Meie kooli ettevalmistus Üleeuroopaliseks jäätmetekke vähendamise nädalaks

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium osaleb 18.-26. novembril 2017 üleeuroopalises jäätmetekke vähendamise nädalas, et anda oma panus inimeste teadlikkuse tõstmisse jäätmetekke vähendamise ja vältimise valdkonnas. Alates tänasest päevast algavad meie koolis kaks aktsiooni: aktsioon „Kleepsud postkastidele – paberikasutuse vähendamine“ ja aktsioon „Kantseleitarvete korduvkasutus”.

Edasi....

2017./2018.õ.a.

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium avab 10.klassi, kus on olemas järgmised õppesuunad:

• keemia – matemaatika õppesuund
  • sotsiaal-humanitaar õppesuund

Vastuvõtt 10.klassi.

1. 10.klassi sisseastumiseks on vaja läbida vestlust õppealajuhatajaga perioodil 15.06.-27.06.2017 ning kirjutada avaldus kohspeal.
2. Otsusest 10.klassi sisseastumise/mittesisseastumise kohta teatab kool hiljemalt 1.juulil vanemaid e-posti teel.
3. 10.klassi sisseastuja esitab:
-kirjalik avaldus ( kirjutatakse kohapeal)
-põhikooli lõputunnistus ja hinneteleht
-sünnitunnistuse koopia
-õpilase ja ühe lapsevanema isikut tõestavate dokumentide koopiad.

Lisainfo ja registreerimine vestlusele
Svetlana Butkovskaja, õppealajuhataja
e-mail:butkovskaja@mreal.tln.edu.ee

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium osaleb
ülemaailmses projektis "
Roheline kool".
Meie blogi lugege siit: Projekt "Roheline kool"

Viimati muudetud: 3.11.2017

Lehekülge haldab:

A.Venevtsev, e-mail: admin@mreal.tln.edu.ee

Loe edasiSulge

Tallinna kirikud

Lõppes 10.klassi miniprojekt "Tallinna kirikud", mille käigus tutvusid 10.klassi õpilased tutvusid erinevate kontsessioonide kirikutega, mis  on Tallinnas olemas ning kogusid selle kohta infot. Uurimistöö tulemusena sai valmis väljapanek "Tallinna kirikud", mis asub  meie gümnaasiumi 4.korrusel.  Projekt on pühendatud Eesti Vabariigi 100.aastapäevale.

Must-valge Tallinn

"Eesti 100" ürituste raames on korraldatud  ka väljapanek "Must-valge Tallinn", kus on esindatud must-valgete  piltide kogu, mis jutustab 70. aastate Tallinnast.

Rahvuskultuurid kooli

"Rahvuskultuurid kooli" projekti raames, 07.11.2017, toimus õppetuba moldaavia rahvusroa valmistamises.9.b klassi tüdrukud oskavad nüüd teha vertutat õuntega. Tüdrukud hea meelega annavad retsepti kõigile soovijatele. Aga söödi magusat kooki juba koos klassi tugeva poolega!

Kõik uudised