Õpilaspilet alates 01.01.2020

valnese-pilet

Lugupeetud lastevanemad ja õpilased!

Seoses õpilaspiletite valmistamise teenusega tegeleva firma vahetusega, palume Teid uusi pileteid mitte tellida. Info õpilaspiletite tellimise võimaluse kohta teise firma kaudu lisame esimesel võimalusel.

NB! Olemasolevad ja varem tellitud piletid kehtivad, uusi tellida ei ole vaja.

Lugupidamisega, TMRG

Viimati muudetud: 23.12.2019

Lehekülge haldab:

A. Kuntsmann, e-mail: infojuht@mreal.tln.edu.ee

pilt12

Loe edasiSulge

Palju õnne!

Palju õnne! Anastassia Bilevitš (6.a klass) ja Ksenija Bilevitš (3.b klass) “Sakala laululapsed” muusikateatri koosseisus  said peaauhinda6. rahvusvahelisel šou-programmide  festivalil Christmas Surprise Jurmalas. Tublid!

news20 01_106

Palju õnne!

Palju õnne! 3.b klassi õpilane Ksenija Bilevitš sai 2.koha Rahvusvahelisel šou-programmide festivalil  Christmas Surprise Jurmalas nominatsioonis "Ilmekas lugemine". Tubli!

news20 01_105

Palju õnne!

Palju õnne! 2.c klassi õpilane Sofia Bavõkina sai rahvusvahelisel Baltimaade lasteloomingu festivalil " Advent" nominatsioonis "Koreograafia" 1.koha. Tubli!

news20 01_104

Kõik uudised