Aabitsapidu.

Reedel, 13.oktoobril, toimus meie koolis aabitsapidu, kus oli "Teaduse trikid" etendus.

UNESCO kool.

10.oktoobril UNESCO ja Lòreal"Naised teaduses" ühisprogrammi raames esinesid meie gümnaasiumis loengutega noored teadusstipendiaadid dr Els Heinsalu (Eesti) ja Ilze Dimanta( Läti), kes jutustasid oma uuringutest füüsika, keemia ja bioloogia alal. Tervitussõnadega esines kooli direktor pr.Natalja Vergun. Ürituses osalesid gümnaasiumi osa õpilased, inglise keele õpetajad ning ürituse koordinaator keemia ja bioloogia õpetaja Irina Tšitšejeva.

"Rahvuskultuurid kooli " projekt

9.oktoobril toimus projekti "Rahvuskultuurid kooli" infotund. Sellel aastal meie külaliseks on Moldova. On koostatud projekti tööplaanid.

Aasta õpetaja 2017.

Palju õnne!

Meie gümnaasiumi direktor pr.Natalja Vergun on pälvinud Aasta õppeasutuse juht 2017 nimetuse, eesti keele õpetaja Olga Ivanova sai "Aasta õpetajaks 2017". Soovime edu ja võite ka edaspidi.

Projektis PEATU, VAATA, VEENDU

Meie gümnaasium osales linnaprojektis PEATU, VAATA, VEENDU 5.-6.klasside õpilastele.

Õpetajate päev 2017

5.oktoobril tähistati meie koolis õpetajatepäeva, mis on kõige soojem sündmus aastas ja kõigile on lemmikpüha. Vanemate klasside õpilased olid õpetajateks alg- ja põhikooli osa klassides. Pärast tunde toimus kontsert.

Mustamäe koolitöötajate tunnustamine

4.oktoobril 2017 , toimus Kaja kultuurikeskuses Mustamäe linnaosa parimate pedagoogide ja koolitöötajate tunnustamine. Palju õnne meie kolleegidele: Jelena Baer-Baderile , kes sai tänukirja ning kingituse "Mustamäe parim õpetaja 2017" nominatsioonis. Meie raamatukoguhoidja Galina Titkova on aga nominatsioonis " Mustamäe parim koolitöötaja 2017" võitja. Edu teile, kallid kolleegid! Suur tänu märkimisväärse töö eest!

Õnnitleme!

Palju õnne Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumile ökoloogia alal valgustustöö aumärgi saamise eest . Kool on autasustatud rohelise lipuga ning koolile on omistatud "Rohelise kooli" nimi. Selles programmis osales 51000 õppeasutust 68 riikidest, ka 43 Tallinna õppeasutust.Rohelise kooli projekt on loodud loodushariduse lastefondi egiidi all.

Edu projekti töörühmale ja kõgile projektis osalejatele edaspidises töös! Ootame aktiivsemat osavõttu!

Spordinädal

29.septembril toimus meie gümnaasiumis spordinädala lõpupäev. Sellel päeval kõik güm naasiumi õpilased käisid erinevates kohtades sportimas.

Projekt „Noortekohtumised"

Sellel nädalavahetusel 29.09.-01.10.2017.a 8.B ja 9.C klassi õpilased osalesid projektis „Noortekohtumised" SA Archimedese noorteagentuur eestvedamisel. Kolme päeva jooksul, treeningu Idee45 käigus, tutvusid õpilased teineteisega, mängisid, töötasid välja oma projekti ideed, said teadmised projekti kirjutamisest, töötasid rühmades ja arutlesid erinevaid teemasid teemakohvikutes nii eesti, vene kui ka keha keeles. Ja praegu lapsed ettevalmistuvad juba oma projekt, mis saab valmiks 1.novembriks!

Lisa info blogis http://noored.ee/blogi/koolituskogemus/algas-idee45-koolitus-peetri-koolis/

Integreeritud tund

Kaasav-integreeritud kunstitund eesti keeles kasutades IKT vahendid. Teema "Inimene. Riided." 3.C ja 3.D kl. Õpetajad: A. Beloborodova, A. Mihhaljova, I. Epler.