Sõjalaager 2014

Ajavahemikul 07.05.2014 - 09.05.2014 riigikaitse õppeprogrammi raames viibisid 10. klassi noormehed ja 11. klassi neiud sõjalaagris.

Heategevuslik Teatejooks

Heategevuslik Teatejooks, 8.05.2014. Meie meeskond: 7.b, 7.c, 8.b, 8.c kl. Õpetaja Olga Didõk.

Kontsert lastevanematele

13. mail, teisipäeval ,gümnaasiumi aulas, algusega kell 18.00 toimub kontsert lastevanematele. Esinevad kooli huviringide ja stuudiote õpilased. Sissepääas tasuta. Kutsume kõiki vanemaid, vanaemasid ja vanaisasid, sugulasi , tuttavaid naabreid- kõiki! Kooli aulas saate ka tutvuda laste loomingu tööde näitusega. Olete oodatud!

Autasustamine

Tähelepanu!

LAK-õppe kuu raames korraldatud

Esseekonkursi „Keeled löövad teed valla"

võitjate pidulik autasustamine toimub

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi aulas

14.mail 2014, kell 15.30.

Kutsutud on ka kõik osalejad ja kõik juhendajad!

Õnnitleme 12. klassi õpilane Polina Linovitskajat,

kes Eesti 49. animafestivalil kuni 19.a. kategoorias

sai 3. koha.

Palju õnne Sulle, Polina !

Suvelaager

Suvelaager 06.06.-20.06.2014

Tööaeg : 10.00-16.00

Programmis:

-toitlustamine 2 korda päevas

-loomingulised töötoad

-liikuvad mängud

-arvutid

-ekskursioonid, väljasõidud, üritused

Maksumus-77 eur. Lisainfo ja registreerimine tel. 5212640

Kohtade arv on piiratud.

KALEIDOSKOOP 2014

29. aprillil kell 12.00 avati meie gümnaasiumis Laste rahvalaulu festival "Kaleidoskoop". Festival toimus juba 6. korda. Sellel aastal festivalil olid esindatud 12 kooli ja loomingulist stuudiot, kokku osales 140 last. Aukülalisteks olid Mustamäe linnaosa peaspetsialistid Tiiu Polli ja Anu Tuut ning Haridusameti vanemspetsialist Natalja Lapikova.

Konkurss „Keeled viivad teed valla"

Lõppes

LAK-õppe kuu raames

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi poolt korraldatud

esseekonkurss „Keeled viivad teed valla"!

Konkursile saatsid oma tööd 27 õpilast eesti, inglise ja saksa keeles kuuest Tallinna ja ühest Kohtla-Järve koolist.

Võitjad on selgunud!

1.-2. koht SUSANNA SEPP, Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium, 12.klass, juhendaja Vaike Valdmann

SILVIA HEMMELBERG, Tallinna Järveotsa Gümnaasium, 11.klass, juhendaja Tiina Prangel

3.koht HENDRIKA ÖPIK, Tallinna Järveotsa Gümnaasium, 12.klass, juhendaja Maimu Kuri

Žürii otsustas anda ka eripreemiad:

* eripreemia ebatavalise lähenemise eest teema avamisel

KEVIN VELTRI, Tallinna Nõmme Gümnaasium, 11.klass, juhendaja Ivi Eiche

* eripreemia ilusa ja väljendusrikka inglise keele kasutamise eest

BIRGIT KUKK, Tallinna Järveotsa Gümnaasium, 11.klass, juhendaja Tiina Prangel

* eripreemia omapärase lähenemise eest

ANASTASSIA ZAHHAROVA, Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium, 11.klass, juhendaja Marianna Tam

Parimate autasustamine toimub meie gümnaasiumis mais, kui kutsume õpilased koos juhendajatega pidulikule autasustamisele.

Kõik esseede autorid saavad tänukirjad konkursis osalemise eest ning juhendajad - õpilaste tubli ettevalmistamise eest.

Palju õnne võitjatele ja suur tänu kõigile osalemise eest!

Õnnitleme!

Palju õnne gümnaasiumi osa neidude korvpalli võistkonnale, kes said Tallinna korvpalli võistlustel 6.koha.  Naiskond: Daniella Novitskaja, 8.b, Olga Lõsjannikova, 8.b, Milena Podzigun, 8.c, Jana Orlova, 10. kl., Jekaterina Gubanova, 10.kl., Elina Višnjakova, 11.kl., Alina Kapralova, 12. kl., Tiina Pirogova, 12.kl. Juhendaja-õpetaja Olga Didõk.

Õnnitleme!

Palju õnne 6.-7.klasside tüdrukute korvpalli võistkonnale, kes said Mustamäe linnaosa korvpalli võistlustel 2.koha. Naiskond:Jekaterina Bavõkina, 7.b, Viktoria Šigaeva, 7.b, Anastasia Volosenkova, 7.b, Kristina Gluško, 7.c, Ksenia Filjušina, 7.c, Anastassia Guseva, 7.c, Julia Smirnova, 7.c, Anna Kalugina, 7.c, Alina Andronova, 7.c. Juhendaja-õpetaja Olga Didõk.

Lõpukell

17. aprillil 2014. aastal meie gümnaasiumis toimus Lõpukella pidu. 12. klassi õpilasedandsid 11. klassile üle meie kooli sümboolse võtme. Pidu tuli tore välja.