"Raamatute vikerkaar"

14.veebruaril rahvusvahelisel raamatute kinkimise päeval toimusid raamatukogutunnid 5.a ja 5.b klasside õpilastele. Õpilased tutvusid uute raamatutega meie raamatukogu fondis, valisid endale lugemiseks huvitavaid raamatuid  ning tegid ühisfoto "Raamatute vikerkaar"
 news2019 40
Tunnid viisid läbi vene keele õpetaja Alla Oja ja raamatukoguhoidja Jelena Gladkaja

Palju õnne!

Palju õnne 1.c klassi õpilastele, kes Grappling liiga 2019 võistlustel maadluses näitasid häid tulemusi:
Matvei Kizilov-2.koht
Janek Rakomin-3.koht
news2019 39
Olete tublid!

Palju õnne!

Palju õnne 1.a klassi õpilastele, kes Grappling liiga 2019 võistlustel maadluses näitasid suurepäraseid tulemusi:

news2019 38

Arina Fomkina-1.koht

Artjom Poltavets-1.koht

Gleb Timkin-1.koht

Bogdan Nagornõi-2.koht

Ivan Puldas-3.koht

Olete tublid!

Sõbranädalal tahame edastada teile häid uudiseid!

Palju õnne Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi perele, oleme nüüd ametlikult Ara papagoi hooldajad! Täname kõiki, kes osalesid heategevuslikul Jõululaadal- kogutud rahalised vahendid saatsime Tallinna Loomaaeda ning  2019 novembri lõpuni  papagoi Ara on meie hoolealuseks.

Kes on Ara?

Latina keeles ta nimi on Ara ararauna. Nende teiseks nimeks on Macaw, nad kuuluvad Arini papagoide rühma, Psittacidae perekonda. Meie hoolealune elab Tallinna loomaaia Troopikamajas, vabaduses eelistavad nad troopiliste metsade mikrokliimas elada Latina- ja Lõuna-Ameerikas. Nad elavad parvedes kuid  valivad endale paari pikkadeks aastateks. Loomaaias võib Ara elada palju  kauem , kui vabaduses, sest siin nad elavad ohututes tingimustes.

Juba järgmisel nädalal troopikamajas pannakse autahvel meie kooli nimega, nii et, kui lähed loomaaeda, külasta meie vahvat lindu. Kindlasti näidake teda  oma sõpradele ja  jagage fakte arade elust.

news2019 37

Palju õnne!

Palju õnne 3.a klassi õpilastele , kes suurepäraselt esinesid linnafestivalil “Virmalised”. Olete tublid! Suur tänu  juhendaja-õpetajale Ljubov Kolesnikule.

news2019 36

Palju õnne!

2.b klassi õpilane Kristjan Dobrodejev sai Grappling liiga 2019 võistlustel maadluses kaks 1.kohta NOGI  ja  GI kategooriates. Tubli!

news2019 35

"Kupido allee"

11.veebruaril 5.vahetunni ajal toimus "Kupido allee" avamine. Аllee asub 1.korrusel. Kupidod tulid väga erinevad välja, igaüks on oma iseloomuga! Kes soovib oma poole leida, see peab kindlasti meie galeriid külastama.

news2019 34

Lõbus eesti keel õppeköögis.

Reedel, 08.02.2019, toimus 7.c klassi 1.rühma õpilastel veidi teistsugune eesti keele tund. Nimelt toimus see õppeköögis , kus poisid ja tüdrukud tegid mikrolaineahjus süüa: keetsid pelmeene, tegid omletti ja küpsetasid tassikooke.Nad valmistasid tunniks ette väga tõsiselt: leidsid retsepte ja tõid neid kooli. Oma retseptidest jutustasid nad eesti keeles ning kasutasid käskiva kõneviisi vorme, kui õpetasid oma klassikaaslasi toitu tegema. Kõigil oli väga lõbus ning paljud ütlesid, et nad  hakkavad kodus ka sellist toitu valmistama. Õpetaja Olga Ivanova sõnul said käskiva kõneviisi kasutamise õpilased selgeks.

news2019 33

Palju õnne!

1.c klassi õpilane Pavel Zadorožnõi  3.veebruaril ХIX lastemeistrivõistlustel sumos Ristis sai kaks 2.kohta U8 ja U10 alal. Tubli!

news2019 32

Tallinna meistrivõistlused

Korvpall on väga populaarne mäng erinevates vanuserühmades ning gümnaasiumi osa õpilased ei ole siin erandiks. Sellel nädalal meie gümnaasiumis toimusid Tallinna meistrivõistlused korvpallis (neiud 10.-12.klass)

news2019 31

Euroscola 2019

7.veebruaril  meie 12.klassi õpilased on Europarlamendis Strasbouris. Toimus  projekti Euroscola 2019  riikide- osalejate tutvustus, kokku 600 õpilast  20 Euroopamaadest. Ees on sisukas  kava, töö töörühmades ning tähtsate aktuaalsete  küsimuste arutelu.

news 30