Ooper "Pilvede värvid"

Täna, 4 juunil 10.klassi neiud ja 11.klassi  noormehed on  kutsutud "Estonia" teatrisse  pidulikule  üritusele,mis  on  pühendatud Eesti  lipu päevale. Tervitussõnadega noortele  esines Haridus- ja teadusminister Mailis Reps. Eriline  kingitus  noortele  on ooper "Pilvede  värvid".  Päeva  lõpetab pidulik laud.
news 19 06 002

Lugupeetud tulevaste 1.klasside õpilaste vanemad!

Tuletame  meelde, et  hiljemalt 10.juuniks on  vaja teavitada kool  teie lapse 1.klassi  sisseastumiseks.

news 19 06 001et

Administratsioon.

Fotokonkursi "Euroopa liidu ilusad paigad" tulemused.

Reedel, 31.mail, kell 12.00 lõppes FBs hääletamine fotokonkursil "Euroopa liidu ilusad paigad". Suur tänu kõigile, kes toetasid osalejaid ja hääletasid!

news 19 05 224

Parimate tööde autorid on:

Karina Saarestik,  Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium - 88 häält

Anna Butkovskaja, Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium - 67 häält

Daniil Pištšala, Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium - 45 häält

Võitjad said oma auhinnad kätte.

Õnnitleme ja soovime palju eredaid muljeid!

Kontsert lastevanematele 30.05.2019

Traditsiooniline kooliüritus on kevadkontsert- andekate ja loovate meie gümnaasiumi õpilaste esinemine.

news 19 05 223

Õppimisvõimalused Tallinnas.

28. ja 30.mail gümnaasiumi osa õpilased külastasid Tallinna Ülikooli (Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut). Õpilased said teada, kuidas on võimalik saada kõrgharidust selles instituudis, astusid ruumidest, kus toimuvad praktikumid, läbi, said tunda end helioperaatorite ja dekoraatoritena, piilusid tehnika lattu, et vaadata, mida saavad üliõpilased kasutada diplomitöö-tõelise filmi tegemises.

news 19 05 222

Palju õnne!

Palju õnne! 2.c klassi õpilane Valeria di Lorenzo sai rahvusvahelistel võistlustel iluvõimlemises «Shining Star 2019» kaks kulda ja karikas üldarvestuses! Tubli!

news 19 05 221

Palju õnne!

Palju õnne! 2.b klassi õpilane Kristina Jegorova rahvusvahelistel võistlustel iluvõimlemises «Shining Star 2019» sai 3.koha! Tubli!

news 19 05 220

27.mail 7.klasside õpilased külastasid Aegna saart.

"Saareni jõudsime me kiirkaatritega. Kaatrid hüppasid lainetel nii, et hing jäi kinni! Me jalutasime saarel, uurisime loomastikku ja taimestikku. Aga  muidugi, kõige rohkem jäid suured puidust kiiged meelde, kus sai kiikuda koos! Oli vahva! Suur tänu külalislahkuse eest!- nii kirjeldasid oma väikest seiklust meie õpilased.

news 19 05 219

Teaduslaager 2019

26. ja 27. mail meie kooli õpilased olid suveteaduslaagris Karepal Tallinna Haridusameti projekti raames. Kahe päeva jooksulootasid õpilasi erinevad töökojad, kus pidid nad ,kasutades oma oskusi ja teadmisi, lahendama erinevad loodusteadlikud ülesanded. Programm oli sisurikas ja huvitav ning isegi kapriisne ilm ei suutnud rikkuda osalejate tuju. Meie kooli õpilasi ootavad veel ees ringi "Avasta ja imesta" lõppkogumised- droonide käivitamine ja Tartu Ülikooli keemialabori õpituba.

news 19 05 218

"Suur tänu teile! Te olite väga tublid!"- Irina Tšitšejeva, projektijuht.

"LEGO Maania"

22.mail Tondiraba huvikoolis toimusid sõprusvõistlused Lego konstrieerimises ja robotikas "LEGO Maania" LEGO-sumos, köie tõmbamises ning roboti liinil sõitmises. Võistlustel osalesid meie kooli õpilased ja Tallinna Läänemere Gümnaasiumi ning tondiraba huvikooli õpilased. Kõik osalejad said meeneid ja magusaid kingitusi.

news 19 05 217

Palju õnne!

1.c klassi õpilane Juliana Andrejenkova oli edukas XIII linna teatrifestivalil "Mängime teatrit" Tubli!

news 19 05 216