Palju õnne!

17.oktoobril Eesti Lastekirjanduse Keskuses toimus lugemiskonkurss "Heal meelel ja ilusal keelel", kus väärikalt esindas meie kooli 4.c klassi õpilane Janina Kulakova. Tubli!

news19 10_037

Palju õnne!

2.a klassi õpilane Artemi Brussinski sai 2.koha vanusekategoorias 7-9 aastat 1.rahvusvahelistel avatud Eesti Meistrivõistlustel spordikapoeiras. Võistlused korraldas ECF koostöös WCFiga. Edu sulle, Artemi!

news19 10_036

Leivapäev TMRGs.

16.oktoobril tähistati TMRGs  rahvusvahelise leivapäeva.  leivapäeva hakati tähistama 2006.aastal Rahvusvahelise pagarite ja kondiitrite Liidu initsiatiivil. Kuupäeva valik oli seotud sellega, et 16.oktoobril 1945 oli loodud  ÜRO toidu- ja põllumajanduse organisatsioon, mis tegeles põllumajanduse ja tootmise probleemide lahendamisega. Pärast 3.tundi toimus leiva degusteerimine, mille küpsetasid meie õpilased ja kooli töötajad. Degusteerimise hind oli 1 komm.

news19 10_035

Ürituse käigus oli valitud võitja-klass, kes saab auhinnaks nuku "Leivaneiu". Aukirjad osalejatele ja nukk "Leivaneiu" antakse üle klassijuhataja tunnis 18.10.2019. Suur tänu lastevanematele, kes küpsetasid koos lastega nii maitsvat leiba!

Palju õnne!

6.a klassi õpilane Anuš Matinjan edukalt esines võistlustel vehklemises. Tubli! Soovime edu!

news19 10_034

“REKLAAM, MIS MEILE MEELDIB!”

14.oktoobril 11.klassi 3.grupis toimunud eesti keele tunni teemaks oli “REKLAAM, MIS MEILE MEELDIB!”. Õpilased tegid rühmatööd, mille käigus selgitasid välja, millist reklaami tahaksid näha ja kuulda igapäevaelus. Lõpus iga rühm esines omakoostatud – joonistatud – vormistatud reklaamiga. Sai palju nalja ja positiivsust!

news19 10_033

Traditsiooniline õpilastesse pühitsemine

11.oktoobril Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis toimus esimeste klasside õpilastele väga tähtis üritus- traditsiooniline õpilastesse pühitsemine. Üritusele olid kutsutud õpilaste vanemad ja sugulased- Õpilased laulsid , lugesid luuletusi ja ka näitlesid. Ürituse avakõnega esines Mustamäe Reaalgümnaasiumi direktor pr. Natalja Vergun, kes soovis õpilastele edu ja jaksu, uudishimu ning head õppimist.

Peo lõpus ootas õpilasi üllatus-teadusšou. Üritus tuli välja lõbus ja tore. Esimene klass see om pika ja huvitava koolitee algus. Tahaks soovida meie 1.klassi õpilastele head teed ja edu teadmistemaal.

news19 10_032

Palju õnne!

9.c klassi õpilane Artjom Raiski sai Tallinna võistlustel 1000m krossis 3.koha. Tubli!

news19 10_031

Konverents

7.oktoobril meie gümnaasiumis toimus praktiliste, uurimis- ja loovtööde konverents 2018/2019. see oli hea ja huvitav kogemus 8. ja 11.klasside õpilastele. Suur tänu esinejatele ja nende juhendajatele!

news19 10_030

Õpetajatepäev

4.oktoobrilmeie gümnaasiumis juba traditsiooniliselt toimub õpilasomavalitsuse päev , mis on pühendatud Õpetajatepäevale.

news19 10_028

Koolis oli 4 tundi, kus õpetajateks olid vanema astme õpilased, kes said kasutada oma teadmisi , proovida end õpetaja rollis ja olla õpetaja nahas. 5.tunni ajal meie õpetajad said olla õpilased, neil olid inglise keele, eesti keele tunnid ja matemaatika tund.

"GMO taimed"

3.oktoobril meie koolis toimus loeng gümnaasiumi osa õpilastele "GMO taimed". Tartu Ülikooli lektor Mare Vahtre rääkis kuulajatele uusimatest saavutustest geenitehnoloogia alal.

news19 10_027

Palju õnne!

1.oktoobril vahetunnis toimus "Kõnnimaratoni" parimatete autasustamine.

1.koht- Anastassia Kondrat, 7.b kl

2.koht-Maksim Kulakov, 10.kl

3.koht-Sabina Abseinova, 9.a kl

news19 10_026

Just nemad tegid spordinädala sammuvõistlustel kõige rohkem samme. Tublid!