250566

Lugupeetud kolleegid, õpilased ja vanemad!

On alanud uus õppeaasta, mis on ebatavaline selles plaanis, et iga päev toob meieni uut informatsiooni, uued eeskirjad ja soovitused.

Rõhutame, et me veel ei räägi kollase stsenaariumi realiseerimisest, pigem püüame vältida seda preventiivsete meetmete abil, seetõttu paljus sõltub see meist, kas see plaan läheb lähitulevikus realiseerimiseks. Kuid me peame selleks valmis olema ning need lisameetmed ( eriti profülaktilised) võivad aidata meil vajadusel teha seda kiiremini ja lihtsamini.

Käte pesemine.

Käte pesemine mitte ainult ei vähenda COVID-19 levikut vaid ka ennetab teiste viiruslike haiguste levikut (gripp, külmetus)

Kooli fuajees ja igal korrusel meil on olemas desinfektorid käte desinfitseerimiseks, igas tualettruumis on olemas seep ja kuivati.

Pöördume teie poole palvega korraldada klassiruumides võimalusi käte puhtuses hoidmiseks(nt vedelseep, paberkäterätikud) ning tuletada meelde õpilastele, et käsi tuleb tihti pesta, olla õpilastele eeskujuks käte tihedas pesemises.

Meie aga omakorda kulutame välja plakatite konkurssi teemal „Miks tuleb käsi pesta?" Võitjaid ootab auhind!

Temperatuuri mõõtmine.

Lähiajal koolihoones paigutatakse soojuskaamera, mis mõõdab kooli sisenevate inimeste kehatemperatuuri.

juhul , kui kehatemperatuur on normaalsest kõrgem, gümnaasiumi meditsiinitöötaja viib läbivaatuse ning otsustab, kas on vaja saata inimene koju raviks. Soovitame tulla kooli ainult tervena!

Ruumide koristamine.

Koolis on korraldatud ruumide pidev hoolikas koristus, pindade desinfitseerimine. Kõik selleks vajalikud vahendid on ostetud. Palume kõiki kanda vahetusjalatsid, hoida puhtust ja korda klassiruumides,vahetunnis tuulutada klassiruume.

Kaitsevahendid gümnaasiumi töötajatele.

Kõigile gümnaasiumi töötajatele , kes puutuvad inimestega kokku , on soovitatav kanda kaitsevahendeid- visiiri. Koolis on kõik vajalikud kaitsevahendid olemas. Maskide kandmine õpilastele ei ole kohustuslik, vaid õpilase enda soovil. Kuid peab meeles pidama , et mask on kaitevahend mitte ilutoode.

Võõrad inimesed ei ole gümnaasiumi ruumidesse lubatud.

Koolimajja õpilased ja koolitöötajad saavad ainult e-piletiga siseneda. Teistele , kes soovivad kohtuda õpetajate või klassijuhatajaga- eelneval kokkuleppel, määratud ajal ja tervena.

Lugupeetud lapsevanemad, kui teil on küsimusi, esitage need e-posti teel ( kontaktid on kodulehel www.mreal.tln.edu.ee) või helistage +372 652 2533.

Õppeprotsessi hajutamise korraldamine.

juba praegu räägime sellest, et meie õpilased alustavad õppepäeva erinevatel aegadel: osa tuleb esimeseks, osa-teiseks või kolmandaks tunniks. Sellel õppeaastal meil on suurendatud söögivahetundide arv: nii on vähendatud õpilaste arv , kes sööklas üheaegselt söövad. Iga klassi jaoks on määratud õppekabinet, kus õpilased õppepäeva jooksul õpivad, va kehalise kasvatuse, tööõpetuse ja võõrkeelte tunnid.

1.-7.klasside ning eriliste pedagoogiliste vajadustega õpilased õpivad kontaktselt niikaua kui on võimalik.

Alates 14.09.2020 8.-12.klasside õpilased 1 kord nädalas viibivad kodus distantsõppes. Sellel päeva õpivad nad vastavalt tunniplaanile ning aineõpetajate juhiste järgi, ülesanded kantakse e-kooli enne tunni algust.

Distantsõpe on õppeprotsessi korraldamise viis, mis põhineb kaasaegsete infotehnoloogiate kasutamisel, mis lubab vältida kontakti õpilase ja õpetaja vahel ning õpetamine toimub distantsiooniliselt.

Lähimatel nädalatel distantsõppepäevade plaan on järgmine:

tabl dist2020

16.oktoober

1.-9. klassid- kell 9.00 on klassijuhataja tund distantselt Google Meetis (kooli e-posti kaudu)

10.-12.klassid- kell 8.00 on klassijuhataja tunnid, edasi õpivad kontaktselt tunniplaani järgi.

19 – 25.oktoober - sügiskoolivaheaeg

Lugupidamisega,

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

 

Viimati muudetud: 29.09.2020

Lehekülge haldab:

A. Kuntsmann, e-mail: infojuht@mreal.ee

pilt12

Loe edasiSulge

1.klassi õpilastesse pühitsemine

news2020 042

16.10. kõige nooremad meie õpilased said tähtsa kogemuse- nad läbisid 1.klassi õpilastesse pühitsemise. Õpilased hea meelega jagasid oma teadmisi, lugesid luuletusi, laulsid laule ja siis... ootas neid üllatus!Nende juurde külla tuli ehtne professor ning näitas põnevaid katseid!

Tere tulemast Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi perre!

Meie kallid õpilased!

kanikuli

Nüüd algaski meil sügiskoolivaheaeg.

Puhake hästi, tegelege oma harrastustega, mille jaoks vahel ei jätku õppetöö tõttu aega, jalutage õues ja hoidke oma tervist!

9.klasside õpilasi , kes on keelelaagrisse end registreerinud,ootame juba esmaspäeval!

Kui teil on raskusi õpitu mõistmisel ja te vajate õpetaja abi, ootame teid 19.-20.oktoobril 9.00-15.00. Leppige aineõpetajaga konsultatsiooni ajast kokku. Õpetajate kontaktandmed on siin

Kooli kantselei töötab iga päev 9.00-15.00

Ilusat koolivaheaega!

Lugupeetud koolipere!

bud zdorov

Käesoleva nädala algul meie kooli fuajees on paigaldatud termokaamera, mis skaneerib kooli tulevate inimeste kehatemperatuuri. Termokaamerate kasutamine on ette nähtud profilaktilise meetmena viiruse leviku vähendamiseks ning õpilaste ja koolitöötajate tervise kaitsmiseks. Meie toetame printsiipi: "Tuleme kooli tervetena!"

Termokaamera töötleb inimese isikuandmeid ainult siis, kui ta kehatemperatuur on normaalsest kõrgem, mis omakorda tähendab, et inimene on haige ja vajab lisaläbivaatust kooli med.töötaja juures.

Kui seade tööle hakkab, siis inimene peab viivitamatut pöörduma med.töötaja poole , kellel on õigus töödelda isikuandmeid , mis on seotud terviseseisundi ja haigestumiste ennetamisega ning esmaabi andmisega.

Kui lapsevanem ei anna luba oma lapse tervise kohta andmeid töödelda või mõõta tema kehatemperatuuri termokaamera abil, peab ta kirjalikutl kinnitama, et laps on terve, siis laps siseneb kooli teise ukse kaudu.

Kahtluste puhul lapse tervisele annab hinnangu med.töötaja.

Termokaamera läbimise kord:

  • sissepääs toimub peaukse kaudu;
  • termokaamera on paigaldatud peafuajees 1.korrusel;
  • fuajeess on eraldatud koridor piirlintide abil, mis välistab võimalust termokaamerat vältida.
  • kõik sisenejad läbivad koridori
  • kui termokaamera annab häiresuignaali, siis inimene, kellele termokaamera reageeris, peab viivitamatult pöörduma med.töötaja poole kehatemperatuuri teistkordseks mõõtmiseks.

Palume säilitada rahu, kannatlikkust ja mõistmist, loodame mõistvale suhtumisele-kooli terve atmosfääri säilitamises on huvitatud kõik.

Lugupidamisega,

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium.

Kõik uudised