Kooli elu

Uudised

Kooli kantselei tööaeg

kantselei too

 

Tööpakkumised

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium otsib oma meeskonda õa 2020/2021 õpetajaid järgmiselt:

 

ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetajat täiskoormusega (õppekeel vene keel, põhikool);

inimeseõpetuse õpetajat osalise koormusega (õppekeel vene keel, põhikool);

geograafiaõpetajat osalise koormusega (õppekeel vene keel, põhikool);

eesti keele teise keelena õpetajat täiskoormusega;

inglise keele õpetajat asendusajaks täiskoormusega.

 

Eeldame kandidaadi vastavust HTMi kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele (haridusministri 29.08.2013.a määrus nr 30 § 3), eesti keele oskust vähemalt B2 tasemel, eesti keeles õpetamise puhul C1 tasemel, täpsust, korrektsust ja vastutustundlikkust ning soovi töötada lastega.

Kandideerimiseks palume saata: avaldus, CV, ametikohale esitatud nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad, kandidaadi soovil muud dokumendid märgusõnaga „Konkurss" e-posti teel direktor@mreal.tln.edu.ee hiljemalt 14.08.2020.a.

   

Kollektiivne puhkus

Käesolevaga teatame, et ajavahemikul 04.07.2020-02.08.2020 kogu gümnaasiumi personal on puhkusel.

otpusk 2020

Kiiret lahendust vajavate küsimuste puhul palume kirjutada mreal@mreal.tln.edu.ee. Ilusat suve k]igile! Kohtumiseni 3.augustil.

Lugupidamisega,

TMRG

   

Head teed!

22.juunil 2020 toimusid meie gümnaasiumis pidulikud põhikooli ja gümnaasiumi osa lõpuaktused.

news2020 06_22

Kallid vilistlased, tahaksime õnnitleda teid nii rõõmsa ja samas ka nii nukra sündmuse puhul! Olgu teie edasine tee sama ere ja kordumatu nagu tänane päevgi. Püüdke tähelepanelikult valida endale elukutse ja ärge unustage oma koolisõpru ja õpetajaid. Olge alati võidule häälestatud, hoidke oma südameis usku endasse ja armastage elu!

   

Põhikooli ja gümnaasiumi lõputunnistuste kättesaamise piduliku aktuse otseülekandest.

Lugupeetud koolipere!

Põhikooli ja gümnaasiumi lõpetamise pidulikud aktused toimuvad gümnaasiumi aulas 22.juunil 2020

Aeg:

10.00 - 9.А

12.00 - 9.В

14.00 - 9.С

16.00 - 12

Kõik, kes ei saa vilistlaste kõrval olla ja neid kohapeal õnnitleda, võivad vaadata otseülekannet. Viited igale klassile avaldatakse 30 min enne ürituse algust. Gümnaasiumi sissepääsu kõrval võib teha piduliku foto mälestuseks kooli banneri taustal.

Lugupidamisega, peatse kohtumiseni

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

   

Ainenädala kokkuvõte.

Kallis koolipere!

Täname kõiki ainenädalas aktiive osalemise eest. Sellega meie õppeaasta on lõppenud!

Soovime kõigile päikesepaistelist suve ja toredat koolivaheaega.

news2020 06_10

Kohtumiseni 1.septembril!

   

Online-lõpupidu algkoolis.

Kallid algkooli vilistlased!

Täna, 09.06. te ametlikult lõpetasite 4.klassi, tundub, et need 4 aastat lendasid nagu üks päev!

Me soovime teile teha uusi ,huvitavaid avastusi, läbida kõiki takistusi koos, toetada üksteist kooli vanemas astmes ja olla selle väärivad õpilased.

Pakume teile meenutada, kuidas muutusid meie õpilased ja kui palju huvitavat oli nende kooliteel.

Palju õnne!

   

Lugupeetud lapsevanemad!

Meil on rõõm teile teatada, et seoses meetmete muudatustega lõpuürituste läbiviimise osas põhikooli ja gümnaasiumi lõpetamise pidulikud aktused toimuvad lähedaste inimeste kohalolekul, kuid mõned nõudmised on jäänud muutmata ja me palume kõiki need järgida.

2020vipusket

sotsiaaldistants: 2+2

Ürituses osalejad: õpilased, õpetajad, max 2 külalist ühe õpilase poolt.

Palume loobuda ürituses osalemast riskirühma ja haiguse sümptomitega inimesi ning ka väikesi lapsi. Kõigi jaoks, kes ei saa vilistlaste kõrval olla, korraldatakse otseülekanne ja tehakse video.

 

Lugupidamisega ja peatse kohtumiseni,

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

   

Kallis koolipere!

Lõppes 2019./2020.õ.a. ja me tahame õnnitleda kõiki meie õpilasi, lapsevanemaid ja õpetajaid eduka õppeaasta 2019/2020 lõpetamise puhul.

See oli väga huvitav, teadmisterohke ja ebatavaline õppeaasta, mis jääb kõigile kauaks meelde. Me saime kõigi väljakutsetega, mille pandemia meile kaasa tõi, edukalt hakkama,saime uusi vilumusi, õppisime elavat suhtlemist ja koolis koosolemist väärtustama.

Erilised tänusõnad on meie parimatele õpilastele, neid on 130, kelle tunnistuses on ainult viied! Täname teid jõupingutuste eest, et te soovisite olla edukad kõigis õppeaineis, teie töökuse ja sihikindluse eest, et teil on soov maksimaalselt laiendada oma teaadmiste ja võimaluste piire. Täname ka vanemaid, kelle toetuseta ei oleks meie õpilased nii edukad. Suur tänu teile laste teadmiste saamise panuse eest!

Oleme uhked oma õpilaste üle ja aitame neil püstitatud eesmärkideni jõuda!

Traditsiooniline parimate õpilaste ja nende juhendajate vastuvõtt kindlasti toimub sügisel. Aga nüüd pakume teile kontsert, milles osalevad meie andekad õpilased!

Meeldivat vaatamist!

Lugupidamisega,

TMRG

   

Täname!

240824

Jõuabki lõppu õppeprotsess. Alates 16.märtsist kõik me olime distantsõppel ning hariliku sooja sööklalõuna asemele hakkasime toidupakke saama. selle aja jooksul oli komplekteeritud ja jagatud peaaegu 5 tuhat toidupakki.

Täname kõiki meie koolisöökla töötajaid-firma OÜ Orfeum töötajaid- õigeaegse toidupakkide komplekteerimise eest ja kõiki gümnaasiumi töötajaid, kes tulid appi pakkide jagamises.

Suur tänu teile!

Lugupidamisega,

TMRG

   

KiVa päev.

 1

Teisipäeval 26.05.2020 koolis toimus KiVale pühendatud päev. Sellel päeval põhikooli õpilastel tunde ei toimunud, kuid nad said teada sellest, et KiVa on programm, mis on suunatud kiusamise vähendamisele koolis, ning sisaldab tegevusi ja juhendeid kiusamise ennetamiseks ja otsusteleidmiseks kiusamise puhul. Seda teaduslikul põhjendatud programmi töötasid välja Turu Ülikooli teadlased Soome Haridus- ja Teadusministeeriumi tellimisel ja toetusel.

Õpilased said teada, mida saab oodata antud programmist, täitsid küsitlusankeedi, mis puudutas nende kogemust kiusamise küsimustes.

6.klasside õpilastele toimus loeng, kus politssei veb-konstaabel Jana Frolova jutustas neile kiberbullingist.

Õpilased said teada, et internetis peituvad mitmed ohud: kiberbulling(kiusamine, solvamine, laim), isikuandmete varastamine,olemasolevate failide vargus ja blokeerimine, on võimalus saada seksuaalse ahistamise ohvriks.

Õpilastele seletati, kuidas ohvriks saadakse ning on vaja sellisel juhul teha.

Õpilased said ohutu interneti kasutamisreegleid.

image0 1

Samuti kõigile meie kooli õpilastele pakuti näidata oma loovust ning luua töö, mida nähes kõik saavad aru , et me oleme KIUSAMISE VASTU. Suur tänu kõigile sellel tähtsal päeval oslemise eest ning teie suurepäraste tööde eest!

Loodame, et KiVa programmis osalemine kannab oma vilju!

   

Lehekülg 1 / 125

«AlgusEelmine12345678910JärgmineLõpp»