Rotermanni kvartali saladused.

24.aprillil  põhikooli  lõpueksamiteks ettevalmistavas eesti keele ja matemaatika koolilaagris osalejad külastasid Arhitektuurimuuseumi, kus osalesid haridusprogrammis "Rotermanni kvartali saladused" ja said palju huvitavat teada kvartali ajaloost, selle kvartali muutustest, mis aja jooksul toimusid ning miks see kvartal oli ehitatud. Õpilased said võrrelda materjale, millest hooneid ehitati, hoonete suurust ja planeeringut

20190424 1436401111

Sõprus Minskiga.

10.-11.klasside õpilased  koos õpetajate Alla Oja ja Irina Tšitšejevaga ajavahemikul 22.04-26.04.2019 on külas Minski Keskkoolis nr 22. Programmis o tutvumine kooliga, osalemine kolme linna turniiril (Brest-Minsk-Tallinn), kus meie õpilased peavad näitama oma teadmisi vene keeles, keemias, matemaatikas, bioloogias. On koostatud ka kultuuriprogramm Minskis ja Brestis. Soovime meie delegatsioonile edukat esinemist ja huvitavat aegaveetmist Valgevenes!

news19 04_017

Gümnaasiumi lõpukell

18.aprillil toimus meie gümnaasiumis lõpukell 12.klassile, kus 11.klassi õpilased traditsiooniliselt said endale koolivõtme. Lõpukella pidu oli lahke ja liigutv. Selleks on tõestuseks mitte ainult õpetajate, vanemate ja õpilaste naeratused, vaid ka nende pisaraid täis silmad.

Lõpukella pidu lõppes väikese kostitusega, mida 11.klassi õpilased 12.klassi õpilastele pakkusid.

news19 04_015

MERKUURi labor

18.aprillil  küõlastas meie kooli MERKUURi labor.

8.klasside õpilased said valmistada metallil  pilte ja kokku panna usb-pulgad. Täname ja kannatamatult ootame teid jälle!

news19 04_016

Robomiku Lahing 2019

13.aprillil toimus traditsiooniline iga-aastane vabariiklik  robootika võistlus Robomiku Lahing 2019. Robotid võistlesid 12 nominatsioonis: Sumo mitmes kategoorias, köie tõmbamine, sõit liinil, sõit linnas, üllatusülesanne, programmeerimine. Kokku võistlustel osales üle 400 roboti ja võistkonnad kogu Eestist. Meie gümnaasiumi esindas 5 robotit võistluste 4 alal.

news19 04_014

Palju õnne eduka esinemise puhul! Võistlusteks ettevalmistamine nõuab palju aega ja pingutusi, soovime edu järgmistel võistlustel!

Mängus osalemine.

12.aprillil 7.c klassi võistkond osales mängus , mis oli suunatud keskkonda hoolivasse suhtumisse. Ürituse eesmärgid:

- huvi tõstmine loodusainete ja ümbritseva maailma vastu

-ökoloogilise vastutuse kasvatamine

Õpilased said ülesannetega väga hästi hakkama ning kasutatud pakenditest lõid nad vaimustava teose-laevade lahingut.

news19 04_009

Digitunnid „Arhimedece jõud“

17.aprillil smart-tehnoloogiate kuu raames 8.f ja 8.b klassides toimusid digitunnid „Arhimedece jõud“

news19 04_013

„Eesti metsloomad“

16.aprillil meie gümnaasiumi 3.klasside võistkond osales mängutunnis „Eesti metsloomad“, mis toimus Lasnamäe Vene Gümnaasiumis. Erinevate tehniliste vahendite abil said õpilased teada , mis on kõige haruldasem metsloom Eestis ja mis on looma väljasuremmise põhjused.

news19 04_012

„Astmete“ võitjate autasustamine

5. ja 10.aprillil meie gümnaasiumi baasil toimus I intellektuaalne maraton „Astmed“. 2-4.klasside õpilased Mustamäe Humanitaargümnaasiumist ja Mustamäe Reaalgümnaasiumist katsusid jõudu matemaatikas ja vene keeles. 15.aprillil oli võitjate autasustamine. Täname kõiki osalemise eest!

news19 04_011

Kosmosenädala silmapaistev lõpetamine

„Universumi labori“ innovaatilise klassi avamise 1.etapp. Esimeseks külaliseks sai Balti astronoomiaklubi esimees Vladimir Goman, kes jutustas vaatluste huvitavatest faktidest ning näitas ka tõese meteoriidi kildu. Kannatamatult ootame järgmist Vladimir Gomani visiiti loenguga eksoplaneetidest.

news19 04_010

Tasub mainida, et nende 5 päeva jooksul oli joonistatud umbes 100 joonistust Universumi teemal, sai valmis 60 astronoomilist kaarti, vaadatud 16 õppefilmi, lauldud 10 kosmoselaulu ja loetletud sadu tähti taevas.

Täname kõiki, kes osalesid Kosmosenädalal.

Leitud asjade büroo.

Lugupeetud vanemad ja lapsed!

Тeatame, et meie gümnaasiumis  on avatud leitud asjade büroo. See asub garderoobis eraldi boksis. Kui  selle õppeaasta jooksul on teilmidagi kaduma läinud, siis suure tõenäolisusega asub see ese just seal.

news19 04_008

Astuge läbi!