Lahtiste uste nädal.

plakat 2020 nedeljaotkritih dverei

Kas tahate proovida hommikuputru ja koolilõunat?Kas soovite tunde külastada ning ise tunde anda? Kas on küsimusi kooli juhtkonnale? Kas tahate midagi kooli hoolekoguga arutada või teil on soovi oma lapsega tunni töös osaleda?
Siis kindlasti tulge lahtiste uste nädala üritustele!
Registreeruge, tulge ja sukelduge hetkeks kooliellu! Toimub palju huvitavat!
27.02 - meil on koolieelikud külas
02.03 - online-vestlus kooli juhtkonnaga Facebookis, kõik tunniplaani tunnid on avatud külastamiseks, toimub tulevaste 1.klasside õpilaste vanemate koosolek.
03.03 - 9.klasside õpilased võivad külastada gümnaasiumi osa tunde.
04.03 - vanemad esinevad õpetajate rollis, toimub hommikupudru ja koolilõuna degusteerimine, sihtlemine kooli hoolekoguga.
05.03 - kasulik lastevanematele - tund koos lapsega ja turvalisuse teemaline seminar
06.03 - kutsume kõiki tüdrukuid, neide ja naisi pidulikule kontserdile!
Jälgige lisainfot ja registreerimist!

Õpilaspilet alates 01.01.2020

valnese-pilet

Lugupeetud lastevanemad ja õpilased!

Seoses õpilaspiletite valmistamise teenusega tegeleva firma vahetusega, palume Teid uusi pileteid mitte tellida. Info õpilaspiletite tellimise võimaluse kohta teise firma kaudu lisame esimesel võimalusel.

NB! Olemasolevad ja varem tellitud piletid kehtivad, uusi tellida ei ole vaja.

Lugupidamisega, TMRG

Viimati muudetud: 19.01.2020

Lehekülge haldab:

A. Kuntsmann, e-mail: infojuht@mreal.tln.edu.ee

pilt12

Loe edasiSulge

Palju õnne!

Palju õnne! Meie gümnaasiumi õpilased Anna Butkovskaja (7.b) ja Anastasia Levitševa(8.c) edukalt esinesid vene keele ja kirjanduse konkursil oma vanuserühmades  (2.koht Tallinnas ja 3.koht vabariigis). Suur tänu õpetaja-juhendajatele Natalija Mahhova ja Alla Oja! Edu  teile tulevikus!

news20 02_136

Palju õnne, kodumaa!

Eesti Vabariigi iseseisvuspäevale pühendatud üritused. 21.veebruaril algas õppepäev meie gümnaasiumis teistmoodi kui tavaliselt. Kell 8.00 kõikides klassides toimusid pidulikud klassijuhataja tunnid, mis algasid meie riigihümniga. Õpilased said uusi teadmisi meie riigist, kontrollisid, kui hästi nad tunnevad meie kodumaad. 3.tunni ajal aulas kohtusid 10.-12.klasside õpilased Tallinna kesklinna vanema Vladimir Svet´iga. see oli huvitav ja kasulik vestlus võimu tasemetest, õiguskantsleri ja riigikontrolöri tööst.

Palju õnne, meie Eestimaa! Õitsegu ja kestku igavesti!

news20 02_135

Ekskursioon

19.02.2020 meie õpilased külastasid Tallinna Tehnikaülikooli. Jõuelektroonika labolis lastele jutustati teadustegevuse eripärast. Ka külastasid õpilased raamatukogu ja muuseumi, kus jäeti ajalooraamatusse sissekande. Ekskursiooni lõpus soovijad käisid MEKTORYs.

news20 02_134

Kõik uudised