Õnnitleme!

Palju õnne

5.a klassi õpilase Anastassia Romaškole,

kes sai Maali- ja tarbekunsti konkursil

"Vikerkaar-2013" 1.koha!

Soovime palju edu!

Jõulutöötuba

11.detsembril 2013 gümnaasiumis tegutses töötuba õpetajatele ja kooli töötajatele teemal "Jõulud". Jõulutöötoa tööd juhendas vanemõpetaja Ingrid Reiman.

Jõululaat

10.detsembril 2013 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis toimus Jõululaat. Jõululaadal koguti raha kogusummas 646.55eur. Jõululaada aukülaliseks oli Mustamäe linnaosa vanem pr.Helle Kalda. Suur tänu kõigile, kes Jõululaada korraldamises osalesid-klassijuhatajatele, õpilastele ja õpilaste vanematele! Laadal kogutud raha saadetakse heategevusfondi "Märka ja aita."

Koidulauliku luulekonkursi Tallinna eelvoor

Eile, 9. detsembril toimus Eesti Lastekirjanduse keskuses vabariikliku Koidulauliku luulekonkursi Tallinna eelvoor.

Osalejaid oli rekordarv- 60 V-XII kl õpilast.

Žürii koosseisus Margus Konnula (Contra), Jaak Urmet (Wimberg) ja Jaanus Vaiksoo valis välja parimad.

Noorem vanuseaste 5.-9.klass

Eripreemia

• Andri Suga Tln Mustamäe Gümnaasium, VIII kl juhendaja Merle Raidma

Laureaadid

• Iris Peil Vanalinna Hariduskolleegium, VII kl juhendaja Krista Nõmmik

• Giancarlo Delfino Tln Inglise Kolledž, IX kl, juhendaja Evelin Luik

• Elina Salumäe Tln Mustamäe Gümnaasium, IX kl juhendaja Liina Lutsepp

Vanem vanuseaste 10.-12.kl

Eripreemia

Tatjana Talan Tln Mustamäe Reaalgümnaasium, X kl juhendaja Natalja Luukas

Laureaadid

• Seidi Preitof Tln 32. Keskkool, XII kl juhendaja Eva Kalbus

• Kerstin Saame Tln Kuristiku Gümnaasium, XII kl juhendaja Eha Keel

• Joonas Praks Tln Prantsuse Lütseum, XI kl juhendaja Kaie Klettenberg.

Žürii otsusega esindavad 12. dets (N) Pärnus Koidula Muuseumis toimuvas vabariikliku lõppvoorus Tallinna linna:

• Giancarlo Delfino Tallinna Inglise Kolledž, IX kl juhendaja Evelin Luik

• Joonas Praks Tallinna Prantsuse Lütseum, XI kl juhendaja Kaie Klettenberg

Suur aitäh kõigile osalejatele.

PALJU ÕNNE VÕITJATELE JA EDU LÕPPVOORUS!

Lumesadu

5. detsembril viidi meie gümnaasiumis 2.-5. tunni ajal traditsiooniline mahuliste kujude konkurss teemal „Lumesadu". Valmiskujud kasutatakse aula kaunistamiseks Jõuludeks. Konkursil osalesid 9.-12. klasside võistkonnad. Tööd tulid välja ilusad ja omapärased.

Töid hindasid õpetajad : Marina Rõmar, Olga Ivanova ja Marina Gromova.

Esikoha sai 11.klassi võistkond.

Õnnitleme!

Palju õnne 5.a klassi õpilase

Ksenija Vladõtšenkole,

kes tuli Eesti meistrivõistlustel karatees Eesti meistriks!

Edu sulle, Ksenija!

Mustamäe tänuüritus

Mustamäe koolide märkimisväärsete spordisaavutuste tunnustamiseks olid Mustamäe Linnaosa Valitsuse poolt tublimad sportlased ja kehalise kasvatuse õpetaja kutsutud tänuüritusele–bowlingumängule. Karina Štork, Džozef Ivtšenko, Artjom Troitski, Anna Brõnkina, Nikita Tulin, Anton Netšajev, Anastassia Guljakina ja õpetaja Olga Didõk.

"Hobuse aasta "

28.novembril oli meie gümnaasiumis jõulutöötuba 1.-6. klasside õpilastele "Hobuse aasta " loovtöö valmistamises. Töötoa juhendajaks oli õpetaja Marina Rõmar. Olid väga aktiivsed 4.b, 4.k, 5.a, 5.b ja 6.a klasside esindajad. Õpilasi toetasid ka nende klassijuhatajad: Olga Ivanova, Olga Gams, Marina Rõmar, Margarita Mažeiko, Jelena Baer-Bader. Suur tänu!

Varjupäev ja Edupäev

Neljapäeval, 21. novembril, 11.klassi õpilane Diana Nikonkova osales Varjupäeval. Tal õnnestus olla hambatehniku vari Tõnismäe hambakliinikus.

Reedel, 22. novembril meie gümnaasiumi 11. klassi õpilased käisid Tallinna Linnamäe Vene Lütseumis Edupäeval. Seal nad külastasid 5 erinevat kohtumist, kus said tuttavaks erinevate alade spetsialistidega oma valikul.  Loengud kestsid 35 minutit ja olid sisukad, arvestati ka õpilaste kui tulevaste abiturientide huve.

Filosoofiapäev

11. klassi õpilased Aleksandra Petrova, Ksenia Mitskevitš ja Elina Višnjakova osalesid Filosoofiapäeva fotokonkursi finaalis 21.novembril Tartus. Tulemused olid väga head:

Elina Višnjakova sai 2.koha,

Aleksandra Petrova oli kolmas

ja Ksenia Mitskevitš tuli neljandaks.

Palju õnne teile, tüdrukud!

Jõulukaardid

Rahvusvahelise heategevusliku projekti Share raames meie gümnaasiumi õpilaste poolt valmistatud jõulukaartide näitus. Projekti on kaasatud 19 Euroopa maad, Eestis projekt viiakse ellu koostöös Tallinna Ülikooliga. Meie õpilased valmistasid 150 jõulukaarti jõulukingiks eakatele inimestele.