Õpetajatepäev

5. oktoobril, õpetajatepäeval juba traditsiooniliselt vanema astme õpilased andsid tunde õpetajate asemel. Koolis toimus 4 tundi, kus "uued" õpetajad saaksid oma teadmisi kasutada. Kooli aulas toimus ka "Tšello on meie sõber" tšello duo võluv kontsert, kus esinesid Andres Lend ja Villu Vihremäe.
Ka õpetajad said olla õpilased, 5.tunni ajal olid nad õpilasteks muusikatunnis, ajaloo-, keemiatunnis ja PPRis.
news1101

Autasustamine

3.oktoobril toimus meie gümnaasiumis sügisnäitusel osalenud õpilaste autasustamine. Tööd olid mitmekesised ja eredad. Olete väga tublid!

uudis18 22

Selge Pilt...!?

3. oktoobril, meie gümnaasiumi aulas toimus loeng liiklusohutusest. Loengu esimeses osas arutati ankeedi küsimusi, mille järel täitsid osalejad ankeedi. Mis on teedel tähtis? Sellele ja teistele küsimustele said õpilased vastuseid.

Hiina keele õpetaja töötuba

Esmaspäeval, 1. oktoobril, õppeköögis toimus juba traditsiooniliseks saanud meie hiina keele õpetaja Ksju Yang`i töötuba, kus hiina keelt õppivad õpilased valmistasid hiina maiustusi praetud ananassiga ning maitsesid Hiinas traditsioonilist külma teed piima, soola ja vahukoorega. Oli väga huvitav ja maitsev!

Mustamäe linnaosa parimate haridustöötajate vasuvõtt.

2. oktoobril estonia kontserdisaalis toimus Mustamäe linnaosa parimate haridustöötajate vasuvõtt. Nominantide seas olid ka meie kooli töötajad: Ljudmilla Nikolajenko (kooli elutöö), Svetlana Zahharova (klassiõpetaja), Jevgeni Amontov (koolitöötaja). Palju edu, jaksu jaloovust Teile, kallid kolleegid!

news18 05

Minu lugu

02.10.2018 ettevõtluse nädala raames toimus  meie gümnaasiumis  kohtumine  Vitali  Ldininiga, kes on  meie gümnaasiumi  vilistlane  ja nüüd   ettevõtja. Vitali  jagas  oma  elukogemusi gümnaasiumi  osa  õpilastega, jutustas õppimise  ja karjääri tegemise  võimalustetst  Eestis.

news18 04

Koolitus

28. septembril meie koolis viidi läbi koolitus Narva koolide direktoritele ja Narva kultuuriameti töötajatele teemal "Sisehindamine". Koolituse viis läbi Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi juhtkond. Koolitus koosnes teoreetilisest osast kooli sisehindamise rapordi koostamisest, TMRGi õppekasvatustegevuse korralduse üksikasjalikust ülevaatest ning kaasaegsete õpetamismeetodite sisestamise põhiprintsiipidest õppeprotsessi. Peale slaidesitlusi olid läbi viidud huvitavad praktilised tegevused Eesti koolide kogemuste vahetamise eesmärgil. Täname kõiki koolituses osalejaid ning loodame tulevikus ka tõhusale koostööle.
news18 03

Spordinädal

Ajavahemikul 23. - 28.09.2018 oli meie gümnaasiumis spordinädal, mille eesmärgiks oli tervisliku eluviisi ja sporditegevuse väärtustamise kasvatamine kooliõpilastes.

news18 02

Breemeni tornis

Kolmapäeval, 26.septembril, 12. klassi õpilased külastasid Breemeni torni astronoomiapäevade raames. Ekskursiooni ajal said nad palju teada astrograafia protsesside filmimisest ja töötlemisest ning nägid ka Klifford Marcuse tööde näitust. Suur tänu Balti astronoomiaklubile huvitava ürituse eest!

news18 01

"Sügise kingitused"

Esmaspäeval, 17.septembril, meie gümnaasiumis toimus kohtumine sügisega.

IMG 7921

Gümnaasiumi fuajees avati õpilastööde näitus. Õpilased olid väga loomingulised: näitusel sai kohata mitte ainult metsade elanikke, kuid ka mere elukaid ja muinasjuttude kangelasi. Meile tuli külla ka kõrvitsast tõld muinasjutust Tuhkatriinust. Näitust saab nautida kuni septembri lõpuni.

IMG 7984

Veel üks tore esmaspäeva sündmus oli ka sügislaat "Sügise kingitused". Lapsed proovisid kätt müüjate rollis. Laadal oli laialdane kaupade valik. Suur tänu vanematele abi ja toetuse eest!

Tähelepanu kõigile huvilistele ja 9.-12.klasside õpilastele!

mit-gzt-mos-ru18

Nagu eelmisel aastalgi 9.-12. klasside õpilastel on olemas suurepärane võimalus tasuta hiina keele õppimiseks meie kooli ruumides. Õppejõud on Tallinna Ülikooli lektor Sy Yang, kellele hiina keel on emakeeleks. Õpilaste ja õpetaja suhtluskeeleks on inglise keel, mis on heaks võimaluseks ka inglise keele praktiseerimiseks. Sellel õppeaastal on meil võimalus avada 2 õpperühma: algajatele (esmaspäeviti) ja edasijõudnutele (neljapäeviti). Tunnid algavad kell 16.00 ja lõpevad kell 17.30. Õpikud hiina keele õppimiseks antakse õpilastele tasuta Confutsiuse Ülikooli poolt, mis tegutseb Tallinna Ülikooli juures ja on meie partner. Oma soovil hiina keele õppimisest palun teatada oma klassijuhatajatele või tulla kab.221.