Kooli elu

Uudised

Palju õnne!

Palju õnne! 3.c klassi õpilane Viktori di Lorenzo sai «Noorus Winter Cup» iluvõimlemisvõistlustel Tallinnas  kolm esimest kohta.Oled tubli!

news20 02_133

 

Palju õnne!

Palju õnne! 4.a klassi õpilane Inga Svetlova sai sportliku sukeldumise võistlustel 3.koha. Tubli!

news20 02_132

   

1.b klass ekskursioonil

18.veebruaril oli 1.b klass ekskursioonil "Pagaripoisid" pagaritöökojas. Õpilased nägid, kuidas kringleid, torte ja küpsiseid küpsetatakse. Oli väga huvitav ja maitsev.

news20 02_131

   

Tööle kaasa!

17.veebruaril külastasid 6.b klassi õpilased "Tööle kaasa!" projekti raames Sõbrakese lasteaeda. Õpilased tundsid end tõeliste kasvatajatena ning sukeldusid arendavate mängude imelisesse maailma. Kasvatajad olid valmis kohe mõned tulevased kolleegid tööle võtma! Suur tänu lasteaia kollektiivile sooja ja lahke vastuvõtu eest! Erilised tänusõnad on meie klassi õpilase emale Margarita Karasjovale kohtumise korraldamise ja idee eest! Päeva lõpus said õpilased diplomid ning väikeste kasvandike kätega tehtud kingitused ja jagasid muljeid Daš-roboti abil. Õpilastele meeldis väga töötubade korraldamine, kõik jäid rahule! Suur tänu õpilastele, Sõbrakese lasteaia perele ning projekti "Tööle kaasa" korraldajatele! See oli unustamatu päev.

news20 02_130

   

Palju õnne!

Palju õnne! 3.c klassi õpilane Alisa Valtanen osales Espo linnasCetus Open Games 2020 turniiril sünkroonujumises. Alisa tulemused on järgmised:
-1.koht on vabakavas  grupis( 8 sportlast) 12-vanuserühmas;
-2 koht on kohustuslikus kavas 10-vanuserühmas.
Tubli!
news20 02_129
   

TORE on Eesti tugiõpilaste ring.

TORE projektis osalejad, kes juba koolituse läbisid, jutustasid täna sellest organisatsioonist teistele koolikaaslastele, seejärel viisid mängud läbi. TORE ülesanneteks on endast aru saada, analüüsida oma tundeid, aidata teisi ja teha koolist ohutut ja turvalist kohta. See on koht, kus ei oleks  kiusamist ja vägivalda. Kõiki, keda see projekt huvitab, ootame uuele kohtumisele märtsis. Programm sobib 7.-9.klasside õpilastele. Koolituses osalesid Anastassija Levitševa, Alesja Leontšik, Pavel Grekov, õpetaja Olga Didõk ja huvijuht Julija Stantšik.
news20 02_128
   

Sõbrapäeva tähistamine.

Reedel, 14.veebruaril, koolis töötas sõbrapost. Õpilased saatsid oma sõpradele sõbrakaarte ning lahked kooli cupidod toimetasid nad adressaadile. Me loodame, et ükski kiri ei jäänud kaduma! Vahetundides aulas toimusid lõbusad mängud ja tantsud. Esimesel korrusel võis teha fotosid oma sõpradega Cupidode alleel. Õhtul toimus sõbrapäeva disko 7.-12.klasside õpilastele.
news20 02_127
   

13.veebruar on naeratuse päev.

TMRGs meeleolu värvid on kollane ja oranž! Me tegime päeva eredamaks ja positiivsemaks! Toimus ka "cupidode allee" avamine, kus leidus palju huvitavat: kast valentiinikaartide jaoks, fototsoonid, huvitavate faktide ja heade soovide kohad kõigile.
news20 02_126
   

Palju õnne!

2.b klassi õpilane Ines Aniko võitis Mustamäe Linnaosa poolt korraldatud joonistuste konkursi  "Minu parim sõber". Palju õnne ka õpilase juhendaja Marina Rõmarile. Edu tulevikus!

news20 02_125

   

Rahvusvaheline teaduse-ja humanismipäev TMRGs.

Rahvusvaheline teaduse- ja humanismipäev või Darwin day tähistatakse inglise teadlase Darwini sünnipäeval 12.veebruaril. See päev on suunatud mitte ainult Darwini avastamiste tähistamisele, vaid ka teaduse populariseerimisele. Meie tähistasime Darwini päeva viktoriiniga, mille lõi 9.a klassi õpilane Viktoria Semjonova.
news20 02_124
Palju õnne võitjatele!
1.koht-Aleksei Lobanov
2.koht-võistkond Edik
3.koht võistkond Truvaln1koV
   

5.vabariikliku ja 1.rahvusvahelise vene keele ja kirjanduse konkursi tulemused.

news20 02_123
Meie gümnaasiumi õpilased aktiivselt osalesid iga-aastases vene keele ja kirjanduse konkursis. Iga aastaga selle ainealase ürituse osalejate arv kasvab: 5.klass-93 õpilast, 6.klass-83 õpilast, 7.klass- 80 õpilast, 8.klass-72 õpilast.
Meie tyulemused aga järgmised:
5.klass Filipp Domagala (õpetaja N.Mahhova)-8.koht
Jaroslav Guraltšuk (õpetaja N.Mahhova)-17.koht
6.klass Marija Neiman (õpetaja m. Ditina)-12.koht
Aleksandra Egipti (õpetaja A.Oja)-22.koht
7.klass Anna Butkovskaja (õpetaja N.Mahhova)-3.koht
Taissia Katkova (õpetaja M.Ditina)-7.koht
8.klass Anastassija Levitševa (õpetaja A.Oja)-3.koht
Kirill Tselovalnikov  (õpetaja A.Oja)-11 koht
Sofiia Slupitska (õpetaja M.Ditina)-12.koht
Täname kõiki õpilasi ja õpetajaid , kes meie gümnaasiumi väärikalt esindasid ja soovime võitjatele ja juhendajatele edu ja jaksu tulevikus!
   

Lehekülg 7 / 127

«AlgusEelmine12345678910JärgmineLõpp»