Eelkooli õpilaste lastevanemate koosolek.

2019 sobr_podgot

Lugupeetud eelkooli laste vanemad!
Neljapäeval, 28.02.2019, algusega 17.30 meie gümnaasiumi aulas toimub lastevanemate koosolek.
Teema: info 1.klassi vastuvõtu kohta.

Lugupidamisega
TMRG

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium osaleb
ülemaailmses projektis "Roheline kool".
Meie blogi lugege siit: Projekt "Roheline kool"

Viimati muudetud: 12.09.2018

Lehekülge haldab:

A.Venevtsev, e-mail: admin@mreal.tln.edu.ee

pilt12

Loe edasiSulge

Palju õnne!

2.b klassi õpilane Juliana-Sofia Vikol Happy Dancers Baltic Cup 2019 tantsuvõistlustel sai 2 esimest kohta grupitansu kategoorias. Tubli!

news2019 51

Projekt «Päästjatel külas»

19.veebruaril 3.b klassi õpilased osalesid kolmandate klasside projektis «Päästjatel külas».
Projekti eesmärgiks on anda lastele teadmisi tuleohutusest. Oli väga kasulik jutt sellest, kuidas märgata ohtlikke olukordi kodus, kuidas käituda tulekahju korral. Lapsed koostasid evakueerimisplaani, otsisid toast ohtlikke esemeid.
Kõigile väga meeldis päästjate jutt nende tööst. Õpilased käisid ka garaažis ja said teada, kuidas on varustatud tuletõrjemasinad.
news2019 50

Inimeseõpetuse tund

8.veebruaril 3.b klassi õpilastel toimus ebatavaline inimeseõpetuse tund. tund toimus ajaloomuuseumis Maarjamäe lossis. Lapsed said teada, mis on riik ja milleks seda vaja on, millised riigid  maailmas olemas on, milline riik on Eesti ja kes on meie naaberriigid.

news2019 49

Kõik uudised