Kooli elu

Huvitegevus

 

PPRi tunniplaan:

Esmaspäev - Olga Homtšenko (кab. 112)

Teisipäev - Marina Rõmar (кab. 110)

Kolmapäev - 14:00-15:00 Marina Rõmar (kab. 110), 15:00-17:00 Irina Voronaja (kab. 111)

Neljapäev - Diana Veiper (kab. 210)

Reede - Irina Voronaja (kab. 111)


PPRi päevakava:

14:00 – 14:10 – kogunemine kabinetis ja õppetööks ettevalmistamine

14:10 – 14:30 – lõuna

14:30 – 15:45 – õppetöö (kirjalike kodutööde täitmine)

15:45 – 17:00 – huvitegevus oma valikul (lauamängud, ristsõnade lahendamine, joonistamine jms). Ilusa ilmaga- mängud ja  jalutamine värskes õhus

PPRi toiduraha

OÜ Orfeum arveldusarve  EE831010220049123019  SEB Pangas, viitenumber 10113.

Kindlasti märkida:

1. õpilase nimi

2. klass

3. kool

4. makstev periood


Pikapäevarühmade tööreziim õa 2018/2019

 

Tasuta ringide tunniplaan õa 2018/2019

 

Eelklassi tunniplaan

 


 

 

Õppeaasta ürituste kava 2018/2019 õ.a.

 

September

Töö sisu

Osavõtjad

3.09

9.00

õues/aulas

Teadmiste päeva pidulik aktus

2.-11kl.

11.00

1,12 kl.

14.00

Vabaduse

väljak

AABITSA pidu 2018

1. kl.

5.09

11.40 - 12.00

aula

Õpilasesinduse tutvustus

7. – 12.kl

17.00

Lastevanemate koosolek

2. – 6.kl

18.00

7. – 12.kl

6.09

Terve päev

kool

Õpilasesinduse valimised 10.00 - 14.00. Hääletamine

7. – 12.kl

12.00 -15.00

fuajee

Huviringide laat(Huvitegevuselaat)

1. – 12.kl

17.30

Eelkooli koosolek

vanemad

7.09

8.55

kab.234

Esimene Õpilasesinduse koosolek

7.-12. kl

17.09

1.ja 2. korrus

Sügisene laat ja Sügisnäituse avamine

1. – 4.kl

20.09

12.00-13.30

Männi park

Sportlik teabepäev „Mustamäe MINI-SOS“

1.klassi õp

24.-28.09

kool

Spordinädala üritused.

1. – 12.kl

24.09

25.09

9.50-10.35

10.55-11.40

Erik Sarapuu. Jalgrattakasutuse propageerimine

Tallinnas

7. - 9. Klassi õp

1 par.

26.09

27.09

Koolitus „Selge Pilt …!? Gunnar Meinhard

11, 12. kl

28.09

Spordipäev, Tervisepäev

1. – 12.kl

Oktoober  

5.10

Terve päev

kool

Õpetajate päev

1. – 12.kl

12.10

11.00

aula

“Õpilastesse pühendamine” – õpilaspileti pidu

1.kl

18.-19.10

Ekskursioonide päevad

1. – 12.kl

19.10

8.15

aula

Klassijuhatajate koosolek

huvijuht

9.00

klassid

Klassijuhataja tunnid õppeveerandi lõpus

1. – 12.kl

I vaheaeg 22. oktoober 2018. a kuni 28. oktoober 2018

22.10 - 26.10.18 Haridusprogramm “Tark koolivaheaeg”.

31.10

fuajee

Halloween’i kostümeeritud rongkäik.

1. – 12.kl

November

10.11 -24.11

kool

Mardi-ja -Kadripäeva üritused

1.-12.kl

16.11

13.00

aula

Gümnasistidesse pühendamine „Rebaste pidu”

10. ja 11.kl

26.11

Terve päev

kool

Kodanikupäeva üritused

1.-12.kl

Detsember

3.12

kool

Kabinettide jõulukaunistamine

1.-12.kl

11.12

8.00

Klasside jõulukaunistuste hindamine

ÕE

11.00

Vene Teater

Etendus “Pippi Pikksukk”

5 - 7. kl

13.12

12.00

Vene Teater

Etendus “Külmunud laulud”

1.-4.kl

17.12

16.00

kool

Heategevuslik talvelaat

1.-12.kl

17.30

kool

Lastevanemate koosolek

1.-12.kl

18-20

aula

Jõuluüritused

1.-12.kl

21.12

8.15

aula

Klassijuhatajate koosolek

huvijuht

9.00

klassid

Klassijuhataja tunnid õppeveerandi lõpus

Jaanuar  

18.01

õues

Võistlus „Lumememme ehitamine”

21.-25.01

Karjäärinädal 2019

22.01, 24.01, 25.01

kool

Kodanikuhariduse programm MINU RIIK

9

Veebruar

1.02

aula

Vilistlaste kokkutulek

14.02

Kool,

aula

Sõbrapäevaüritused.

5.-12.kl

15.02

Kool,

aula

Disko

(7. -12.kl)

19, 20, 21

õues

Suusapäev

1.-12.kl

22.02

Terve päev

kool

Iseseisvuspäev.

1.-12.kl

3 vaheaeg 25. veebruar 2019.a kuni 3. märts 2019

25.02 - 01.03.18 Haridusprogramm  “Tark koolivaheaeg”.

Märts

5, 6, 7, 8

aula

Pildistamine

1.-12.kl

8.03

aula

“Kevade kauneim päev!“ Kontsert.

21.03

aula

World Poetry Day

1.-12.kl

Aprill

5.04

kab.122

(Международный день супа.)Kokkade võistlus koolis

5.-12.kl

18.04

12.00

aula

“Viimane koolikell”

1., 11. ja 12.kl

4 vaheaeg (v.a 12. klass) 22. aprill 2019. a kuni 28. aprill 2019

Mai

02.05

kool

Taaskasutuspäev.Laat

06.05

9.00

Mustamäe

TMRG talgupäev

1.-12.kl

17.05

11.00

Vene Kultuurikeskus

Rahvaloomingu festival „Kaleidoskoop+”

31.05

16.30

aula

Loovtööde lõppnäitus ja

kontsert vanematele

1.-12.kl

Juuni

4-11

Õuesõppe korraldamine

kõik õpetajad

06.06

9.00

klassid

Klassijuhataja tunnid õppeveerandi lõpus

15.30

aula

Direktori vastuvõtt parimatele õpilastele

ja nende juhendajatele

kutsutud

7.06

12.00

aula

Algkooli lõpuaktus

4. kl

19.06.

12.30, 13.30

Lõpuaktuse proov

21.06

12.00

aula

Põhikooli lõpuaktus

9 kl

21.06

14.00

aula

Gümnaasiumi lõpuaktus

12 kl