Sügislaager "Tark koolivaheaeg"

lager01

Ajavahemikul 21.10.19 - 25.10.19,  tööaeg  9.00 -15.00
Laagri teema on "Maismaal ja merel"
Laager on TMRGi 1.-5.klasside õpilastele
Iga koolivaheaeg see on kindel temaatika, kus vaadeldakse elukutsete huvitavat maailma erinevast vaatevinklist. Veeda koolivaheaeg kasulikult!
Laagris osalemise hind on 45 eur. Registreerida  juba saab  kooli kodulehel: koolielu-klassiväline töö-avaldus tasulise ringi. Kiirustage, kohtade arv on piiratud! Grupi täitumisel registreerimine pannakse kinni.
Jälgige infot kooli kodulehel http://www.mreal.tln.edu.ee või Facebooki`s

eestikeel 2019 et

Lugupeetud 9.klasside õpilased!

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium alustab registreerimist eesti keele kui teise keele lõpueksami ettevalmistuse kursusele TMRGi 9.klasside õpilastele, mis toimub koolivaheajal ajavahemikul 21.10 - 25.10.2019. Kursuse osavõtjatele toimuvad intensiivsed eesti keele suunatud temaatilised tunnid. Õppimise protsessis pööratakse rohkem tähelepanu lõpueksamite ülesannete täitmisele ja vigade analüüsile. Kursuse raames on kavas Tallinna muuseumi õppeprogrammi külastamine.

Laagri toimumisaeg: 09.00-15.00 - iga päev, toitlustamine 2 korda päevas;

Laagri toimumiskoht : Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

Maksumus 25eur/ nädal (toitlustamiseks, maksustamine arve alusel)

Lisainfo tel 6522-535 või anneli@mreal.tln.edu.ee

Registreerimine: kuni 13.10.2019 või vabade kohtade olemasolul.

Registreerimise link

Viimati muudetud: 11.10.2019

Lehekülge haldab:

A.Venevtsev, e-mail: admin@mreal.tln.edu.ee

pilt12

Loe edasiSulge

Traditsiooniline õpilastesse pühitsemine

11.oktoobril Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis toimus esimeste klasside õpilastele väga tähtis üritus- traditsiooniline õpilastesse pühitsemine. Üritusele olid kutsutud õpilaste vanemad ja sugulased- Õpilased laulsid , lugesid luuletusi ja ka näitlesid. Ürituse avakõnega esines Mustamäe Reaalgümnaasiumi direktor pr. Natalja Vergun, kes soovis õpilastele edu ja jaksu, uudishimu ning head õppimist.

Peo lõpus ootas õpilasi üllatus-teadusšou. Üritus tuli välja lõbus ja tore. Esimene klass see om pika ja huvitava koolitee algus. Tahaks soovida meie 1.klassi õpilastele head teed ja edu teadmistemaal.

news19 10_032

Palju õnne!

9.c klassi õpilane Artjom Raiski sai Tallinna võistlustel 1000m krossis 3.koha. Tubli!

news19 10_031

Konverents

7.oktoobril meie gümnaasiumis toimus praktiliste, uurimis- ja loovtööde konverents 2018/2019. see oli hea ja huvitav kogemus 8. ja 11.klasside õpilastele. Suur tänu esinejatele ja nende juhendajatele!

news19 10_030

Kõik uudised