Palju õnne!

Palju õnne! 2.c klassi õpilane Valeria di Lorenzo sai  6.-7.aprillil «Princess Cup» rahvusvahelisel turniiril iluvõimlemises Sankt-Peterburis 1.koha- Oled tubli!

news19 04_007

Palju õnne!

Palju õnne! 4.c klassi õpilane Marek Vesselovski, kes Flora koondise koosseisus jalgpalli noorte turniiril FLORA SELVER CUP 2019 sai 2.koha. Tubli!

news19 04_006

Palju õnne!

Veebruaris 2019 8.a klassi õpilased Artjom Žukov ja Pavel Grekov väärikalt esindasid meie gümnaasiumi inglise keele olümpiaadil, kus olid teised Tallinna linna 37 võistkonda seas. Tublid!

news19 04_005

Sorobum-mentaalse aritmeetika kool.

Põnev töötuba 1.a ja 1.b klassiõpilastele 5.aprillil toimus OksanaPuzikova ja Jekaterina Strugovets`i juhendamisel.

news19 04_004

"Aga mul on ükskõik! Olen hea!"

Vladimir Majakovski
Pühapäeval,7.aprillil, meie gümnaasiumi õpilased külastasid lavastust "Vladimir",mis on loodud Majakovski eluloo ja loomingu ainetel. Lavastus oli mitmekesine ja ere.Laval meil õnnestus näha tantsuteatri "Rada" kollektiivi, Vene teatri näitlejaid Dmitri Kosjakovi ja Aleksandr Domovoi`d,muusikuid Ilja Solovjovi (Mostband) ja Sergei Saveljevit ning legendaarse  grupi "Akvarium" kuldse  koosseisu kuuluvat  Aleksandr Aleksandrovi (Fogot). Emotsioonid olid  üle pea!
news19 04_003

Kestlik areng 2030

Nüüd on võimalik tutvuda ÜRO kestliku arengu 2030 õppematerjalide eesmärkide ja käsitlevate teemadega. Materjale saab kasutada ka lõimitud tundides. Materjalid õpetajatele avanevad QR koodi alt. Komplekti kasutamiseks saab Rohelise Kooli töörühma juhi käest. Täname materjalide autoreid: Georg Aher, Helen Tuusti, Martin Aher, Urmas Lekk. Suur tänu ka Keskkonnainvesteeringute Keskusele abi eest materjali koostamises ja väljaandmises.

news 19_04_04

Rahvusvaheline supipäev.

5.aprillil  toimus kokavõistlus 5.-7.klasside võistkondade  vahel!  1.koha sai võistkond  Seebimullikesed, 2.koht-Apelsinikesed, 3.koht-Supivaaritajad.
Koik võistkonnad said ülesannetega suurepäraselt hakkama, kõik osalejad olid tublid!
news 19_04_03

Kevad Rohelises koolis.

Rohelise kooli stendil saab tutvuda meil kasvavate kevadlillede fotodega. Õpi eestikeelene lille nimi pähe ja tõlgi vene keelde kah! Ilusate fotode autor on hr. Georg Aher.
news 19_04_02

Palju õnne!

2.b klassi õpilane Kristina Jegorova 30.märtsil “Kevadised pääsukesed 2019” turniiril võimlemises sai 3.koha. Tubli!

news 19_04_01

Ukraina haridustöötajate delegatsiooni visiit.

29.märtsil ,külastas  meie  gümnaasiumi Ukraina haridustöötajate  delegatsioon. Külalised  tutvusid Eesti haridussüsteemiga , külastasid  tunde "Taimerakk", "rõhk ja õhk" ja "Robootika teaduses".

news20190323

UNESCO koolid

Reedel tulevad meie gümnaasiumi külalised Ukrainast. Ole külalislahke ja tervita neid ukraina keeles! Siit saad sõnu õppida ja tutvuda huvitavate faktidega Eestis elavate ukrainlaste kohta.

news20190331