Palju õnne!

Palju  õnne! 9.a  klassi  õpilane  Kristina  Klepikova 2018.aasta tulemuste alusel  spordidaivingis on tunnustatud Eestis parimaks.Tubli, Kristina!  Edu  ja  jaksu sulle!

news2018 12_41

"Vaba lava"

Reedel, 14.detsembril, Toimus  meie gümnaasiumis  "Vaba  lava" nimeline üritus. Koolilaval  võis esineda iga  soovija. Kontserttoimus sõbralikus  ja rahulikus  õhkkonnas. Suur  tänu  esinejatele nende  talentide eest!

news2018 12_40

Palju õnne!

Palju  õnne! 3.a  klassi  õpilane Inga Svetlova 16,detsembril ujumisvõistlustel 50m liblikujumisel sai 3.koha. Tubli!

news2018 12_39

Võit konkursil.

14. detsembril meie gümnaasiumi 7.c klassi võistkond sai 3 esimest kohta "Lapsepolve sõber" kirjanduslikul konkusil, mis oli pühendatud V. Dragunski juubelile. Õpilased: Kirill Tselovalnikov, Alina Soonik, Anastassia Levitševa, Alesja Leontšik, Ilja  Trušin, Ruslana  Samoilova, Ilja  Trunov, Martin  Kolesnik, Georgi Bogdan, Angelika  Ostrovskaja. Õpetaja  Alla  Oja. Palju  õnne!

news2018 12_38

"100 päkapikku Jõuludeks"

Eesti 100 üritused jätkuvad! Nende raames meie gümnaasiuis toimus veel üks üritus "100 päkapikku Jõuludeks" meie riigile kingiks. Lapsed suhtusid sellesse aktsiooni loominguliselt-päkapikud, mis kooli kaunistavad, on erinevad ja kreatiivsed. Suur tänu kõigile osalejatele-õpilastele, õpetajatele, vanematele! Eriline tänu on eesti keele õpetajatele, kes nii toreda aktsiooni pakkusid ja korraldasid!

news2018 12_37

Minski partnerkooli külaskäik.

Ajavahemikul 8. - 11. detsember meie gümnaasium võttis Minski partnerkooli nr 22 vastu. Visiidi käigus toimusid ainealased töötoad keemias, bioloogias, vene keeles mille viisid läbi meie kooli õpilastele Minski kooli õpilased, kogemuste  vahetamine integreeritud ja õpetamise ning suvelaagrite ja kultuurilis-hariduslike ürituste korraldamise osas. Täiskasvanutele oli läbi viidud tuleva aasta sümboli valmistamise  meisterklass. Täname meie õpilaste  perekondi, kelle kodudes Minski õpilasd elasid. Kuigi meie vahelon 800 km, meil on alati olemas teema, millest rääkida ning mida jagada. Peatse kohtumiseni, Minsk!

news2018 12_36

Lugupeetud õpilased, õpetajad ja lastevanemad!

Tehes  kokkuvõtte Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi uue  logo loomise konkursist teatame  teile,et enamus küsitletutest (41%) hääletas vapi stiilis logo eest. Antud logo  näeb akadeemiliselt välja ja on raamatu kujuline. Raamat  on hariduse, teaduse,teadmiste ja loomise protsessi sümbol. Antud  variandis raamat  oma kuju poolest meenutab ka maja kui kooli sümbol,mille  katuse all me  veedame päeva suuremat  osa. Antud  logo oli loodud firma  Rado Laukar  professionaalse  disaineri poolt meie õpilaste tööde baasil. Eriline tänu meie kooli õpilastele Deniss Poluljahhovile, Anastassia Aleksejevale, Erik-Indra Gordejevile, Darja  Kolesnikovale,Artjom  Raiski`le, Eva Ostratile, Vladlen  Anutšinile  konkursil  osalemise ja  oma ideede eest.

news2018 12_35

Alates  1.jaanuarist 2019 meie kooli ametlikel  kanalitel me  kasutame uut logo.

Palju õnne!

Palju õnne! 2.b klassi õpilane  Jegor Rattik, kes sai 3.koha Ambassado CUP võistlustel taekvondos. Tubli!

news2018 12_34

Loeng

12.detsembril oli loeng loomade kaitsest 2.klasside õpilastele.

news2018 12_33

Palju õnne!

Palju õnne! 1.c klassi  õpilane Arina Rogova sai eesti meistrivõistlustel TEAMGYMvõistkonna akrobaatikas 1.koha. Tubli!

news2018 12_32

Palju õnne!

Palju õnne! 1.cklassi õpilane Pavel Zadorožnõi sai kreeka-rooma  maadluse võistlustel Märjamaal 1.koha. Tubli!

news2018 12_31