Traditsiooniline õpilastesse pühitsemine

11.oktoobril Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis toimus esimeste klasside õpilastele väga tähtis üritus- traditsiooniline õpilastesse pühitsemine. Üritusele olid kutsutud õpilaste vanemad ja sugulased- Õpilased laulsid , lugesid luuletusi ja ka näitlesid. Ürituse avakõnega esines Mustamäe Reaalgümnaasiumi direktor pr. Natalja Vergun, kes soovis õpilastele edu ja jaksu, uudishimu ning head õppimist.

Peo lõpus ootas õpilasi üllatus-teadusšou. Üritus tuli välja lõbus ja tore. Esimene klass see om pika ja huvitava koolitee algus. Tahaks soovida meie 1.klassi õpilastele head teed ja edu teadmistemaal.

news19 10_032

Palju õnne!

9.c klassi õpilane Artjom Raiski sai Tallinna võistlustel 1000m krossis 3.koha. Tubli!

news19 10_031

Konverents

7.oktoobril meie gümnaasiumis toimus praktiliste, uurimis- ja loovtööde konverents 2018/2019. see oli hea ja huvitav kogemus 8. ja 11.klasside õpilastele. Suur tänu esinejatele ja nende juhendajatele!

news19 10_030

Õpetajatepäev

4.oktoobrilmeie gümnaasiumis juba traditsiooniliselt toimub õpilasomavalitsuse päev , mis on pühendatud Õpetajatepäevale.

news19 10_028

Koolis oli 4 tundi, kus õpetajateks olid vanema astme õpilased, kes said kasutada oma teadmisi , proovida end õpetaja rollis ja olla õpetaja nahas. 5.tunni ajal meie õpetajad said olla õpilased, neil olid inglise keele, eesti keele tunnid ja matemaatika tund.

"GMO taimed"

3.oktoobril meie koolis toimus loeng gümnaasiumi osa õpilastele "GMO taimed". Tartu Ülikooli lektor Mare Vahtre rääkis kuulajatele uusimatest saavutustest geenitehnoloogia alal.

news19 10_027

Palju õnne!

1.oktoobril vahetunnis toimus "Kõnnimaratoni" parimatete autasustamine.

1.koht- Anastassia Kondrat, 7.b kl

2.koht-Maksim Kulakov, 10.kl

3.koht-Sabina Abseinova, 9.a kl

news19 10_026

Just nemad tegid spordinädala sammuvõistlustel kõige rohkem samme. Tublid!

Õpilasesinduste üldkoosolek Tallinna Õismäe Vene Lütseumis.

Koosolek toimus URBACT projekti raames. Projekti eesmärgiks on sidemete loomine noortekeskuste, koolide, lasteaedade vahel minimaalsete rahaliste vahenditega. koosolekul arutati kooli nõukogude eesmärke ja ülesandeid, tulevikuplaane.Peaeesmärgiks peeti sotsiaalsete sidemete loomist teiste koolidega, ühiste projektide ja ürituste korraldamist.

news19 09_026

TMRGi õpilasesindus.

Palju õnne!

4.d klassi õpilane Annika Antonova karate võistluste 1.etapil Corpore Cup Pärnus 29.09.2019 sai 1.koha (KUMITE) ja 3.koha ( KATA)- tüdrukud U10. Tubli!

news19 09_025

Palju õnne!

3.c klassi õpilane Linda Tšernetsova  karate võistluste 1.etapil Corpore Cup Pärnus 29.09.2019 sai kaks 2.kohta. Tubli!

news19 09_024

Eesti kirjanduse tund

30.septembril eesti kirjanduse tunnis 10.klassis õpilased jagasid oma teadmisi Kristjan Jaak Pettersonist, jutustasid tema elust ja loomingust, tutvusid ta maailmavaadetega. Õpilased võrdlesid vene ja eesti luuletajate oode, tutvusid ka mõistega "pastoraal". Kõlasid K. J. Petersoni luuletused: oodid ja pastoraalid. See oli meeldiv kogemus. Aitäh!

news19 09_023

UNESCO töögrupp Tartus.

Kogu laupäeva 28.09. vene keele õpetaja, rahvusvahelise projekti UNESCO töögrupi koordinaator Marina Ditina ja 10.klassi õpilased Anna Lastotškina ja Anna Vašlajeva veetsid Tartu Loodusmajas. sinna kogunesid assotsieeritud UNESCO koolide esindajad kogu Eestist, et suhelda, jagada eelmise aasta töökogemusi ning teha tulevikuplaane.

Ürituse töökeel oli eesti keel, kuid suhelda sai ka inglise keeles.

news19 09_022

Kohtumine vaimustas meid! Suhtlemine mõttekaaslastega andis meile palju ideid, tahaks neid meie gümnaasiumis ellu viia!