Huvitegevus

Tasuta huviringid.

Tähelepanu! Registreerimine huviringidesse HUVITAV LUGEMINE, PIKAPÄEVARÜHM, ERUDIIT, IINGLISE KEEL pole vajalik. Kui laps EI hakka nende ringide töös osalema, siis vanemad peavad kirjalikult teatama sellest klassijuhatajale, et nad loobuvad ringitööst osalemast.

Laulukoor.

Koorijuht on Ljudmila Sjomina.

Esimene tund toimub 10.septembril, aluas, algusega kell 8.00. Kutsutakse nii algajaid kui ka edasijõudnuid.

Huviringid valiku järgi.

Kunst.

Peab valima, kas laps hakkab käima kunstiringis või karatees. Huviring on paralleeli peale.

Kunst. 1.klassid. õpetaja Svetlana Zaharova

Kunst. 2.klassid. õpetaja Marina Rõmar

Kunst. 3.klassid. õpetaja Ingrid Reiman

Kunst. 4.klassid. õpetaja Larisa Budnitskaja

Karate

Õpetaja Aleksandr Lanberg. Trennid toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti. Täpsema informatsiooi saamiseks pöörduge Aleksandr Lanbergi poole.

Projektipõhised ringid.

Lugupeetud vanemad , teatame Teile ,et Tallinna Haridusamet toetas järgmiste tasuta huviringide avamist põhikooli õpilastele meie gümnaasiumi baasil:

kohtade arv- 24 inimest huviringis, kutsume põhikooli õpilasi. Registreerimine on avatud kuni 11.septembrini.

Avasta ja imesta

Õpetaja Irina Tšitšejeva. Tunnid toimuvad kolmapäeviti.

See huviring on saladusi täis: need on salakirjad, tundmatud jäljed ja sõrmejäljed. Tule ja  aita kadunud aarete saladusi lahendada.

Molekulaar- ja digitehnoloogia ettevõtluses

Õpetajad Natalja Kourgouz ja Irina Tšitšejeva. Kohtumised on 2 korda nädalas kolmapäeviti ja neljapäeviti.

Kui tahad end avastada, katsuda jõudu kaasaegsete tehnoloogiate erinevates valdkondades, siis  huviring "Molekulaar- ja digitehnoloogia  ettevõtluses" on just sulle! Võta fanaasia, hea tuju ja huvi uue asja vastu  kaasa!

Robootika ja astronoomia: elu Universumis

Õpetajad Andrei Kuntsman, Jekaterina Guseva, Irina Tšitšejeva. Tunnid on 3 korda nädalas esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti.

Huviringis "Robootika:elu universumis" on tihedalt põimitud sellised täppisteadused nagu keemia, füüsika, astronoomia ja robootka. Tänu nendele te saate globaalselt uurida meie Päikesesüsteemi ja Universumi kehi ning uurida neid inovaatiliste tehnoloogiate abil. Teid ootavad teleskoop ja uuringud, robotite loomine, keemiakatsed  ning põnevad ekskursioonid observatooriumi ja planetaariumi.

Õppeaasta ürituste kava 2019/2020 õ.a.