Lugupeetud õpilased ja lastevanemad!

sherlok

eelmise aasta jooksul kaotatud asjad ootavad oma omanikke gümnaasiumi garderoobis 27.08 kuni 07.09.2018.

Hiljem asju utiliseeritakse.

lugupidamisega,

TMRG

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium osaleb
ülemaailmses projektis "Roheline kool".
Meie blogi lugege siit: Projekt "Roheline kool"

Viimati muudetud: 12.09.2018

Lehekülge haldab:

A.Venevtsev, e-mail: admin@mreal.tln.edu.ee

kool1

Loe edasiSulge

"Sügise kingitused"

Esmaspäeval, 17.septembril, meie gümnaasiumis toimus kohtumine sügisega.

IMG 7921

Gümnaasiumi fuajees avati õpilastööde näitus. Õpilased olid väga loomingulised: näitusel sai kohata mitte ainult metsade elanikke, kuid ka mere elukaid ja muinasjuttude kangelasi. Meile tuli külla ka kõrvitsast tõld muinasjutust Tuhkatriinust. Näitust saab nautida kuni septembri lõpuni.

IMG 7984

Veel üks tore esmaspäeva sündmus oli ka sügislaat "Sügise kingitused". Lapsed proovisid kätt müüjate rollis. Laadal oli laialdane kaupade valik. Suur tänu vanematele abi ja toetuse eest!

Tähelepanu kõigile huvilistele ja 9.-12.klasside õpilastele!

mit-gzt-mos-ru18

Nagu eelmisel aastalgi 9.-12. klasside õpilastel on olemas suurepärane võimalus tasuta hiina keele õppimiseks meie kooli ruumides. Õppejõud on Tallinna Ülikooli lektor Sy Yang, kellele hiina keel on emakeeleks. Õpilaste ja õpetaja suhtluskeeleks on inglise keel, mis on heaks võimaluseks ka inglise keele praktiseerimiseks. Sellel õppeaastal on meil võimalus avada 2 õpperühma: algajatele (esmaspäeviti) ja edasijõudnutele (neljapäeviti). Tunnid algavad kell 16.00 ja lõpevad kell 17.30. Õpikud hiina keele õppimiseks antakse õpilastele tasuta Confutsiuse Ülikooli poolt, mis tegutseb Tallinna Ülikooli juures ja on meie partner. Oma soovil hiina keele õppimisest palun teatada oma klassijuhatajatele või tulla kab.221.

Innovaatiline huviring-õpikoda „Avasta ja Imesta II”

Meie koolis avatakse innovaatiline huviring-õpikoda „Avasta ja Imesta II” 7. klassi õpilaste jaoks.

piltavasta

Õpikoja ajal õpilastele pakutakse stsenaarium, millest saab läbiv uurimisprobleem keemia, matemaatika, georgaafia, bioloogia, füüsika ja infotehnoloogia töötubades. Õpikoja eesmärk on loodus- ja täppisteaduste populariseerimine läbi lõimitud aineõppe, õpilastes uurimuslike oskuste ja loovmõtlemise arendamine, loodusteadusliku kirjaoskuse ja eneseväljendamise arendamine eesti keeles ningeesti ja vene koolidevahelise koostöö arendamine. Tegemist on koostöö jatkusuutliku ühisprojektiga, mida teeb Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium ühiskoos Haabersti Vene Gümnaasiumiga ja Järveotsa Gümnaasiumiga.

Huviring on avatud Tallinna Haridusameti toetusel.

Esimene tund toimub 19.09.2018 kell 15.00 ruumis 228. Pedagoog- Irina Tšitšejeva.

Lisa info: arendusjuht@mreal.tln.edu.ee, 55648920

Huviringis osalemine on lastele tasuta ning kohtade arv on piiratud.

Registreerimine on kohustuslik lingi kaudu

Kõik uudised