Projekt „ Linnas on äge, maal on äge!“

Ajavahemikul 25.01.2018 - 28.01.2018 meie gümnaasiumis toimus projekti „Linnas on äge, maal on äge!“ esimene noorte kohtumine. „Noorte kohtumised“ projekti eesmärgiks on soodustada Eestis elavate erineva kultuuritaustaga noorte suhtlemist ja arendamist.

Esimese kohtumise raames tulid Maidla küla Lüganuse valla noored meie kooli õpilaste juurde Tallinna, et osaleda projektis „Linnas on äge, maal on äge!“, et  koos aega veeta, diskuteerida maal ja linnas elu üle, leida  ühist ja erinevusi, koos osaleda töötubades, käia ekskursioonidel, ületada keelebarjääri, õppida meeskonnas ja  leida uusi sõpru.

Järgmine kohtumine toimub Maidla külas ajavahemikul 20.04.2018 - 23.04.2018, mille raames projektis osalejad diskuteerivad maaelu üle, külastavad talusid, käivad ära metsas matkal, õpivad tegema eesti rahustoite, tutvudes nii osaga eesti kultuurist, ületavad keelebarjääri, laiendavad silmaringi, õpivad suhtlema, jõudma kokkuleppele ja teistest aru saama.

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi poolt osalesid projektis järgmised õpilased: Artur Vaitukovitš (4.a), Juliana Vergun (4.a), Angelina Parfjonova (4.a), Kristina Bogomolova (8.c), Veronika Rõmar (8.c), Darina Sibanova (8.c), Carolyna Zaplatina (8.c), Evita Novikova (9.c), Isabella Rodrigez (9.c), Aleksandr Karelin( 9.c)

Projekt „Linnas on äge, maal on äge!“ korraldatakse Eesti Haridus- ja Teadusministeeriumi, SA Arhimedese ja Hasartmängude maksunõukogu toetusel.

Fotoalbum

Esimene päev

Teine päev

Kolmas päev

Projekti tulemused

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium osaleb
ülemaailmses projektis "
Roheline kool".
Meie blogi lugege siit: Projekt "Roheline kool"

Viimati muudetud: 22.02.2018

Lehekülge haldab:

A.Venevtsev, e-mail: admin@mreal.tln.edu.ee

IMG 1223

Loe edasiSulge

Ilusat Eesti Vabariigi 100.aastapäeva!

EESTI 100

Skulptor Tauno Kangro juures.

22. veebruaril EV 100 juubeli tähistamise raames 4.b klassi õpilased osalesid tuntud pronksskulptuuride looja, eesti skulptor Tauno Kangro töötoa töös. Skulptuure loodi alumiiniumist karkassi ja šveitsi plastiliini abil, just selles tehnikas loobki Tauno Kangro oma skulptuure. Õpilaste tööd said maestrolt kiita. Kohtumine toimus "Visuaalkunst-skulptuur ja teater" projekti raames Haridusameti toetusel MTÜ Hea Loome Majandus projekti raames.

collage18 02_22

Seminar "Noorte kohtumised"

Teisipäeval, 20.veebruaril 8.c klassi õpilased Darina Sibanova ja Kristina Bogomolova osalesid seminaris "Noorte kohtumised", kus jutustasid oma kogemustest projektis "Linnas on äge, maal on äge" osalemises.

Neljapäeval, 22. veebruaril Kristina Bogomolova ja meie gümnaasiumi arendusjuht Aleksandra Munts-Avajõe osalesid Raadio 4 saate lindistuses, kus tutvustasid kuulajaid oma projektiga ning jutustasid, miks on sellistes projektides osalemine on oluline. Kuulake saadet esmaspäeval 26.veebruaril kell 13.00 Raadio 4.

IMG 4563

Pildil on Triin Ulla, SA Archimedes "Noorte kohtumised" fondi juht, Aleksandra Munts- Avajõe ja Kristina Bogomolova. Raadiomaja hoone.

Kõik uudised