Kooli elu

Uudised

Palju õnne!

Palju õnne! 1.a klassi õpilane Fabian Kudrjavtsev-Aruda sai parima mängija karika jalgpalliklubis Infonet vanusegrupis 2012. Tubli!

news20 02_121

Palju õnne!

Palju õnne 11.klassi õpilastele ja edu teises voorus!

news20 02_120

Palju õnne!

Palju õnne! 1.a klassi õpilased Daniela Tselovalnikova ja Veronika Buzailo näitasid häid tulemusi loomingulises festivalis “Autumn Kaleidoscope” Rootsis.

news20 02_119

Õpivad õpilased ja nende vanemad, õpetajad ja ka koolijuhid...

Õnnitleme! Meie gümnaasiumi direktor pr.Natalja Vergun osaleb uuenduslikus projektis- Haridusjuhtide Praktikaprogrammis, kuhu oli konkursi korras valitud 5 Tallinna koolijuhti.
news20 02_118

Kallid Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi vilistlased!

Kutsume teid vilistlaste peole. Sellel päeval teil on võimalus kohtuda õpetajatega ning veeta aega endiste koolikaaslaste ja sõpradega.
vstre4a2020

Pipedrive

28.jaanuaril meie gümnaasiumi 11.-12.klasside õpilased külastasid Pipedrive ettevõtet, mis tegeleb tarkvara ja ristvara arendamisega.

news20 01_117

Palju õnne!

2.c klassi õpilane Sofija Babenko  Polly tantsugrupi koosseisus Tallinna Winter Cup 2020 võistlustel sai 1.koha. Tubli!

news20 01_116

Palju õnne!

Palju õnne! 1.b klassi õpilane Maria Ginik sai karate võistlustel 1. ja 3.koha. Tubli!

news20 01_115

Palju õnne!

Palju õnne! 2.a klassi õpilane Arina Fomkina sai Grappling liiga 2020 maadlusvõistlustel 2. ja 3.koha. Tubli!

news20 01_114

Füüsika tunnis olid külas

8.c klassi ja meie õpetaja Jekaterina Gusseva füüsika tunnis olid külas "Energia" teaduskeskuse esindajad, kes tutvusid ka meie Universumi labori tööga.

news20 01_113

Eesti Raudteel

22.jaanuaril 11.klassi õpilased olid huvitaval ekskursioonil Eesti Raudteel. Õpilased said ettevõttega tuttavaks, rääkisid tuleviku perspektiividest ning ettevõttes vajalikest elukutsetest.