Palju õnne!

22.03 meie kooliõpilased Alisa Andrejenkova, Elina Kotšetova, Sandu Bolokan ja Martin Restler osalesid ülelinnalises Karjamaa Põhikooli luulekonkurssil, mis oli pühendatud Eesti Keele Aastale. Kõik osalejad olid märgitud meenetega.

news20190330

Tähelepanu!

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium kuulutab LAK-õppe kuu raames välja esseekonkursi, mis on pühendatud Eesti keele aastale

eesti keeles“Maailmakeel eesti keel“

vene keeles „И в каждом уголке Земли вам скажут «Tere!»“

inglise keeles “Estonian language can be heard everywhere in the world“

õsaksa keeles “Estnisch als Weltsprache“

news20190322

Oled avatud, loov ja julged teistega oma mõtteid jagada?! Siis tee seda! Ootame sinu arvamust ja mõtteid!

* Konkursile on oodatud 9.-12. klassi õpilaste esseed, mis on kuni 1-1,5 lehekülge pikad.

* Konkursile saadetavad esseed peavad laekuma hiljemalt 29. aprilliks 2019 e-aadressile anneli@mreal.tln.edu.ee märksõnaga „Esseekonkurss“.

Konkursile saadetud töid hindab žürii.

Parimatele auhinnad!

Tulemused saab teada 07.mail 2019 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi kodulehelt www.mreal.tln.edu.ee

Palju õnne!

Õnnitleme 10.klassi õpilane Aleksandra Doll, kes sai Karjamaa Põhikoolis toimunud emakeele päevale ja eesti keele aastale pühendatud Tallinna linna etlejate konkursi laureaadiks. Edu sulle, Aleksandra!

news20190321

Teadusteater "Avalik lahkamine"

Esimesed avalikud lahkamised toimusid Itaalias Padua linnas 1594.aastal, kus arstid, tudengid ja jõukad elanikud kogunesid aatriumi tüüpi auditooriumi ja tähelepanelikult jälgisid  läbiviivat lahkamist või operatsiooni.
22.märtsil 8.b klassi õpilased olidki keskaegse atmosfääriga Eesti tervishoiumuuseumi ekskursioonil.
news20190320

Kohtumine Vene Teatri näitleja Sergei Tšerkassoviga.

22.märtsil Ülemaailmse luulepäeva raames toimusid luuletunnid 9.-12.klasside õpilastele. Sergei Tšerkassovi esitamisel kuulasid õpilased Hõbeajastu luuletajate luullet ja  katkendid  romaanist "Jevgeni Onegin"

news20190319

Tehnoloogiaõpetuse olümpiaadi linnavoor.

Kuidas spoon valmistatakse? Kuidas vineeri välised kihid paigutatud on? Milleks kasutatakse fluusi keevitamises? 21.märtsil võttis meie gümnaasium koos ARTE gümnaasiumiga tehnoloogiaõpetuse olümpiaadi linnavoorus osalejaid vastu.

news20190318

1-b klassi loomaaia külastus 21. märtsil 2019.

Meie õpilased käisid Tallinna loomaaias loomi imetledes. Kõige rohkem jäi neile meelde meie hoolealune papagoi Ara.

news20190317

"Känguru" võistlus.

21.märtsil toimus meie gümnaasiumis traditsiooniline  matemaatikavõistlus "Känguru" 2019. Arvutasid, analüüsisid ja joonestasid meie kooli 120 õpilast 1.-12.klassidest.

news20190316

Palju õnne!

Palju õnne! 2.b klassi õpilane Jegor Rattik sai HVARANG CUP taekwondo võistlustel 1.koha! Tubli!

news20190315

UNESCO koolide URO istungi simulatsioonis osalemine.

20.märtsil osalevad meie gümnaasiumi õpilased UNESCO koolide URO istungi simulatsioonis, mis toimub Tallinna 21.Keskkoolis. Ürituse korraldajad on MTÜ Mondo ja Estonian Model United Nations. Meie kooli õppeistungitel esindavad 10.klassi õpilased Eva-Maria Uvarova, Aleksandra Doll, Kätlin Kaldmets ja Polina Rattik. Päevakorras on keskkonnakaitse küsimuste arutamine, eesmärkide saavutamiseks vajaliku eelarve planeerimine ning hääletamine jooksvatel küsimustel. Ürituse töökeel on inglise keel, kõik õpilased on aktiivsed ning suhtuvad tõsiselt ülesannete lahendamisesse loodusressurside säilitamise küsimustel.

news20190314

Lugupeetud lapsed ja lapsevanemad!

Edastame teile informatsiooni sellest, et jooksval nädalal sõlmis meie kool koostöölepingu VeniVediVici programmis osalemiseks, mille  käigus toimub koolidevaheline õpilasvahetus üle Eesti.

Täna saime me teada, et esimene õpilane, kes programmis osaleb, on 10.klassi õpilane Aleksandra Doll. Aleksandra hakkab õppima Tartu Kristjan Jaak Petersoni nimelises gümnaasiumis ajavahemikul 25.03-19.04.2019.

VeniVidiVici-logo

Kogu info programmist VeniVediVici saate vaadata gümnaasiumi kodulehel VeniVediVici logo alt. Küsimuste tekkimisel pöörduge gümnaasiumi arendusjuht Aleksandra Munts- Avajõe poole arendusjuht@mreal.tln.edu