Korvpallivõistlused.

Sellel nädalal meie koolis toimus korvpalli linnaturniiri 1.voor põhikooli neidudele.

news19 11_061

Vene kõne festival 2019

11.klassi võistkond 15.novembril osales XIII Vabariiklikus vene keele festivalis, mis toimus Linnamäe Vene Lütseumi uues hoones.

news19 11_060

Tähelipanu!

1542118339884

Seoses soojustrasside avariitööde teostamisega 21.11.2019 alates 14.00 õppetegevust ei toimu. Vabandame ebamugavuste eest.
Lugupidamisega,
TMRG

7.b klass käis Loodusmuuseumis

15.novembril 7.b klass käis Loodusmuuseumis. Õpilastele see külastus väga meeldis. Nad said mikroskoobi kasutada ning  proovisid kristalle kasvatada. Meeldejääv muuseumitund! Ei tahtnud ära minna!

news19 11_059

Palju õnne!

3.c klassi õpilane Viktoria di Lorenzo sai 10.novembril Moskvas  toimunud lahtisel lasteturniiril "Olümpiakaru" iluvõimlemises 2.koha! Tubli!

news19 11_058

Rahvusvaheline taaskasutuse päev.

15.novembril toimus meie gümnaasiumis traditsiooniline laat "Sina mulle, mina sulle". Ürituse eesmärk- vahetada asju, mis on väikseks jäänud või ei ole enam vajalikud.

news19 11_057

Haridustöötajate kümnevõistlus.

Tuletame meelde, et sellel õppeaastal meie gümnaasium osaleb haridustöötajate kümnevõistluses. 2.koha said meie õpetajad, kes osalesid kümnevõistluse 3.etapis- "Intellektuaalmänudes" Tubli, kolleegid! Esindasite meie gümnaasiumi väärikalt!

news19 11_056

Projektiõpe TORE

Lähima 3 päeva jooksul meie kooli õpilased ja 2 õpetajat osalevad TORE õppes, mis on suunatud noortega töö parendamiseks. " Proovi end TORE juhi rollis! siis näed sa noori teiste silmadega, muutub sinu elu ja sa täidad end elueneergiaga! Koos muudate kooliõhkkonda. Töö noortega muutub huvitavamaks, mänguliseks ja mitmekesisemaks. Mängud aitavad  rääkida eluliselt tähtsatel teemadel. Inimestel TOREs säravad silmad ning tekib soov head teha!"- just sellise üleskutsega astuvad välja aastase õppe korraldajad. Soovime meie meeskonnale head ja tulemuslikku  koosviibimist ning ideede elluviimist juba meie koolist teistele õpilastele.

news19 11_055

Lisainfo: www.tore.ee

Rahvusvahelisele taaskasutuspäevale pühendatud üritused.

Kolmapäeval,13.novembril, kooli aulas toimus moešou! Osalemiseks oli vaja oma võistkonda registreerida ning mõelda välja väikest  juttu kostüümist. Osalejad suure innuga hakkasid tööle. Aleksandra Doll õpetas värskeid modelle, kuidas käia poodiumil, kuidas õigesti selga hoida-see on tõesti raske ülesanne! Kostüüme loodi taaskasutatud materjalidest, sest ürituse eesmärgiks oli täiskasvanute ja laste tähelepanu pööramine jäätmete töötlemise probleemile ning ökoloogiliselt targa põlvkonna kasvatamisele. Moešou toimus publiku ovatsioonide saatel, võitja selgub juba järgmise nädala algul.

news19 11_054

"Edukate inimeste 8 harjumust"

13.11.2019 gümnaasiumi osa õpilastele toimus seminar teemal "Edukate inimeste 8 harjumust" Lektor oli Aleksei Babajamts, praktilise psühholoogia Kõrgkooli direktor, psühholoog- konsultant isiku ja peresuhete sfääris (Krasnodar). Kes ma olen? Kuidas meie maailm on üles ehitatud, kuidas me seda tajume? Miks vanemad seavad meile piire? Nende küsimuste üle arutlesid külaline ja õpilased.

news19 11_053

Palju õnne!

Palju õnne! 3.c klassi Kristjan Dobrodejev sai džiu-džitsu turniiril Tallinnas 1.koha. Tubli!

news19 11_052