Kooli elu

Uudised

Lugupeetud õpilased ja lapsevanemad!

plakat insta

Ajavahemikul 01.06.2020-05.06.2020 toimub meie gümnaasiumis ainenädal ühise teemaga "Elukestev õpe ja karjääri planeerimine"

01.06.2020-reaal-ja loodusainete päev- matemaatika ja loodusõpetus, bioloogia ja geograafia, füüsika ja keemia

02.06.2020-võõrkeelte päev

03.06.2020-rakenduslikete õppeainete päev-kunst ja muusika, tööõpetus ja kehaline kasvatus

04.06.2020 Eesti keele ja eesti kultuuri päev

Humanitaarainete päev-vene keel, kirjandus, ja ajalugu

Õpilastele pakutakse e-kooli kaudu temaatiline ülesanne kogu päevaks.

Teisi tunde sellel päeval ei ole!

Ülesandeid ei hinnata- meie eesmärk on panna õpilasi huvi tundma tulevase elukutse jaedaspidise karjääri vastu.

Lubame, et ülesanded tulevad mitmekesised, huvitavad ja arendavad!

Ootame rohket osavõttu!

 

Maijooks TMRGs.

news200

Formaadi muutmine meid ei ehmatanud. meie gümnaasiumi võistkond traditsiooniliselt, juba 6.aastat järjest, osales selles ürituses, mis seekord toimus virtuaalses formaadis. Igaüks meie kollegidest läbis 7km distantsi-nagu alati lõbusalt ja reipalt, järgides seekord sotsiaaldistantsi, tervisele kasuga. Tublid!

   

26.mai on KiVa päev!

Oleme kiusamise vastu!

 logo-est-kiva-1030x234

Kavas on:

1. Klassijuhatajatunnid põhikoolis

2. Kell 12.00 - loeng 6.klassidele küberkiusamise teemadel.

3. Loovtöö - meisterdame plakatid, loome videod või maalime kiusamise vastastel teemadel. Tehtud tööd ootame meilile: infojuht@mreal.tln.edu.ee. Parimatele magusad auhinnad ja nende tööd paneme Facebookis ja kooli kodulehele ülesse.

   

Toidupakkide järgmine väljastamine 27.05. ja 03.06.2020

Lugupeetud lapsevanemad!

paket01

27. mail ja 3. juunil kell 10.00 kuni 14.45 saavad toidupaki kõik lapsed, kes on ennast eelnevalt registreerunud.

strelka sin_01Toidupaki kättesaamise juhised on lisatud.

Lugupidamisega,

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

   

Tähista Tallinna päeva targalt, huvitavalt, turvaliselt ja kontaktivabalt!

250224

15. mail kell 12 on kõik eesti keele huvilised oodatud end proovile panema e-etteütlusel.

Sel aastal ei saa eriolukorra tõttu kohtuda Vabaduse väljakul, kuid e-etteütlusel saavadki osaleda kõik inimesed – ka need, kellel kohale tulla poleks võimalik. Tallinna TV teeb üritusest otseülekande Tallinna Facebook'i lehel, Youtube'is ja Tallinna veebilehel.

Etteütluse teema on alati olnud seotud Eesti kirjanduse ja kultuuriga ning Tallinna ajalooga. Seekordne etteütlus on pühendatud kuulsatele tallinlastele Jaan Krossile ning Georg Otsale, kelle 100. sünniaastapäeva me tänavu tähistame. Etteütluse teksti loeb näitleja Märt Avandi.

   

Lugupeetud Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi õpilased!

Traditsiooniliselt iga õppeaasta lõpus teeme meie kokkuvõtet, austame meie parimaid õpilasi ja õpetajaid, täname neid tehtud töö ja panuse eest meie kooli arengule ning rõõmustame koolipere meie andekate esinemistega.

Me ei loobu meie traditsioonidest vaid proovime neid teostada uues digitaalformaadis!

prazdnik 2020

Kontserdiprogrammi koostame materjalist, mida te meile saadate! Just praegu on teil võimalus tõeliseks täheks saada ning oma just koolist kaugel avanenud talenti näidata!

Palun, saatke meile video, kus te loete luuletust, laulate laulu, mängite pillivõi esinete tantsuga. Video pikkuseks on kuni 2 minutit. Videoid palume saata kuni 25.maini aadressilehuvijuht@mreal.tln.edu.ee või viitega videole Youtubeis! Enne saatmist mõelge läbi tegelaskuju ning tausta, leppige kokku oma lähedastega, et filmimise ajal teid midagi ei segaks . Teavitage oma vanemaid selles, et te osalete kontserdil.

Kingime üksteisele positiivsed emotsioonid õppeaasta lõpuks.

Lugupidamisega,

TMRG

   

Lugupeetud lastevanemad!

Seelel aastal ühinesime me Kiusamisvaba kool programmiga, mis on suunatud kiusamise vähenemisele koolides.

KiVa see on program, mis sisaldab tegevusi ja juhendeid nii kiusamise ennetamiseks kui ka otsuste otsimisteks kiusamise juhul. See teaduslikult põhjendatud programm on loodud Turu Ülikooli teadlaste poolt Soome Kultuuri ja Teadusministeeriumi tellimusel ja toetusel.

KIVA

KiVa programmi abil õpivad lapsed ära tundma sõna !kiusamine" tähendus, koheselt reageerima kiusamise juhtumitele, kusjuures on suur tähelepanu suunatud vaataja rollist arusaamisele. Program on üks süstemaatilisi maailmas, kuna sisaldab palju praktilisi tegevusi ja materjali ka õppimist internet teel. KiVa hõlmab kogu kooliperet- üritustel osalevad nii koolitöötajad kui ka õpilased ja vanemad. Programm koosneb kolmest sammust:

· Profilaktilised üritused:erinevad info-ja õppematerjalid koolidele ja lastevanematele,koolide poolt korraldatud infopäevad, online-toetus(õppematerjalid, KiVa mäng jms), sümbolid, mis toovad teateid suhtumisest kiusamisesse;

· Kiusamise juhtumite lahendus-KiVa koolides luuakse spetsiaalne KiVa grupp, mis koosneb õpetajatest, juhtkonna esindajatest, tugispetsialistidest, kes saavad põhikoolitust konfliktide ja kiusamise lahenduse metoodikast, et tulemuslikult tegeleda koolis tekkivate kiusamise juhtumitega;

· Tulemuste hindamine ja analüüs-iga õppeaasta lõpus (igal kevadel)viiakse läbi anonüümsed õpilaste internet-küsitlused selleks, et õpilaste vastustest näha, kuidas mõjutas KIVa programmi juurutamine koolkiusamise olemasolule. Samuti viiakse läbi 2 korda aastas küsitlus KiVa programmi kasutavates koolides personali seas;

Rohkem infot KiVa organisatsioonist saate te aadressil

Mini-õpik vanematele on saadaval siin.

Loodame, et suhtute mõistvalt ja osalete antud programmis. Koos me suudame vähendada kiusamist meie koolis!

   

Kallis koolipere!

Hubasuse päev on 6.mail 2020.

See on üks lemmiküritusi meie koolis! See päev nii meeldis meile kõigile, et otsustasime see korrata, muidugi aga uues formaadis! Sellel päeval õppetööd ei toimu, tuleb üldprogramm. See , mida teie peaksite tegema on meie soovitusi ja juhiseid järgida ning teha ilusaid pilte ning meiega neid jagada. Me kutsume õpilasi üles nagu tervisepäevalgi-loobuda

igasuguste elektrooniliste vidinate kasutamisest ning pühendada oma aega sellele huvitavale, mis on teie kõrval.Saatke oma fotod ja video konkursile aadressile huvijuht@mreal.tln.edu.ee. Konkurss toimub kahes nominatsioonis "Hubasuse päev" ja "Kodune mood" . Ära unusta kirja panna oma nimi ja klass ning lisa ka oma saadetise lühike kirjeldus.

Failid võib saata ajavahemikul 06.05.-08.05.2020. Kui faili saatmine ebaõnnestus, võid oma video YouTube´i paigaldada ja meile viite saata. Ideed fotode, videote ja piltide tegemiseks võid saada slaidesitlusest:

denujuta20

Kõige kreatiivsemaid ja aktiivsemaid ootavad auhinnad!

   

"Töö distantsõppe ajal"

1.koht videote konkursil teemal "Töö distantsõppe ajal"

diplom2020 04 20 1koht

Üksteiselt eemal olemine ei ole põhjus, et linna haridustöötajate alustatud võistlustel mitte osaleda. Lihtsalt korraldajad muutsid võistluste formaadi ja meie kolleegid haarasid ideest kinni ja lõid videoklipi. Tublid!

   

Hurraaa! Koolivaheaeg!

Kallid sõbrad!

kanikuli2

Tuletame teile meelde, et ajavahemikul 20.-21.aprill on meil koolivaheaeg. Soovitame teil veeta seda arukalt, kasulikult, hästi puhata ja end välja magada. Kui aga keegi vajab konsultatsiooni, või oma võlad ära saata, siis 21. ja 22.aprillil kella 9.00 kuni 15.00 toimuvad meil konsultatsioonipäevad. kirjutage õpetajatele, esitage küsimusi ja saatke saatmata jäänud harjutused.

Haridus- ja Teadusministeerium koos teiste ministeeriumide ja asutustega kutsub teid jagada teistega, kuidas võib koolivaheajal hästi aega veeta. Saatke oma ideed! Selleks täitke Teeviit portaalis vorm ning saatke e-posti aadressile teeviit@teeviit.ee

Ideid võib pakkuda ka sotsiaalvõrgustikus kasutades postituses hashtag #sisukasvaheaeg.

Olge terved!

Lugupidamisega,

TMRG

   

Kallis koolipere!

7.aprillil tähistatakse kogu maailmas tervisepäev.

Tervisepäev

Meie gümnaasium ühineb selle üritusega, seepärast 7.aprilli pakume teile veeta eriti huvitavalt, ilma tavaliste tundide ja kodutöödeta.

Sellel päeval kutsume õpilasi loobuma nutiseadmete kasutamisest ning pühendama oma aega teid ümbritsevatele huvitavatele asjadele ja nähtustele.

Saatke pilte ja videoid konkursile "Tervisepäev" aadressile huvijuht@mreal.tln.edu.ee

Konkurss toimub erinevates nominatsioonides, sellepärast kirja teemal palume märkida nominatsiooni, ees- ja perekonnanimi ja klass.

Konkursile oodatakse nii õpilaste kui ka õpetajate töid.

Fotosid võib saata kuni 7.aprillini!

Kõige kreatiivsemaid ja aktiivsemaid õpilasi ootab auhind!

Nominatsioonid:

Kõige magusam ärkamine

Kõige tervislikum hommikusöök

Kõige reipavam soojendus

Kõige tervislikum lõuna

#stayhome #оставайсядома #püsikodus

Nutiseadmeteta õhtu

Kõige tervislikum uni

Et see päev mööduks eriliselt, pakume teile huvitavaid nõuandeid ja fakte, millega saate te tutvuda slaidprogrammis

Olge terved!

   

Lehekülg 2 / 125

«AlgusEelmine12345678910JärgmineLõpp»