Huviring „Õmblemise tehnoloogia: digitaalne disain ja ettevõtlus

ring3

Meie koolis avatakse innovaatiline huviring „Õmblemise tehnoloogia: digitaalne disain ja ettevõtlus“ 5.-9. klasside õpilastele. Huviring hakkab töötama kolmapäeviti ajavahemikul 15:00-16:30.

Antud huviringis toimub õmblemise tehnoloogia õppimine kompuuterõmblusmasina abil (sh õmblusmasinate programmerimine), jooniste ja logode loomine vektorgraafikas ning tikkimise baasteadmiste omandamine ja materjalide töötlemine uusimate vahendite abil. Huviringi töö käigus loovad õpilased disainesemeid, mida õpitakse turundama, tootma ja tegema arvutusi toote müügi- ja omahinna kohta, arvestama kulud ja tulud.

Huviring on avatud Tallinna Haridusameti toetusel.

Esimene tund toimub 07.11.2018 kell 15.00-16.30 (ruum 132).

Lisa info: arendusjuht@mreal.tln.edu.ee, 55648920

Huviringis osalemine on lastele tasuta ning kohtade arv on piiratud.

Registreerimine on kohustuslik lingi kaudu

Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium osaleb
ülemaailmses projektis "Roheline kool".
Meie blogi lugege siit: Projekt "Roheline kool"

Viimati muudetud: 12.09.2018

Lehekülge haldab:

A.Venevtsev, e-mail: admin@mreal.tln.edu.ee

kool1

Loe edasiSulge

Esmaabi

08. novembril 11. klassi õpilased õppisid esmaabi andmist. Nad panid sidemeid haavadele, pidasid verejooksu kinni, taastasid südemetegevust. Nüüd oskavad nad inimesi elustada ning teavad, kuidas peab tegutsema, kui inimesel on esmaabi vaja.

perpom

UNESCO kooli stend

Meie kooli teisel korrusel on uuendatud UNESCO koolide stend, kuhu on välja pandud  andmed projektist ja selle projekti  novembrikuu uudised ja sündmused, temaatilised plakatid ja UNESCO novembri tähtpäevad. Meie kool osaleb Maailma filosoofiapäeval, mis toimub 16. novembril Tartus ning päeva teemaks on tehisintellekt.

unesco

Tuletame meelde, et "UNESCO koolide projekt hakkas tööle UNESCO algatusel 1953. aastal. Alates aastast 2013 on meie gümnaasium selle projekti liige ning oma tegevustest lähtub UNESCO väärtushinnangutest ning kulttuurilise ja loodusliku pärandi säilitamisest.

"Rahvuskultuurid kooli"

"Rahvuskultuurid kooli" projekti raames 8. klasside õpilased vaatasid täna filmi "Teekond koju". Film õpetabarmastust ligima vastu ja eakate austust.

nackul

Kõik uudised