Teatejooks

Projektinädala raames osalesid 7.klasside õpilased heategevuslikus teatejooksus Teatejooks 9.05.19 Kadrioru pargis.

news 19 05 204

Ozobot Bit ja Evo.

Üks miniatuursematest robotitest maailmas. Bit ühendab programmeerimist ja loovust lõbusate seikluste voolu. see kasutab optilisi andureid, et lugeda Ozo-koode-lühikesi värviliste koodide kette, mida täna, 21.mail joonistasid markeritega paberile 6.b klassi õpilased.

news 19 05 203

7.klasside projektinädal "Kadriorg".

Meil startis projektinädal- ühe suure teema lõimimine kõikides õppeainetes, mis annab õpilastele suurema ettekujutuse materjalist.Esmaspäeval, 20.05.2019, 7.c klassi õpilased said palju huvitavat teada pargist, valmistasid keskaegse moodsa daami kostüümi  tööõpetuse tundides, muusikatunnis laulsid Raimond Valgre laulu "Pühapäev Kadriorus"

news 19 05 202

XI rahvaloomingu festival Kaleidoskoop+

Ajavahemikul 09.05.2019-17.05.2019 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis toimus XI rahvaloomingu festival Kaleidoskoop+. Festivali eesmärk on eesti rahva  kultuuri säilitamine ja arendamine ning teiste rahvuskultuuride tundmaõppimine. Festivali raames toimus sellel nädalal palju erinevaid üritusi:näituse avamine, Euroopa maade foorum, erinevad õpitöötoad. Lõppkontsert toimus Vene Kultuurikeskuse saalis, kus esines 16 tantsu- ja laulukollektiive Tallinnast

news 19 05 201

Laste Rahvaloomingu festival "Kaleidoskoop+"toimub Tallinna Linnavolikogu toetusel Kodamikurahu programmi raames. Suur tänu kõigile juhendajatele, kollektiividele, abistajatele, korraldajatele ja  vaatajatele osalemise eest ning kohtume järgmisel aastal!

news 19 05 201a

“Kaleidoskoop+ “ 2019 osalejad:

Ljudmila Sjomina jaTMRGi ningT ÕVLi mudilaskoor ning TMRGi 1.-2.klasside õpilaste ansambel

Ljubov Kolesnik ja 5.klassi õpilane Lidiia Slupitska ning 9.aklassi õpilased Nikolai Lomakin, Bogdan Puzikov, Sofia Brimgul, Anastasia Romanova, Anna Urahtšina, 12.klassi õpilane Naira Hatšaturjan ja 3.d klassi õpilased.

Žanna Naumovskaja ja tantsustuudio EHTEkivikesed,

Aleksandra Kõrvel ja Mustamäe Humanitaargümnaasiumi 4.klassi õpilaste ansambel

Inna Stepanova ja lasteansambel "Päikseke" Lasnamäe Vene Gümnaasiumist

Jekaterina Tarasjuk ja tantsustuudio Allikas

Nadežda Tšalaja ja tantsuring Filigran

Niina Kort ja Koreograafia ansambel KolorJelena Savtšuk ja stuudio DeLight

Kooli rock-grupp (debüüt)Nikolai Lomakin, Bogdan Puzikov, Maksim Kulešov

kutsutud külalised: Jevgenia Selezneva ja Korea rahvaansambel "Arirang"

Maijooks 2019

18.mail TMRGi naiskond osales maijooksus, mis on juba traditsiooniks saanud! Lõbusalt ja üheskoos läbisime 7 kilomeetrit! Tublid!

news 19 05 24

Festival "Kaleidoskoop+" Euroopa liidu allee.

Festival "Kaleidoskoop+" raames 1.korruse fuajees avati näitus " Euroopa liidu allee".Konkursile saadeti rohkem kui 30 tööd, mida õpilased tegid Tallinnas või kusagil reisides. Näitusel saab näha nii meie kooli  kui ka teistest koolidest õpilaste töid  ning isegi Valgevene Minski kooli nr22 õpilase fotosid. Praegu fuajees toimub hääletamine parima pildi eest, need pildid lähevad järgmisesse vooru ja pannakse Facebooki koolilehele. Hääletada saab kuni 22.maini.
news1905 103

Uurimis- ja loovtööde kaitsmine.

Ja lõppeski 2018./2019.õ.a. õpilaset uurimis- ja loovtööde kaitsmine. Komisjonid kuulasid ära 56 esinemist. kokku sellel aastal kaitses oma töid 92 õpilast, kelle juhendajateks olid 27 meie kooli õpetajat, 2 vanemat ja 2 Mustamäe lasteloomingumaja pedagoogi-. Suur tänu õpilastele, nende juhendajatele ja klasside koordinaatoritele nende töö eest!

news1905 101

Õpitöötoad Festivali "Kaleidoskoop+" raames.

15.mail toimusid õpitöötoad:
1. Papje-maše
2. Taldrikutel maalimine(Euroliidu lipud)
3. Sõpruspuu(Euroliidu lipud, akriil)
Üritustes osalesid 2.,3.,5.,6.klasside õpilased. Õpilased said tuttavaks uude tehnikatega:papje-maše,akriil- ja guašši maalimisega. Üritus oli pähendatud Euroopapäevale.
Õpilastega töötasid L.Budnitskaja, I.Reiman ja M. Rõsak.
news1905 100

Essee konkursi võitjate autasustamine.

Nüüd lõpuks viimased auhinnad on kätte saadud ning konkurss võib pidada ametlikult lõppenuks! Hurraa!

news 19 05 23

Palju õnne!

Neljapäeval, 16.mail 5.klasside meeskond sai teatejooksus Mustamäe linnaosa võistlustel 2.koha. Tubli!

news 19 05 22

Tallinna päev

15.05.2019, Tallinna päeval, osalesid meie gümnaasiumi õpilased Tallinna päeva etteütluses, mis oli korraldatud Eesti keele aasta ürituste raames. Etteütlus oli meeldejääv ja tähendusrikas meie gümnaasiumi õpilastele, millest nad rääkisid ka PBK telekanali vaatajatele.

news 19 05 21