Lugupeetud lastevanemad!

Alates 20.01.2020 alustab meie gümnaasiumis tööd eripedagoog Olga Korkkinen. Tema kohusytuste hulka kuuluvad mitte ainult töö lastega , kellele komisjoni otsusega on määratud eriprdagoogi tugi, kuid ka vanemate konsulteerimine individuaalkavade järgi õpetamise küsimustes. Lastevanemate konsulteerimine  toimub reedeti 8.00-8.45 kokkuleppel elektroonposti teel. korkkinen@mreal.tln.edu.ee

Lugupidamisega, TMRG

2020eestimatem et

Õpilaspilet alates 01.01.2020

valnese-pilet

Lugupeetud lastevanemad ja õpilased!

Seoses õpilaspiletite valmistamise teenusega tegeleva firma vahetusega, palume Teid uusi pileteid mitte tellida. Info õpilaspiletite tellimise võimaluse kohta teise firma kaudu lisame esimesel võimalusel.

NB! Olemasolevad ja varem tellitud piletid kehtivad, uusi tellida ei ole vaja.

Lugupidamisega, TMRG

Viimati muudetud: 19.01.2020

Lehekülge haldab:

A. Kuntsmann, e-mail: infojuht@mreal.tln.edu.ee

pilt12

Loe edasiSulge

Palju õnne!

Palju õnne! 4.a klassi õpilane Inga Svetlova sai sportliku sukeldumise võistlustel 3.koha. Tubli!

news20 02_132

1.b klass ekskursioonil

news20 02_131

Tööle kaasa!

17.veebruaril külastasid 6.b klassi õpilased "Tööle kaasa!" projekti raames Sõbrakese lasteaeda. Õpilased tundsid end tõeliste kasvatajatena ning sukeldusid arendavate mängude imelisesse maailma. Kasvatajad olid valmis kohe mõned tulevased kolleegid tööle võtma! Suur tänu lasteaia kollektiivile sooja ja lahke vastuvõtu eest! Erilised tänusõnad on meie klassi õpilase emale Margarita Karasjovale kohtumise korraldamise ja idee eest! Päeva lõpus said õpilased diplomid ning väikeste kasvandike kätega tehtud kingitused ja jagasid muljeid Daš-roboti abil. Õpilastele meeldis väga töötubade korraldamine, kõik jäid rahule! Suur tänu õpilastele, Sõbrakese lasteaia perele ning projekti "Tööle kaasa" korraldajatele! See oli unustamatu päev.

news20 02_130

Kõik uudised