Palju õnne!

Palju õnne! 2.b klassi õpilane Arina Horošavtseva  17.novembril karate võistlustel “Grappling Liiga”sai  3.koha. Tubli!

uudis181121 13

Palju õnne!

Palju õnne! 2.c klassi õpilane Arina Fokina ujumisvõistlustel «Kõik Meie Pardikesed» Keilas selili 50-m distantsil sai 3.koha. Tubli!

uudis181121 12

Palju õnne!

Palju õnne! 2.b klassi õpilane Kristjan Dobrodejev 17.novembril karate võistlustel “Grappling Liiga”sai 2. ja 3.koha. Tubli!

uudis181121 11

Eesti autorite raamatute ainetel. Aino Pervik "Kunksmoor"

16. novembril Lasnamäe vene Gümnaasiumis toimus vabariiklik projekt "Eesti autorite raamatute ainetel. Aino Pervik "Kunksmoor"". Projektis osalesid Tallinna, Maardu, Tartu ja  Kohtla-Järve koolide 3. klasside õpilased. Õpilased vastasid viktoriini küsimustele, lahendasid ristsõnu, täitsid erinevaid huviavaid ülesandeid. Meie kooli võistkond sai  selles võistluses 2.koha. Palju õnne! Meie võistkonnas olid Nikol Kopezina(3.d), Vladislav Ananjev, Aljona Tšikova(3.b), Janina Kulakova, Ksenija Astafjeva(3.c), Inga Svetlova (3.a) Tubli!

uudis181121 7

Palju õnne!

1.c klassi õpilane Pavel Zadorožnõi sai  järjekordsetes Tallinna  võistlustes maadluses mitu võidukohta. Tubli!

uudis181121 5

15. november taaskasutuse päev.

Selle päeva jooksul 1.korruse galeriis vahetundides toimub vahetuslaat "Mina sulle, sina mulle."

uudis181121 6

"Rahvuskultuurid kooli"

Näitus "Korea" projekti "Rahvuskultuurid kooli" raames on avatud 1. korruse galeriis.

uudis181121 2

Palju õnne!

3. d klassi õpilane Annika Antonova 10. novembril Tartus karate võistlustel sai 2. koha. Tubli!

uudis181121 3

Palju õnne!

Palju õnne! 1. klassi õpilane Artemi Brussinski sai Brasiilia kultuuri festivali VADEIEST 2018 raames toimunud rahvusvahelisel CAPOEIRA REGIONAL “Tallinn Cup 2018” turniiril 6. - 8. aastaste laste kategoorias 2. koha.

uudis181121 1

Erasmus+

Ajavahemikul 7.-9.11.2018 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi direktor pr. Natalja Vergun osales Erasmus+ «Stepping into new generation of Erasmus+ School Exchange and eTwinning Partnerships» programmi seminari töös Larnaka linnas Küprosel. Antud seminari eesmärgiks oli otsida ja leida ELi koolide seas partnereid kogemuste vahetamiseks ja edaspidiseks koostööks.Osalemine  kontaktseminari töös oli edukas ning juba 2019.aasta märtsis meie kool koos Horvaatia,Küprose ja Kreeka koolidega esitab oma projekti Erasmus+ programmi. Kogu koolidevaheline koostöö projekti esitamise eel toimub eTwinning keskkonnas.

uudis 18_11_301

Kohtumine Europarlamendi saadik hr Urmas Paetiga.

12. novembril oli meie gümnaasiumis Europarlamendi saadi hr Urmas Paet, kes kohtus meie vanema astme õpilastega. Kohtumine oli asjalik ja põnev: hr Paet rääkis oma tööst Europarlamendis ja tähtsatest ülesannetest, mida ta koos teiste Europarlamendi liikmetega lahendama peab. Erulist tähelepanu pööras ta turvalisusele ja küberkaitse probleemidele. Samuti vestluse teemade hulgas oli ka Arktika küsimus. Seoses kliima muutustega sai võimalikuks Arktika maavarasid aktiivsemalt kasutama ning see on kasulik ka meie riigile ning kogu Euroopale.

uudis111604

Kohtumise lõpus vastas hr Paet küsimustele ning jagas ka õpilastele helkureid, et nende elu ja  kodutee oleks turvaline.