Armsad lapsed ja lapsevanemad!

saitvel

Kevad on käes ja õues on tore liikuda jalgratta, tõukeratta, rula või rulluiskudega.

ÄRA UNUSTA, ET LIIKLUSES POLE SA ÜKSI!

Kallid vanemad, kui saadate last kooli või jalutuskäigule, siis vestelge temaga ohutusest. Pöörake lapse tähelepanu ohutule liiklemisele ja turvalisele käitumisele liikluses.

TULETA LAPSELE MEELDE:

- teed ületades peab jalgratta seljast maha tulema ja jalgratas käekõrval üle tee minema, siis on tal liikluses jalakäija eelised;

- KINDLASTI peab peas olema kiiver (alla 16aastastele on see kohustuslik);

- iseseisvalt võib sõidurajal liigelda alates 10. eluaastast jalgratturiloa olemasolul;

- tõukerattaga sõitja on liiklusseaduse järgi jalakäija. Tähelepanu, seljakott raskendab tasakaalu hoidmist;

- kool võimaldab jalgrattaparklas rattaid hoida, kuid ei vastuta nende eest materiaalselt.

Täname koostöö eest!

kawa 2019 Est

Viimati muudetud: 13.03.2019

Lehekülge haldab:

A.Venevtsev, e-mail: admin@mreal.tln.edu.ee

pilt12

Loe edasiSulge

Tähelepanu!

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium kuulutab LAK-õppe kuu raames välja esseekonkursi, mis on pühendatud Eesti keele aastale

eesti keeles“Maailmakeel eesti keel“

vene keeles „И в каждом уголке Земли вам скажут «Tere!»“

inglise keeles “Estonian language can be heard everywhere in the world“

õsaksa keeles “Estnisch als Weltsprache“

news20190322

Oled avatud, loov ja julged teistega oma mõtteid jagada?! Siis tee seda! Ootame sinu arvamust ja mõtteid!

* Konkursile on oodatud 9.-12. klassi õpilaste esseed, mis on kuni 1-1,5 lehekülge pikad.

* Konkursile saadetavad esseed peavad laekuma hiljemalt 29. aprilliks 2019 e-aadressile anneli@mreal.tln.edu.ee märksõnaga „Esseekonkurss“.

Konkursile saadetud töid hindab žürii.

Parimatele auhinnad!

Tulemused saab teada 07.mail 2019 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi kodulehelt www.mreal.tln.edu.ee

Palju õnne!

Õnnitleme 10.klassi õpilane Aleksandra Doll, kes sai Karjamaa Põhikoolis toimunud emakeele päevale ja eesti keele aastale pühendatud Tallinna linna etlejate konkursi laureaadiks. Edu sulle, Aleksandra!

news20190321

Teadusteater "Avalik lahkamine"

Esimesed avalikud lahkamised toimusid Itaalias Padua linnas 1594.aastal, kus arstid, tudengid ja jõukad elanikud kogunesid aatriumi tüüpi auditooriumi ja tähelepanelikult jälgisid  läbiviivat lahkamist või operatsiooni.
22.märtsil 8.b klassi õpilased olidki keskaegse atmosfääriga Eesti tervishoiumuuseumi ekskursioonil.
news20190320
Kõik uudised