Kallid Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi vilistlased!

Kutsume teid vilistlaste peole. Sellel päeval teil on võimalus kohtuda õpetajatega ning veeta aega endiste koolikaaslaste ja sõpradega.
vstre4a2020

Muuseumitunnis

21.jaanuaril 1.b klassi õpilased olid muuseumitunnis Teatri- ja Muusikamuuseumis. Nad tutvusid rahvamuusikapillidega, said teada, mis materjalid kasutatakse nende valmistamises, kuulasid , kuidas erinevad muusikariistad kõlavad ning proovisid ise mängida mõnda pilli.

news20 01_110

Palju õnne!

5.a klassi õpilane Roman Viinamägi sai 1.koha Eesti Meistrivõistlustel karates MU12 kategoorias (kuni 42 kg) Tubli!

news20 01_109

Meie kollektiivi sportlikud saavutused.

Spordinädal oli spordiüritusi ja sündmusi täis. Spordinädala väärikalt lõpetas meie gümnaasiumi personali võistkonna II koht  bowlingus kümnevõistluse viiendal etapil.Tubli!
news20 01_108

Tervisenädal.

Traditsiooniliselt jaanuaris toimus meie gümnaasiumis tervisenädal, mille raames toimusid meil lõbusad stardid, terviseteemalised klassijuhataja tunnid, huvitavad loengud ja kohtumised spetsialistidega. Reedel oli spordipäev-õppetööst vaba päev, mis oli pühendatud spordile ja aktiivsele ja tervislikule eluviisile. Juba kell 8.00 hommikul 4.klasside õpilased võistlesid osavuses, kiiruses ja vastupidavuses. Lõbusad teatejooksud kinkisid kõigile hea tuju, reipust ja jätsid eredaid muljeid.1.klasside õpilastel algas päev vestlusest kooliõega, kus ta räälis traumade vältimisest väljaspool kooli ning käitumisest tänaval.Põhikooli õpilased veetsid hästi aega liiuväljal, 8. ja 12.klasside õpilased tutvusid curlingu reeglitega Tondiraba jäähallis. Trenn oli huvitav ja aktiivne.
news20 01_107

Talvelaager "Tark koolivaheaeg"

2020 umnii insta

Laagri teema "Meie kaitsjad"

Laager töötab  talvisel koolivaheajal 25.02.2020- 28.02.2020
Tööaeg: 9.00-15.00
Maksumus: 35 eur.( maksame ainult arvega, mis tuleb kinni maksta enne laagri töö algust)
  • kohtume iga päev Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi fuajees( Tallinn, Vilde tee 64)
  • kaasas peavad alati olema vahetusjalatsid
  •  riidesse tuleb panna ilma oludest lähtudes
  • kui mõnel põhjusel puudute, teatage sellest tel.5212640
  • kaasas peab olema õpilaspilet
  • Kui jood palju vett, võta see kaasa!(toitlustus on 2 korda päevas- hommikupuder ja lõuna)
  • kui lapsel on erivajadused, eelistused, allergia jms, teatage sellest juhendajale
  • Laagri programmis:
  • toitlustus
  • loomingulised töötoad
  • liikumismängud
  • arvutid
  • ekskursioonid ja reisid, meelelahutusüritused

Palju õnne!

Palju õnne! Anastassia Bilevitš (6.a klass) ja Ksenija Bilevitš (3.b klass) “Sakala laululapsed” muusikateatri koosseisus  said peaauhinda6. rahvusvahelisel šou-programmide  festivalil Christmas Surprise Jurmalas. Tublid!

news20 01_106

Palju õnne!

Palju õnne! 3.b klassi õpilane Ksenija Bilevitš sai 2.koha Rahvusvahelisel šou-programmide festivalil  Christmas Surprise Jurmalas nominatsioonis "Ilmekas lugemine". Tubli!

news20 01_105

Palju õnne!

Palju õnne! 2.c klassi õpilane Sofia Bavõkina sai rahvusvahelisel Baltimaade lasteloomingu festivalil " Advent" nominatsioonis "Koreograafia" 1.koha. Tubli!

news20 01_104

Koostöö Minski partnerkooliga.

Meie kolleegid õppealajuhataja Anneli Kristal ja vene keele ja kirjanduse õpetaja Marina Ditina viibivad meie sõprade juures Minski partnerkoolis. Toimub kogemuste vahetus õppeprotsessi korraldamise küsimustes, kuidas teha õppeprotsess õpilastele huvitavaks ja teadmisterohkeks.Ootame kolleege tagasi uute ideedega meie kooli jaoks.
news20 01_103

Tänuüritus.

9.jaanuaril toimus meie gümnaasiumis tänuüritus, kuhu kutsuti 2019.aasta tulemuste põhjal aktiivsemaid ja abivalmivaid vanemaid. Vanemad autasustati tänukirja ja meie gümnaasiumi logoga kingitusega. Avaldati tänu ka neile klassijuhatajatele, kes ei suhtu ükskõikselt kooliellu ja klassivälistesse üritustesse, oskavad teha tõhusat koostööd lastevanematega, soodustada meie gümnaasiumi arengut ning luua turvalist keskkonda meie õpilastele. Meeldivaks üllatuseks oli Pille Lille fondi andekate artistide Alla Popova ja Jelena Ossipova  esinemine!
news20 01_102
Suur tänu teile tulemusliku koostöö eest!