Lumeskulptuuride konkursi osalejate autasustamine.

Vaatamata sellele, et meie suurepärased lumeskulptuurid on lumetekiga kaetud, kõik  lumeskulptuuride ideede autorid ja ehitajad said tänukirju ja kingitusi. Suur tänu ilu eest meie koolimaja ümber!
news19 05

Ajutised ebamugavused.

Lugupeetud õpilased ja lapsevanemad!
Kutsume teid koolile lähedsel territooriumil ehitamise perioodil isikliku transpordi kasutades tähelepanelikult jälgida liiklusmärke( sissesõidu keeld, parkimine, peatumine) ning koolimaja sissekäigu ohutut kasutamist lasteloomingumaja poolelt.Ohutuse tagamiseks palume  maksimaalselt kasutada stadiooni poolset väravat.
Ehitusfirma palub vabandust ajutiste ebameeldivuste  pärast.
 news19 04
Lugupidamisega, mõistvale suhtumisele lootes
TMRG

Võistlus „Lumeskulptuuride loomine”

18.jaanuaril, Rahvusvahelisel Lumememme päeval, Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis toimus lumeskulptuuride võistlus. Tänu tõhusale koostööle said  lapsed hakkama skulptuuride loomisega kahe tunniga ning lõid tõelisi šedöövre! Ürituse ajal oli ka veel üks võistlus- lumepallide kaugusviske võistlus. Kõige kaugemale viskas lumepalli 6.b klassi õpilane Anna Ivanenko, kelle lumepall lendas 25 meetri kaugusele!

IMG 2720

Ürituse korraldajaid aitasid 9.a klassi õpilased Bogdan Puzikov ja Maksim Kulešov ning 6.b klassi õpilane Daniil Popov. Suur tänu kõigile osalejatele! Üritus oli lõbus ja kärarikas!

Palju õnne!

Palju õnne! 3.b klassi õpilane Donita Kostova 15.detsembril 2018 osales Italian Air Power Athletics Federation võistlustel nig sai 1.koha õhurõnga alal, 2.koha  dueti alal ning 3.koha kanga alal. Oled tubli, Donita! Oleme su saavutuste üle uhked!

news19 03

Tänuüritus meie gümnaasiumi lastevanematele.

10. jaanuaril meie  gümnaasiumi aulas  kõlasid  tänusõnad meie laste  vanematele, kes  leiavad  aega, jõudu ja entusiasmi,  et  teha  oma panus  meie laste ja  gümnaasiumi arengule. Suur  tänu  teile  koostöö eest!

IMG 2334

Filmimuuseumis

9. jaanuaril Filmimuuseumi haridusprogrammis 8.c õpilased said proovida valgustaja, kostüümikunstniku, operaatori ja režissööri ametit. Filmimuuseumi püsinäitusel „Duubel ÜKS“ nägid oma silmaga filmitegemise protsessi ja said osa filmi kõige põnevamatest ja keerukamatest ülesannetest.

news 19 01 001

Videotervitused

Kontsert

Jõulude eel Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis  toimus väga  ilus  ja hingeline kontsert. Õpetajate ja koolitöötajate ees esines Timur Ilikajev.

news2018 12_45

Pidulikud üritused

Jõulupühade eel, 20.detsembril, Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis toimusid pidulikud  üritused algkooli  õpilastele. Paljud õpilased tulid kooli jõulupeole karnevalikostüümides. Gümnaasiumi  aulas  ootas neid ilus jõulupuu ning  lahutasid  meelt  muinasjuttude  tegelased: Jõuluvana ja  Lumivalgeke. Õpilased tantsisid ja  mängisid erinevaid  mänge.

news2018 12_44

Autasustamine.

Kolmapäeval, 19.detsembril, peale 1.tundi meie kooli aulas toimus talvekonkurssides osavõtjate autasustamine.

Sinna olid kutsutud iga klassi 2 esindajat, kuna kogu koolipere töötas palju , et  peomeeleolu koolis luua. Kõik osalejad said diplomid.

Kõige ilusama klassiruumi nime said 2.b,7.a ja 10.klasside ruumid. Oli väga raske kaunistusi hinnata, igas klassiruumis oli midagi omapärast.

Kõige ilusama kalendi tegid 2.c,7.c ja 11.klassi õpilased.

Hoiukassa  Põssa valmistamise konkursil said oma autasud  autorid nimeliselt, meie jõulupuu fuajees oli tõesti ilus ja meeldejääv.

Laadal kõige suurema summa teenis 9. c klass - 143.12 evro.

Suur tänu kõigile TMRGi õpilastele ! Olete tublid!

news2018 12_43

Heategevuslik Jõululat.

17. detsembril toimus meie gümnaasiumis heategevuslik jõululaat, mis on meie kooli heaks traditsiooniks ning see on armsaks saanud nii õpilastele , õpetajatele kui ka vanematele.

Sellel aastal kauba valik oli hiiglaslik: küpsetised, võileivad, jäätis jpm. Kõik olid väga tublid ja pingutasid. Algkooli kaupade müümisega tegelesid õpilasomavalitsuse liikmed, kes  paralleelselt töötasid ka koolikohvikus "Kuldpõrsas"

Sellel aastal oli kogutud 1010eur.

Oli  otsustatud,et jagame kogutud summa järgnevalt: 140eur anname üle Tallinna loomade varjupaigale, mis asub Paljassaarel. 8.a klassi õpilased, kes käivad seal vabatahtlikena aitamas, olid selle aktsiooni algatajateks. Ülejäänud summa 870 eur läheb Tallinna loomaaeda ning peale paberite vormistamist Me oleme hooldajateks ühele Arale ( Ara araruna) terveks aastaks.

news2018 12_42