Huviring „Õmblemise tehnoloogia: digitaalne disain ja ettevõtlus

ring3

Meie koolis avatakse innovaatiline huviring „Õmblemise tehnoloogia: digitaalne disain ja ettevõtlus“ 5.-9. klasside õpilastele. Huviring hakkab töötama kolmapäeviti ajavahemikul 15:00-16:30.

Antud huviringis toimub õmblemise tehnoloogia õppimine kompuuterõmblusmasina abil (sh õmblusmasinate programmerimine), jooniste ja logode loomine vektorgraafikas ning tikkimise baasteadmiste omandamine ja materjalide töötlemine uusimate vahendite abil. Huviringi töö käigus loovad õpilased disainesemeid, mida õpitakse turundama, tootma ja tegema arvutusi toote müügi- ja omahinna kohta, arvestama kulud ja tulud.

Huviring on avatud Tallinna Haridusameti toetusel.

Esimene tund toimub 07.11.2018 kell 15.00-16.30 (ruum 132).

Lisa info: arendusjuht@mreal.tln.edu.ee, 55648920

Huviringis osalemine on lastele tasuta ning kohtade arv on piiratud.

Registreerimine on kohustuslik lingi kaudu

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium osaleb
ülemaailmses projektis "Roheline kool".
Meie blogi lugege siit: Projekt "Roheline kool"

Viimati muudetud: 12.09.2018

Lehekülge haldab:

A.Venevtsev, e-mail: admin@mreal.tln.edu.ee

kool1

Loe edasiSulge

Palju õnne!

Jana Žandarova ja Veera Fadejeva osalesid Kirjanik Ellen Niit 90-juubelile ja kirjanik Hando Runnel 80-juubelile ühendatud etlemiskonkursil. Tublid!

news14 25

Võrkpalliturniir.

1.detsembril, esimesel talvepäeval, meie gümnaasiumi meeskond juba neljandat korda osales haridusasutuste vahelisel linnaturniiril võrkpallis . Soovime kolleegidele jõudu, jaksu ja positiivset tuju! Olete tublid!

news14 23

Mustamäe noorte autasustamine.

29.novembril "Mectory" saalis toimus Mustamäe noorte autasustamine erinevates valdkondades. Meie kooli esindasid Naira Hatšaturjan, Kristina Klepikova ja Ilja Rotar. "Noor talent kaunites kunstides"nominatsioonis võitjaks sai  meie kooli 12.klassi õpilane Ilja Rotar, kes on olnud mitmekordne võitja peotantsu võistlustel mitte ainult Eestis kuid ka Euroopas.

news14 22

Oleme  uhked, soovime õnne ja edu kõigile rõõmuks!

Kõik uudised