Vaba aja laat

Sellel õppeaastal ei saanud me korraldada traditsioonilist vaba aja laata, sellepärast kutsume sind virtuaaalsele laadale!

jarmarka dosuga 2020

Vaata linki, vajuta julgelt nuppu- sealt leiad sa, mida uut +huvitavat saad sa vabal ajal teha!

Sõjalise õpetuse tund.

2020news09 007

17.09.2020 12.klassi neiud ja 11.klassi noormehed sõitsid sõjaväelaagrisse ära. Me armastame ja ootame neid, andku see neile jõudu ja soojendagu neid halva ilmaga!

On avatud registreerimine tasuta huviringidesse põhikooli õpilastele.

"Avasta ja imesta" 7.klasside õpilastele.
ring2020 02

Õpetaja Irina Tšitšejeva. Tunnid toimuvad teisipäeviti ,kell 14.45, kab.228
Huviring "Avasta ja imesta!" on täis küsimusi ja lahendamata saladusi: need on salakirjad,sõrmejäljed ja tundmatud jäljed. Tule ja aita kadunud aarete saladust lahendada.

Lugupeetud lastevanemad!

Teatame, et Tallinna Haridusamet toetas tasuta huviringide avamist meie kooli baasil põhikooli õpilastele

„Robootika ja astronoomia: elu Universumis".
tmrg ring 24

Õpetajad: Andrei Kuntsmann, Jekaterina Gusseva, Irina Tšitšejeva. Tunnid toimuvad teisipäeviti, kolmapäeviti ja reedeti algusega kell 15.40, kab.308. 5.-9.klasside õpilased. Huviringis "Robotika: elu Universumis" on põimitud täppisteadus: keemia, füüsika, astronoomia ja robotehnika. Tänu neile te saate põhjalikult uurida Päikesesüsteemi kehi, uurida neid innovaatiliste tehnoloogiate abil. Teid ootavad töö teleskoobiga, robotite loomine, keemiakatsed, huvitavad ekskursioonid observatooriumi ja planetaariumisse.

Kohtade arv on piiratud-24 inimest huviringis.

Registreerimine on avatud

Lugupeetud lastevanemad!

"Molekulaar- ja digitehnoloogia ettevõtluses".

ring2020 01

Õpetajad: Natalja Kurguz ja Irina Tšitšejeva. Tunnid toimuvad esmaspäevii ja neljapäeviti kell 15.40, kab.122

5.-9.klasside õpilased.

Kui tahad end leida, tahad oma jõudu proovida kaasaegsete tehnoloogiate erinevates valdkondades, siis see huviring on kindlasti sulle. Võta oma fantaasia ja hea tuju kaasa, kutsu kaasa sõpru ja valmidus millegi uuga tegeleda.

Kohtade arv on piiratud-24 inimest huviringis.

Registreerimine on avatud

Tähelepanu, konkurss!

Lugupeetud õpilased!

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium kuulutab välja konkurssi teemal "Miks on oluline käsi pesta?"

konkurs 2020 09 ruki

Iga klass esitab plakatit (mis võib koosneda parimatest õpilaste joonistustest nt) või kollaaži. Tähtaeg on 17.september 2020. Joonistamistehnika on teie valida. Kreatiivsemad ja eredamad plakatid autasustatakse! ootame teie tööd kabinetid 234!

Raamatutest võib leida teadmisi, mis kanduvad põlvest põlve.

2020news09 006

Lapsed pikapäevarühmast said teada, kui palju huvitavaid raamatuid on meie raamatukogus olemas ning palju muud põnevat raamatute elust. Aga kas te teate, mis oli esimene raamat?

Uued e-mailid

adres-pochtyi

Käesolevaga teatame, et alates 01.09.2020 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumil on muutunud e-mailid.

Uus üldine e-mail: mreal@mreal.ee

Kooli juhtkond

Kooli õpetajad

Tugiteenused

Palume kirjade saatmisel kasutada uut meili.

Mõistvale suhtumisele lootes,

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

Projekt KIK "Loomade kohastumused erinevates loodusvööndites"

8.septembril 9.a klass KIK programmi raames külastas Tallinna Loomaaeda.

2020news09 005

Õpilased tuletasid meelde eelmise aasta geograafia ja bioloogia õppeprogrammi, külastasid paksunahaliste voljeeri, troopikamaja, jääkarude maja. Aga kas te teate, miks elevandid liiguvad vaikselt? Aga millest koosneb ninasarviku sarv?

Vaba aja laat.

news2020 003

Igal aastal toimub meie gõmnaasiumis "Vaba aja laat". Laadal võib saada infot erinevate ringide töö kohta, spordiklubidest jms. Üritusel võivad osaleda kõik, kelle tegevus on suunatud tööle lastega.

Sellel õppeaastal laada formaat on muutunud-see ei toimu kooli seinte vahel , vaid digiformaadis. Õpilastele ja vanematele me esitame slaidprogrammi, kuhu koondame infot sellest, mida võiksid meie õpilased teha vabal ajal, kus käia, milles osaleda. organisatsioonide esindajaid palume saata meile plakateid, flaiereid ja lühivideoid(pikkusega kuni 1 min.) kuni 10.septembrini e-posti aadressilehuvijuht@mreal.ee

Me leppisime kokku selles, et meie koolis kestab koolirahu!

news2020 09_002

Sellel aastal meie gümnaasium liitus „Koolirahu" programmiga ja iga õpilane pani oma allkirja, millega kinnitas, et ta on valmis antud lepingut järgima! Koolirahu kontseptsioon oli välja töötatud 1990.-te aastate lõpus soome õpilaste ja Mannerheimi Lastekaitseliidu poolt. Soome koolisüsteemis see leping on mitteametlik hariduse tugevdamise nurgakiviks.

Koolirahu see on leping, mille eesmärgiks on see, et kogu kooliperele oleks kool kohaks, kus tunnevad nad end nii füüsiliselt kui ka psühholoogiliselt ja sotsiaalselt turvaliselt: iga päev kogu aasta vältel.

Koolirahu tähendab, et:

Mittekedagi ei kiusata-ei ole ei psühhilist ega füüsilist vägivalda ei igapäevaelus ega internetis, ei koolis viibimise ajal ega peale tunde!

Keegi ei ole üksi- koos oleme tugevamad!

Iga koolipere liige tunneb end kollektiivi tähtsa osana-igaühel on olemas midagi, mis teeb ta eriliseks, see erilisus on hinnaline!

Vastavalt koolirahu lepingule igaüks koolis:

· märkab , kuulab ja väljendab tunnustust;

· tolerantne ja sõbralik;

· aktiivselt osaleb koolielus, armastab õppida ja õpetada;

väldib vägivalda ja mõnuaineid;

· annab oma panust selleks, et kool oleks ohutu ja meeldiv koht ning- mis on tähtis- tuleb kooli tervena, seega hoiab ennast ja teisi.

Järgime kokkuleppeid ning siis meie koolis toimib KOOLIRAHU!