Jõulusõit

1.b klassi ekskursioonipäeval oli huvitav jõulusõit. Õpilased külastasid puukooli, kus kasvatatakse kuuski, kohtusid Päkapiku ja Jõuluhaldjaga, osalesid kommide valmistamise töötoas, mängisid ja tantsisid. Oli huvitav!

news19 12_095

Õpilased Haapsalus

19.detsembril Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis oli ekskursioonide päev. 1.a ja 2.b klassi õpilased käisid Haapsalus Iloni Imedemaal, kus tutvusid  eesti päritolu rootsi kunstniku Ilon Viklandi loominguga. Programmis oli tema eluloo ja töödega tutvumine, siis läksid lapsed Karlsoni majja ning proovisid jõudu loomingulises töökojas. Veel oli viktoriin, aktiivsed mängud ümberriietumisega ja jalutuskäik pargis. Paistis ere päike, ekskursioon tuli välja meeldejääv ja huvitav!

news19 12_094

"Kott õunu"

18.detsembril näitasid 2.a klassi õpilased näidendit "Kott õunu" V. Sutejevi samanimelise muinasjutu järgi. Jõiluetenduse lõpus ründasid klassi piraat ja Baba Jaga. Kuid lapsed ja nende vanemad auga said muinasjutu tegelaste ülesannetega hakkama, mille eest ka kingitusi said! Pidu õnnestus!

news19 12_093

Palju õnne!

Ajavahemikul 5.-7.detsembrini 3.c klassi õpilane Alissa Valtanen osalesrahvusvahelistel lastevõistlustel-avatud Leedu turniiril sünkroonujumises Šiauliai linnas. Koos oma võistkonnaga sai ta pronksmedali vabakavas-8-liikmelises grupis vanuses 10 aastat ja noorem. Antud kava näitas võistkond esimest  korda. Õnnitleme eduka debüüdi puhul. Olete tublid!

news19 12_092

Jõulupeod

Uuel Aastal juhtuvad kõiksugused imed! Täna Tallinna mustamäe Reaalgümnaasiumis toimusid jõulupeod 1.-3,klasside õpilastele, 4.klasside õpilastele aga teaduslik etendus.

news19 12_091

Heategevusliku Jõululaada uudised!

16.detsembril meie koolis toimus traditsiooniline heategevuslik jõululaat. Laadalased tulid mõttega , et häid tegusid peab tegema meeldivalt, müüsid suveniire, käsitööehteid, maiustusi ja palju muud. Õpilasesinduse koosolekul oli vastu võetud otsus, et kogutud raha kantakse üle "Märka ja aita" fondi. see programm on  Tallinna munitsipaal-ja haridusasutuste lastele, kes erinevatel põhjustel vajavad materiaalset abiõppeprotsessis osalemiseks. Programm oli loodud 2009.aastal.

Suur tänu kõigile õilsa panuse eest

Keelekümbluskonverents

13. detsembril meie kooli 7.a klassi õpilased osalesid Karjamaa Põhikoolis toimunud Keelekümbluskonverentsil, mille teemaks oli „Laulupidu – 150“. Konverentsil osalesid eesti ja vene koolid. Töötubades meisterdati eesti rahvariideid, õpiti laule ja tantse, koostati ettekandeid üldlaulupidude ajaloost ja eestikeelne ajaleht. Üritus lõppes ühislaulu – ja tantsuga.

news19 12_087A

Palju õnne!

Palju õnne! 3.c klassi õpilane Kristjan Dobrodejev sai Tallinna Grappling Liiga võistlustel maadluses kaks esimest kohta! Tubli!

news19 12_088

Kolme linna turniiri kokkuvõte Tallinn-Minsk- Brest.

Tervitussõnadega turniiris osalejate poole pöördus Valgevene Vabariigi erakorraline ja täievoliline suursaadik Eesti Vabariigis Vjatšeslav Katšanov.
Turniiri tulemused:
Parimad tulemused individuaalarvestuses matemaatikas:
1.koht Gleb Kudrin, Tallinn
2.koht Ilja Babankov, Minsk
3.koht Ilja Petrov, Tallinn
Parimad tulemused individuaalarvestuses keemias:
1.koht Matvei Patsai, Minsk
2.koht Artur Karanõšev, Tallinn
3.koht Jevgenija Matussevitš, Brest
Parimad tulemused individuaalarvestuses bioloogias:
1.koht Nikita Hristinovitš, Minsk ja Kristina Klepikova, Tallinn
2.koht Elen Rudi, Tallinn
3.koht Jaroslav Morozjuk, Brest
Parimad tulemused  võistkondlikus arvestuses vene keeles:
1.koht-Minski võistkond
2.koht-Tallinna võistkond
3.koht-Bresti võistkond
Kolme linna turniiri võitjaks sai Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium.
news19 12_086
Täname kõiki osalejaid-õpilasi, õpetajaid, žürii liikmeid ning , muidugi, õnnitlused võitjale! Turniiri karikas ei sõida ära vaid jääb meile veel üheks aastaks.
Palju õnne, Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi võistkond! Olete parimad!
Head  teed koju, kallid sõbrad! Kohtumiseni!

Haridustöötajate kümnevõistlus.

Tuletame meelde, et meie kool osaleb haridustöötajate kümnevõistluses. just praegu võistlevad meie kolleegid  saalihokis. Soovime edu ja head tuju!
news19 12_085

Varahommikul olime telesaate "Kofe+" eetris

11.detsembril teeme turniiri kokkuvõtet. Varahommikul olime telesaate "Kofe+" eetris, kus mitte ainult ei jutustanud meie koostöös , kui ka esinesime muusikatervitusega Valgevenest. Suur tänu meie sõpradele- nad on andekad!

news19 12_084