Kutse

06 03_Mustam2eReaalgymn_Ainult_G_Otsale_m6eldes_Melnik_Kuusik_Taal_A3

Palju õnne!

Palju õnne! 1.a klassi õpilane Fabian Kudrjavtsev-Arruda Infoneti jalgpallikoondise kooseisus sai Pühapäeva liiga võistlustel 3.koha!

news20 02_141

Mälumäng

news20 02_138a
19.veebruaril toimus Tallinna Tehnikagümnaasiumis mälumäng, milles osalesid Mustamäe linnaosa koolid. Mälumängu küsimusteks olid Eesti-teemalised küsimused loodusest, kirjandusest, ajaloost, spordist, tänapäevast jms. Mängu patrooniks on hr. Urmas Vaino. Eesti mäng toimub Mustamäe koolide vahel teist aastat.
Meie kooli esindasid  2 võistkonda:
10. klass - Veronika Rõmar, Ilja Petrov, Martin Mikson ja Damian Romantsevitšus.
11.klass - Aleksandra Doll, Sofia Lainus, Konstantin Koretnikov, Ilja Tereštšenko.
Suur tänu osalejatele  kooli väärika esindamise eest!

Lahtiste uste nädal.

27.veebruaril meil külas olid Mustamäe linnaosa lasteaedade lapsed. Lapsed tutvusid koolihoonega, külastasid keemia tundi, raamatukogu, Universumi laborit ja teisi huvitavaid kooliruume.
news20 02_138

"Sada sammu mööda Eestit"

28.veebruaril meie gümnaasiumi õpetajad Jelena Doll ja Anna Mihaljova külastasid Tähekese lasteaeda, kus toimus konverents "Sada sammu mööda Eestit". Täname Tähekese lasteaia töötajaid koostöö eest!

news20 02_139

Lugupeetud vanemad!

Vastavalt  Terviseameti  ja EV Haridus- ja Teadusministeeriumi soovitustele seoses COVID-19 koroonaviiruse levikuga üle maailma palume vanemaid, kes koolivaheajal viibisid koos lastega HiinasPõhja-Itaalias(regioonid: Lombardia, Veneto, Emilia-Romagna ja Piedmonte)JaapanisSingapurisLõuna-KoreasIraanis,teatada sellest klassijuhatajale ning võimalusel jätta laps kaheks nädalaks koju ning hoolikalt oma lähedaste tervist jälgida.  Kui antud ajavahemikus esineb lapsevanemal või lapsel palavikku, köha või hingamisraskusi, siis palume võtta koheselt ühendust oma perearstiga ning teavitada oma reisist riskipiirkonda. Viiruse COVID-19 kirjelduse ja vastuseid  küsimustele võib leida terviseameti kodulehel.
Omalt poolt kool tagab ruumide puhtust kasutades vastavaid desinfitseerimisvahendeid,ruumide tuulutamist ning pesemis- ning desinfitseerimisvahendeid tualettruumides. Juhul , kui te otsustate oma laps koju jätta peale ülalnimetatud riikide külastamist ning teavitate sellest kooli, me tagame lapsele võimalus õppematerjali läbimiseks.

Lugupidamisega,
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi administratsioon

Palju õnne!

Eesti Vabariigi Iseseisvuspäeval toimus lauahoki harrastajate turniir "Võrdsete võimaluste liiga". 1.koha sai 5.a klassi õpilane Kirill Doll ning 2.koha 5.d klassi õpilane Daniel Sapožnikov. Tublid!

news20 02_137

Palju õnne!

Palju õnne! Meie gümnaasiumi õpilased Anna Butkovskaja (7.b) ja Anastasia Levitševa(8.c) edukalt esinesid vene keele ja kirjanduse konkursil oma vanuserühmades  (2.koht Tallinnas ja 3.koht vabariigis). Suur tänu õpetaja-juhendajatele Natalija Mahhova ja Alla Oja! Edu  teile tulevikus!

news20 02_136

Palju õnne, kodumaa!

Eesti Vabariigi iseseisvuspäevale pühendatud üritused. 21.veebruaril algas õppepäev meie gümnaasiumis teistmoodi kui tavaliselt. Kell 8.00 kõikides klassides toimusid pidulikud klassijuhataja tunnid, mis algasid meie riigihümniga. Õpilased said uusi teadmisi meie riigist, kontrollisid, kui hästi nad tunnevad meie kodumaad. 3.tunni ajal aulas kohtusid 10.-12.klasside õpilased Tallinna kesklinna vanema Vladimir Svet´iga. see oli huvitav ja kasulik vestlus võimu tasemetest, õiguskantsleri ja riigikontrolöri tööst.

Palju õnne, meie Eestimaa! Õitsegu ja kestku igavesti!

news20 02_135

Ekskursioon

19.02.2020 meie õpilased külastasid Tallinna Tehnikaülikooli. Jõuelektroonika labolis lastele jutustati teadustegevuse eripärast. Ka külastasid õpilased raamatukogu ja muuseumi, kus jäeti ajalooraamatusse sissekande. Ekskursiooni lõpus soovijad käisid MEKTORYs.

news20 02_134

Palju õnne!

Palju õnne! 3.c klassi õpilane Viktori di Lorenzo sai «Noorus Winter Cup» iluvõimlemisvõistlustel Tallinnas  kolm esimest kohta.Oled tubli!

news20 02_133