Heategevuslik Jõululaat.

Esmaspäeval, 11.detsembril toimus meie gümnaasiumis heategevuslik Jõululaat. Peale traditsioonilisi kauplejate pakkumisi, ootas laadalisi väike kontserdiprogramm. Laadal esinesid 1.ja 2.klasside õpilased, kooli laulukoor, 5. ja 8.klasside õpilased. Laadal õpilasesinduse liikmed hindasid laadal osalejaid mitmes nominatsioonis: parim müügikoha kujundus, teenindamise kultuur,  müüjate kostüümid.  Autasustamine toimub juba reedel, 15.12.2017

Kokku on kogutud 1049,43 eur.

Kogutud summa läheb Tallinna lastehaiglale, mis asub  Mustamäel. Haiglas 21.detsembril toimub ka heategevuslik kontsert "Lastest lastele"

Hiinaroa Mashi valmistamise tund

7.detsembril toidu valmistamise tehnoloogia ja hiina keele tundide raames toimus juba traditsiooniliseks saanud  hiinaroa Mashi valmistamise tund hiina keele õpetaja Ksy Yong juhendamisel

Minu lemmikraamatu kangelane

4.klasside õpilased valisid välja ja joonistasid
eestikeelsete raamatute lemmiktegelasi.
Üritus toimus "Eesti 100" ürituste raames.
Juhendaja-õpetaja Kira Käbi.

Õnnitleme!

Eesti Lastekirjanduse Keskuses toimus
XXI Koidulauliku etluskonkurss 5.-12.klassi õpilastele.
Sellel konkursil edukalt esinesid meie gümnaasiumi õpilased:
9.b klassi õpilane Aleksandra Doll ja
12. klassi õpilane Darja Gavriltšenko,kes sai konkursi eripreemia.
Neidude esinemine oli ilmekas ja emotsioonide rohke.
Konkursil osales kokku 47 õpilast erinevatest Tallinna koolidest.
Palju õnne nii esinejatele kui ka juhendaja-õpetaja Olga Ivanovale.

Rahvuskultuurid kooli

29. novembril 2017  toimus  kontsert- kokkuvõte, mis oli  pühendatud moldova  kultuurile. Kontsert  toimus  projekti  raames "Rahvuskultuurid  kooli".  Meie gümnaasium   osaleb selles  projektis  juba  3.aastat. Varem meie külalisteks  olid  tatari  ja  gruusia  seltsid. Kontserdil  õpilased  näitasid  oma  joonistusi ning jutustasid Moldovast, esinesid  slaidprogrammiga ja  isegi näitasid  videoklipi "Mida Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium  teab Moldova Vabariigist" Õpilased lugesid  luuletusi ja  laulsid  laule, kus raagitakse  sellest ilusast maast. Õpilased esinesid lauluga rumeenia  keeles. Kontserdi külaliseks  oli kabardiinia  tantsuansambel "Terek". Kontserdil olid külalisteks projekti  "Rahvuskultuurid  kooli" projektijuht Larissa Ivaništševa,   Moldova  Vabariigi suursadik Eestis Inga  Ionesi,  Moldova  seltsi "Lutšaferul" juht Aleksandr Ikim. Tahaks veel  kord  tänada  õpilasi, klassijuhatajaid, muusikaõpetajaid huvitava ja  sisuka  ürituse eest, mis  toimus meie koolis.

5.b klassi õpilane David Šimkunas

sai kickboxingu Tallinn Open 2017 võistlustel 1.koha kaalukategoorias kuni 32kg

ning kaalukategoorias kuni  37kg - 2.koha.

Samuti  sai  ta FFC KIDS 2017 võistlustel 2.  koha  kaalukategoorias kuni 34  kg,

GARANT CUP 2017 võistlustelsai ta 3.koha  kaalukategoorias kuni 34 kg.

Oled  tubli, David!

4.c  klassi  õpilane Mihhail Kustov

saikickboxingu GARANT CUP 2017 võistlustel

2.koha kaalukategoorias kuni 32kg.

Ainenädala raames

6.c klassis toimus eesti autorite lühijuttude lugemistund.

4.c klassi õpilane Milena Rudnik

sai käsipalli võistlustel Tapal 1.koha!

Humanitaarainete ainenädala raames

oli läbi viidud integreeritud ajaloo tund 5.klassidele.

2.d klassi õpilane Maksim Nikolajev

sai Tallinn Open 2017 kick-boxingu võistlustel

kaalukategoorias kuni 32 kg 2.koha!