Sügislaager "Tark koolivaheaeg"

lager01

Ajavahemikul 21.10.19 - 25.10.19,  tööaeg  9.00 -15.00
Laagri teema on "Maismaal ja merel"
Laager on TMRGi 1.-5.klasside õpilastele
Iga koolivaheaeg see on kindel temaatika, kus vaadeldakse elukutsete huvitavat maailma erinevast vaatevinklist. Veeda koolivaheaeg kasulikult!
Laagris osalemise hind on 45 eur. Registreerida  juba saab  kooli kodulehel: koolielu-klassiväline töö-avaldus tasulise ringi. Kiirustage, kohtade arv on piiratud! Grupi täitumisel registreerimine pannakse kinni.
Jälgige infot kooli kodulehel http://www.mreal.tln.edu.ee või Facebooki`s

eestikeel 2019 et

Lugupeetud 9.klasside õpilased!

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium alustab registreerimist eesti keele kui teise keele lõpueksami ettevalmistuse kursusele TMRGi 9.klasside õpilastele, mis toimub koolivaheajal ajavahemikul 21.10 - 25.10.2019. Kursuse osavõtjatele toimuvad intensiivsed eesti keele suunatud temaatilised tunnid. Õppimise protsessis pööratakse rohkem tähelepanu lõpueksamite ülesannete täitmisele ja vigade analüüsile. Kursuse raames on kavas Tallinna muuseumi õppeprogrammi külastamine.

Laagri toimumisaeg: 09.00-15.00 - iga päev, toitlustamine 2 korda päevas;

Laagri toimumiskoht : Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

Maksumus 25eur/ nädal (toitlustamiseks, maksustamine arve alusel)

Lisainfo tel 6522-535 või anneli@mreal.tln.edu.ee

Registreerimine: kuni 13.10.2019 või vabade kohtade olemasolul.

Viimati muudetud: 11.10.2019

Lehekülge haldab:

A.Venevtsev, e-mail: admin@mreal.tln.edu.ee

pilt12

Loe edasiSulge

“REKLAAM, MIS MEILE MEELDIB!”

14.oktoobril 11.klassi 3.grupis toimunud eesti keele tunni teemaks oli “REKLAAM, MIS MEILE MEELDIB!”. Õpilased tegid rühmatööd, mille käigus selgitasid välja, millist reklaami tahaksid näha ja kuulda igapäevaelus. Lõpus iga rühm esines omakoostatud – joonistatud – vormistatud reklaamiga. Sai palju nalja ja positiivsust!

news19 10_033

Traditsiooniline õpilastesse pühitsemine

11.oktoobril Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis toimus esimeste klasside õpilastele väga tähtis üritus- traditsiooniline õpilastesse pühitsemine. Üritusele olid kutsutud õpilaste vanemad ja sugulased- Õpilased laulsid , lugesid luuletusi ja ka näitlesid. Ürituse avakõnega esines Mustamäe Reaalgümnaasiumi direktor pr. Natalja Vergun, kes soovis õpilastele edu ja jaksu, uudishimu ning head õppimist.

Peo lõpus ootas õpilasi üllatus-teadusšou. Üritus tuli välja lõbus ja tore. Esimene klass see om pika ja huvitava koolitee algus. Tahaks soovida meie 1.klassi õpilastele head teed ja edu teadmistemaal.

news19 10_032

Palju õnne!

9.c klassi õpilane Artjom Raiski sai Tallinna võistlustel 1000m krossis 3.koha. Tubli!

news19 10_031

Kõik uudised