Sügislaager „Targad koolivaheajad"

Austatatud 1.-5. klassi lastevanemad!

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium alustab registreerimist kooli sügislaagrisse „Targad koolivaheajad", mis toimub 23.10.-27.10.2017. Targa koolivaheaja teemaks on „Metsaloodus" ja peamine suund kõikides tegevustes on loodusteadus. Tarkadel koolivaheaegadel külastavad õpilased Aegviidu külastuskeskust, osalevad loodusretkel Aegviidu-Kõrvemaa loodusradadel, külastavad RMK Viimsi külastuskeskust, tutvuvad näitusega „Mets on vägev!", käivad Harku metsaretke loodusradadel ja lisaks saavad osa ka huvitavatest loovtegevuse ja loodusteaduse tundidest koolis sees.

Kõik üritused toimuvad vene keeles või tõlkimisega vene keelde.

Programm „Targad koolivaheajad" kestab iga päev kell 10.00-16.00 (va teisipäev 09.30-16.00), toitlustamine kaks korda päevas.

Laagri osalustasu on 40 eur (arve alusel) + 8,58 eur (transpordikulud tuua sularahas laagri esimesel päeval).

Lisainfo tel. 55648920 või emailil arendusjuht@mreal.tln.edu.ee

Meie kooli ettevalmistus Üleeuroopalisele jäätmetekke vähendamise nädalaks

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium osaleb 18.-26. novembril 2017 üleeuroopalisel jäätmetekke vähendamise nädalal, et anda oma panus inimeste teadlikkuse tõstmisse jäätmetekke vähendamise ja vältimise valdkonnas. Alates tänasest päevast algavad meie koolis kaks aktsiooni: aktsioon „Kleepsud postkastidele – paberikasutuse vähendamine“ ja aktsioon „Kantseleitarvete korduvkasutus”.

Edasi....

2017./2018.õ.a.

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium avab 10.klassi, kus on olemas järgmised õppesuunad:

• keemia – matemaatika õppesuund
  • sotsiaal-humanitaar õppesuund

Vastuvõtt 10.klassi.

1. 10.klassi sisseastumiseks on vaja läbida vestlust õppealajuhatajaga perioodil 15.06.-27.06.2017 ning kirjutada avaldus kohspeal.
2. Otsusest 10.klassi sisseastumise/mittesisseastumise kohta teatab kool hiljemalt 1.juulil vanemaid e-posti teel.
3. 10.klassi sisseastuja esitab:
-kirjalik avaldus ( kirjutatakse kohapeal)
-põhikooli lõputunnistus ja hinneteleht
-sünnitunnistuse koopia
-õpilase ja ühe lapsevanema isikut tõestavate dokumentide koopiad.

Lisainfo ja registreerimine vestlusele
Svetlana Butkovskaja, õppealajuhataja
e-mail:butkovskaja@mreal.tln.edu.ee

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium osaleb
ülemaailmses projektis "
Roheline kool".
Meie blogi lugege siit: Projekt "Roheline kool"

Viimati muudetud: 1.09.2016

Lehekülge haldab:

A.Venevtsev, e-mail: admin@mreal.tln.edu.ee

Loe edasiSulge

Aabitsapidu.

Reedel, 13.oktoobril, toimus meie koolis aabitsapidu, kus oli "Teaduse trikid" etendus.

UNESCO kool.

10.oktoobril UNESCO ja Lòreal"Naised teaduses" ühisprogrammi raames esinesid meie gümnaasiumis loengutega noored teadusstipendiaadid dr Els Heinsalu (Eesti) ja Ilze Dimanta( Läti), kes jutustasid oma uuringutest füüsika, keemia ja bioloogia alal. Tervitussõnadega esines kooli direktor pr.Natalja Vergun. Ürituses osalesid gümnaasiumi osa õpilased, inglise keele õpetajad ning ürituse koordinaator keemia ja bioloogia õpetaja Irina Tšitšejeva.

"Rahvuskultuurid kooli " projekt

9.oktoobril toimus projekti "Rahvuskultuurid kooli" infotund. Sellel aastal meie külaliseks on Moldova. On koostatud projekti tööplaanid.

Kõik uudised