Kontsert "Flamenko"

PC210108PC210094

21. detsembril käisid Eesti Kontserdi artistid meil külas flamenkot tutvustamas. Kontserdil oli tohutu menu ning kõik said erakordse elamuse osaliseks.

Konkurss "Kuulsuse minut"

PC190065

19. detsembril toimus jõulukontsert 6.-7. klassidele ning ühtlasi ka finaalkonkurss "Kuulsuse minut". Konkursi juhataja oli L. Semina. Osalejaid said tänukirjad.

Aastaraamat

14.12.2011 toimus Haridusameti aastaraamatu esitlus. Aastaraamatuga õnnitleti meie kooli õppeakajuhatajat Anneli Kristalit, 6.a klassi õpilast Artjom Pohhomovit ja kooli vilistlast Maksim Podholjuzinit.

Pranglimine

Õnnitleme eduka esinemise eest pranglimise võistlustel 5ndate klasside võistkonda IV koha eest:

Jekaterina Bavõkina - 5.b

Juri Geiman - 5.b

German Ivanov - 5.b

Martin Mürisep - 5.b

Jevgenia Poltavets - 5.a

Täname õpetaja I. Prokopovat

Õnnitleme

Õnnitleme Aleksander Lapuškini 11.a klassist, kes saavutas III koha rahvusvahelises projektis "Baltic Sea Programme" ning samuti 8.a klassi õpilast Anastassia Kretšiškinat ja 9.c klassi õpilast Roman Naduvajevit eduka esinemise eest.

Täname õpetajaid Marina Tam`i, Margarita Orlovat ja Olga Štšukinat.