

Palju Õnne!

6.a klassi õpilane Artjom Ananjev sai 2.koha Eesti Meistrivõistluste järjekordsel etapil klassis "EK600" laevamodelleerimisspordis, mis toimus 2.juunil Viljandis.

IMG 5152

Flashmob "Tervislik eluviis"

Meie kool "UNESCO koolid" organisatsiooni koosseisus eelmisel nädalal viis läbi palju huvitavaid üritusi: Mobiilflashmob "Tervislik eluviis" ja loengud 17 globaalsete eesmärkide teemadel, mis on välja töötatud ÜRO poolt 2015-20130.aastateks ning sai endale "Kõige aktiivsema organisatsiooni " nimetuse püsiva arengu nädala ürituste raames, mis on korraldatud MTÜ Mondo poolt. Meie gümnaasium sai peaauhinda digiõppevahendi Subatomiс, mille saame kätte uue õppeaasta sügisel, kuna see pole veel müüki tulnud. Ootame sügist, et kasutada Subatomiс integreeritud tundides.
34214377 1987254504680582_6716764599615488000_n

1.juuni

1.juunil vahetundides olid meil "vaba lava" ja karaoke. Nii lõbusalt ja huvitavalt tähistasid meie gümnaasiumi õpilased lastekaitsepäeva!

dz01

Lennujaamas

30.05.2018 külastasid 3.c klassi õpilased Lennart Meri nim. Lennujaama. Oli tore!

IMG-3b9896f7b4114d7601cb14594f279a78-V

Palju Õnne!

7.c klassi õpilane Artjom Raiski sai Mustamäe linnaosa kergejõustiku võistlustel 1000- meetri jooksus 2.koha. Tubli!

IMG 5036

Palju Õnne!

11.klassi õpilane Olgerd Putškov sai Tallinna Meistrivõistlustel kergejõustikus 800-meetri jooksus 3. koha ja 400-meetri jooksus 4.koha. Tubli!

IMG 5039

Lugupeetud tulevaste 1.klassi õpilaste vanemad!

Kui Te kinnitasite lapse Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi sisseastumist,palume Teid  esitama järgmised dokumendid:

red-tick-hi Avaldus (blank)

red-tick-hi lapse sünnitunnustuse koopia

red-tick-hi lapsevanema isikut tõendava dokumendi koopia

red-tick-hi med.kaart

Dokumendid võib tuua kantseleisse või  saata elektrooniliselt aadressile mreal@mreal.tln.edu.ee

"Lõimumine läbi koorimuusika"

29.mail lõimumisprojekti "Lõimumine läbi koorimuusika" raames Rootsi-Mihkli kirikus toimuskontsert "Hingemuusika",milles osales ka Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi lastekoor.

29.05.

Palju Õnne!

6.a klassi õpilane Kim Nagorski sai 1.koha Eesti Meistrivõistlustel laevamudelispordis, mis toimus 26.-27.mail Narvas.