news2020 033

7.a klassi õpilane Anuš Matinjan sai oma võistkonna koosseisus 1.koha vehklemisvõistlustel. Edu tulevikus!

news2020 032a

3.c klassi õpilane Juliana Andrejenkova sai III Rahvusvahelise lavakunsti konkurss-festivali Baltic Wave Tallinn 2020 II astme laureaadiks nominatsioonis autorilaul. Tubli!

news2020 031

3.a klassi õpilane Arina Fomkina 10.oktoobril Tallinn Open karate võistlustel sai 1.koha! Tubli!

Esmaspäev algas meie koolis ebatavaliselt!

Meie kolmandate klasside õpilastel oli sügispidu, kus neid ootasid huvitavad mõistatused, sügise helid, mängud ning nende ees esinesid meie laulukoori lapsed. Esinejad natuke närveerisid, sest mõned neist esimest korda seisid laval publiku ees, kuid sõbrad tervitasid neid aplausiga ja toetasid väga.

news2020 030

Täname laulukoori lapsi ja nende juhendajat nii toreda peo eest!

Loovtööde kaitsmine

news2020 029

Nädala jooksul 06.10.2020-09.10.2020 9.a ja 9.c klasside õpilased kaitsesid oma loovtöid ning komisjoni liikmed said palju meeldivaid emotsioone nende esinemiste jooksul. teemade spekter oli väga mitmekesine, õpilase olid suurepäraselt valmis. Suur tänu juhendajatele ja retsenseerijatele!

Klassijuhataja aasta

2020/2021.õ.a. on Tallinnas kuulutatud klassijuhataja temaatiliseks aastaks, et rõhutada klassijuhataja tähtsust varasemast rohkem ning hinnata tema rolli kui iga õpilase arengu pooldaja rolli. Klassijuhataja on võtmeisikuks õpilase soovide, tugevate külgede ja vajaduste hindamises, mängib olulist rolli iga õpilase arengus ja individuaalse tee kujundamises, teeb koostööd õpetajate, vanemate ja klassikaaslaste vahel.

news2020 028

Meie koolis on 28 klassijuhatajat, kes esinevad selles rollis edukalt ja pikaajaliselt. Lubage eraldi esitleda geograafia ja loodusõpetaja ning 5.d klassi klassijuhatajat Alisa Horbenkot, kes esimest korda võttis väljakutse vastu ja sai klassijuhatajaks. Tema motoks on" Et omada õigust õpetada, peab ise pidevalt õppima."

Soovime huvitavat ja edukat õppeaastat ning tulemuslikku koostööd!

Palju õnne!

news2020 0274.b klassi õpilane Sandra Domagala sai 4.oktoobril linnavõistlustel võimlemises 1.koha! Tubli!

Meie koolis töötab laulukooor!

news2020 026

Kas te teadsite, et olla laulukooris osaleja on väga huvitav? Teid ootavad esinemised kooli kontsertidel, Tallinna kontserdisaalides, osalemised festivalides, huvitavad reisid. Laulmine kooris see on hea tuju, uued sõbrad, eesti , inglise ja vene keelte õppimise toetus.

Praegu toimuvad testkuulamised algkoolis ning nagu ütleb koorijuht Ljudmilla Sjomina, 1. ja 2.klasside õpilaste seas on väga palju andekaid lapsi, kellele ta soovitas laulukoori töös osaleda.

P.S ning see on meie kooli õpilastele täiesti tasuta!

Lugupeetud 9.klasside õpilased!

laager eesti2020 2

Registreerimise link

Õpetajatepäev

Õpetaja elukutse ühendab endas tarkust ja hinge noorust, kreatiivsust ja hiigelsuurt energiat, lahkust ja rangust.

news2020 025

5.oktoobril kooli aulas pidulikul kontserdil esines meie õpetajatele Georg Otsa nim. Tallinna Muusikakooli vilistlane, džazzi esineja eesti lauljate taustalaulja Eurovisiooni konkursil Jelena Juzvik. Üritus oli soe ja hingeline.

news2020 025a

Soovime teile, kallid õpetajad, edu ja jaksu ning tublisid õpilasi teie eluteel.Toogu teile see töö palju rõõmu, rahuldust ja olgu väärikalt hinnatud.Tervist ja õnne teile, heaolu teie peredele, lõpmata energiat ja optimismi. Head õpetajatepäeva!

Еnesekaitse

news2020 024

24.septembril meie gümnaasiumi osa neiud ja noormehed õppisid enesekaitse võtteid selgeks. Treener Aleksandr Lanberg näitas noortele, kuidas end õigesti kaitsta noa eest. Õpilased treenisid ning näitasid end andekate sportlastena. Oleks kena, kui neiid võtteid ei läheks neil elus vaja, kuid tore on see, et nad nüüd oskavad neid võtteid kasutada.