kawa 2019 Est

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium osaleb
ülemaailmses projektis "Roheline kool".
Meie blogi lugege siit: Projekt "Roheline kool"

Viimati muudetud: 12.09.2018

Lehekülge haldab:

A.Venevtsev, e-mail: admin@mreal.tln.edu.ee

helves

Loe edasiSulge

Võistlus „Lumeskulptuuride loomine”

18.jaanuaril, Rahvusvahelisel Lumememme päeval, Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis toimus lumeskulptuuride võistlus. Tänu tõhusale koostööle said  lapsed hakkama skulptuuride loomisega kahe tunniga ning lõid tõelisi šedöövre! Ürituse ajal oli ka veel üks võistlus- lumepallide kaugusviske võistlus. Kõige kaugemale viskas lumepalli 6.b klassi õpilane Anna Ivanenko, kelle lumepall lendas 25 meetri kaugusele!

IMG 2720

Ürituse korraldajaid aitasid 9.a klassi õpilased Bogdan Puzikov ja Maksim Kulešov ning 6.b klassi õpilane Daniil Popov. Suur tänu kõigile osalejatele! Üritus oli lõbus ja kärarikas!

Palju õnne!

Palju õnne! 3.b klassi õpilane Donita Kostova 15.detsembril 2018 osales Italian Air Power Athletics Federation võistlustel nig sai 1.koha õhurõnga alal, 2.koha  dueti alal ning 3.koha kanga alal. Oled tubli, Donita! Oleme su saavutuste üle uhked!

news19 03

Tänuüritus meie gümnaasiumi lastevanematele.

10. jaanuaril meie  gümnaasiumi aulas  kõlasid  tänusõnad meie laste  vanematele, kes  leiavad  aega, jõudu ja entusiasmi,  et  teha  oma panus  meie laste ja  gümnaasiumi arengule. Suur  tänu  teile  koostöö eest!

IMG 2334

Kõik uudised