Avasta ja imesta

"Avasta ja imesta" projekti raames meie kooli õpilased külastasid Tartu Ülikooli keemia õppetooli Chemicum, kus õppisid bengali tulesid valmistama ning valguse murdumise näitajat mõõtma. Piduliku tuju toetasid ka pärast tööde lõppu loositud   parimate tulemuste põhjal nominatsioonid. Aitäh, Teaduslabor!

news20 01_101

Palju õnne!

Palju õnne!2.c klassi õpilane Arina Rogova sai akrobaatika võistlustel Eesti karikavõistlused 2.koha. Tubli!

news20 01_100a

Palju õnne!

Palju õnne! 1.a klassi õpilane Bogdan-Budimir Nikandrov sai Tallinna Grappling Liiga  võistlustel maadluses 3.koha ning Talveturniiril ujumises näitas ka häid tulemusi. Tubli!

news20 01_099

Korstnapühkija

6.jaanuaril tuli 2.a klassi korstnapühkija külla ja jutustas oma huvitavast ning keerulisest elukutsest. Hüvastijätuks kinkis ta lastele õnnevõtmehoidjaid ning kostitas kommidega. Soove mõtlesime välja ning korstnapühkija kuue nööpe  katsusime.

news20 01_098

4.d klassi ekskursioonipäev.

Lennusadamas. Jõulud merel. Me saime teada, kuidas meremehed Jõule tähistasid. Saime kokku kuuse käesolevatest vahenditest, siame teada, et on olemas kotermann-laeva kratt ning tegime tema portreed (kuigi mitte keegi ei tea, kuidas ta välja näeb) Istusime kajutis ja kirjutasime oma nime Morse abil. Siis oli Lennusadama muuseum, jalutuskäik  allvelaeval "Lembit", pildistamine kostüümides ja palju muud.
news19 12_097

Jõulukonkursside võitjate autasustamine.

Viimasel veerandi päeval me tegimejõulukonkursside  kokkuvõtet  ja autasustasime parimaid. Suurepärased muinasjutulised hiirteklassid, armsad rotikesed kuusel ja fuajees, fantastilised ruumilised ehted, positiivsed saabuva aasta klassikalendrid, heategevusliku jõululaada loomingulisus! detsember oli sündmuste rohke! Suur tänu kõigile koolis piduliku atmosfääri loomise eest!
news19 12_096

Jõulusõit

1.b klassi ekskursioonipäeval oli huvitav jõulusõit. Õpilased külastasid puukooli, kus kasvatatakse kuuski, kohtusid Päkapiku ja Jõuluhaldjaga, osalesid kommide valmistamise töötoas, mängisid ja tantsisid. Oli huvitav!

news19 12_095

Õpilased Haapsalus

19.detsembril Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis oli ekskursioonide päev. 1.a ja 2.b klassi õpilased käisid Haapsalus Iloni Imedemaal, kus tutvusid  eesti päritolu rootsi kunstniku Ilon Viklandi loominguga. Programmis oli tema eluloo ja töödega tutvumine, siis läksid lapsed Karlsoni majja ning proovisid jõudu loomingulises töökojas. Veel oli viktoriin, aktiivsed mängud ümberriietumisega ja jalutuskäik pargis. Paistis ere päike, ekskursioon tuli välja meeldejääv ja huvitav!

news19 12_094

"Kott õunu"

18.detsembril näitasid 2.a klassi õpilased näidendit "Kott õunu" V. Sutejevi samanimelise muinasjutu järgi. Jõiluetenduse lõpus ründasid klassi piraat ja Baba Jaga. Kuid lapsed ja nende vanemad auga said muinasjutu tegelaste ülesannetega hakkama, mille eest ka kingitusi said! Pidu õnnestus!

news19 12_093

Palju õnne!

Ajavahemikul 5.-7.detsembrini 3.c klassi õpilane Alissa Valtanen osalesrahvusvahelistel lastevõistlustel-avatud Leedu turniiril sünkroonujumises Šiauliai linnas. Koos oma võistkonnaga sai ta pronksmedali vabakavas-8-liikmelises grupis vanuses 10 aastat ja noorem. Antud kava näitas võistkond esimest  korda. Õnnitleme eduka debüüdi puhul. Olete tublid!

news19 12_092

Jõulupeod

Uuel Aastal juhtuvad kõiksugused imed! Täna Tallinna mustamäe Reaalgümnaasiumis toimusid jõulupeod 1.-3,klasside õpilastele, 4.klasside õpilastele aga teaduslik etendus.

news19 12_091