Lugupeetud 1.-5.klasside õpilaste  vanemad!

Tallinna  Mustamäe  Reaalgümnaasium  jätkab traditsiooni  korraldada  kooli  seinte  vahel "Tark  koolivaheaeg" kultuurilis-teadusliku programmi . Teatame, et lisakoolivaheajal 26.veebruarist kuni 2.märtsini 2018 selline talvekoolivaheaeg  toimub. Jälgige infot kooli kodulehel ja Facebooki`s, registreerimise avame jaanuari lõpus 2018.
Eelseisval Jõulukoolivaheajal "Tarka koolivaheaega" ei korraldata, seega soovime Teile veeta ilusat Jõuluaega pereringis ning puhata tööst ja õppimisest.

*  *  *

Üleeuroopalise jäätmetekke vähendamise nädala raames toimunud aktsioonide tulemused.

Ajavahemikul 18.-26.november 2017 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium osales üleeuroopalisel jäätmetekke vähendamise nädalal, et anda oma panus inimeste teadlikkuse tõstmisse jäätmetekke vähendamise ja vältimise valdkonnas.

Selle nädala raames meie koolis toimus kolm aktsiooni:

aktsioon „Kleepsud postkastidele -paberikasutuse vähendamine“ , aktsioon „Kantseleitarvete korduvkasutus” ja “Puidu korduv kasutamine tööõpetuse tundides.”

Edasi....

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium osaleb
ülemaailmses projektis "
Roheline kool".
Meie blogi lugege siit: Projekt "Roheline kool"

Viimati muudetud: 16.01.2018

Lehekülge haldab:

A.Venevtsev, e-mail: admin@mreal.tln.edu.ee

talv

Loe edasiSulge

Õnnitleme!

2017. aastal 15. korda viis läbi RMK konkursi „Eesti koolilaste metsapostkaart“, mille teemaks oli „Salapärane mets“. Kokku ligi 200 erenevast haridusasutustest saadeti konkursile 4160 postkaarti, millest valiti välja 36 parimat. Parimate tööde hulgas on ka meie 7.b klassi õpilase Aleksandra Boitsova töö „Muinasjutt sügiseses metsas“. Palju õnne Aleksandrale ja edu edaspidistes konkurssides!

aleksandraRMK

Õnnitleme!

Palju õnne! 3.a klassi õpilane Pavel Frolov

kartingu võistlustel sai 1.koha.

Tubli!

2018 01_16 karting

Haapsalus õppeekskursioonil

Eesti 100 ürituste raames 3.a ja 4.b klasside õpilased käisid Haapsalus õppeekskursioonil, kus tutvusid eesti kunstnik Ilon Wiklandi loominguga. Lastel oli võimalus Ilon Wiklandi majamuuseumis ära käia, palju teada saada kunstniku lapsepõlvest ja elust, külastada kinoteatrit ja näituste saali, Karlsoni kambrit ja Ilon Wiklandi kööki. Suure huviga osalesid õpilased töötoas ja viktoriinis.

25446084 1924136157615999_6794367009897901177_n

Kõik uudised