Palju õnne!

Palju õnne! 2.a klassi õpilane Arina Fomkina sai Grappling liiga 2020 maadlusvõistlustel 2. ja 3.koha. Tubli!

news20 01_114

Füüsika tunnis olid külas

8.c klassi ja meie õpetaja Jekaterina Gusseva füüsika tunnis olid külas "Energia" teaduskeskuse esindajad, kes tutvusid ka meie Universumi labori tööga.

news20 01_113

Eesti Raudteel

22.jaanuaril 11.klassi õpilased olid huvitaval ekskursioonil Eesti Raudteel. Õpilased said ettevõttega tuttavaks, rääkisid tuleviku perspektiividest ning ettevõttes vajalikest elukutsetest.

news20 01_112

Palju õnne!

2.c klassi õpilane Maria Rodin sai iluvõimlemisturniiril “Janika Talveturniir” 3.koha harjutuses võimlemisrõngaga. Tubli!

news20 01_111

Lugupeetud 9.klasside õpilaste vanemad!

Kutsume Teid 9.klasside lastevanemate üldkoosolekule, mis toimub 31.01.2020(reede) algusega kell 17.30 gümnaasiumi aulas.
2020rodsobran1
Päevakorras:lõpueksamiteks ettevalmistamine ja eksamiteperioodi korraldamine.
Pärast üldkoosoleku lõppu toimuvad klassides lastevanemate koosolekud, kus saab suhelda eksamiainete õpetajatega.
Lugupidamisega,
TMRG

Kallid Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi vilistlased!

Kutsume teid vilistlaste peole. Sellel päeval teil on võimalus kohtuda õpetajatega ning veeta aega endiste koolikaaslaste ja sõpradega.
vstre4a2020

Muuseumitunnis

21.jaanuaril 1.b klassi õpilased olid muuseumitunnis Teatri- ja Muusikamuuseumis. Nad tutvusid rahvamuusikapillidega, said teada, mis materjalid kasutatakse nende valmistamises, kuulasid , kuidas erinevad muusikariistad kõlavad ning proovisid ise mängida mõnda pilli.

news20 01_110

Palju õnne!

5.a klassi õpilane Roman Viinamägi sai 1.koha Eesti Meistrivõistlustel karates MU12 kategoorias (kuni 42 kg) Tubli!

news20 01_109

Meie kollektiivi sportlikud saavutused.

Spordinädal oli spordiüritusi ja sündmusi täis. Spordinädala väärikalt lõpetas meie gümnaasiumi personali võistkonna II koht  bowlingus kümnevõistluse viiendal etapil.Tubli!
news20 01_108

Tervisenädal.

Traditsiooniliselt jaanuaris toimus meie gümnaasiumis tervisenädal, mille raames toimusid meil lõbusad stardid, terviseteemalised klassijuhataja tunnid, huvitavad loengud ja kohtumised spetsialistidega. Reedel oli spordipäev-õppetööst vaba päev, mis oli pühendatud spordile ja aktiivsele ja tervislikule eluviisile. Juba kell 8.00 hommikul 4.klasside õpilased võistlesid osavuses, kiiruses ja vastupidavuses. Lõbusad teatejooksud kinkisid kõigile hea tuju, reipust ja jätsid eredaid muljeid.1.klasside õpilastel algas päev vestlusest kooliõega, kus ta räälis traumade vältimisest väljaspool kooli ning käitumisest tänaval.Põhikooli õpilased veetsid hästi aega liiuväljal, 8. ja 12.klasside õpilased tutvusid curlingu reeglitega Tondiraba jäähallis. Trenn oli huvitav ja aktiivne.
news20 01_107

Talvelaager "Tark koolivaheaeg"

2020 umnii insta

Laagri teema "Meie kaitsjad"