Lugupeetud õpilased ja vanemad!                   94ac858f254d9b68ae1abd20b4be5853c439fcd1 00

Vastavalt Eesti Vabariigi Valitsuse otsusele jätkab Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium distants/koduõpet. Vajadusel selline õppevorm saab pikenduse.

Põhilised muudatused alates 30.03.2020 on seotud riikliku õppekava täismahus täitmisega:

distantsõppeaeg on ajavahemikul 8:00 - 14:00

14:00 - 14:45-aineõpetajate konsultatsioonid elektroonposti teel

õppeprotsessi ajal on ette nähtud lõunaaeg

Tunniplaanis peale lõunat olevate tundide ülesannete täitmist planeerib õpilane iseseisvalt, lähtudes nädalaõppekoormusest ning esitab täidetud ülesanne õpetajale peale toimunud tundi nädala jooksul õpetaja poolt määratud tähtajaks.

Lisas on järgmised dokumendid:

unnamed koduse/distantsõppetöö korraldus Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis

unnamed informatsioon kooli raamatukoguhoidjalt

unnamed distantstundide tunniplaan alates 30.03.2020

unnamed Tugiteenuste spetsialistide tunnid alates 30.03.2020

unnamed huvitav lugemine

Õpilastel on soovitatud koju jääda. Vanemaid palume jälgida, et lapsed järgiksid tegevuse keelu väljaspool kodu.

Meie õpetajad on valmis väljakutse vastu võtma ning teiega koos saame me selle situatsiooniga hakkama.

Olge terved!

Lugupidamisega,

teie TMRG

Õpilaspilet alates 01.01.2020

valnese-pilet

Lugupeetud lastevanemad ja õpilased!

Seoses õpilaspiletite valmistamise teenusega tegeleva firma vahetusega, palume Teid uusi pileteid mitte tellida. Info õpilaspiletite tellimise võimaluse kohta teise firma kaudu lisame esimesel võimalusel.

NB! Olemasolevad ja varem tellitud piletid kehtivad, uusi tellida ei ole vaja.

Lugupidamisega, TMRG

Viimati muudetud: 19.01.2020

Lehekülge haldab:

A. Kuntsmann, e-mail: infojuht@mreal.tln.edu.ee

pilt12

Loe edasiSulge

TÄHELEPANU!

Lugupeetud lapsevanemad!

Eriolukorra täiendatavate meetmete tõttu asendatakse alates 1.04 sooja lõunasöögi portsjon 6 päeva toidupaki vastu.

Toidupakkide jagamine toimub kolmapäeval, 1. aprillil ajavahemikus 11.00-13.00 kooli sööklast (sissepääs kooli parklast) eelneva registreerimise ja õpilaspileti alusel.

Järgmine toidupakkide jagamine toimub 08.04. kl 11.00 – 13.00.

Juhul, kui teie soovite, et teie laps saaks 08. aprillil toidupakki, palun sellest teavitada klassijuhatajat hilejmalt 02.04.2020 kl 15:00.

Parimate soovidega,

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

Lugupeetud õpilased, vanemad ja koolitöötajad!

Kooli med.õde pakub teile konsulteerimise võimalust telefoni teel küsimustes , mis on seotud koroonaviirusega COVID-19. Momendil peale koroonaviirusliku infektsiooni on ka levinud gripi, paragripi ja teised respiratoorsed viirused, mis kutsuvad higamisteede haigused esile. Seoses suure telefonikõnede arvuga perearstile ja perearstide infotelefonile 1220, ei saa te vastuseid oma küsimustele, kuna telefoniliinid on kinni.Sel juhul on teil võimalus mulle helistada. mul on meditsiiniline haridus ning ma püüan teie küsimustele vastata ning anda nõu eesmärgiga küsimust lahendada ning anda ka soovitused tervise kaitseks ja infektsiooni levimise piiramise tagamiseks.

90680313 3653392688066747_8786891531517689856_n

Aitame üksteist!

lugupidamisega,

med.õde Irina Jerjomenko

tel.+372 56200164

SA Tallinna Koolitervishoid

Lugupeetud lapsevanemad!

Tänan teid vastupidavuse, tarkuse ja mõistmise eest , mida te näitasite eelmise nädala jooksul. Kõik me olime meie jaoks uutes tingimustes-meie laste õppeprotsessi oli vaja ümber korraldada ning teha kõik võimalik, et koduseks õppeks muutunud protsess ei kahjustaks tavalist elulaadi.

images 123

Ilmtingimata paljudel õpilastel oli raske end kokku võtta ning täita ülesandeid, mida õpilased ette valmistasid ja õigeaegselt tehtud tööd ära saata.Eriti praegu vajavad õpilased täiskasvanute tuge. Antud olukorras just teie osalemine laste õppimises on kõige olulisem."Motiveerige!",-kuuleme me teie suust meie aadressil. Nüüd te teate kuidas see tegelikult raske. Olen kindel, et igaüks teist vaatab oma last teisest küljest, leidis just seda võtit, mis sobiks kõige paremini oma lapse motiveerimiseks, saaks teda aidata. Kui teil tekib raskusi, siis abi saamiseks tuleb pöörduda õpetaja või tugespetsialistide poole.Üheskoos me kindlasti leiame lahenduse tekkinud probleemile.

Tänan teid, et te leidsite aega, et vastata tagasiside küsimustiku küsimustele. See on meile väga oluline mõista, mis tuli meil hästi välja ja mille kallal tuleb veel tööd teha, et distantsõpet uue õppeformaadina lähiperioodil kõigile meile paremaks muuta.

unnamedKüsimustiku tulemustega võib tutvuda SIIN

Palun teid aru saada, et me ka õppisime ja paljut selgeks saime ning katsetame eelseisval perioodil. Ja kui mõni mõtleb, et õpetajal on Skype-konverentsi on õpetajal kerge korraldada, siis te eksite ja ei võta arvesse raskusi, millega võib kokku puutuda: 1. meie õpilaste perede tehnilised võimalused on erinevad ja me peame neid arvestama,2. Skype võimaldab üheaegne suhtlemine 25 inimesele, meil on aga suurema õpilaste arvuga klassid olemas;3. õpilasel endal võivad ka lapsed olla, kellel on ka distantsõpe. Ja veel palju teisi faktoreid, mis on tehnilise progressi saavutuste takistamiseks.

Täname, et paljud teist jätsid positiivseid vastuseid! See motiveerib ja toetab!

Tuletan meelde, et eriolukorra režiimis te vastutate ka eeskirjade täitmise eest , mis on suunatud koronaviiruse leviku takistamisele. Muretsege selle eest, et teie lapsed kodus püsiksid. Korraldage neile kodus turvalist keskkonda eneseharimiseks ja õppimiseks.

Palun järgige Terviseameti soovitusi!

Lugupidamisega,

Natalja Vergun

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi direktor.

Kõik uudised