projekt

 

Projekt „ Linnas on äge, maal on äge!“

Ajavahemikul 25.01.2018 - 28.01.2018 meie gümnaasiumis toimus projekti „Linnas on äge, maal on äge!“ esimene noorte kohtumine. „Noorte kohtumised“ projekti eesmärgiks on soodustada Eestis elavate erineva kultuuritaustaga noorte suhtlemist ja arendamist.

Esimese kohtumise raames tulid Maidla küla Lüganuse valla noored meie kooli õpilaste juurde Tallinna, et osaleda projektis „Linnas on äge, maal on äge!“, et  koos aega veeta, diskuteerida maal ja linnas elu üle, leida  ühist ja erinevusi, koos osaleda töötubades, käia ekskursioonidel, ületada keelebarjääri, õppida meeskonnas ja  leida uusi sõpru.

Järgmine kohtumine toimub Maidla külas ajavahemikul 20.04.2018 - 23.04.2018, mille raames projektis osalejad diskuteerivad maaelu üle, külastavad talusid, käivad ära metsas matkal, õpivad tegema eesti rahustoite, tutvudes nii osaga eesti kultuurist, ületavad keelebarjääri, laiendavad silmaringi, õpivad suhtlema, jõudma kokkuleppele ja teistest aru saama.

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi poolt osalesid projektis järgmised õpilased: Artur Vaitukovitš (4.a), Juliana Vergun (4.a), Angelina Parfjonova (4.a), Kristina Bogomolova (8.c), Veronika Rõmar (8.c), Darina Sibanova (8.c), Carolyna Zaplatina (8.c), Evita Novikova (9.c), Isabella Rodrigez (9.c), Aleksandr Karelin( 9.c)

Projekt „Linnas on äge, maal on äge!“ korraldatakse Eesti Haridus- ja Teadusministeeriumi, SA Arhimedese ja Hasartmängude maksunõukogu toetusel.

Fotoalbum

Esimene päev

Teine päev

Kolmas päev

Projekti tulemused

 

 

 

 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium osaleb
ülemaailmses projektis "
Roheline kool".
Meie blogi lugege siit: Projekt "Roheline kool"

 

Viimati muudetud: 22.02.2018

Lehekülge haldab:

A.Venevtsev, e-mail: admin@mreal.tln.edu.ee

IMG 1223

Loe edasiSulge

ETV said "Suud puhtaks"

Kuna 14.märtsil on olnud emakeelepäev, on ka "Suud puhtaks" saate teemaks oli keel ja kirjandus. Saade oli eesti keele jätkusuutlikkusest, (kohustuslikust) kirjandusest ja lugemisest üldisemalt.  Nagu ikka, oli saates rahvast palju ja toimus vabas vormis arutelu. Meie koolist osalesid sates eesti keele õpetaja Olga Ivanova ja 12. klassi õpilane Darja Gavriltšenko
Saade oli eetris kolmapäeval 14.03.2018.

Saade

Emakeelepäeva konverents

14.märtsil 2018 toimus meie gümnaasiumis traditsiooniline Emakeelepäeva Konverents „Ajalik ja ajatu“, mille osalejateks olid põhikooli õpilased. Konverentsi põhiteemadeks olid keel, kodumaa ja kodu ning nende tähtsus iga inimese elus. Konverentsil esinesid 1.c, 2.c,4.a.b.c.,5.a.b,6.c, 8.a,9.b,11. ja 12. klasside õpilased ja vaatasid ka lühifilmi „Kirjanduslik Tallinn“, mille autoriks on meie gümnaasiumi vilistlane Polina Linovitskaja.

Suur tänu kõigile, kes  konverentsil esinesid ja neile, kes kuulasid-vaatasid.

Erilised tänusõnad õpetajatele, kelle juhendamisel konverentsi esinemised valmis said.

Konverentsil olid külalisteks haridustöötajad Usbekistanist.

 

normal 18031607533294

Palju Õnne!

Laupäeval, 10.märtsil 2018 , Pärnus toimus IV üleriigiline L. Koidula

etluskonkurss täiskasvanutele,

kus proovis oma jõudu ka meie gümnaasiumi 12. klassi õpilane Darja Gavriltšenko.

Darja sai "Publiku lemmikuks"!

Palju õnne sulle Daša ja edu ning jaksu tulevikus!

2018 03_darja

Kõik uudised