Lugupeetud 1.-5.klasside õpilaste  vanemad!

Tallinna  Mustamäe  Reaalgümnaasium  jätkab traditsiooni  korraldada  kooli  seinte  vahel "Tark  koolivaheaeg" kultuurilis-teadusliku programmi . Teatame, et lisakoolivaheajal 26.veebruarist kuni 2.märtsini 2018 selline talvekoolivaheaeg  toimub. Jälgige infot kooli kodulehel ja Facebooki`s, registreerimise avame jaanuari lõpus 2018.
Eelseisval Jõulukoolivaheajal "Tarka koolivaheaega" ei korraldata, seega soovime Teile veeta ilusat Jõuluaega pereringis ning puhata tööst ja õppimisest.

*  *  *

Üleeuroopalise jäätmetekke vähendamise nädala raames toimunud aktsioonide tulemused.

Ajavahemikul 18.-26.november 2017 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium osales üleeuroopalisel jäätmetekke vähendamise nädalal, et anda oma panus inimeste teadlikkuse tõstmisse jäätmetekke vähendamise ja vältimise valdkonnas.

Selle nädala raames meie koolis toimus kolm aktsiooni:

aktsioon „Kleepsud postkastidele -paberikasutuse vähendamine“ , aktsioon „Kantseleitarvete korduvkasutus” ja “Puidu korduv kasutamine tööõpetuse tundides.”

Edasi....

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium osaleb
ülemaailmses projektis "
Roheline kool".
Meie blogi lugege siit: Projekt "Roheline kool"

Viimati muudetud: 3.11.2017

Lehekülge haldab:

A.Venevtsev, e-mail: admin@mreal.tln.edu.ee

Loe edasiSulge

Heategevuslik Jõululaat.

Esmaspäeval, 11.detsembril toimus meie gümnaasiumis heategevuslik Jõululaat. Peale traditsioonilisi kauplejate pakkumisi, ootas laadalisi väike kontserdiprogramm. Laadal esinesid 1.ja 2.klasside õpilased, kooli laulukoor, 5. ja 8.klasside õpilased. Laadal õpilasesinduse liikmed hindasid laadal osalejaid mitmes nominatsioonis: parim müügikoha kujundus, teenindamise kultuur,  müüjate kostüümid.  Autasustamine toimub juba reedel, 15.12.2017

Kokku on kogutud 1049,43 eur.

Kogutud summa läheb Tallinna lastehaiglale, mis asub  Mustamäel. Haiglas 21.detsembril toimub ka heategevuslik kontsert "Lastest lastele"

Hiinaroa Mashi valmistamise tund

7.detsembril toidu valmistamise tehnoloogia ja hiina keele tundide raames toimus juba traditsiooniliseks saanud  hiinaroa Mashi valmistamise tund hiina keele õpetaja Ksy Yong juhendamisel

Minu lemmikraamatu kangelane

4.klasside õpilased valisid välja ja joonistasid
eestikeelsete raamatute lemmiktegelasi.
Üritus toimus "Eesti 100" ürituste raames.
Juhendaja-õpetaja Kira Käbi.

Kõik uudised