"Kaleidoskoop+"

29.jaanuaril toimus Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis esimene "Kaleidoskoop+" töörühma koosolek. Kohtumisel jagati kohustusi, määratleti selle aasta festivali eesmärgid ja läbiviimise tingimused. "Kaleidoskoop+" toimub mais 2019, festivali  üritused on juba paika pandud, ürituste osalejateks võivad olla mitte ainult meie kooli õpilased vaid ka õpilased teistest Eesti koolidest.

news2019 18

Palju õnne!

19.jaanuaril 2019 Kurtnas Kurtna Cup Talv 2019 võistlustel 1.c klassi õpilane Rinat Belokurov FC FLORA MUSTAD võiskonna koosseisus sai 1.koha. Tubli!

news2019 17

Palju õnne!

Palju õnne! 2.c klassi õpilane Linda Tšernetsova 19.jaanuaril 2019 karate JYOSHINMON LIIGA 2019 võistlustel  katas sai 1.koha. Tubli!

news2019 16

IMATEII konverentsil

„Dissemination of Engineering Education at Schools and its Adjustment to Needs of Enterprises“ Tallinna Tehnikaülikoolis. Selle konverentsi eesmärgiks on tehnilise hariduse levitamine koolides ning selle adapteerimine ettevõtete vajadusteks. Peale läti, leedu ja eesti ettevõtjate esinemisi esinesid ettekandega ka meie gümnaasiumi füüsikaõpetaja Jekaterina Huseva ning 8.b klassi õpilane Artjom Ivanov. Tahaks mainida, et Jekaterina Huseva oma õpilastega osales ka varem projekti IMATEII üritustel ja tehniliste laborite töös , mille tulemusi sai näha täna TalTech ja Mektory laborites konverentsi teises osas.

news2019 15

Juba selle aasta kevadel Jekaterina Huseva juhendamisel esitavad oma uurimistööd 8.b klassi õpilased teemadel "Robot pole mänguasi", "Metallilooming", "Ettevaatust! Toit!", "Puud on maakera kaunistus", ja "3D trükk".

IMATEII konverentsil osalesid ka gümnaasiumi arendusjuht Aleksandra Munts-Avajõe, füüsikaõpetaja Larissa Likh ja keemia- ja tehnoloogiaõpetaja Irina Tšitšejeva. Meie kooli õpilased said väga hea stiimuli tulevase elukutse valikul STEM- hariduse (Science, technology, engineering, mathematics) saamiseks. Konverentsi lõppedes toimus ka loterii , mille võitjaks osutus meie gümnaasiumi 12.klassi õpilane Kristina Müürsepp, kes sai kingiks käekella Wooch, mis said valmis TalTechi programmis 3D printeril. Tasub mainida, et sellise kella omanikud on ka EV president ja EV peaminister.

news2019 14

2.klassi õpilane Arina Fokina 19.jaanuaril 2019 Kohtla-Järvel VETETESELLIST VAHUMEISTRIKS 2019 võistlustelsai 1.koha (liblikujumine), 1.koha (krooliujumine) ja 2.koha (kompleksujumine). Tubli!

Teade Tammssare tee 89a ehitajatelt.

Seoses kanalisatsiooni trassi  ehitamisega alates 30.01.2019 pannakse ajutiselt kinni  sõidutee, mis viib kooli juurde.( skeem on lisatud). Jalakäijate rada korraldatakse.Kanalisatsiooni trassi paigaldamine kestab u 3 päeva. Palume järgida liikluseeskirju ning maksimaalselt kasutada  stadiooni poolsed väravad kooli pääsemiseks.

news2019 13

Palume vabandust ajutiste ebamugavuste eest.

Lugupidamisega

Teie TMRG

„Minu Riik"

Möödunud nädalal, programmi „Minu Riik" raames, külastasid meie gümnaasiumi 9.klasside õpilased Riigikogu. Külastuse käigus tutvusid õpilased Riigikogu tööga, hoonete ajalooga, riigikogulaste argipäevaga. Kõik said näha riigikogu istungite saali ajakirjanike rõdult, teha tutvust riigikogu hoone koridoride ja teiste ruumidega, täita küsimustikku tammepuidust laua taga istudes. Õpilastega kohtus Riigikogu liige hr. Mart Nutt, kes tutvustas õpilastele Riigikogu struktuuri ja töö põhiülesandeid ,huvitavalt jutustas ka riigikogu ajaloost, rääkis riigikogulaste pingelisest ja mitmekesiset tööst ning vastas õpilaste küsimustele.

news19 12

Suur tänu väga asjaliku ja kasuliku ürituse korraldamise eest „Minu Riik" meeskonnale!

Kärjäärinädal

Karjäärinädala raames 8.-9.klasside õpilastele toimusid loengud tööturust, 12.klassi õpilased said läbida töövestluse eesti keeles ning proovida end tööandja rollis. Eesti töötukassa spetsialistid pakkusid õpilastele individuaalseid konsultatsioone karjääri planeerimisest, kus noored said rohkem teada sellest alast, mis neile kõige rohkem sobib.

news19 11

Meistrivõistlused rahvastepallis

Sellel nädalal meie gümnaasiumis toimub linnaosa meistrivõistlus rahvastepallis ( 5.klass, tüdrukud)

news19 10

Ronimissein

22. jaanuaril oli ametlikult avatud meie koolis ronimissein, mis sai kohe väga populaarseks. Õpilased panid seinale nimeks "Karumägi".

news19 09

Sein sobib hästi kõikide lihaste gruppide treenimiseks, arendab käte pisimotoorikat, mõjub positiivselt ka intellekti arendamisele, sest õpilased ronides peavad oma liikumise marsruuti koostama.

"Ja niisuguseks muuta kõik vahetunnid!".

Just nii ütlesid meie õpilased, kui  sellel nädalal vahetunnis laulis meil Tallinna grupp Around The Sun

news19 08