Kooli elu

Uudised

Spordinädal

Ajavahemikul 23.-27.september, oli meie gümnaasiumis spordinädal. Algkooli osa õpilased tutvusid selliste võistluskunstidega nagu hiina Wu De, korea Taekwondo ja brasiilia Kapoeira. Vanema astme õpilased osalesid enesekaitse tunnis. Oli ka sportlik väljakutse 6.klassidest, et pöörata rohkem tähelepanu tervislikule eluviisile ja spordiga tegelemisele. Kuidas see kõik toimus ja toimis saate teada meie fotoalbumist.

news19 09_021

 

Projekt "Peatu, vaata, veendu"

Teedeamet koostöös Politsei- ja piirivalveametiga korraldab kampaania "Peatu, vaata , veendu", mille eesmärgiks on pöörata õpilaste tähelepanu reguleerimata ülekäikude ja sõiduteede ohutule ületamisele. Liiklusõnnetuste statistika näitab, et üks riskigruppidest on jalakäijad vanuses 8-14.

Kampaania ürituste hulgas on märgistuse aktsioon linnades ja asulates, mille viivad läbi kooliõpilased, mille käigus sõiduteede ohtlikumad kohad markeeritakse üleskutsega "Peatu, vaata , veendu!"

Kõnniteede markeeringule eelneb klassides vestlus liiklusest, mille järel õpilased koos õpetaja ning võimalusel rajooni politseinikuga teevad ohtlike kohtade kartograafia. Lastega üheskoos analüüsitakse liiklemine kooliümbruses jalakäia seisukohalt. ettepanekud ohtlike kohtade markeerimiseks saadetakse Teedeametile kooskõlastamiseks.

news19 09_020

Selles projektis osalesid 6.klasside õpilased kes vastasid väga hästi testi küsimustele.

   

Projekt "Mängumaania"

Kui teie kodus on olemas lauamängud, mis on seisma jäänud ning teid rohkem ei huvita ning need koguvad teil kodus tolmu ja võtavad ruumi, tooge nad kab.234 ja me leiame nendele huvilisi! Meie gümnaasiumis käivitub projekt "Mängumaania", mille eesmärgiks on veeta aega lõbusalt ja ilma telefonita ning arendada sotsiaalseid oskusi mängulise tegevuse kaudu, treenida püsivust.

news19 09_019

Esimene üritus toimub 18.oktoobril algusega kell10.00 aulas, kohale kutsutakse 2 õpilast igast klassist(6.-9.klassid)

Noortekeskuse MANK esindajad räägivad kaasaegsetest lauamängudest ning sellest, kuidas iseseisvald lauamäng luua. Selle projekti raames meie gümnaasiumis planeeritakse lauamängude õhtud terve õppeaasta jooksul. Jälgige infot, mänge võib tuua kuni 17.oktoobrini!

   

Väljakutse on vastu võetud!

Neile oli antud 48 tundi selleks, et näidata kreatiivsust ja iseloomu, näidata end sportlikena ning panna teisi tähelepanu pöörata tervislikule eluviisile ja spordiga tegelemisele. Ja nad said hakkama! Püüdke vastus 6.a klassilt ja nende klassijuhataja Marianna Tam`elt. Nii läheb meil spordinädal!

   

Sportlik väljakutse

Nii loovalt ja eredalt 6.b klassi õpilased ja nende klassijuhataja Jekaterina Gusseva alustasid spordinädala ning kutsusid võistlema 6.a ja 6.c klassi õpilasi. Ootame vastust!
   

Sügisnäitus

Sügisnäitus Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis.

 news19 09_017

Pole veel jõudnud sügislaat lõppeda, kui kogu koolihoone täitus sügisvärvide ja esemetega. Sügisnäitus rabab oma mitmekesisusega, seal ei ole ühtegi sarnast tööd. Näituse avamisel õpilased hea meelega jutustasid oma töödest, kuidas nad neid valmistasid ning kust materjali said. Mõned valmistasid oma töid kõrvitsast, kabatšokist, kartulist, keegi valis plastiliini , kastanimune ja tammetõrusid.

Suur tänu näituses osalejatele!

   

Õpilasesinduse elu.

news19 09_016

Ülemaailmse autovabapäeva idee- see on jalgsi või ratta abil liiklemise ja ühistranspordi kasutamise propageerimine. Õpilasesinduses igaühel on olemas oma roll ja kohustuse. Minu roll-luua kooliürituste meeldiva ja kreatiivse reklaami, visualiseerida informatsiooni- ma olen kunstnik. Mulle see roll väga meeldib, seepärast pakun ma kõigile õpilastele ühendada loovust ja kreatiivsust meie tavaeluga. Pakun teile joonistada midagi teemal "Minu tee kooli ja koju autota". Tööd võib tuua alates tänasest päevast kuni 25.septembrini kab. 234. Kui teeme kokkuvõtte, parimad tööd savad auhindu!

Soovin kõigile edu joonistamises.

Artjom Žukov, 9.a

   

"Robootika ja astronoomia: elu Universumis"

Esmaspäeval, 16.09.2019 toimus huviringi "Robootika ja astronoomia: elu Universumis" esimene tund. See tund toimus Universumi Laboris, kus lapsed tutvusid õpetajatega ja omavahel, lõid isiklikud profailid ja said ettekujutuse sellest, missugused seiklused ootavad neid teel meie Universumi uute teadmiste ja avastuste juurde. Järgmine põnev seiklus toimub kolmapäeval, 18.09.2019 algusega kell 15:00 ja reedel, 20.09.2019 algusega kell 16:00.

news19 09_017

   

Õpilasesinduse elu.

12.09.2019 algas õpilasesinduse uue koosseisu tegevus. Rõõmuga võtsime me uusi liikmeid vastu, esimesel koosolekul saime omavahel tuttavaks ja  arutasime plaane, jagasime rolle ja kohustusi. Otsustasime luua ühise blogi sotsiaalvõrgus, kus me saame suhelda ja jagada informatsiooni kooli elust.

news19 09_016

16.09.2019 meie gümnaasiumis toimus sügislaat, mille töös osales ka meie ÕE uus koosseis. Meie ÕE mõnede liikmete ja meie juhendaja  algatusel, otsustasime, et hea õppeaasta alguse puhul tasub meile rõõmu teha ja kollektiivi ühendada. Eelmisest aastast jäänud raha eest ostsime kõik, mis pizza valmimiseks vajalik on ja tegime siis  maitsva piz za. Raha oli teenitud tühja taara tagastamisega taarapunkti. Taara kogume me konteineritesse, mis seisavad meie  koolihoone koridorides. Sellel aastal me jätkame taara kogumiskampaaniaga. Sügislaadal ÕE liikmetel oli oma laud, kus müüdi küpsetisi, jooke, braunid Artjomilt ja pm. Tõtt öeldes, valik oli väga suur ning tervislike võileibade vastu huvi oli väike, kuid tulevikus tahaks, et õpilased mõtleksid rohkem tervislikust toitumisest, see on üks meie töö eesmärkidest.

Viktoria Semjonova ÕE sekretär.

   

Soovime meeldivaid uudiseid jagada!

4.oktoobril Tallinn tunnustab linna parimaid haridustöötajaid. Nende seas on ka meie kolleegid-konkursi laureaadid!

Olga Ivanova- parim klassijuhataja

Larissa Likh- parim gümnaasiumi õpetaja

Natalja Gorbunova-parim tugisüsteemi töötaja

news19 09_015

Suur tänu Teile, kallid kolleegid teie töö eest, teie huvitavate ideede, mõtete ja algatuste eest.

   

"Sügisannid"

16.septembril 2019 toimus Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis traditsiooniline sügislaat "Sügisannid". Laadal oli palju head-parimat: küpsetised, maiustused, keedised. Laadal kogutud raha iga klass sai endale klassifondi. Suur tänu algkooli õpilastele ja lastevanematele kauplemiskohtade loomingulise kaunistamise eest!

news 09_014a
   

Lehekülg 2 / 112

«AlgusEelmine12345678910JärgmineLõpp»