Aga kas te tunnete ohutuse eeskirju teedel?

news2020 023

6.klasside õpilased praktiliselt kõik vastasid Maanteeameti viktoriini küsimustele õigesti. Oleme meie õpilaste üle uhked ja loodame, et igapäevaelus nad kasutavad oma teadmisi õigesti.

Spordinädala raames

news2020 022

Spordinädala raames 9.c klassi õpilased Alesja Mazur ja Jan Metsa viisid 3.klasside õpilastele vahvad treeningud läbi. Lapsed olid vaimustuses! Nad tegid soojendust, õppisid kukerpalli tegema ja õigesti kukkuma. "Loodame, et seda ei lähe teile vaja, kuid o parem seda osata"-ütlesid treenerid.

Alesja, Jan, suur tänu teile! Edu võistlustel!

Lugupeetud eelklasside lastevanemad!

unnamed et

Vastavalt ühisele kokkuleppele linna tasemel, arvestades epidemioloogilist olukorda, peatame me eelklasside rühmade tööd kolmeks nädalaks. Toimumata jäänud tundide eest arvet ei esitata. Koheselt teavitame teid eelklasside tegevuse taastamisest.

Olge terved!

Lugupidamisega,

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

Peatu, Vaata, Veendu!

news2020 021

24.septembril 6.klasside õpilased tulid linna kõnniteedele tähtsa ülesandega. Milleks?

Et teha ülekäigurajad linlastele, eriti koolilastele nähtavamaks.

Kooli lähedal, kõigi tähtsamate ülekäiguradade juures, tegid nad markeeringu "Peatu, Vaata, Veendu!"

Kas te panete need markeeringud tähele?

Täname saavutuste eest ja oleme teie üle uhked!

news2020 020

Lõppenud õppeaasta oli ebatavaline: pidime traditsioonilisest parimate õpilaste ja nende juhendajate-õpetajate 2019/2020. õ.a.vastuvõtust loobuma. Tahame loota, et tulevikus saame me autasustamda oma parimaid pidulikumalt.

Täna, koduses klassiõhkkonnas olid pidulikult antud tänukirjad ja kingitused parimatele õpilastele väga hea õppimise, olümpiaadide tulemste, ürituste korraldamise ja koolielus aktiivse osalemise eest. Suur tänu teile selle eest!

Olge terved! Koos saame me kõigega hakkama!

Olgem terved!

news2020 019

Terve nädala 1.,2.,5., ja 6. klasside õpilased kohtuvad meie kooli med.töötaja Kertu Rumjantseviga. Lastel oli palju avastada. Algkooli õpilased said teada, et mikroobe oma kätel võib näha võlulambi abil. Aga, et neid seal ei oleks, peab õigesti käsi pesema. 5.-6.klasside õpilased said teada, kui tähtis on päevarežiimi järgida ning õigesti toituda.

Spordipäev

news2020 01825.septembril spordipäeva raames toimus 2.c ja 2.d klassides spordiüritus KiVa mängude elementidega

PROTO Avastuskeskuses ekskursioonil

news2020 017

5.d klassi õpilased olid 25.septembril PROTO Avastuskeskuses ekskursioonil. Virtuaalne reaalsus tõi klassi muinasjutumaale.

Spordipäev

25.septembril oli meil spordipäev. Kogu kool võttis väljakutse vastu, et osaleda krossijooksus "Koos 150 kilomeetrit- igaüks on oluline!"

news2020 016

Ongi tõestatud, et koos oleme jõud! 150 kilomeetri asemele oleme jooksnud 162,5 kilomeetrit!

Täname kõiki aktiivse osalemise eest!

Tööde kaitsmine

news2020 015

Alates 24.septembrist toimub meie gümnaasiumis 12.klassi õpilaste uurimistööde kaitsmine.

5.b Ahhaa keskuses

news2020 014

25.septembril 5.b klassi õpilased külastasid Ahhaa keskuse näitust "Ahhaa, foobiad". Näitus üksikasjalikult seletab, miks me mõnikord midagi kardame, mis tegelikult ohtlik ei ole. Näitus on samaaegselt hirmus ja lõbus.