Kooli elu

Uudised

Mustamäe linnaosa jooksukross

Mustamäe linnaosa jooksukrossi võistlustel osalesid meie gümnaasiumi põhikooli ja gümnaasiumi osa võistkonnad. Põhikooli osa võistkond on saanud 4. koha, gümnaasiumi osa aga tuli teiseks. Õpetajad on Olga Didõk, Larissa Bobrovskaja ja Vladimir Kolbasenko. 8.c klassi õpilane Ingrid Nahkor 500-meetri jooksus oli kolmas, Anastassia Guljakina 11.klassist tuli esimeseks, Karina Štork 10.klassist - III koht, Nikita Dvorkin 1000 meetri jooksus sai III koha. Õnnitleme nii õpilasi kui ka õpetajaid! 

Aitame loomaaia loomi

Aitame loomaaia loomi! Meie gümnaasiumis toimus loomaaia loomadele toidukorjamisaktsioon "Aitame loomaaia loomi". Oli kogutud üle 340 kilogrammi tammetõrusid, 100 kilogrammi kõrvitsat ja palju pihlakamarju. Aktsioonile aktiivselt lõid kaasa 1v, 5.b, 7.a, 8.a, 9.a, 9.b ja 11.klasside õpilased. Aktsiooni juhendaja on bioloogiaõpetaja Tatjana Kozlova.

Suur tänu kõigile osalejaile!

   

Õnnitleme !

Palju õnne 10. klassi õpilasele

Artur Külale,

kes sai kickboxingu Euroopa võistlustel

III koha

   

Mustamäe linnaosa koolinoorte 2013.a. meistrivõistlused murdmaajooksus 3.-7. klassidele

Mustamäe linnaosa koolinoorte 2013.a. meistrivõistlused murdmaajooksus 3.-7. klassidele. 7. kl. võistkond saavutas III koha. Õpetajad: O.Didõk ja A.Putivtsev.

   

Õnnitleme !

Palju õnne 5.a klassi õpilasele

Ksenia Vladõtšenko´le,

kes sai Eesti Karateeliiga Corpore Cup´i võistlustel

tüdrukute U12 kumite+40 grupis

II koha

   

Istutame Eesti 100 sünnipäevaks igaüks oma tamme!

Istutame Eesti 100 sünnipäevaks igaüks oma tamme!

Viie aasta pärast tähistame Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva. Üks tore kingitus mida saame nii oma riigile kui iseendale teha, on istutada järgmisteks aastasadadeks päris oma tammepuu. edasi ...

Eesti 100 tamme salude rajamise kohta leiab rohkem infot

https://www.eesti.ee/ev95/et/ev100/Eesti-100-tamme

   

UNESCO

Alates septembrist 2013 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium on UNESCO ühendkoolide võrgustiku liige.

UNESCO ühendkoolide projekt (Associated Schools Project network – ASPnet) sai alguse aastal 1953 selleks, et toetada inimestevahelist paremat läbisaamist ja rahu maailmas. Tänavu on koolide võrgustikus üle 8500 kooli üle terve maailma. UNESCO ühendkooli staatus on kvaliteedimärk, mis näitab, et kool on teatud valdkondades avatum, teadlikum, aktiivsem ja uuendusmeelsem.'

Ühendkoolide võrgustik töötab tänu pühendunud õpetajatele, kes soovivad oma õpilastele anda lisaharidust, avaradada enda ja oma õpilaste maailmavaadet, olla tolerantsemad! Kõik koos soovime teadmiste saamise ja jagamise käigus tagada maailmas rahu. Eesti UNESCO ühendkoolide eesmärk on pakkuda õpilastele võimalusi arendada rahu, sallivust ja demokraatiat nii Eestis kui laiemas maailmas. Prioriteetideks on maailmaharidus, mitmekultuurilisus ja keskkonna jätkusuutlik areng Balti mere regioonis.

   

Tallinna Koolinoorte 2013. a. võistlused teatejooksudes

Tallinna Koolinoorte 2013. a. võistlused teatejooksudes 18.09.13.

Põhikooli võistkond - 20 koht, gümnaasiumi võistkond  - 13 koht(2 koht venekeelsete koolide seas).

   

Huviringid

Alates 1.10.2013. a

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

avab alljärgmised tasulised huviringid: edasi ...

   

Tervisepäev

13.septembril toimus meie kooli õppepäev tervisepäeva näol ja oli läbi viidud eriplaani järgi.

Toimusid järgmised üritused:1.terviseteemalised klassijuhataja tunnid; 2.praktiline ülesanne "Koolitee"; 3. loengud;4.Sportlikud mängud stadioonil või aulas 1-9.klasside õpilastele; 5. filmid; 6.slaidprogrammid; 7.terviseteemaline viktoriin; 8.tervisetund; 9. esmaabi andmine; 10.kick-boxingu tund; 11. Kepikõnd 1.-3.klasside õpilastele(MLLM); 12.sulgpall; 13.Kohus narkomaani üle; 14.poliitikud tervisest. sellel päeval õpilastega töötasid spetsialistid: spordiklubi LukasBasket, treener Roman Temnikov, kooli medõde Irina Jerjomenko, kehalise kasvatuse õpetajad O.Didõk, A.Putivtsev, V.Kolbassenko, L.Bobrovskaja, sotsiaalpedagoog T.Boitseva, lapsevanem A.Klimov, meie gümnaasiumi õpuilased A.Küla, R.Naduvajev, M.Gorban, K.Mitkevitš, A.Rogutovitš, E.Karpova, modellistuudio Branche, juhataja O.Lõhmus.

Osa üritustest toimus koolist väljas: Mustamäe laste Loomingu Majas, spordiklubis Lukas Basket,Nõmme tuletõrje komandos,SKY-pargis, ujulas, MEGAZOONis.

  

   

Tervisepäev

13.septembril gümnaasiumis toimub traditsiooniline Tervisepäev. Ürituse raames toimuvad spordivõistlused, loengud, praktilised  ülesanded, esinemised, ujula külastus ja palju muid  tegevusi, mis  värskes õhus  toimuvad.

   

Lehekülg 113 / 121

«AlgusEelmine111112113114115116117118119120JärgmineLõpp»