Lugupeetud lapsevanemad!

Vältimaks saatvate ja vastutulevate lastevanemate kogunemist eelkooli rühmade tundide algus ja lõpp on muudetud.

Järgmisest esmaspäevast 14.09.2020 eelkooli rühmad töötavad järgmiselt:

esmaspäev kl 15.45-18.30 Olga Homtšenko

esmaspäev kl 16.00-18.45 Ingrid Reiman

esmaspäev kl 16.15-19.00 Ljudmilla Perepjolkina

Palume mitte hilineda!

Lugupidamisega, TMRG.

Lugupeetud õpilased ja lapsevanemad!

tmrg 00_kuzki

Viimati muudetud: 10.09.2020

Lehekülge haldab:

A. Kuntsmann, e-mail: infojuht@mreal.ee

pilt12

Loe edasiSulge

Sõjalise õpetuse tund.

2020news09 007

17.09.2020 12.klassi neiud ja 11.klassi noormehed sõitsid sõjaväelaagrisse ära. Me armastame ja ootame neid, andku see neile jõudu ja soojendagu neid halva ilmaga!

On avatud registreerimine tasuta huviringidesse põhikooli õpilastele.

"Avasta ja imesta" 7.klasside õpilastele.
ring2020 02

Õpetaja Irina Tšitšejeva. Tunnid toimuvad teisipäeviti ,kell 14.45, kab.228
Huviring "Avasta ja imesta!" on täis küsimusi ja lahendamata saladusi: need on salakirjad,sõrmejäljed ja tundmatud jäljed. Tule ja aita kadunud aarete saladust lahendada.

On avatud registreerimine tasuta huviringidesse põhikooli õpilastele.

Lugupeetud lastevanemad!

Teatame, et Tallinna Haridusamet toetas tasuta huviringide avamist meie kooli baasil põhikooli õpilastele

„Robootika ja astronoomia: elu Universumis".
tmrg ring 24

Õpetajad: Andrei Kuntsmann, Jekaterina Gusseva, Irina Tšitšejeva. Tunnid toimuvad teisipäeviti, kolmapäeviti ja reedeti algusega kell 15.40, kab.308. 5.-9.klasside õpilased. Huviringis "Robotika: elu Universumis" on põimitud täppisteadus: keemia, füüsika, astronoomia ja robotehnika. Tänu neile te saate põhjalikult uurida Päikesesüsteemi kehi, uurida neid innovaatiliste tehnoloogiate abil. Teid ootavad töö teleskoobiga, robotite loomine, keemiakatsed, huvitavad ekskursioonid observatooriumi ja planetaariumisse.

Kohtade arv on piiratud-24 inimest huviringis.

Registreerimine on avatud

Kõik uudised