Kiirabijaamas.

27.novembril 4.a klassi õpilased külastasid kiirabijaama. Lapsed tutvusid kiirabi brigaadide tööga ja tehnikaga, õppisid tegema südamemasaaži, tutvusid ka harva esinenud haigusjuhtumitega.

news1209

Palju õnne!

17.novembril häid tulemusi karate võistlustel “Grappling Liiga” näitasid 1.a klassi õpilased:

Arina Fomkina- 1.koht

Azat Matinjan- 1.koht

Ivan Puldas-1.koht

Bogdan Nagornõi-2.koht

Artjom Poltovets-2.koht

Milan Sagalajev-3.koht

Palju õnne! Olete tublid!

news1208

Rebastepidu

16.novembril meie gümnaasiumis toimus 10.klasside rebastepidu. See üritus toimub meil iga-aastaselt ja on meie gümnaasiumi heaks traditsiooniks saanud. 11.klassi õpilased korraldasid 10.klasside õpilastele erinevaid konkursse ja viktoriine. Seejärel, pidulikus atmosfääris, toimus gümnasistidesse pühitsemistseremoonia, kus 10.klassi õpilased andsid vande. Sellise tähtsa sündmuse puhul soovis gümnaasiumi direktor pr.Natalja Vergun õnne ja edu 10.klassi õpilastele.

news1301

Üritus oli ilus ja meeldejääv!

Palju õnne!

3.b klassi õpilane Polina Timšina 16.novembril Leedus sai 1.koha võistlustel “Daugavpils Kauss” maadluses. Tubli!

news1206

Häid tulemusi näitasid karate võistlustel “Grappling Liiga” 1.c klassi õpilased
Sofia Bobenko-1.koht
Sofia Bobõkina-2.koht
David Adason-2.koht
Karolina Kovaltšuk-3.koht
Pavel Snežitski-3.koht
Matvei Kizilov-3.koht

karate 1c

"ProgeTiigri tulevikutegijad"

Ja jälle meie kooli õpilased võitjate seas! Seekord võitsime me konkursi "ProgeTiigri tulevikutegijad" , milles osales 5400 õpilast kogu Eestist. Tuletame meelde, et meie kooli poolt oli esitatud füüsika tund robot Fedjaga õpetaja Katerina Huseva juhendamisel, samuti ka "Targa koolivaheaja" raames toimunud tehniliste ja disainavastuste foorum robootikaringi juhendaja Andrei Kuntsmanni ning arendusjuht Aleksandra Munts-Avajõe juhendamisel . Juba järgmisel nädalal saab meie kool kolm komplekti MaKey MaKey, mille abil saame teha lastega uusi infotehnoloogilisi avastusi, näiteks teha banaanist või sõõrikust arvutiklaviatuuri.

uudis181121 14

Palju õnne!

Palju õnne! 2.b klassi õpilane Arina Horošavtseva  17.novembril karate võistlustel “Grappling Liiga”sai  3.koha. Tubli!

uudis181121 13

Palju õnne!

Palju õnne! 2.c klassi õpilane Arina Fokina ujumisvõistlustel «Kõik Meie Pardikesed» Keilas selili 50-m distantsil sai 3.koha. Tubli!

uudis181121 12

Palju õnne!

Palju õnne! 2.b klassi õpilane Kristjan Dobrodejev 17.novembril karate võistlustel “Grappling Liiga”sai 2. ja 3.koha. Tubli!

uudis181121 11

Eesti autorite raamatute ainetel. Aino Pervik "Kunksmoor"

16. novembril Lasnamäe vene Gümnaasiumis toimus vabariiklik projekt "Eesti autorite raamatute ainetel. Aino Pervik "Kunksmoor"". Projektis osalesid Tallinna, Maardu, Tartu ja  Kohtla-Järve koolide 3. klasside õpilased. Õpilased vastasid viktoriini küsimustele, lahendasid ristsõnu, täitsid erinevaid huviavaid ülesandeid. Meie kooli võistkond sai  selles võistluses 2.koha. Palju õnne! Meie võistkonnas olid Nikol Kopezina(3.d), Vladislav Ananjev, Aljona Tšikova(3.b), Janina Kulakova, Ksenija Astafjeva(3.c), Inga Svetlova (3.a) Tubli!

uudis181121 7

Palju õnne!

1.c klassi õpilane Pavel Zadorožnõi sai  järjekordsetes Tallinna  võistlustes maadluses mitu võidukohta. Tubli!

uudis181121 5