Palju õnne!

6.detsembril 7.klasside õpilased Kirill Tselovalnikov ja Daniel Neiman said 2.koha linnakonkursil maade tundmises inglise keeles. Palju õnne! Õpetajad on Marianna Tam ja Natalja Talis.

news2018 12_30

Programmeerida on lõbus!

3.-7.detsembrini Hour of Code rahvusvahelise programmeerimiskampaania raames  toimus "koodi tund" koodi kirjutamisest 5.klasside õpilastele. Tunni eesmärgiks on anda nendele õpilastele , kes ei ole programmeerimisega kokku puutunud,programmeerimisaluste ülevaade.

Õpilased õppisid algorütme koostama, kasutada tsükle ja kokkuleppelisi lauseid.

news2018 12_29

Palju õnne!

Palju õnne! 2.c klassi õpilane Valeria di Lorenco sai 1.koha Tallinnas toimunud rahvusvahelistel võistlustel iluvõimlemises “SNOWFLAKE 2018”. Tubli!

news2018 12_28

Projekt "Euroopa Liidu maad"

Maailmakaardi tundmaõppimise loodusõpetuse tundide raames 4.a klassis sai alguse projekt "Euroopa Liidu maad". Projektiga töötati 2 nädalat. Õpilased valmistasid ette huvitava informatsiooni Euroliidu maadest plakatite, slaidesitluste ja videoklippide näol.

news2018 12_27

Robotex 2018

30.novembrist 2.detsembrini osalesid meie kooli õpilased rahvusvahelistes võistlustes Robotex 2018 kategooriates Makeblock Line Following ja Insplay Roboliiga.

Esimesel võistluspäeval alistas erinevate takistusega rada robot "Pink Elephant". Teisel päeval tegid õpilased esimesi samme äri valdkonnas koos oma robotiga, mille nad eelnevalt ehitasid ja programmeerisid.

Võistlustel osalesid õpilased robotite maailma töötubade töös, vahetasid kogemusi osalejatega teistest riikidest.

news14 24

Palju õnne!

Palju õnne! 1.c klassi õpilane Pavel Zadorožnõi 2.detsembril “Feliks Saakjan” võistlustel sai 3. koha. Tubli!

news2018 12_160

Palju õnne!

Jana Žandarova ja Veera Fadejeva osalesid Kirjanik Ellen Niit 90-juubelile ja kirjanik Hando Runnel 80-juubelile ühendatud etlemiskonkursil. Tublid!

news14 25

Võrkpalliturniir.

1.detsembril, esimesel talvepäeval, meie gümnaasiumi meeskond juba neljandat korda osales haridusasutuste vahelisel linnaturniiril võrkpallis . Soovime kolleegidele jõudu, jaksu ja positiivset tuju! Olete tublid!

news14 23

Mustamäe noorte autasustamine.

29.novembril "Mectory" saalis toimus Mustamäe noorte autasustamine erinevates valdkondades. Meie kooli esindasid Naira Hatšaturjan, Kristina Klepikova ja Ilja Rotar. "Noor talent kaunites kunstides"nominatsioonis võitjaks sai  meie kooli 12.klassi õpilane Ilja Rotar, kes on olnud mitmekordne võitja peotantsu võistlustel mitte ainult Eestis kuid ka Euroopas.

news14 22

Oleme  uhked, soovime õnne ja edu kõigile rõõmuks!

Luulekonkursil

29.novembril, Koidulaukiu luulekonkursi Tallinna voorus meie gümnaasiumi esindasid

7.c klassi õpilane Ruslana Samoilova ja 10. klassi õpilased Aleksandra Doll ja Sofia Lainus.

Suur tänu ilmeka esinemise eest!

news14 21

"TMRG logo" konkursil osalejate autasustamine.

30 novembril, meie gümnaasiumi direktor pr. Natalja Vergun õnnitles konkursil "TMRGilogo"osalenud õpilasi. Kokku konkursil osales 8 tööd. Oma eskiisid esitasid konkursile 11.klassi õpilased Deniss Poluljahhov, Anastassia Aleksejeva, Erik-Indra Gordejev, 10.klassi õpilane Darja Kolesnikova, 8.a klassi õpilane Artjom Raiski,6.b klassi õpilane Eva Ostrat ja 6.a klassi õpilane Vladlen Anutšin. Zürii märkas, et Deniss Poluljahhovi eskiis on märgatav oma vormi ja liinide poolest, Anastassia Aleksejeva logl onteaduse elementidega ja efektne, Erik-Indra Gordejevi logo on tehtud kooli maskott Elevandi värvides. Teaduse elementidega on valmistatud ka Darja Kolesnikova ja Vladlen Anutšini logod. Mesilaskujuline logo Eva Ostrati sõnul sümboliseerib tarkust ja korda, mis on meie koolis on väärtuslik. Artjom Raisiki ristikheina kujuline eskiis on soovide täitmise ja edu sümboliks.

news1210

Täname kõikikonkursil osalejaid, et suhtusid oma töödesse tõsiselt. Kõik õpilaste tööd antakse üle professionaalsele disainerile, kes teeb valmis meie koooli lõpliku logo variandi vektorformaadis  arvestades meie õpilaste ideeid.