Palju õnne!

Palju õnne! Anastassia Bilevitš (6.a klass) ja Ksenija Bilevitš (3.b klass) “Sakala laululapsed” muusikateatri koosseisus  said peaauhinda6. rahvusvahelisel šou-programmide  festivalil Christmas Surprise Jurmalas. Tublid!

news20 01_106

Palju õnne!

Palju õnne! 3.b klassi õpilane Ksenija Bilevitš sai 2.koha Rahvusvahelisel šou-programmide festivalil  Christmas Surprise Jurmalas nominatsioonis "Ilmekas lugemine". Tubli!

news20 01_105

Palju õnne!

Palju õnne! 2.c klassi õpilane Sofia Bavõkina sai rahvusvahelisel Baltimaade lasteloomingu festivalil " Advent" nominatsioonis "Koreograafia" 1.koha. Tubli!

news20 01_104

Koostöö Minski partnerkooliga.

Meie kolleegid õppealajuhataja Anneli Kristal ja vene keele ja kirjanduse õpetaja Marina Ditina viibivad meie sõprade juures Minski partnerkoolis. Toimub kogemuste vahetus õppeprotsessi korraldamise küsimustes, kuidas teha õppeprotsess õpilastele huvitavaks ja teadmisterohkeks.Ootame kolleege tagasi uute ideedega meie kooli jaoks.
news20 01_103

Tänuüritus.

9.jaanuaril toimus meie gümnaasiumis tänuüritus, kuhu kutsuti 2019.aasta tulemuste põhjal aktiivsemaid ja abivalmivaid vanemaid. Vanemad autasustati tänukirja ja meie gümnaasiumi logoga kingitusega. Avaldati tänu ka neile klassijuhatajatele, kes ei suhtu ükskõikselt kooliellu ja klassivälistesse üritustesse, oskavad teha tõhusat koostööd lastevanematega, soodustada meie gümnaasiumi arengut ning luua turvalist keskkonda meie õpilastele. Meeldivaks üllatuseks oli Pille Lille fondi andekate artistide Alla Popova ja Jelena Ossipova  esinemine!
news20 01_102
Suur tänu teile tulemusliku koostöö eest!

Avasta ja imesta

"Avasta ja imesta" projekti raames meie kooli õpilased külastasid Tartu Ülikooli keemia õppetooli Chemicum, kus õppisid bengali tulesid valmistama ning valguse murdumise näitajat mõõtma. Piduliku tuju toetasid ka pärast tööde lõppu loositud   parimate tulemuste põhjal nominatsioonid. Aitäh, Teaduslabor!

news20 01_101

Palju õnne!

Palju õnne!2.c klassi õpilane Arina Rogova sai akrobaatika võistlustel Eesti karikavõistlused 2.koha. Tubli!

news20 01_100a

Palju õnne!

Palju õnne! 1.a klassi õpilane Bogdan-Budimir Nikandrov sai Tallinna Grappling Liiga  võistlustel maadluses 3.koha ning Talveturniiril ujumises näitas ka häid tulemusi. Tubli!

news20 01_099

Korstnapühkija

6.jaanuaril tuli 2.a klassi korstnapühkija külla ja jutustas oma huvitavast ning keerulisest elukutsest. Hüvastijätuks kinkis ta lastele õnnevõtmehoidjaid ning kostitas kommidega. Soove mõtlesime välja ning korstnapühkija kuue nööpe  katsusime.

news20 01_098

4.d klassi ekskursioonipäev.

Lennusadamas. Jõulud merel. Me saime teada, kuidas meremehed Jõule tähistasid. Saime kokku kuuse käesolevatest vahenditest, siame teada, et on olemas kotermann-laeva kratt ning tegime tema portreed (kuigi mitte keegi ei tea, kuidas ta välja näeb) Istusime kajutis ja kirjutasime oma nime Morse abil. Siis oli Lennusadama muuseum, jalutuskäik  allvelaeval "Lembit", pildistamine kostüümides ja palju muud.
news19 12_097

Jõulukonkursside võitjate autasustamine.

Viimasel veerandi päeval me tegimejõulukonkursside  kokkuvõtet  ja autasustasime parimaid. Suurepärased muinasjutulised hiirteklassid, armsad rotikesed kuusel ja fuajees, fantastilised ruumilised ehted, positiivsed saabuva aasta klassikalendrid, heategevusliku jõululaada loomingulisus! detsember oli sündmuste rohke! Suur tänu kõigile koolis piduliku atmosfääri loomise eest!
news19 12_096