Põhikooli lõpuaktus

Gümnaasiumi lõpuaktus

Ekskursioon telemajja.

Ekskursioon raadio - ja telemajja, mille korraldajaks oli ETV spordikommentaator Igor Saveljev.

Õppekäik

1.juunil 7b klassi õpilased käisid interaktiivses muuseumis Tallinna Legendid, kus tutvusid keskaja lugudega ning said kogeda vahetult ajastu hingust.

Vastuvõtt direktori juures

01.juunil 2017 toimus traditsiooniline vastuvõtt direktori juures, kuhu olid kutsitud õpilased, kes lõpetavad kooli ainult suurepäraste hinnetega ja kiituskirjaga, erineva taseme linnaosa-, linna- ja vabariiklike olümpiaadide, konkursside ja võistluste võitjad, suurepäraseid sporditulemusi näidanud õpilased ning samuti juhendajad-õpetajad, kes aitasid õpilastel neid tulemusi saavutada.

Koolijuubel.

Täna meie gümnaasiumis on suured pidutsused- meie kool sai 50aastaseks. oli palju külalisi, õnnitlusi ja häid sõnu. Pidu jätkub...

Õnnitleme!

Palju õnne!

1.a klassi õpilane Alesja Semenova

sai 3.koha võimlemisel.

Tubli!

Känguru 2017

Meie gümnaasiumi õpilased said kingitusi ja diplomeid Känguru 2017 matemaatikavõistluse tulemuste eest.

"VAU! OHHOO" projekt.

Tallinna Haridusameti pillotprojekti "VAU! OHHOO" lõpetamine toimus 28.05.2017 Karepa teaduslaagris. Meie gümnaasiumist projektis osalesid õpetajad irina Tšitšejeva ja Jevgenija Petrova ning 7.c klassi õpilased Kristina Bogomolova ja Pavel Romanov.

"Slaavi pärg."

28.mail Tondiraba jäähallis toimus 15.rahvusvaheline laulu- ja tantsupidu "Slaavipärg", milles osales ka meie laulukoor.

4.klasside lõpupidu.

Reedel, 26.mail, gümnaasiumis olid 4.klasside algkooli lõpetamisele pühendatud üritused. See oli lõbus ja huvitav üritus ilusate soovitustega 4.klasside õpilastele.