Rahvusvaheline teaduse-ja humanismipäev TMRGs.

Rahvusvaheline teaduse- ja humanismipäev või Darwin day tähistatakse inglise teadlase Darwini sünnipäeval 12.veebruaril. See päev on suunatud mitte ainult Darwini avastamiste tähistamisele, vaid ka teaduse populariseerimisele. Meie tähistasime Darwini päeva viktoriiniga, mille lõi 9.a klassi õpilane Viktoria Semjonova.
news20 02_124
Palju õnne võitjatele!
1.koht-Aleksei Lobanov
2.koht-võistkond Edik
3.koht võistkond Truvaln1koV

5.vabariikliku ja 1.rahvusvahelise vene keele ja kirjanduse konkursi tulemused.

news20 02_123
Meie gümnaasiumi õpilased aktiivselt osalesid iga-aastases vene keele ja kirjanduse konkursis. Iga aastaga selle ainealase ürituse osalejate arv kasvab: 5.klass-93 õpilast, 6.klass-83 õpilast, 7.klass- 80 õpilast, 8.klass-72 õpilast.
Meie tyulemused aga järgmised:
5.klass Filipp Domagala (õpetaja N.Mahhova)-8.koht
Jaroslav Guraltšuk (õpetaja N.Mahhova)-17.koht
6.klass Marija Neiman (õpetaja m. Ditina)-12.koht
Aleksandra Egipti (õpetaja A.Oja)-22.koht
7.klass Anna Butkovskaja (õpetaja N.Mahhova)-3.koht
Taissia Katkova (õpetaja M.Ditina)-7.koht
8.klass Anastassija Levitševa (õpetaja A.Oja)-3.koht
Kirill Tselovalnikov  (õpetaja A.Oja)-11 koht
Sofiia Slupitska (õpetaja M.Ditina)-12.koht
Täname kõiki õpilasi ja õpetajaid , kes meie gümnaasiumi väärikalt esindasid ja soovime võitjatele ja juhendajatele edu ja jaksu tulevikus!

Vilistlaste õhtu

7.veebruaril toimus meie gümnaasiumis vilistlaste õhtu.Üritusel esines meie koolikoor Ljudmila Sjomina juhendamisel. Vilistlasi tervitas Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi direktor pr.Natalja Vergun. Sõna sai ka meie kooli vilistlane, õpetaja, lapsevanem ja õppealajuhataja  Svetlana Butkovskaja.Oma täiskasvanu elutee edust rääkis ka meie vilistlane Julija Smirnova.
news20 02_122a
Meie koolihoone sai valmis 1967.aastal.Alates aastatst1997 tegutseb meie kool Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi nime all. 2014.aastal koolihoone renoveeriti ning 1.septembrist 2015 tegutseme  renoveeritud koolihoones. 2017.aastal tähistas meie kool 50.juubelit. juba varsti saame ka 55-aastaseks.
news20 02_122
Kallid vilistlased!
Täname, et tulite,
et koos aega veetsite,
te näiasite armastust ja hoolt-
teid kutsus külla meie armas kool!
Edu  teile, kallid sõbrad!
Kohtumiseni!

Palju õnne!

Palju õnne! 1.a klassi õpilane Fabian Kudrjavtsev-Aruda sai parima mängija karika jalgpalliklubis Infonet vanusegrupis 2012. Tubli!

news20 02_121

Palju õnne!

Palju õnne 11.klassi õpilastele ja edu teises voorus!

news20 02_120

Palju õnne!

Palju õnne! 1.a klassi õpilased Daniela Tselovalnikova ja Veronika Buzailo näitasid häid tulemusi loomingulises festivalis “Autumn Kaleidoscope” Rootsis.

news20 02_119

Õpivad õpilased ja nende vanemad, õpetajad ja ka koolijuhid...

Õnnitleme! Meie gümnaasiumi direktor pr.Natalja Vergun osaleb uuenduslikus projektis- Haridusjuhtide Praktikaprogrammis, kuhu oli konkursi korras valitud 5 Tallinna koolijuhti.
news20 02_118

Kallid Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi vilistlased!

Kutsume teid vilistlaste peole. Sellel päeval teil on võimalus kohtuda õpetajatega ning veeta aega endiste koolikaaslaste ja sõpradega.
vstre4a2020

Pipedrive

28.jaanuaril meie gümnaasiumi 11.-12.klasside õpilased külastasid Pipedrive ettevõtet, mis tegeleb tarkvara ja ristvara arendamisega.

news20 01_117

Palju õnne!

2.c klassi õpilane Sofija Babenko  Polly tantsugrupi koosseisus Tallinna Winter Cup 2020 võistlustel sai 1.koha. Tubli!

news20 01_116

Palju õnne!

Palju õnne! 1.b klassi õpilane Maria Ginik sai karate võistlustel 1. ja 3.koha. Tubli!

news20 01_115