Palju õnne, kodumaa!

Eesti Vabariigi iseseisvuspäevale pühendatud üritused. 21.veebruaril algas õppepäev meie gümnaasiumis teistmoodi kui tavaliselt. Kell 8.00 kõikides klassides toimusid pidulikud klassijuhataja tunnid, mis algasid meie riigihümniga. Õpilased said uusi teadmisi meie riigist, kontrollisid, kui hästi nad tunnevad meie kodumaad. 3.tunni ajal aulas kohtusid 10.-12.klasside õpilased Tallinna kesklinna vanema Vladimir Svet´iga. see oli huvitav ja kasulik vestlus võimu tasemetest, õiguskantsleri ja riigikontrolöri tööst.

Palju õnne, meie Eestimaa! Õitsegu ja kestku igavesti!

news20 02_135

Ekskursioon

19.02.2020 meie õpilased külastasid Tallinna Tehnikaülikooli. Jõuelektroonika labolis lastele jutustati teadustegevuse eripärast. Ka külastasid õpilased raamatukogu ja muuseumi, kus jäeti ajalooraamatusse sissekande. Ekskursiooni lõpus soovijad käisid MEKTORYs.

news20 02_134

Palju õnne!

Palju õnne! 3.c klassi õpilane Viktori di Lorenzo sai «Noorus Winter Cup» iluvõimlemisvõistlustel Tallinnas  kolm esimest kohta.Oled tubli!

news20 02_133

Palju õnne!

Palju õnne! 4.a klassi õpilane Inga Svetlova sai sportliku sukeldumise võistlustel 3.koha. Tubli!

news20 02_132

1.b klass ekskursioonil

news20 02_131

Tööle kaasa!

17.veebruaril külastasid 6.b klassi õpilased "Tööle kaasa!" projekti raames Sõbrakese lasteaeda. Õpilased tundsid end tõeliste kasvatajatena ning sukeldusid arendavate mängude imelisesse maailma. Kasvatajad olid valmis kohe mõned tulevased kolleegid tööle võtma! Suur tänu lasteaia kollektiivile sooja ja lahke vastuvõtu eest! Erilised tänusõnad on meie klassi õpilase emale Margarita Karasjovale kohtumise korraldamise ja idee eest! Päeva lõpus said õpilased diplomid ning väikeste kasvandike kätega tehtud kingitused ja jagasid muljeid Daš-roboti abil. Õpilastele meeldis väga töötubade korraldamine, kõik jäid rahule! Suur tänu õpilastele, Sõbrakese lasteaia perele ning projekti "Tööle kaasa" korraldajatele! See oli unustamatu päev.

news20 02_130

Palju õnne!

Palju õnne! 3.c klassi õpilane Alisa Valtanen osales Espo linnasCetus Open Games 2020 turniiril sünkroonujumises. Alisa tulemused on järgmised:
-1.koht on vabakavas  grupis( 8 sportlast) 12-vanuserühmas;
-2 koht on kohustuslikus kavas 10-vanuserühmas.
Tubli!
news20 02_129

TORE on Eesti tugiõpilaste ring.

TORE projektis osalejad, kes juba koolituse läbisid, jutustasid täna sellest organisatsioonist teistele koolikaaslastele, seejärel viisid mängud läbi. TORE ülesanneteks on endast aru saada, analüüsida oma tundeid, aidata teisi ja teha koolist ohutut ja turvalist kohta. See on koht, kus ei oleks  kiusamist ja vägivalda. Kõiki, keda see projekt huvitab, ootame uuele kohtumisele märtsis. Programm sobib 7.-9.klasside õpilastele. Koolituses osalesid Anastassija Levitševa, Alesja Leontšik, Pavel Grekov, õpetaja Olga Didõk ja huvijuht Julija Stantšik.
news20 02_128

Sõbrapäeva tähistamine.

Reedel, 14.veebruaril, koolis töötas sõbrapost. Õpilased saatsid oma sõpradele sõbrakaarte ning lahked kooli cupidod toimetasid nad adressaadile. Me loodame, et ükski kiri ei jäänud kaduma! Vahetundides aulas toimusid lõbusad mängud ja tantsud. Esimesel korrusel võis teha fotosid oma sõpradega Cupidode alleel. Õhtul toimus sõbrapäeva disko 7.-12.klasside õpilastele.
news20 02_127

13.veebruar on naeratuse päev.

TMRGs meeleolu värvid on kollane ja oranž! Me tegime päeva eredamaks ja positiivsemaks! Toimus ka "cupidode allee" avamine, kus leidus palju huvitavat: kast valentiinikaartide jaoks, fototsoonid, huvitavate faktide ja heade soovide kohad kõigile.
news20 02_126

Palju õnne!

2.b klassi õpilane Ines Aniko võitis Mustamäe Linnaosa poolt korraldatud joonistuste konkursi  "Minu parim sõber". Palju õnne ka õpilase juhendaja Marina Rõmarile. Edu tulevikus!

news20 02_125